Familieberichten Dennis Miller in nieuwe chiropractie-praktijk 01802-1989 f 8 Dorpshuis Swan ia' UITVAARTVERZORGING ZEVENHUIZEN 01802-2283 b.g.g. 0104-212530 Kees van Kooten verzorgt literaire avond in Alphen <2 ncf Foto's in het HART VAN HOLLAND "Alleen op afspraak" Locatie: Hervormd Centrum Kerkepad (achter postkantoor) Zevenhuizen Rietbergen, Righarts de Haij advocaten Mr Drs G. van der Wende 010-4111280 Cornelis van Tol Maria Bregman-van Leeuwen Wij verzorgen de begrafenis of crematie in de gehele regio volgens vastgesteld betaalbaar tarief. ONTDEK T CEN0T KUN SLOPEN OP MOOT WONEN en SLAPEN heeft overdag nog ruimte beschikbaar voor bijvoor beeld bedrijfs-sporttoer- nooien, zalen voor vergaderingen, con gressen, het afleggen van examens enz. Wellicht bent u in de positie om binnen de organisatie waar u werkt uw Dorpshuis te promoten voor dergelijke activiteiten. Het verenigingsleven van Zevenhuizen zal u er dankbaar voor zijn, want het is toch uitein delijk zo dat door een hoge omzet de huurprijzen van onze verenigingen laag gehouden kunnen worden. Indien u een nieuwe klant aanbrengt, krijgt u van het Dorpshuis een aardige attentie. Wij zijn elke ochtend van 08.00 tot 12.00 uur en elke avond van 19.00 tot 24.00 uur bereikbaar op telefoonnummer: Herdenkingsavond Tentoonstelling Verloting 30.250 exemplaren. Gepubliceerde foto's in het Hart van Holland kunnen aan nns kantoor, Noordelijke Dwarsweg la te Zevenhuizen, afgehaald worden a 5,-. '^bestellen kan ook: na beta- "ny van 7,50 kan de foto een week later afgehaald worden, (nabestellen tot uiterlijk een week na verschijning). Foto's 21in af te halen vanaf donder dagmorgen na verschijning van het Hart van Holland. Hart van Holland/19 april 1995 pagina 3 Advocaten spreekmiddag in zevenhuizen in Dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat heden is overleden de leeftijd van 74 jaar. Dankbaar zijn wij voor de liefdevolle verzorging, die hij vele jaren in het zorgcentrum "De Zevenster" mocht ontvangen. Familie van der Hoek Familie van Vliet Familie van de Eng Zevenhuizen, 12 april 1995. Zorgcentrum "De Zevenster", Leliestraat 3. Correspondentie-adres: W. van der Hoek, Boslaan 36, 2761 VZ Zevenhuizen De begrafenis heeft zaterdag 15 april jl. plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats, Zuidplasweg te Zevenhuizen. Want Ik. de HEERE. word niet veranderd: daarom zijt gij. o kinderen Jakobs! niet verteerd. Maleachi 3:6 Met droefheid geven wij u kennis dat de HEERE. zeven weken na het overlijden van vader, uit ons midden heeft weggenomen onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van Abraham Bregman in de leeftijd 89 jaar. De Hoef: C. Bregman H.Th. Bregman-Harder Moerkapelle: J. Lindhout-Bregman H. Lindhout Benthuizen: H.M. de Peinder-Bregman C.A. de Peinder J. Bregman C. Bregman-van der Helm C.J. Bregman J.G. Bregman-Tuitel Klein- en achterkleinkinderen Zoetermeer, 17 april 1995 Woon- en Zorgcentrum t Seghe Waert" Correspondentie-adres: C.J. Bregman, Zegwaartseweg 180, 2731 BX Benthuizen. Gelegenheid tot condoleren donderdag 20 april van 19.00 tot 20.00 uur in de zaal van het kerkgebouw der Gereformeerde Gemeente, Dorpsstraat 63 te Benthuizen. