!|PPfiPoW«Sio Beclriifsvolleybal in Swanla Weer bekers voor R.V. Rolling '90 Programma Gouden Sportweek Diplomazwemmen in zwembad de Koornmolen BROUWER DE KONING MTT^Iorge Derde Rotaryloop geslaagd on danks moederdag Toplocatie voor ITC Flora-run ZVH A- en C-jeugd districts kampioen Dames-A van ZVH winnen districts-beker UITVAARTVERZORGING Autocross op Hemelvaartsdag Grote sortering Hart van Holland/17 mei 1995 pagina 9 PERKPLANTEN GERANIUMS (STAM)FUCHSIA'S STAMMARGRIETEN KAMERPLANTEN SNIJBLOEMEN GEEN KOOPAVOND \0 Jevenhuizen - Het bedrijfsvolleybaltoer- „oo, waaraan dit jaar veertig teams leinamen, is wederom een groot succes orden. Er werd sportief gespeeld, het MS gezellig druk en de wedstrijden wa ren veelal spannend. Na de finalewed- tiriid lussen Knaap Moduulwoningen en [1 Vierkap 1, die eindigde in een stand an 1 "tegen 11, ging de eerste prijs naar Knaap Moduulwoningen. Derde werd het team 'Ons een zorg' en als laatste eindigde de ploeg Bakker Gerritsen 1. De nrijzen werden uitgereikt door de heer \!an Gent, voorzitter van Vereniging Mo lenvrienden Rottemerengebied. Het batige saldo van het bedrijfs- volleybaltoernooi is voor de helft bestemd voor de Vereni- jinS Molenvrienden Rottemerenge- y en de andere helft gaat naar de jeugdopleiding van de ZVH. Het be stuur van de Moienvrienden heeft de organisatie van het toernooi een schil derij van een molen geschonken. Dit schilderij zal een plaats krijgen in zorg centrum de Zevenster in Zevenhuizen. De uitslag van het toernooi: 1. Knaap Moduulwoningen, 2. De Vierkap 1, 3. Ons een zorg, 4. Dorpshuis, 5. Ron Meyer Zonweringen en Ö.S.S., 7. Perdijk Makelaardij Assurantiën, 8. J. v.d. Wel 1,9. J. v.d. Knaap 1 en de Zwaluw, 11. Bakker Gerritsen 2, 12. Politie, 13. De finale van het bedrijfsvolleybaltoernooi werd gehouden tussen Knaap Moduulwoningen en De Vierkap. Albert Heijn, 14. J. v.d. Knaap 2, 15 Gekas en Boot, 16. De Vierkap 2, 17. Rabobank 1, 18. De Zevenster, 19. A.P. v.d. Knaap, 20. ETB Benning, 21. Boode Auto's, 22. Boode b.v., 23. C.N.S. de Eendragt, 24. Phaff b.v., 25. De Zevens ter 1,26. De Lordd 1 en Boode Tweewie- Iers, 28. Veerman NMS, 29. De Graaf b.v., 30. V.O.O., 31Schuitema West, 32. J.v.d. Wel 2,33. R. v.d. Bosch, 34. Brand weer, A. en W. Tas, Rabobank 2 en De Lordd 2, 38. C. Oudijk, 39. Kaasmekka, 40 Bakker Gerritsen 1. Moerkapelle - Op zaterdag 6 mei heb ben elf leden van rolschaatsvereniging Rolling '90 meegedaan aan een regiona le wedstrijd kunstrijden in Papend- recht. Bij beginners A (vrijrijden) met 14 deelnemers, werd Iris Dijkema ze vende en Emily van 't Wout achtste. Bij beginners B (vrijrijden) met 14 deelne mers, werd Carla Matze eerste en mocht een beker in ontvangst nemen. Net buiten de prijzen vielen Anita Koole enlekeliene Stange, die respectievelijk een vierde en vijfde plaats behaalden, kimWittekoek werd negende. Bij pupil len A met 19 deelnemers werd Trisja van 't Wout veertiende. Ook bij de pu pillen B met 13 deelnemers werd een eerste plaats gehaald en wel door Vera de Niet. Ook zij mocht een beker in ontvangst nemen. Gerdine Lindhout werd vijfde, Wanda van Hoven achtste en Elise Hoogendoorn tiende. Figuurrij den: Wanda van Hoven was de enige van Rolling '90 die meedeed aan het onderdeel figuurrijden. Zij behaalde een zevende plaats. Bij de combinatie pupillen B werd zij derde. Het was al met al een geslaagde wedstrijd voor de deelnemende leden van Rolling '90. Waddinxveen - Deze week wordt de Gouden Sportweek in Waddinxveen voortgezet met een wandelmars vanaf de voetbalvelden van Be Fair. Deze mars begint vrijdag om 18.30 uur. Op dezelfde dag wordt op het bedrijven terrein van Coenecoop een ploegen tijdrit gehouden vanaf 19.00 uur. Het voetbaltoernooi begint ook om deze tijd. Op zaterdag 20 mei wordt zowel het schoolvoetbal als het sportweekvoet- hal gehouden bij voetbalvereniging Be fair. Het schoolvoetbal begint om 8.00 uur en het sportweektoernooi start om 19.00 uur, net als maandag 22 mei en dinsdag 23 mei. Op woensdag wordt door autoclub de Gouwe Rijders de traditionele nachtrit gereden. De start van deze rit is in dorpshuis Swanla in Zevenhuizen om 19.30 uur. Alle activiteiten van de sportweek kun nen worden georganiseerd door de in zet van talloze vrijwilligers en in het bijzonder van de vrijwilligers van de EHBO Waddinxveen, die dit jaar het 75- jarig jubileum viert. Zevenhuizen - Op donderdag 11 en vrij dag 12 mei behaalden 26 leerlingen in zwembad de Koormolen in Zevenhui zen het A-diploma en 31 leerlingen be haalden het B-diploma. De beoorde- hngscommissie werd gevormd door: Cocky Schiereck-Timmermans, Cobi v.d. Berg en Mieke Schenk. Namens het Bureau Nationale Zwemdiploma's was mevrouw W. Meyer-Bokhorst aanwe zig. Het A diploma werd uitgereikt aan: Marcella Braat, Daisy Bregman, Tannet Duine, Mariska v.d. Kooij, Joyce Kop- Penaal, Marcella v.d. Kraan, Nick v. Kra- hngen, Marjolein Krans, Walter Ooms, Ard-Jan Ottevanger, Montse Popijus, bm Reijeman, Mark Schaaf, Manon v. wees, Elian de Wild, Edwin Wonder- §em, Stefanie Boevé, Stefanie Eindho- sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 01821-1230 b.g.g. 2238 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. ven, Danielle Kievit, Raymond Kreder, Laurens Jan Lich, Christiaan Roos, Len- nart Sluyter, Dyoni Vermeulen, Miran da Weerstand en Marloes v. Wieringen. De B diploma's waren voor: Lizzy Koole, Marjolein v. Leeuwe, René Bak ker, Ennio Hagens, Maikel Jonker, Mar co Kroondijk, Laura v. Os, Nancy Hol, Deirdre Overweel, Lisa v. Brummen, Ellis Heijboer, Marinda Karfens, Astrid Molenaar, Sonja Uittenboogaard, Ma- rije Verboom, Jolanda Verweij, Wilma Verweij, Esther Willemsen, Roosje Groenveld, Nikki Dispa, Johan Hordijk, Dirk Jan Luyendijk, Lichelle v.d. Poel, Nurhan Barova, Arjen v. Bergen, Rem- co Geuze, Sanne Kaashoek, Michael v. Leeuwe, Imke v. Nugteren, Renske de Vries en Mark Zwaan. Alphen aan den Rijn - Op zaterdag 13 mei heeft Hengelsportvereniging Ze- venhuizen-Moerkapelle de eerste wed strijd van de zomercompetitie gehou den in de Oude Rijn in Alphen aan den Rijn. Er waren acht deelnemers en de totaalvangst van 18.840 gram was bene den de verwachtingen. J. Wiersma werd eerste met een vangst van 4.770 gram, A. Stubbe wist beslag te leggen op de tweede plaats met een vangst van 4.220 gram en derde werd M. Huisman met 4.000 gram. De avondcompetie start op woensdag 17 mei. Het vertrek is om 18.00 uur bij Hotel Vos in Zeven huizen. Zevenhuizen - Op Hemelvaartsdag 25 mei wordt in Zevenhuizen weer de tra ditionele autocross gereden. Vorig jaar was het een spektakel met meer dan honderd deelnemers uit de regio en dit jaar wordt geprobeerd om dit weer te evenaren. De enthousiaste deelnemers zijn dan ook nu al in training. Het cross terrein is gelegen aan de Bierhoogtweg en het parkeerterrein is naast het crossterrein. Aanvang 13.00 