Familieberichten Politieberichten IJssel en Gouwe alpltenseyavondsehool Foto's in het HART VAN HOLLAND Gerdina Bos-Hunink UITVAARTVERZORGING ZEVENHUIZEN 01802-2283 b.g.g. 0104-212530 30.250 exemplaren. Hart van Holland/17 mei 1995 pagina 3 "Alleen op afspraak" Locatie: Hervormd Centrum Kerkepad (achter postkantoor) Zevenhuizen Rietbergen, Righarts de Haij advocaten Mr Drs G. van der Wende 010-4111280 turn: ^ioonplootfl QiMiotkeek: Opleiding: tlelke boeken heb ie gekozen? piaaronr deze boeken? favoriete boek: faooriete fchripjer: pia&r leef ie het liefit? pobbg't: favoriete kinderboek: jloe vaak ga fe naar de bibliotheek? i>iat vind ie van de bibliotheek? Zevenhuizen/Moerkapelle Waddinxveen Boskoop Advocaten spreekmiddag in zevenhuizen Zoekend naar liefde, naar geborgenheid, maar ook steeds gevend, zonder zich te sparen met grote trouw, om alles te bewaren wat haar werd toevertrouwd. Bedroefd laten wij u weten dat, na een lang en werkzaam leven geheel plotseling van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Hubertus Hendrikus Bos in de leeftijd van 83 jaar. G. Roos-Bos W. Roos Marianne en Willem Marit Leo en Diana M.C. van der Heiden-Bos M. van der Heiden Marcel Kirsten 11 mei 1995 Correspondentie-adres: M.C. van der Heiden-Bos Dorpsstraat 78a 2761 AG Zevenhuizen De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden op dinsdag 16 mei in het crematorium "Noorderveld" te Nieuwegein. (Henk Kruis Peter Kloeg) Bij overlijden dag en nacht bereikbaar: •rifijd gratis wü volgauto's van P. de Jong B.V. REGIO KANTOOR: H* Hogekmd 06 - 2761 TR ZEVENHUIZEN 10 kanaals portable scanner 2 mnd. oud t adapter ƒ250,- 01727-14018 voortent v. caravan met 2 uitbouwen omloop 7.80 m daken gecoat zeer solide ƒ600,- 01828-16261 tk. Tunturi-hometrainer nw 1695,- t.e.a.b. 01728-9764 t.k. heren trenchcoat-regenjas 1x beige en 1x bruin maat 52 als nieuw ƒ65,- 01828-15713 tl prima VW Golf MX '82 slechts 40.000 km gereden ƒ2500,-01828-30605 t.k. gevr. schelpzandbak 01727-13395 Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Hazerswoude-Rijndijk, Koudekerk a/d Rijn, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Redaktie /Advertentie-adres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Postbus 85 2760 AB Zevenhuizen Tel. 01802-2289* Fax. 01802-3503 Advertenties Mario Mezas Redaktie Algemeen Ellen den Hollander Sluitingsterm ijn ad ver ten ties: Maandagmiddag 16.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) lot dinsdagmiddag 13.00 uur. j u!!8ever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! De redaktie van Hart van Holland stelt zich n'et aansprakelijk voor de inhoud van de aavertenties en ingezonden mededelingen 'n deze krant. Bovendien behoudt zij zich net recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publikatie in Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland, uitsluitend bellen, donderdag-ochtend tot 11.00 uur: Netwerk Den Haag VSP 070 - 3209898 doelgerichte cursussen Middenstand - AOV Wegwijs op de computer Spaans, Engels, Frans, Duits (conversatie cursussen) Basiskennis Boekhouden Praktijkdiploma Boekhouden MBA (ex. dec. '95 en juni '96) SPD - alle modulen voor studiegids en inl. 01720 75081 t.k. helemaal compl.t boek v. De Leeuwenkoning ook stripboek en vele dubbele 01828-18034 t.k. brommer met versnelling Yamaha DT rood zwart 60 cc 550,- 079-310971 te huur: 2 pers. tourcaravan met voortent kachel en koelkast 01828-14250 t.k. Honda Prelude bj 1984 elektr. dak, rood met. vr. pr. ƒ3750,-01727-15517 t.k. hobby de luxe '90 3,5 m eiken inter, incl. voortetnt etc. tel na 5 uur: 01828-30786 t.k. Honda Civic sedan DXi blauw Ipg bj 4-1992 vr. pr. ƒ21.500,- 01820-16013 Gepubliceerde foto's in het Hart van Holland kunnen aan ons kan toor, Noordelijke Dwarsweg la te Zevenhuizen, afgehaald worden a 5,-. Nabestellen kan ook: na betaling van 7,50 kan de foto een week later afgehaald wor den. (nabestellen tot uiterlijk een week na verschijning). Foto's zijn af te halen vanaf donderdagmor gen na verschijning van het Hart van Holland. Chantal de Vos Zevenhuizen Zevenhuizen examenjaar MEAO (bedrijfsadministratie) 17 jaar Dit keer heb ik Terug naar Bri- deshead' van Evelyn Waugh en 'De verloren taal der kranen' van David Laevitt meegenomen. Meestal lees ik alleen boeken voor school, deze lees ik voor mijn mon delinge examen Engels. Deze boe ken heb ik gekozen van een lijst die de leraren hebben samengesteld. 