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden vrijdag 21 april om 10.00 uur in bovengenoemd kerkgebouw, waarna omstreeks 11.15 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats "Vrederust", Dr. Albert Schweitzer- laan te Benthuizen. Geen bloemen. gratis wilsbeschikking en lidmaatschap op aanvraag (010-4212530) volgauto's van P. de Jong B.V. REGIOKANTOOR: «et Hogeland 26 - 2761 TR (Henk Kruis Peter Kloeg) Bij overlijden dag en nacht bereikbaar: Alphen aan den Rijn - Op woensdag 26 april zal Kees van Kooten een literaire avond verzorgen in het Literair Café in het Parktheater in Alphen aan den Rijn. De auteur en televisiemaker zal voorle zen uit eigen werk, vragen beantwoor den en vertellen over zijn ervaringen als schrijver. De kaarten voor deze avond zijn in beperkt aantal verkrijgbaar bij de openbare bibliotheken in Boskoop, Rijnwoude, Waddinxveen, Bodegra ven, Ter Aar en Alphen aan den Rijn. Alphen aan den Rijn - De chiroprac tor die in Alphen aan den Rijn voor Chiropractie Van Beelen zal prakti- zeren is de Amerikaan Dennis Miller. Miller is 43 jaar geleden geboren in Grand Junction in de staat Colorado en woont momenteel in Hazerswou- de-Dorp met zijn vrouw en drie kinde ren. Hij studeerde scheikunde en Duits in Colorado en was tot 1984 werkzaam in de olie-industrie. Na dat hij met succes voor rugklachten was behandeld door een chiroprac tor, besloot de Amerikaan zelf chi ropractie te gaan studeren. Hij deed dat in een recordtijd van driejaar. In 1987 rondde Miller zijn studie af. Vervolgens werkte hij zeven jaar als chiropractor in de Amerikaanse stad Denver. In oktober 1994 emigreer de hij naar Nederland. Dennis Miller: "Ik wil mijn gezin de kans geven om te ondervinden hoe het is om in Europa te leven. Daarbij vind ik het nuttig dat de kinderen een andere taal leren. Maar bovenal heb ik de stap genomen om in Nederland veel mensen aan een betere gezondheid te helpen door hen chi- ropractisch te behandelen". Vanaf november 1994 tot januari van dit jaar werkte Miller in verschillende chiropractie-praktijken in Nederland. Inmiddels is hij volledig erkend door de Nederlandse Chiropractoren Associa tie, die hoge eisen stelt aan de buiten landse beroepsbeoefenaars. Over zijn ervaringen die hij tot nu toe opdeed in Nederland zegt Miller: "Op de eerste plaats mag ik de mensen die ik hier heb ontmoet heel graag. Daarnaast heb ik hier als chiropractor goede resultaten geboekt. Dat geeft veel voldoening. Het is namelijk heel fijn om mensen met uiteenlopende gezondheidsproble men te kunnen helpen door hen met succes te behandelen". Op het gebied van chiropractie zijn de verschillen tussen Amerika en Neder land opmerkelijk. Miller: "In Amerika kent men de geneeswijze chiropractie al bijna honderd jaar. Men consulteert er een chiropractor zodra een gezond heidsprobleem optreedt. Hier weet men over het algemeen niet dat men door chiropractie kan worden gehol pen. Men lijdt vaak onnodig maanden soms zelfs jarenlang pijn. Doordat de mensen in de Verenigde Staten eerder een chiropractor consulteren, krijgen wij vooral te maken met acute klachten. Hier komen de patinten pas in een later stadium naar een chiropractor en be handelen wij dus meer patiënten met chronische klachten. Juist het helpen van mensen die lang pijn hebben gele den geeft veel voldoening. Andersom waarderen zij de chiropractor het meest". Dennis Miller kijkt ernaar uit om de mensen in Alphen en omstreken van dienst te kunnen zijn. "Ik hoop ge zondheidsproblemen van zoveel mo gelijk mensen op te lossen zodat deze mensen kunnen leven zonder pijn". Om de chiropractie meer bekendheid te geven, maakt Dennis Miller momen teel kennis met huisartsen en fysiothe rapeuten in Alphen en omgeving. Ook zal hij, net als zijn collega's van Chi ropractie Van Beelen, op verzoek lezin gen geven. Informatie: Informatiecen trum Chiropractie 02159-12531 of Chi ropractie Van Beelen, 01720-74062. mmumri Persoonlijk slaapadvies is zeker geen overbo dige luxe. Kom hiervoor eens bij ons langs. Dorpsstraat 145 - Zevenhuizen -Tel. 01802-1238 ,n Zevenhuizen-Moerkapelle - Het comité 5 mei 1995 van Zevenhuizen-Moerka pelle heeft