(iljartteam lof van lolland [ampioen )e strijd om het lapen van Hazerswoude 1995 lengelsportvereniging Zevenhui- ien-Moerkapelle Wisselende resultaten voor Schaakvereniging Moerkapelle BROUWER DE KONING ilNMk Van Parijs naar Zevenhuizen in één etmaal Eerste competitiewedstrijden ten nisclub Zevenhuizen Laatste Polder loop in 1995 Regiowedstrij den gymnastiek in Moerkapelle Tuinplantenverkoop bij Avanti Diplomazwemmen in de Sniep ZVH niet naar beker-finale \W// UITVAARTVERZORGING QRGE Hart van Holland/19 april 1995 pagina 9 be uitslagen Belangrijke wedstrijd dames [venhuizen - Team 4 van biljartvere- Ljng Hof van Holland is na afdelings- ftnDioen ook kampioen van het dis- It Gouda K.N.B.B. geworden. Het lm dat bestaat uit Wim Groenewe- L Harry Zweere, Ben Meijer en Toos L der Plaats, gaat op 6 en 7 mei het Lid vertegenwoordigen op de ge estelijke kampioenschappen in de (O)pa en (O)ma Vuurens van harte met jullie 40- jarig huwelijk van ons allemaal Lieve Cynthia en Richard heel veel plezier in El Spanje. De Bundy's lazerswoude-Rijndijk - Op zaterdag 15 Ipri] werd in Hazerswoude-Rijndijk ior ongeveer honderd pony- en ■aardruiters gestreden om de verschil- Xidewisselprijzen van het Wapen van [azerswoude. In de klassen B en L wa les dit prijzen voor de beste stijl, in de lassen M en Z om de wisseltrofee 'het I'apen van Hazerswoude'. Het was de Vegende keer dat deze wedstrijd werd [erreden. Iet was ook deze keer weer een spor- leve en spannende strijd. De parcours- tawer Arie Bodegom uit Stolwijk had U mooi en niet te gemakkelijk par lours uitgezet, zodat de ruiters met Kun pony's en paarden hun best moes- len doen om in aanmerking te komen ior de prijzen. Jleuitslagen: B-pony's: 1. Kirsten Duyn- lam, Delftse PC (cat. C), 1. Frans Groe- lewegen, Bergse Bos, 2. Mirjam Roden- Eurg, Weteringruiters, 3. Esther v.d. Marsen, Groenendijkruiters. L-pony's: I Tamara Man, Poeleway (cat. C), 1. Tichael Greeve, Bergse Bos, 2. Kirsten fuyndam, Delftse PC. B-paarden: 1. Jo- lan Meewisse, Bergse Bos, 2. Barbara Gumbert, Groenendijkruiters, 3. Suzan ne de Graaf, Groenendijkruiters, 4. Jan tien van Zon, NBVR, 5. Kelly Wielders, Bergse Bos. L-paarden: 1. Alex Trouer- bach, Lickebaert, 2. Petra v.d Helm, Oldenbarneveltruiters, 3. Wendy Noor loos, Venneperruiters, 4. Edwin Hoo- genraat, Weteringruiters, 5. Jantien van Zon, NBVR. L-paarden progressief: 1. Jantien van Zon, NBVR, 2. Edwin Hoo- genraat, Weteringruiters. M-Z-ZZ-po- ny's: 1. Peggy Zetteler, Delftse PC, 2. Esther Tamerus, Reigersburgh, 3. Bar- bera v.d. Nieuwenhof, Weteringruiters. M-paarden: 1. Harry Wolff, Horsthoek- ruiters, 2. Marjo Roos, Venneperrui ters, 3. Rob v.d. Voort, NBVR, 4. Edwin Hoogenraat, Weteringruiters. Z-ZZ- paarden: 1. John Fakkel, WestBrabant- ruiters, 2. AlexTrouerbach, Lickebaert, 3. Marco de Jong, NBVR. De stijlprijzen zijn gewonnen door Frans Groenewegen en Kirsten Duyn- dam bij de pony's en Johan Meewisse en Edwin Hoogenraat bij de paarden. Het Wapen van Hazerswoude is bij de pony's gewonnen door Peggy Zetteler en bij de paarden door Harry Wolff. Op zaterdag 6 april 1996 vindt het tiende Wapen van Hazerswoude