'Een roos van vlees' van Jan Wol kers. Het gekke is dat anderen het een saai boek vonden, want er ge beurt bijna niets. Het is de beschrij ving van één dag. Jan Wolker en Harry Mulisch Buiten in het zonnetje of in mijn eigen kamer. Uitgaan en squashen Jip en Janneke. Die boeken las mijn moeder voor toen ik klein was. Ongeveer een keer per maand. In deze tijd van mondelinge examens ga ik wel iets vaker. Ik vind het jammer dat er weinig mappen zijn met informatie voor werkstukken. De mensen die hier werken zijn wel heel aardig, dus als er een boek niet is, vragen zij het meteen aan. Aanrijdingen: Maandagochtend vond een aanrijding plaats op de N. Dwars weg ter hoogte van de Knibbelweg. Een 2(Ljarige Waddinxveense chauffeur van een bedrijfsauto sloeg linksaf de Knibbelweg op, op het momen dat hij werd ingehaald door een 34-jarige Ze- venhuizense automobiliste. Ér was al leen materiële schade. Woensdagavond reed een 18-jarige bromfietser vanaf het Zaagmolenpad de Korenstraat in. Hij zag daarbij een personenauto over het hoofd met als gevolg een aanrijding en schade aan beide voertuigen. Inbraak/diefstal: In de nacht van dins dag op woensdag werd ingebroken in dorpshuis "Op Moer". Men kwam bin nen door het forceren van een raam. Vervolgens werden ook twee binnen deuren geforceerd. Weggenomen wer den geld en een telefoon. Woensdagochtend vond een insluiping plaats in basisschool "De Eendragt". Uit een klaslokaal werd een portemon nee en een portefeuille uit een mandje van een van de onderwijzeressen ge haald. In een onderzoek naar een autodiefstal, gepleegd te Waddinxveen heeft de re cherche van de politie IJssel en Gouwe een 34-jarige inwoner uit Zevenhuizen aangehouden. Deze persoon wordt te vens verdacht van het omkatten van auto's. Dat houdt in dat een gestolen auto de identiteit krijgt van een auto welke uit het verkeer is genomen, b.v. omdat die total-loss is geraakt bij een aanrijding. Daardoor wordt het de poli tie moeilijk gemaakt om gestolen auto's te herkennen en bij de eigenaar terug te brengen. Inmiddels zijn ook twee ande re verdachten aangehouden. Het on derzoek loopt nog. Tot nu toe zijn tien omgekatte auto's opgespoord. Daarbij was ook een op 29 november 1993 te Zevenhuizen ontvreemde auto. Aan het Oogstpad vond zaterdagoch tend een insluiping plaats in een woon huis omdat een achterdeur niet op slot zat. Weggenomen werden 2 portemon nees en een gouden armband. Aanrijdingen: Vrijdagmiddag onstond op de Kerkweg-Oost een aanrijding tus sen een personenauto en een fietser. Een 29-jarige Rotterdamse automobi list sloeg linksaf zonder een 47-jarige Waddinxveense fietser vrije doorgang te verlenen. De fietser liep daarbij lich te verwondingen op. Inbraak/diefstal: Gestolen fietsen: Sniepweg, witte Giant Chinook heren fiets met velgremmen en versnellingen; Thorbeckehoeve, geel/paarse Raleigh ATB herenfiets; Kermisterrein, gewone groene Trimmer daemesfiets; Station straat zwarte Medley opoefiets; Lijster besstraat, bruine Union herenfiets met trommelremmen en versnellingen; Oranjelaan, grijze Raleigh damesfiets met trommelremmen en versnellingen; Willem de Rijkelaan, bruine Batavus damesfiets met velgremmen en versn. In de nacht van zondag en maandag 8 mei werd aan de Peter Zuidlaan en de Schuberthof een auto open gebroken middels het inslaan van een ruit. In beide gevallen werd de autoradio ont vreemd. Aan de Stationstraat werd in de nacht van maandag op dinsdag ingebroken in een woning via de achterdeur. Wegge nomen werd een videorecorder. Aan de Juliana van Stolberglaan werd in de nacht van maandag op dinsdag een blauwe Peugeot 106 met het kenteken