uur. Interkerkelijk koor Meeting zoekt met spoed: sopranen! info: 01828-10090 Bedankt pa en ma Hoogerdijk voor de leuke dag Duinrell. Kinderen en kleinkinderen Poes Mieke kwam weer terug, Hoera! Dank je voor 't zoeken, vooral jij Karin! Bedankt Ina, dat je al die weken, de was hebt gestreken. Pa en Ma we hebben het heel erg naar ons zin gehad. Nog bedankt Wim en Linda zonnescherm 470 cm breed, uitval, oranje doek ƒ125,-01802-2039 t.k. Brommer: Yamaha Yamy 29-9-'89 helm (lazer MX4) i.g.st. ƒ750,- 01727-16374 klusjesman gevr. voor buiten schilderwerk 01727-14097 Gevr. Ik mis nog een 1-cent munt van 1980 in mijn verz. Wie heeft er een? 01828-15937 Potgrond 3 zakken 10,- Tuinaarde 4 zakken 10,- Alles voor de groentetuin, o.a. sap-, vlees- en kerstomaten, witvrije geënte komkommer-, meloenen-, peper- en paprikaplanten. Bonestokken, meststoffen, zaden, tuinkruiden, kroten prei-, andijvie-, sla-, koolplanten enz. - Broeiramen Terracotta sierpotten - bloembakken en haken KWEKERIJ I VAN OOSTEN NIE VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 01802-2430 Rijnwoude - De derde Rotaryloop, die op zondag 14 mei werd gehouden, is ondanks het feit dat het moederdag was, een succes geworden. Er waren 150 deelnemers. Mede door de inbreng van een sponsor en door de spontane giften die voor en tijdens de inschrij ving werden gedaan, is er voor de diver se projecten van de Rotaryclub een bedrag van 6.000 gulden beschikbaar gekomen. Er werd samengewerkt door de organisatie van de Polderloop en de Rotaryclub Rijnwoude. Uitslagen: heren 1,5 km. (Mark Smits), 5 km. (Jaap van Prooyen), 10 km. (Jan Oskam), 15,2 km. (Rinus van Bekkum), 20 km. (Guidi Speel); dames 1,5 km. (Ashley Bentvelsen), 5 km. (Wendy Douma), 10 km. (Ineke v.d. Berg), 15,2 (Ada van Zwieten), 20 km. (Joke Jan- son). Boskoop - De commissie cross- en weg- atletiek van AV'47 uit Boskoop is er in geslaagd een schitterende start en fi- nish-locatie te vinden voor de vijfde ITC Flora-run. Na overleg met het bestuur van het Plantarium gebouw is besloten het Plantariumgebouw, op het ITC-ter- rein, te gebruiken voor alle activiteiten van de ITC Flora-run. Ook de business- run zal hier plaatsvinden. Met het Plantarium gebouw is nu moge lijk topfaciliteiten te bieden aan de lo pers en toeschouwers. Start, finish en kleedgelegenheid liggen nu in één ge bouw. De start van de 3, 5 en 10 km en businessrun zal zelfs in het Plantarium gebouw plaatsvinden. Alle afstanden zullen binnen finishen. Ook is er vol doende parkeergelegenheid aanwezig. Het parcours is zodanig aangepast dat alle lopers tegelijk, met uitzondering van de 3 en 5 km, kunnen starten. De toeschouwers kunnen alle wedstrijd en prestatielopers van de 3,5,10,21 km en 10 Engelse mijlen vlak na elkaar bin nen zien komen. Voor de wedstrijd zijn diverse lopers uitgenodigd, waaronder Fred van Zoest, Jan de Jong en Bert Koster van AV'47. Door de Boskoopse tuinders is weer een Boskoops plantje toegezegd, zodat alle lopers buiten de medaille een plantje voor tuin of balkon ontvangen. Voor de wedstrijd, de 10 Engelse mij len, heeft de commissie weer een flink aantal bedrijven bereid gevonden de wedstrijd te sponsoren. In alle catego rieën zijn er, bij voldoende belangstel ling, geldprijzen beschikbaar voor de wedstrijdlopers. Het parcours is snel en verloopt over het mooiste gedeelte van Boskoop en Hazerswoude-Dorp en is grotendeels verkeersarm. Met deze verbeteringen