plaats. Zevenhuizen - Hengelvereniging Zeven- jhuizen-Moerkapelle heeft op 16 april Ide derde wedstrijd van de voorjaars- jcompetitie gehouden in de Otweg te ^Boskoop, er waren slechts vijf deelne- jmers. Evenals vorige week viel de Ivangst tegen, er werd weer veel kleine Ivis gevangen. |De totaalvangst was 10.300 gram. A. ■Stubbe behaalde de 15 wedstrijdpun- ten met een vangst van 3.160 gram, A. van Erk werd tweede met 2.360 gram. Derde werd D. Bazen met 2.290 gram. De tussenstand is na drie wedstrijden: 1D. Bazen met 40 punten (totaalvangst 10.630 gram); 2. A. van Erk met 40 pun ten (totaalvangst 10.620 gram); 3. A. Metselaar met 37 punten; 4. C. Klomp 36 punten; 5. A. Stubbe met 34 punten. I Moerkapelle - Op 15 april speelden iHugo van Elteren, Jan van Helden en I Sander Hertog in de finale van het per soonlijk jeugdkampioenschap van de I Rotterdamse Schaakbond in Schiedam. I Het betrof de categorie E en wel kinde ren die in 1985 geboren zijn (9- en 10- I jarigen). Debutanten Jan en Sander be- I gonnen goed (2 uit 2), Hugo startte J slecht (0 uit 2). Kampioen werd uitein delijk Pieter van Nes (Zwijndrecht) I voor de verrassende Elmar van Korde- hoordt (Bongerd, Capelle a/d IJssel) 1 met respectievelijk 8 uit 8 en 6 uit 8. Zij plaatsen zich rechtstreeks voor het I Nederlands kampioenschap. De rest I moet nog hopen op een plaatsje in de I landelijke finale. -® speelde goed en haalde de vierde Plaats (5 uit 8). Voor hem een goed resultaat. Hugo stelde enigszins teleur, 'jin score (ook 5 uit 8) leverde hem een JiWe plaats op. Sander tenslotte speel de wisselvallig en bereikte met 4 uit 8 fen gedeelde tiende plaats. Er waren 22 analisten. Wij hadden wel wat betere resultaten verwacht, vooral van Hugo, die beter gewend is. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 01821-1230 b.g.g. 2238 Meidoomstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Aline gefeliciteerd met je warme, rode handen! 25 april mamma jarig. Gefeliciteerd en kusjes van Niels en Sven Adriaan weet Nel het al? Esther je moet niet zo doordenken! Papa Breedijk 19 april 40 jaar. Gefeliciteerd Helen Kevin, Kelly Jeffrey en Lady Pieter je bent de leukste jongen die er maar bestaat. Love you xxx je N 22 april van 9-12 uur auto-wassen tbv Aktie Onderdak voor ƒ8,50 naast kerk Ger. Gem. t.k. harmonium/traporgel pr.n.o.t.k. 01891-15195 met 6 eiken stoelen met tafel 80x200 ƒ150,- 01793-2357 Ook op 15 april namen Gerard van Ommeren, Dick Bac, Sven Stange en Jesse van Elteren deel aan het Ortec Rapidtoernooi in Capelle a/d IJssel. In de sterke A-groep konden Gerard en Dick deze maal niet schitteren. Beide scoorden 3 uit 7. In de C-groep (ook voor senioren) speelde Sven (13 jaar) goed en zijn 5 uit 7 was goed voor de zevende plaats. De jeugdige Jesse (12 jaar) reikte met 4,5 uit 7 naar de dertien de plaats. Lang niet slecht in deze zwa re groep met 52 deelnemers. Tenslotte een bericht over de RSB-be- ker voor viertallen bij de senioren. Het dreamteam van Moerkapelle versloeg in de halve finale De Weerligging uit Rotterdam met 4-0, na zware strijd. In de andere halve finale won Schiebroek WR met 2,5G,5 van