GD-ZF-83 ontvreemd. Donderdag werd vanaf het bouwter rein op Coenecoop nabij de Zuidelijke Dwarsweg een prisma "landmeterspie- gel" vanaf een statief ontvreemd. Aan de Passage werd in de nacht van donderdag op vrijdag ingebroken in een winkel. Men kwam binnen door het forceren van het slot. Weggenomen werd het wisselgeld uit de kassa. Vrijdag werden aan de Kerkweg Oost 8 kratten met lege flessen ontvreemd. De kratten stonden in een afgesloten hok dat werd opengemaakt door het door knippen van een ketting. In de nacht van donderdag op vrijdag werd een poging gedaan in te breken in een winkel in de Passage. Het slot van de toegangsdeur werd geforceerd maar men is niet binnen geweest. In de nacht van vrijdag op zaterdag werd ingebroken in een bedrijf aan de Nesse. Een deur werd ingetrapt om bin nen te komen. Weggenomen werd een krat bier. Bij een inbraak in een kelderbox aan de Wingerd werd zaterdag een tray appel sap gestolen. Men kwam binnen mid dels het intrappen van de deur. Overig nieuws: Verloren: Passage, gou den bedelarmband met 6 bedels waar van 1 met inscr. DESI. Vrijdagavond werd een 13-jarige jon gen uit Waddinxveen door 5 jongens bedreigd. Nabij het zwembad drukte een van die 5 een sigaret op het lichaam van de 13-jarige uit die daardoor een brandwondje opliep. Een grote grope jongeren pakte vrijdag avond op de kermis een basebalpet af van een 16-jarige Waddinxveense jon gen. Toen hij het petje wilde terug pak ken kreeg hij een stomp tegen het hoofd. Eeveneens vrijdagavond op de kermis mishandelde een 13-jarige jongen een 12-jarig meisje beiden uit Waddinx veen. Het meisje liep een trap in het gezicht op. Zowel op vrijdag als op zaterdagavond hing er een dreigende sfeer op het ker misterrein. Behalve een aantal kleine schermutselingen, is een, met name op zaterdagavond een in de lucht hangen de, massale vechtpartij uitgebleven mede omdat in het laatste gedeelte van de zaterdagavond de politie nadrukke lijk aanwezig was. In de nacht van zaterdag op zondan werden van de sporthal de Sniep 2 rui ten ingegooid met een deel van een straatklinker. Aanrijdingen: Woensdagochtend vond op de Middelburgseweg een frontale aanrijding plaats tussen een traktor en een personenauto. De 35-jarige traktor- bestuurder uit Waarder moest uitwij ken voor een fietser die voor hem dreig de te vallen. Hij kwam bij deze uitwijk manoeuvre frontaal in aanrijding met de 33-jarige bestuurder van de perso nenauto die tengevolge van de aanrij ding in de sloot belandde. Er ontstond geen persoonlijk letsel. De Middelburg seweg is 1 1/2 uur afgesloten geweest wegens takelwerkzaamheden. Vrijdagavond verleende op de Zijde een 46-jarige automobilist uit Hazers- woude geen vrije doorgang aan een 16- jarige bromfietster uit Boskoop met als gevolg een aanrijding. De Boskoopse is per ambulance naar het Bleulandzie- kenhuis vervoerd maar kon na behan deling huiswaards. Inbraak/diefstal: Diefstal fietsen; Bos weg, blauwe Union damesfiets; Station, blauwe Union Extra herenfiets met trommelremmen en versn. postcode 2771 KZ. Aan het Zuidwijk zijn in de periode tussen het weekend en woensdag tien bakken stek gestolen, in totaal 2000 stekjes. Het betreffen Hydrangia Petio- laris. Woensdag werd aan de Zijde een brom fiets gestolen. Het betreft een Puch Maxi, kleur paars metallic, verz.nr. TBJ- 014. In de Pr. Hendrikstraat werd in de nacht van donderdag op vrijdag middels het openbreken van een deur ingebroken in een auto. Weggenomen werd de au toradio. in de nacht van vrijdag op zaterdag werd ingebroken in een loods aan het Zwarte Pad. Men kwam binnen door het inslaan van een ruit. Met de aanwezige sleutels werd andere ruimten betreden alsmede een auto, Volvo 360, ont vreemd. Er werd ook een compressor met luchtgereedschap ontvreemd. Overig nieuws: in de Kerkstraat werd in de nacht van vrijdag op zaterdag een winkelruit met een stuk puin ingegooid. Aan de Babsloot werd een ruit inge gooid van de bibliotheek alsmede 2 ruiten van het gemeentekantoor.

Hart van Holland | 1995 | | pagina 3