^dinxveens bedrijf sponsort tennisjeugd Seizoen Supersport 400 gestart Flyers dames 3 kampioen ZVH mist wisselmogelijkheid BROUWER DE KONING Sjoeluitslagen Avanti nog niet veilig Bedrijfsvolleybal 1995 50 Jaar Sportweek Waddinxveen Eerste lustrum Woubrecht- toernooi Hans Cammeraat op eerste plaats bij Jeu de Boulesvereniging Goede prestaties judoka's en taekwondo-heren Marchant UITVAARTVERZORGING QR£LE pagina 9 VIOLEN en PRIMULA'S KAMERPLANTEN - SNIJBLOEMEN Taekwondo De jeugdleden van Tennisvereniging Segwaert. Waddinxveen - Een sportteam dat gesponsord wordt door een bedrijf, dat komt vaak mor. Maaralle jeugdspelers van een vereniging sponsoren, dat gebeurt minder vaak. En dat is precies wat het Waddirtxveense bedrijf C&P Services bv heeft gedaan. Vorige week kregen alle 31 jeugdspelers van tennisvereniging Segwaert uit Zoetermeer een t-shirt en sweatshirt van dit bedrijf. C&P Services van Peter en Maudy Kreminicki verzorgt projectbege leiding van chemische, petrochemi sche staal- en offshoreprojecten. Daar naast geeft het bedrijf begeleiding bij het inbedrijfstellen en testen van grote meet- en regeltechnische installaties. Maudy Kreminicki: "Wij zijn zelf heel enthousiaste tennisspelers en vonden het leuk om de vereniging op deze ma nier te ondersteunen. In eerste instan tie zouden wij alleen het team van onze dochter sponsoren, maar later dachten wij: waarom niet meteen alle jeugdle den? De kleding is tenslotte het visiti- kaartje van de vereniging". De kleding zal ondermeer gedragen worden tij dens competitiewedstrijden. Het wegraceseizoen van de Supersport 4001995, werd afgelopen weekend geo pend op het circuit van Zandvoort. Voor het eerst sinds jaren mochten er weer motoren rijden op dit circuit. Ondanks de harde wind sloot Karl de eerste training goed af, maar door tech nische redenen waren er geen tijden bekend bij de tijdwaarneming en telde de eerste training niet mee. In de twee de training moest dus alles op alles worden gezet. Karl: "Ik baalde ontzet tend dat de eerste training niet telde, vooral omdat ik wist dat het lekker ging, maar de tweede training ging ook goed, ik kende het circuit nu en ging dus overal later en harder de bocht in". Met een tijd van 1.17.58 kwalificeerde Karl zich op een tiende plaats. De eerste manche voor de Supersport 400 ging om 14.45 uur van start. Karl had een redelijke start en kwam de eerste ronde als 13e door. Bijna had hij aansluiting met de groep voor hem toen hij moest uitwijken voor een val partij. Dit koste hem een plaats en was ook meteen de aansluiting kwijt. Tij dens de race had Karl problemen met de afstelling van de vering waardoor hij niet goed kon volgen. Karl kwam als twaalfde door de finish en verdiende hiermee zijn eerste vier punten voor het kampioenschap. De tweede manche waarin tevens zes tien ronden moesten worden gereden ging om 16.45 uur van start. Karl: "Ik had een slechte start en kwam als 18e door, de wegliggingsproblemen waren nog erger geworden dan in de eerste manche, dus kon ik met veel pijn en moeite deze plaats vasthouden, meer zat er echt niet in". Na afloop van de tweede manche moesten alle 35 rijders zich melden bij de technische keuring. Daaruit bleek dat het merendeel niet legaal was en zou dus 80% van de rij ders gediskwalificeerd moeten wor den, waaronder Karl. De technische lei ding gaat deze week hierover in con claaf en is het voor iedereen nog ondui delijk wat er gaat gebeuren. Op tweede paasdag wordt de tweede wedstrijd van het seizoen verreden op het circuit van Assen. Waddinxveen - Flyers heeft de eerste kampioen van het seizoen 1994/1995. Het werd dames 3. De gehele competi tiehebben zij bovenaan gestaan. Alleen de laatste paar wedstrijden ging het iets minder goed. Daardoor moest er nog even op het kampioenschap wor den gewacht. Vrijdagavond was het zover: Tegen Argus werd een goede wedstrijd gespeeld, waarbij de tegenstander lang stand