Dordrecht. Op vrijdag 21 april spelen Wim Stange, Dick Bac, Gerard van Ommeren en Ben van Geffen in de finale van de beker van de Rotterdamse Schaakbond tegen Schiebroek WR. Het is de tweede keer in bijna twintig jaar, die de vereniging oud is, dat zij de finale speelt. Voor GERANIUMS en PERKGOED nog 2 weken te vroeg maar keuze in VASTE PLANTEN en VIOLEN genoeg! EN ALLES VOOR DE GROENTETUIN o.a.: pootaardappelen, plantuitjes, zaden, tomaten, witvrije komkommers, kroten, tuinbonen, kool- en slaplanten enz. kwÊkÊblT Bonenstokken, broeiramen, meststoffen, aardbeiplanten enz. dfftfcdl'N- GEFM KOOPAVOND - 's-s ^GEEN KOOPAVOND VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel» 01802-2430 Zevenhuizen - Binnen 24 uur van Parijs naar Zevenhuizen fietsen. Dat is het plan van tien enthousiaste leden van Tourclub Zevenhuizen. Zij zullen vrij dag 23 juni vertrekken vanuit een voor stad van Parijs, om de 475 kilometer in één etmaal af te leggen zodat zij op zaterdag om ongeveer 12.00 uur zullen aankomen op het dorpsplein in Zeven huizen. "Het idee is ontstaan tijdens de nieuw jaarsreceptie van de tourclub," aldus Rob van der Stoel uit Waddinxveen, organisator van de tocht en tevens deelnemer. "Gedurende de vijftien jaar dat de club bestaat, hebben wij regel matig een tocht rond het IJsselmeer gefietst en nu wilden wij weer eens iets anders. In januari zijn wij meteen ge start met de organisatie van deze 24- uurstocht. De fietsers zullen donderdag richting Parijs vertrekken en overnachten in Verberie. Daar wordt overnacht in een kasteel en de volgende dag vertrekken de heren per bus naar Pailly, een voor stad van Parijs. Daar start de tocht, die begeleid zal worden door een volgwa- gen met daarin Annie v.d. Stoel en Arend Eindhoven. De deelnemers ko men uit Zevenhuizen, Moerkapelle, Purmerend, Benthuizen en Waddinx veen: Krijn Gravestein, Dirk Graves- tein, René Dijkman, Sjaak van Haastert, Frans Kreder, Willem Vernooy, Bas Hoogman, Nelius Vermeulen, Jan van Keulen en Rob van der Stoel. De rit wordt financieel en geestelijk ondersteund door twee ondernemers uit Zevenhuizen en de intocht zal op het dorpsplein in Zevenhuizen een feeste lijk tintje krijgen. Bivaktent Esvo 2 persoons geheel katoen prima bijzettent ƒ100,- 01828-18642 2 damesfietsen ƒ50,- per St.; 1 vouwfiets ƒ40,- 01828-12073 t.k. tv kast met lade eiken hoog 1 meter 05 ƒ125,- 01727-18816 t k. Golf GT11.8 L 16 V '87 br. banden verlaagd vr. pr. ƒ9950,-01828-14071 t.k. alpenkreuzer select bj '90 met div. extra's 8 weken gebruikt pr.n.o.t.k. 01828-19737 t.k. rolschaatsen mt. 34 ƒ15,-; jongensjack mt. 104 ƒ17,50 01727-18913 Hazerswoude-Dorp - In Hazerswoude- Dorp start op zondag 23 april de laatste Polderloop van 1995. Voor degene met een stempelkaart de laatste kans om het derde stempel te halen voor het exclusieve Polderloop T-shirt. Er kan ook voor de dagprijs gelopen worden. De afstenden zijn 1,5, 5 10, 15,2 en 20 kilometer. Het inschrijfgeld voor de 1,5 kilometer bedraagt ƒ3,- en voor de ove rige afstanden/6,-. Na voltooiing van de gekozen afstand staat er een dagherinnering klaar, of kan men een stempel halen voor een T- shirt. Inschrijven kan vanaf 10.00 uur in het clubgebouw van V &AVHazerswoudse Boys aan de Sportparklaan in Hazers- woude-Dorp. De starttijd voor de afstanden 10, 15,2 en 20 kilometer is om 1115 uur. De 1,5 en 5 kilometer vertrekken 5 minuten later. Het clubhuis van Hazerswoudse Boys beschikt over acht kleedkamers met douche. Een E.H.B.O.