het programma voor de viering van'vijftig jaar bevrijding'deze week bekend gemaakt. In alle kernen wordt aandacht besteed aan het be vrijdingsfeest. Een overzicht van alle activiteiten is te vinden in het pro grammaboekje Koninginnedag/Bevrij dingsdag dat deze week verspreid wordt. Deze boekjes zijn genummerd en dienen tevens als lotnummer: bur gemeester L.M. Schoots zal op 29 april bekendmaken wie de winnaars zijn van de taarten. In het programma boekje is verder een artikel van de Stichting Oud Zevenhuizen-Moerka pelle opgenomen en een aantal men sen is geïnterviewd over de oorlogsja ren en de bevrijding. In elk van de drie woonkernen wordt ruime aandacht besteed aan de her denking. In Oud Verlaat worden een zeskamp en een barbecuefeest gehou den. In Moerkapelle zal het bevrij dingsvuur, gehaald in Wageningen, ontstoken worden, waarna het aan het begin van de avond overgebracht wordt naar Zevenhuizen. Er zal naar alle waarschijnlijkheid een optocht met oude oorlogsvoertuigen door de gemeente gehouden worden, maar het aantal beschikbare voertuigen is nog beperkt. Bij het organiserend comité zijn dan ook suggesties van harte wel kom. In Moerkapelle wordt een kinderbra derie gehouden en bij gunstige weers omstandigheden zal een vliegtuig Zweeds brood afwerpen. Verder is het mogelijk om aan een fietspuzzeltocht deel te nemen (startplaats Zevenhui zen of Moerkapelle). In Zevenhuizen wordt de bevrijding gevierd in de grote zaal van dorpshuis Swanla. Voor deze avond zijn duizend kaarten beschikbaar, die voor een gul den verkrijgbaar zijn bij verschillende winkeliers. De voorverkoop start op 19 april. De bevrijdingsavond bestaat onder meer uit een bijdrage van het meren deel van de koren die actief zijn in de gemeente. De koren zullen liederen ten gehore brengen uit de oorlogsjaren. Ook de Kleine Trompetter zorgt voor een bijdrage en er is ruimte voor sa menzang. Als gasten zullen verder de Valentina's optreden. De Stichting Oud Zevenhuizen-Moer kapelle zal een tentoonstelling inrich ten over de oorlogsjaren in dorpshuis Swanla. Er zijn fraaie voorwerpen en foto's te zien uit deze tijd. De tentoon stelling zal enige tijd te zien blijven in Swanla en zal daarna nog te zien zijn in Op Moer. Bijdragen zijn nog welkom (01802-1817/3236). Tijdens de pauze van het 5-meiconcert zal een verloting gehouden worden. De opbrengst wordt gebruikt voor de res tauratie van historische vaandels van zangverenigingen in Oud Verlaat en Zevenhuizen en de van de Vrijwillige Landstorm in Moerkapelle. Inlichtingen: 01802-1631. Marian Slingerland, Vermist: wit dwergkonijn bruin snuitje en pootjes bi. oogjes svp bellen: 01802-1562 20 april is mijn papa jarig Hij wordt dan bijna 30 jaar, Gefeliciteerd Jordi Pavan Borst gefeliciteerd met je 2e verjaardag op 20 april Hiep Hiep Hoera mam pa verloren: snijdelwijk kleurige rugtas met gymspullen: 01727-12708 Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Hazerswoude-Rijndijk, Koudekerk a/d Rijn, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Redaktie/Advertentie-adres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Postbus 85 2760 AB Zevenhuizen Tel. 01802-2289* Fax. 01802-3503 Advertenties Mario Mezas Redaktie Algemeen Ellen den Hollander SI ui tingstermijn a d verten ties: Maandagmiddag 16.00 uur. Kant-en-klaar materiaal indien gereserveerd) tot dinsdagmiddag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! De redaktie van Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publikatie in Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland, uitsluitend bellen, donderdag-ochtend tot 11.00 uur: Netwerk Den Haag VSP 070 - 3209898

Hart van Holland | 1995 | | pagina 3