hield. Maar de overwinning kwam niet in gevaar, zodat de kam- pioensbloemen konden worden uitge reikt na een uitslag van 55-35. Lidewij Zwamborn was topscorer. Capelle aan den IJssel - ZVH speelde zaterdag de eerste van de twee halve beker-finale wedstrijden tegen Alcom/ Capelle in Capelle aan den IJssel. De Zevenhuizense volleyballers startten zeer goed, maar kon dit goede spel niet de hele wedstrijd vasthouden. In de eerste set namen de heren een voor sprong, door scherp te serveren, waar op de passers van Alcom veel moeite meekregen. Coach Leeuwerik wisselde veelvuldig tot hij een team in het veld had staan, wat meer grip op de opslag van ZVH kreeg. Maar in deze eerste set was ZVH niet te stoppen en met 15-8 wonnen de Zevenhuizers deze eerste set. 'n de tweede set kwam Alcom met een gewijzigd team in het veld en waren de rollen omgekeerd. ZVH kreeg een lasti ge en moeilijk te verwerken service voorgeschoteld. Coach Stewart Ber nard van ZVH was echter niet in de gelegenheid om in zijn team wissels aan te brengen, die vooral de passing beter zouden laten verlopen. Alcom liep dan ook verder uit en wist deze set met 15- 6 winnend af te sluiten. De beide teams hielden in de derde set elkaar tot 8-7 in evenwicht, daarna wist Alcom met Gui- do Gortzen in de hoofdrol de set met 15- 10 naar zich toe te halen. ZVH wist inde vierde set in de beginfase een kleine voorsprong te nemen, maar Alcom was op dreef en kon een hechte blokkering en uitgekiende aanvallen weer op gelij ke hoogte te komen en zelfs door stoten naar een voorsprong. Deze werd niet meer uit handen gegeven en Ron Boudrie mocht de beslissende aanval plaatsen, wat een 15-7 setwinst ople verde. Voor ZVH staat, wanneer zij nog in de bekerfinale willen spelen, de moeilijke opgave op het programma om aan staande zaterdag in eigen huis van Al com/Capelle te winnen met 3-0 of 3-1 met een beter setgemiddelde. De wed strijd tegen Alcom/Capelle is in de sporthal Swanla, begint om 19.00 uur, en zal de laatste thuis-wedstrijd van het seizoen 1994-1995 zijn. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 01821-1230 b.g.g. 2238 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Waddinxveen - De prijzen bij de Wad- dinxveense sjoelers zijn gegaan naar: Wim Valenkamp, Henk van Beek, André van Gemeren, Jan Kersbergen, Frans Botger, Cees van Wijk, Cor van Herk, Cor Faay, Wilm Slingerland sr, Cor Kersbergen, Jan Blom, Ceron van Beek, Frida v.d. Heuvel, Jeanette Kersbergen, Jaap van Beek, Dick Esveldt, Corry 't Hart, Miep Zonderlandt en Ben den Ouden. In de tweede ronde gingen de prijzen naar Rinus Taktor, Bas Brou wer, Ronald Meijer, Jan Olie, Marius Kersbergen, Sjaan Faay, Coby van Eek, Simon de Oude, Guus van Renesse en Mien van Renesse. Op 12 april is er weer sjoelen in het clubgebouw van de schuttersvereniging aan de Alb. Thijm- laan. De avond begint om 18.30 uur en voor iedereen is er een paasattentie. t.k. mooie salontafel bijzettafel licht hout z.g.a.n. ƒ150,- 01828-31218 Op 12 april is onze mama jarig. Gefeliciteerd Chantal en Angelique t.k. ivm nwe inbouwkeuken) koelkast, 4 pits gasstel, combi magnetron i.g.st. 010-4550921 Rommelmarkt Waddinxveen 22 april aan de Dreef van 9.00-16.00 uur t.k. trekkersrugzak lichtgew. 25,-; Butagasstel "Havana" ƒ20,-01828-19078 t.k. Wilk Sport/1979 incl. kachel, koelkast voortent ƒ4000,- 079-311441 t.k. gevr. damesfauteuiltje in goede staat 01828-16643 t.k. bagagewagen en meisjeskleding maat 104 tot 128 01828-10008 Hazerswoude-Dorp - Afgelopen zater dag speelde Avanti thuis tegen de num mer twee in het klassement, JCV 1. Avanti, dat in het begin van het seizoen niet goed draaide, loopt kans te degra deren. Door een blessure kon Joost Mentink niet spelen en heeft Avanti een half seizoen met invallers gespeeld. Deze wedstrijd moesten er dus punten gepakt worden. Avanti begon goed door een winstpartij van Vincent de Beer. Deze voorsprong kon