Dè-Zilverberk in twintig jaar uitgegroeid tot veel omvattende winkel 2% ■i c Amateur muziekavond in Zevenhuizen Gemeente evenhuizen-Moerkapelle Kerkdiensten Activiteiten Agenda Zevenhuizen Moerkapeiie \:m~. Kledingbeurs Unicef om bij te blijven.J| pagina 10 Hart van Holland/19 april 1995 Viering 50 jaar bevrijding op 5 mei 1995 fÉHSP Verwijderen bomen Vergunning WetMilieubeheer) Zondag 23 april Medische weekenddienst agenda van kerkelijke, maatschappelijke en culturele activiteiten Zevenhuizen-Moerkapelle In dorpshuis "Swanla" te Zevenhuizen vindt in verband met de viering van de 5e mei een feestelijke herdenking plaats, waaraan een groot aantal koren vanuit de gemeente en diverse bekende artiesten hun medewerking verlenen. De aanvang is 20.00 uur. Nadere informatie is vermeld in het binnenkort huis-aan-huis te verspreiden programmaboekje voor de viering van zowel Koninginnedag 1995 als de 5e mei 1995. De toegangsprijs voor de manifestatie is dorpshuis "Swanla" bedraagt f 1,-. Toegangskaarten zijn tegen betaling van dat bedrag ver krijgbaar bij: 1.Albert Heijn, Dorpsstraat 186 te Zevenhuizen; 2. Supermarkt C1000, Burgemeester Boerstraat 22 te Zevenhuizen; 3. De rijdende SRV-winkels van A.J en Th.A. Matze; 4. Postkantoor Van Marle, Dorpsstraat 32 te Moerkapeiie; 5. WV-kantoor "De Zwaluw" (dependance VW-kantoor Gouda), Dorpsstraat 149 te Zevenhuizen; 6. Mevrouw N.C.A. van Prooijen-Nieuwland, Wollefoppen- weg 145 te Zevenhuizen; 7. Mevrouw J.N. Suurland-'t Gilde, Vlietkade 4 te Zevenhuizen. -./:Wfs, ""V Het hoofd van de afdeling Middelen, hiertoe gemachtigd door burgemeester en wethouders, maakt bekend dat bij besluit van 10 april 1995 vergunning is verleend aan: -de heer W.A. Permentier en de heer J. de Haas, voor het verwijderen van een treurberk, aanwezig tussen de perce len Van der Duynlaan 7 en Van der Duynlaan 9 te Zevenhui zen. - de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, voor het verwijde ren van een els, aanwezig achter het perceel Dorpsstraat 104 te Zevenhuizen. Een ieder die meent door dit besluit in zijn of haar belang te zijn getroffen kan ingevolge de Algemene Wet Bestuurs recht binnen 6 weken na publikatie van dit besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders. Zevenhuizen, 11 april 1995. Het hoofd van de afdeling Middelen, H. Hogebrug Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, hiertoe ge machtigd door het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle; gelet op afdeling 3.6 van de Algemene Wet Bestuursrecht; maakt bekend, dat door hem op donderdag 13 april 1995 vergunning is verleend ingevolge de Wet Milieubeheer naar aanleiding van de aanvraag van Gebr. Verburg C.V. om een vergunning ingevolge de Wet Milieubeheer voor het oprich ten en in werking hebben van een agrarisch bedrijf, gelegen aan het adres Bierhoogtweg 3 te Zevenhuizen. Aan deze vergunning zijn voorschriften verbonden, die no dig zijn ter bescherming van het milieu. De vergunning en alle terzake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, sec tie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, ter inzage en wel van donderdag 20 april 1995 tot donderdag 1 juni 1995, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur (inzage van de stukken buiten bovengenoemde tijden is mogelijk natelefo nische afspraak). Bij de Raad van State staat tot donderdag 1 juni 1995 beroep open voor: a.de aanvrager; b.de betrokken adviseurs; c. degenen, die tijdig tegen de ontwerp-beschikking beden kingen hebben ingebracht; d.degenen, die bedenkingen hebben tegen wijzigingen, die in de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; e. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij rede lijkerwijs niet in staat is geweest tijdig bedenkingen in te brengen. Het beroepschrift moet worden gericht en gezonden aan de Raad van State, afdeling bestuursrechtspraak. Postbus 20019, 2500AE Den Haag. Een beschikking wordt van kracht met ingang van de dag na het einde van de beroepstermijn. Indien gedurende die termijn een verzoek tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan, wordt de beschikking niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE Den Haag. Zevenhuizen, 13 april 1995 Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, G.J. Sytsema, wnd. De nieuwe overdekte kas met tuinplanten van de Ziluerbe Zevenhuizen - De familie De Gier opende op de kop af twintig jaar geleden een hobby- en plantenwinkel onder de naam de Zilverberk met 40 m2 verkoopruim te. In die twintig jaar is de Zilverberk uitgegroeid tot een verkoopcentrum met 4.000 m2 oppervlakte verkoopruimte, verdeeld over vier afdelingen met een enorme keus. Het is een unieke combinatie van een stoffenafdeling, een speelgoedafdeling, een winkel met huishoudelijke artikelen en een tuincen trum. Bij aankomst is het eerste dat op valt het tuincentrum, waar sinds kort zelfs overdekt tuinplanten uitgezocht kunnen worden. Gebruik makend van Vesa Tuin, een grote in kooporganisatie waarin 117 tuincentra hun krachten bundelen, kan topkwali teit tegen de laagste prijzen worden geleverd met speciale aanbiedingen tegen spotprijzen. Naast de complete collectie tuinplanten en kamerplanten, kan men hier ook terecht voor de gehe le inrichting van de tuin. Zo zijn er tegels, tuinhout en natuursteen. Bo vendien hebben medewerkers van de Zilverberk specialistische kennis op het gebied van tuinvijvers. Ook voor tuinontwerp, tuinaanleg en tuinonder houd kan men bij de Zilverberk terecht. In de binnenkas is een grote sortering kamperplanten en tuinmeubilair te vin den. Er is een permanente collectie van circa vijftig verschillende fauteuils in alle kleuren kunststof. Deze zijn, net als de houten en rieten tuinmeubelen, goed te combineren met de uitgebreide keus in kussens in 75 dessins. "De huishoudafdeling van de Zilver berk is vergelijkbaar met de groten op dit gebied," aldus de heer de Gier. "Doordat wij ons aangesloten hebben bij Novalux waarbij 72 bedrijven aange sloten zijn, behoren wij tot een <jj grootste huishoud-speciaalketens d Nederland. Er zijn vestigingen oven gehele wereld en wij bieden ook vc:| huishoudelijke artikelen een 'goede niet-duur'-garantie, gekoppeld aane grote sortering. Mevrouw De Gier leidt de afdelingsL fen, wol en fournituren. Dit deel var,a Zilverberk geniet landelijke beker: heid door de quiltafdeling. Er is d grote keus in quiltbenodigdhedq kinderstoffen, grand foulardstoffen: fournituren. Bovendien is ook op da afdeling grondige kennis van zaka aanwezig. De Zilverberk is inmiddels in de wija omgeving bekend. "Wij vervullen ee] regionale functie," zegt de heer DeGie "En wij zijn uitgegroeid tot een vans grootste trekpleisters van het Zeve- huizense winkelbestand". Zevenhuizen - Op zaterdag 22 april or ganiseert de Zeven Muzen voor de achtste maal een avond voor amateur musici. De avond begint om 20.00 uur en wordt gehouden in de Gereformeer de Kerk aan de Dorpsstraat 106 in Ze venhuizen. De toegang is gratis. Het programma bestaat uit klassieke muziek