heeft de commissie aan lopers, toeschouwers en media een at tractief en gevarieerd programma te bieden. Inlichtingen: mevrouw T. Brand-Wiezer, 01727-14019. Nootdorp - Afgelopen zaterdag speel den de heren A- en C-jeugd van de Ze- venhuizense volleybalvereniging in Nootdorp tegen de kampioenen van het rayon Haaglanden en Rijnland met als inzet het districtskampioenschap van Zuid-Holland, wat hen dan het recht geeft om deel te nemen aan het nationale jeugdkampioenschap. De ZVH-junioren wisten hun wedstrij den tegen Zovoc en Orion met respec tievelijk 3-0 en 2-1 te winnen en zo het district-kampioenschap op te eisen. Aanstaande zaterdag zullen deze heren junioren van ZVH uitkomen in de voor ronde van het nationale jeugd kam pioenschap, dat dit jaar gehouden wordt in Schiedam. De eerste wedstrij den beginnen dan om 10.00 uur. De C-jeugd van Rentokil wist het resul taat van hun oudere verenigingsgeno ten te evenaren en konden door twee keer te winnen van respectievelijk Liusna uit Lisse en VW uit Wassenaar. Ook zij zullen in Schiedam strijden om een plaats in de finale-ronde van het nationale jeugd-kampioenschap. Stolwijk - De dames-junioren van ZVH uit Zevenhuizen wisten in Stolwijk de eerste editie van de district-jeugdbeker te winnen. De dames-junioren kregen het zwaar tegen Den Ouden/Nivoc: in de eerste set liep ZVH in de beginfase uit, maar Den Ouden kwam terug met een sterke service. Aan het eind wisten de Zevenhuizense dames de draad weer goed op te pakken en deze set met 15-10 te winnen. In de tweede set werd het nog spannender, ZVH kwam op een 7-13 achterstand te staan door de lastige service Moerkapelle - Het schaakseizoen in Moerkapelle loopt ten einde en zoals ieder jaar worden de schaaklessen af gesloten met een examen. Op vrijdag 12 mei werden deze afgenomen. Onder leiding van examinator Wim van de Hoek en jeugdleider Ben van Geffen deden 18 jeugdschakers hun uiterste best om de 24 schaakopgaven zo goed mogelijk te beantwoorden. Op drie ni veaus (stappen) waren er examens. Voor de eerste stap zijn geslaagd: Ste fan Rensen, Peter van Vuurde, Paul van der Meer, Aart-Jan van Vliet en Pieter van de Werf. Bij de tweede stap slaag den: Sander Hertog, Arie en Jacobus Verheul, Aron Kroon, Geerten Hoef- laak, Jan van Helden en Kevin Bakker. De derde en tot nu toe moeilijkste stap werd behaald door: Hugo en Jesse van Elteren, Biniam David en Gerben Berg- acker. Opmerkelijk was het resultaat van 9-jarige Stefan Rensen. Hij behaal de als enige deelnemer een tien. Alle geslaagden ontvingen hun diploma uit handen van jeugdleider Ben van Geffen, die zeer tevreden was met het resultaat. van de spelverdeelster van Nivoc. Maar ZVH wist toch weer het heft in handen te krijgen, door zelf weer lastig te gaan serveren en een harde aanval die veel punten scoorde. Lang zaam maar zeker liep ZVH de achterstand in, gesteund door de mee gereisde supporters, met 15-13 werd deze set dan ook gewonnen. In de derde set was de weer stand van Den Ouden/ Nivoc gebroken en met een gemakkelijke 15-4 setwinst won ZVH deze beker-finale met 3-0. Het team, bestaande uit Melanie Hesseling, Lia ne Metselaar, Astrid de Jong, Iris de Kooter, Christa van Duin, Linda van de Draai, Annelieke Bolsterlee, Manon de Heus en Marit de Heus, kreeg na afloop van de finale de beker overhan digd door de competi tieleider van de dis- trictsjeugdbeker Steef van Duin

Hart van Holland | 1995 | | pagina 9