men niet vasthouden, doordat Joost Mentink en Edwin Vente verlo ren. De dubbel werd gespeeld door Vin cent en Edwin die ook deze wedstrijd verloren in drie games. Het liep niet lekker met Avanti, die door nog eens twee verloren enkelpartijen achter stonden met 1-5. Edwin speelde goed en geconcentreerd en wist zijn club te redden van een fikse nederlaag door twee wedstrijden te winnen. De einduit slag werd uiteindelijk 3-7 in het naddel van Avanti. Avanti staat nu gelijk met Hotak 68 op 41 punten. De laatste wedstrijd wordt 22 april gespeeld in Hoogerheide en dan moeten deze clubs tegen elkaar. Avanti moet met 4-6 winnen willen ze tweede divisie blijven spelen. Omdat Avanti thuis met 4-6 heeft verloren heeft men aan 5-5 niet genoeg. Dit zal een spannende harde wedstrijd wor den. Meststoffen, Tuinaarde, 4 zakken ƒ10,-. Turfmolm, Zaai- en Potgrond en alles voor de groentetuin: o.a.: zaden, plantuitjes, pootaardappelen, andijvie, sla, kool,Juinbonen en aardbeiplanten. Fruitbomen, Broeiramen enz. GEEN KOOPAVOND VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 01802-2430 Zevenhuizen - Op donderdagavond 27 april en zaterdag 13 mei wordt in dorps huis Swanla voor de zesde maal het volleybaltoernooi voor bedrijven ge houden. Veertig teams hebben zich in geschreven voor dit toernooi: Albert Heyn, Bakker Gerritsen (2), ETB Ben- ning, Boode BV, Boode Tweewielers (2), R v.d. Bosch, Brandweer, CNS de Eendragt, Dorpshuis, Gekas en Boot, De Graaf BV, Kaasmekka, A.P. v.d. Knaap, Knaap Moduulwoningen, J. v.d. Knaap (2), De Lordd (2), Ron Meijer Zonweringen, Ons een zorg, OSS, C. Oudijk, Perdijk Makelaardij Assuran tiën, Politie, Phaff bv, Rabobank (2), Schuitema-West, A en W Tas, Veerman- NMS, De Vierkap (2), VOO, J. v.d. Wel (2), De Zevenster (2) en de Zwaluw. De organisatie is in handen van Martin Zijderhand, Corrie de Kooter, Bert Heemsbergen en Paul van der Meer. Inlichtingen: 01802-2550. Waddinxveen - In de periode van 15 tot en met 27 mei zal op de velden van de voetbalvereniging Be Fair in het War- naarplantsoen voor de vijftigste maal het Sportweekvoetbal worden afge werkt: in totaal zijn er negen speelavon den. De voetbalcommissie, bestaande uit de heren J. Verhagen, M. Monster, A. Beumer en I. Rehorst, hoopt dat dit jaar wederom zo'n twintig bedrijven of combinaties zich voor dit toernooi zul len opgeven en ook voor het dames voetbal kunnen zich meerdere teams opgeven (ook uit de directe omgeving van Waddinxveen). Elke avond zal om 19.00 uur aanvangen en ondanks de steeds toenemende stij gingen zullen de inschrijfgelden dezelf de zijn als in de afgelopen jaren. Infor matie hierover is te verkrijgen bij de secretaris, de heer J. Verhagen, tel. 01828-16210. Een ander hoogtepunt van de Sportweek is het optreden van het voetbalteam van Veronica. Op za terdag 3 juni zullen zij om 14.00 uur een wedstrijd spelen tegen een elftal sa mengesteld uit de deelnemers aan het bedrijfsvoetbal. De bedrijven die het afgelopen jaar heb ben deelgenomen krijgen automatisch een brief, mochten er (nieuwe) bedrij ven zijn die ook aan het voetbalevene ment willen deelnemen dan kunnen ze contact opnemen met de heer J. Verha gen. De finale bij zowel de dames als de heren zal worden gehouden op zater dag 27 mei 1995. Waddinxveen - Op zaterdag 8 april or ganiseerde de Jeu de Boules Waddinx veen voor de vijfde keer een jeu de boulestoernooi voor verstandig gehan dicapte bewoners van de gezinsver vangende tehuizen Woubrecht en de Kniek. Een toernooi waar door de be woners van de tehuizen maanden van tevoren naar wordt uitgekeken. Tij dens het toernooi werden zij gekop peld aan een speler van de JVB Wad dinxveen. Evenals vorige jaren was het weer een heel prettige dag. Het toer nooi werd gewonnen door Kniekbewo- ner Peter v.d. Winde die samen met Toos Tabben speelde. De tweede plaats was voor Hugo de Rooy die sa men met organisator Dino Giancaspero speelde en de