uit de 16e tot de 20e eeuw. Op de piano wordt solo- en duo-muziek gespeeld van Von Beethoven, Chabrier en Liszt. De koorlesgroep van deZeven Muzen zingt een aantal zeer uiteenlo pende nummers en een groep van vijf accordeonisten speelt ondermeer Für Elise. Een bassist en pianist brengen Schubert, Grieg en Mendelssohn te ge hore en voorts zijn er een zangkwartet, een gitarist, een blokfluitist en twee dwarsfluitisten. Zevenhuizen Herv. kerk Oud Verlaat Geref. kerk 9.30 uur mevr. drs. H.H. Muns, Den Haag; 18.30 uur drs. G. Olde, Nieuwerkerk a/d IJssel. Moerkapeiie Herv. Gem. 8.45 uur ds. J. van Doorn, Strijen; 16.30 uur drs. J. Harteman, Wezep. Geref. Gem. 11.00 uur leesdienst; 19.15 uur ds. J.B. Zippro. Danielle Havenaar wordt 21 april 9 jaar. Alvast een dikke kus papa mama en Samantha (0)ma 70 jaar! gefeliciteerd! G-R-M-K-N-J-M-E-R-T-E-W-A liefste papa van harte geefeliciteerd met uw EHBO Alies en Corinne Zaterdag 22 april: dokter C.W. Onder water, Dorpsstraat 196, Zevenhuizen, tel. 01802-1204. Zondag 23 april: dokter R.P. Renssen, Cederhof 3, Bleiswijk, tel. 01892- 14085. v» Zevenhuizen - De kinderkleding- s speelgoedbeurs voor Unicef heeft totaal fl 1.544,05 opgebracht. Zevenhuizen Iedere zaterdag: van 10.00-15.00 uur: wereldwinkel op het dorpsplein Donderdag 27 april 9.30-ca. 11.00 uur koffieochtend Herv. Centrum; spreekster Emmy Spronk "Gij geheel anders". Donderdag 4 mei: 19.00 uur Ned. Herv. kerk Interkerkelijke herdenkingsdienst Vrijdag 5mei: 20.00 uur Dorpshuis Swanla: 50 jaar bevrij dings-concert (Inlichtin gen: 01802-1631). Donderdag 11 mei: Oud papier aktie De Eendragt: 8.00-18.30 uur. Vrijdag 3 november: 20.00 uur sporthal "Swanla": Vox Jubilans m.m.v. kapel van de Kon. Luchtmacht. De Zeven Muzen: zaterdag 22 april: 20.00 uur Geref. kerk amateur muziekavond; zaterdag 6 wei 20.15 uur dorpshuis Swanla Toneel door Utile Dulci met "De Eetkamer"; woensdsy 17mei: 14.00 uur Dorpshuis Swanla: muziekquizmiddag voor de jeugd; zaterday 20 mei: modeshow van cursisten; woensdag 31 mei: 14.00 uur Dorpshuis Swanla kindertheater (4-7 jaar) "De kleine ster"; zaterdag 17 juni: balletuitvoering dooi ballerina's van de 7 muzen in Vlaardingen; zaterdag 1 juli: 20.00 uur Dorps'1® Swanla: muziekavond van en door docenten; zaterdag 7 oktober: musical koor leden; zaterdag 25 november: 20.00 uur Ger. kerk: amateur-muziekavond Vogelvereniging Zang en Kleur: (activiteiten vinden plaats in het clubgebouw Donderdag 13 april: 20.00 uur Paaskaarten prijsuitreiking' vrijdag 21 apnl- afsluiting winterseizoen waarop alles kan op gebied van kaarten en vogels. Zomerkaartcn: op de vrijdagen 12 mei, 2 en 16 juni en 7 en 21 juli ANBO: Spelrmddag: elke maandag 14.00 uur Zevenster; Soosmiddag. 2e woensdag Her vormd Centrum; 4e woensdag Zevenster; aanvang 14.00 uur (niet op 26 aprf fietsen: lx per 14 dagen. Verzamelen bij Swanla, vrijdagmiddag 13.30 uur: 28 april; zwemmen: in De Koommolen: elke donderdag 10.00,11.00 en 13.30 uur: Is april: viering Koninginnedag in De Zevenster van 13.30-17.30 urn; di. 2 uk bustocht naar de kop van Noord-Holland; 7 juni: jaarlijkse bustocht. Oud Verlaat "De Vierkap": Jeugd: iedere donderdag playback 18.45-19.45 uur; Moerkapeiie: 29 april 19.30 uur Oranje Zangavond Ger. Gem. Moerkapeiie. Iedere 2e donderdag Soos in Op Moer om 9.30 uur-11.30 uur: 13 april en 11 ®eI Iedere donderdag: 10.00-12.00 uur Wereldwinkel Raadhuisplein J19 t/m 23 juni: Fietsvierdaagse; start kantine v.v. Moerkapeiie. y

Hart van Holland | 1995 | | pagina 10