-er is op het com plex aanwezig. Er is voldoende parkeerruimte. Het parcours gaat over rustige polderwe gen en fietspaden met oversteekhul- pen. Op de langere afstanden rijdt een bezemwagen mee. Voor meer informatie: Infotelefoon: 01728-9622 Moerkapelle - Op zaterdag 22 april wor den in dorpshuis Op Moer de regiowed strijden gymnastiek gehouden. Tur ners en turnsters van twaalf jaar en ouder zullen hier hun kunnen laten zien. De deelnemende verenigingen zijn: Tarzan, Velocitas, Bato, Olympia en Tumo. De organisatie is in handen van de regionale commissie recreaties port en Tarzan Moerkapelle. Alle deel nemers rekenen op veel aanmoediging. De toegang is gratis. De wedstrijden beginnen om 14.00 uur. Zevenhuizen - De eerste competitie wedstrijden van de veteranen van Ten nisclub Zevenhuizen in de hoofdklasse werden met grote spanning tegemoet gezien. Cees v.d. Bosch, Aad Menses, Rien Decrauw, Piet v.d. Lelij en Piet Kruithof traden vorige week aan tegen Nieuwerkerk en verloren met 4-1. Al leen Rien Decrauw en Piet Kruithof wis ten in twee sets te winnen. Het team van Nieuwerkerk was niet veel sterker, want twee wedstrijden moesten met een tie-break beslist worden. Mis schien waren het de zenuwen, want niemand kwam in zijn eigen spel. Het liep niet. Zo ging menig balletje net uit en er was sprake van pech. Op die manier verloor het team. Omdat het team echter in de hoofdklasse thuis hoort, zal het zich met een beetje trai ning kunnen handhaven. Ook de eerste competitiewedstrijd van de derde-klasse dames van afgelopen week werd met verlies afgesloten. Het vorig seizoen gepromoveerde team, bestaande uit Burgunda Heerschap, Liesbeth van Eijk, Tine van Katwijk en Wil Underberg speelde tegen Zwijnd recht. Burgunda won de eerste single wedstrijd en Tine en Wil speelden hun dubbel in het begin goed, maar moes ten hun verlies incasseren. De tweede single werd door Liesbeth na vele ma len 'deuce' en scherp lijnenspel met 6-3 en 6-1 winnend afgesloten. Daarna werd een dubbelspel van Burgunda en Tine ondanks de inspanningen verloren, maar de laatste dubbel van Liesbeth en Wil werd met 4-6,6-0 en 4-6 voor Zeven huizen gewonnen. Totaal uitslag was Zwijndrecht 3 tegen Zevenhuizen 2. Hazerswoude-Dorp - Tafeltennisvere niging Avanti uit Hazerswoude-Dorp organiseert van donderdag 27 tot en met zaterdag 29 april weer plantenver- koop voor particulieren. Deze dagen worden gehouden in het clubgebouw van de vereniging tegenover de sport hal aan de Sportparklaan in Hazers woude-Dorp. De verkooptijden zijn: donderdag 27 april van 17.00 tot 21.00 uur, vrijdag 28 april van 13.00 tot 21.00 en zaterdag 29 april van 9.00 tot 14.00 uur. Er zullen onder andere schaduw- planten, haagplanten, bodembedek kers en coniferen te koop zijn. De plan ten zijn rechtstreeks bij de boomkwe