derde plaats werd inge nomen door Eddy Wijnmalen en Ba rend Monster. Naast de bekers voor de winnaars was er voor alle spelers een aandenken. Wethouder Jan Hielema reikte de prijzen uit en maakte de vere niging complimenten voor de organisa tie. Dergelijke initiatieven zijn volgens hem van groot belang voor de integra tie van verstandelijk gehandicapten in Waddinxveen. De verdere uitslagen: 4. Marianne van Hondel/Peter Kortekaas, 5. Sjaak van Rijn/Hans van Wouden berg, 6. Sjoerd Couwenhoven/Willem van Bockom Maas, 7. Riet Droog/Cock Ruitenburg, 8. Claudia Bosman/Rob van Dijken, 9. Marie Meiderwijk/Pieter van Oosten, 10. Ria Veelenturf/Corrie Monster, 11. Wim van Dam/Corrie 't Hart, 12. Bas van Mastricht/Neel van Oosten, 13. Bep van Houten/Jan Jozias- se, 14. Arie v.dHaar/Ben Sas, 15. Camil- le Grootaers/Jan Hielema. Het randtoernooi voor begeleiders en familie werd gewonnen door de heren Van Rijn en Coevering. Na afloop waren er bloemen en een fles wijn voor Dino Giancaspero die voor de vijfde keer de organisatie van het toernooi op zich had genomen. Ook werden de spon sors in de bloemetjes gezet. Waddinxveen - De vierde ronde van de voorjaarscompetitie leverde geen ver rassing op bij Jeu de Boulesvereniging Waddinxveen. Ondanks verlies van een wedstrijd bleven Hans Cammeraat en Ton en Roy Hulskamp ruim aan kop met zeven gewonnen wedstrijden en een saldo van +46. Frits, Toos en Stephan Tabben staan op de tweede plaats met zes gewonnen wedstrijden en een saldo van +45. Babs Allaart, Elly Kappert en Adriaan Warmelink bezetten met zes gewonnen wedstrijden en +36 de derde plaats. Zeker zijn zij nog niet van deze positie want ook de equipes van Kooi- star en Van Dijken hebben zes wedstrij den gewonnen. Het equipe van Jozias- se, Hendriks en Sas hebben de laatste plaats overgenomen van het triplette Versluis. Afgelopen weekeinde is in sportief op zicht goed verlopen voor de sporters van Sportcentrum Marchant. De judo ka's namen deel aan een toernooi in Leidschendam. Van de twintig judoka's kwamen negen sporters thuis met een prijs. In de categorie meisjes 27 kilo gram behaalde Kim Spierings door haar goede grondwerk te laten zien de eerste prijs. Zij won alle wedstrijden. In dezelfde categorie behaalde Nicole Vermeulen de derde prijs. Zij won haar wedstrijden op punten. In de categorie meisjes 35 kilogram be haalde Sabrina Griffioen de tweede prijs: zij won haar wedstrijden op pun ten en haar laatste wedstrijd op een ippon. In dezelfde categorie werd Stella Bruné derde. Zij won haar wedstrijden op punten. Diny Tessels ten slotte werd derde in de categorie meisjes 35+. Bij de jongens 45 kilogram won Michael Geerthuis zijn wedstrijden op heup worpen tot aan de finale. De tweede prijs viel hem ten deel. Annemieke Bernhards deed mee in de categorie meisjes 61 kilogram. Zij won haar wed strijden op ippons tot aan de finale. Deze laatste wedstrijd verloor zij op een beslissing van de scheidsrechter en ging naar huis met de tweede prijs. Joris Scholts werd ingedeeld bij de jon gens 81 kilogram, hij won zijn wedstrij den op ippons en werd derde. In de categorie jongens 70 kilogram behaal de Mike de Bruyn net als Kim Spierings de eerste prijs. Hij won alle wedstrijden op ippons. Ook de taekwondo-heren van Mar chant lieten zich gelden: het toernooi dat zij speelden vond plaats in Gelder- op. Vanuit Sportcentrum Marchant na men vijf heren deel in een deelnemers veld van 300. Wesley Bijland behaalde in dit toernooi de tweede prijs. De eer ste wedstrijd won hij door een techni sche knock out. De rest van de partijen won hij op punten. Kevin Eys heeft goe de partijen gevochten. Hij kwam helaas punten te kort, maar ging toch naar huis met een vierde plaats. Jasper Som- mers won zijn eerste partij op punten. De tweede verloor hij op beslissing van de scheidsrechter. Ook hij ging naar huis met een vierde plaats.

Hart van Holland | 1995 | | pagina 9