kerijen afkomstig en leden van de vere niging die in deze sector werkzaam zijn zullen deskundig advies geven. Waddinxveen - In het Gouwebad de Sniep is op dinsdag 11 april weer door 42 kinderen gezwommen voor het A- diploma. Namens de Nationale Raad was de heer v.d. Berg als afgevaardigde aanwezig. De beoordelingscommissie bestond uit de heren W. van Minnen, R. Hoger- brugge en C. Slagter. Alle kinderen zijn geslaagd: Charlene van Belle, Ricardo van Vliet, Esmee Huizer, Angela Zijderhand, Anouk Hap- pel, Guido Alberts, Priscilla Hardenbol, Leon Kommer, Natasja Hertog, Michael Nijssen, Sifra de Kooter, Kim de Graaf, Michel Hol, Guillaume Ceulen, Sam van Rijs, Wendy Pardon, Patrick Kivits, Le slie Baas, Dieke Oele, Jasper Marck, Lennart van Gils, Raynor v.d. Water, Lydie van Dorp, Huib Koster, Ruben Broer, Eveline Verweij, Jeroen van der Lee, Kris van Bentem, Karlijn Nigg, Wesley Vermeer, Robin de Rooij, Fa- bienne Roubos, Mattijs Bolk, Dominick van der Tas, Haben Yacob, Miranda de Kort, Marten Westenberg, Jeftha van Estrik, Suzanne de Gooijer, Michael Tekle, Sergio Smit en Anouschka Roe pers. Zevenhuizen - ZVH zal voor het eerst na zeven jaar niet in de finale staan om de Nederlandse volleybalbeker. Afgelo pen zaterdag werd de return-wedstrijd tegen Alcom/Capelle in Zevenhuizen gespeeld en deze ging met 3-0 verloren. Voor de wedstrijd begon, bedankten de spelers het publiek voor hun steun het afgelopen seizoen, door bloemen uit te delen op de tribune. Trainer/coach Ste wart Bernard kon voor deze wedstrijd slechts beschikken over zeven spelers, Kristiaan van der Wel was afwezig, door zijn deelname met Jong Oranje aan een stage in Tsjechië. Vanaf het begin was het duidelijk dat Alcom, de kleine Zevenhuizense formatie niet on derschatte en er vol tegenaan ging. ZVH wist in deze eerste set door een grote inzet en veel verdedigend werk de strijd gelijk opgaand te houden, maar aan het eind van de set was Alcom alerter en kon met 12-15 de set winnen. In de tweede set ging Alcom door en kon door goed geconcentreerd te spe len deze set met 7-15 winnend afsluiten. Hierdoor is Alcom doorgedrongen tot de beker-finale, waar zij landskam pioen Piet Zoomers zullen treffen. De derde set werd een verplicht nummer en ook deze werd door Alcom winnend afgesloten (5-15). Voor ZVH treedt nu een periode van rust aan, waar aan het komend seizoen gewerkt zal worden. Naast de komst van de twee spelers van Jong Oranje, Jochem de Gruyter en Martijn Diele- mans zullen er nog een viertal sterke spelers aangetrokken worden om weer een selectie van twaalf man te krijgen. Voorlopig gaat de ploeg van een wel verdiende rust genieten, waarna de in ternationals Rob Grabert en Misha La- tuhihin zich bij de nationale ploeg zul len vervoegen. Voor aanstaande zaterdag staat voor de Zevenhuizense dames een belang rijkduel op het programma. Dan spelen de dames in de eigen vertrouwde sport hal Swanla tegen het team van Alcom/ Capelle om behoud van een plaats in de eerste divisie. De aanvang van deze wedstrijd is om 14.00 uur en de steun van het publiek zullen de dames nodig hebben.

Hart van Holland | 1995 | | pagina 9