6.99 1.99 1.69 oh Albert Heijn, Dorpsstraat 129, Zevenhuizen. Ineke in 1965. Maar een van die mensen is Ineke Westreenen. Ja die! Geboren, getogen en wereldberoemd in Zevenhuizen. In veel opzichten dè steun en toever laat van de familie Van den Berg en van de AH Supermarkt in de Dorpsstraat Bij de geschiedenis van die winkel was Ineke steeds betrokken. Wat heet zonder Ineke zou de geschiedenis er eenvoudig niet zijn geweest Want Ineke was de allereerste medewerkster van Seia en Thijs van den Berg het jonge stel dat 30 jaar geleden het Sparwinkeltje van de Gebroeders Van Reeuwijk overnam, om het te gaan proberen als zelfstandig ondernemer. En Ineke was het die sindsdien lief en ieed met het echtpaar (en later de familie) Van den Berg deelde, ook toen zij zelf een gezin stichtte en moeder werd. Oudere dorpsgenoten kunnen het zich misschien nog wel herinneren: ons eerste Spar-winkeltje in de Dorpsstraat Naar hedendaagse begrippen geen grote zaak En ook toen al een beetje ver ouderd. Het kwam dus goed uit dat Thijs oor spronkelijk timmerman was van z'n vak Onderzijn leiding volgde de ene verbouwing na de andere. Veel dingen werden opgeknapt en veel nieuwe be- dienings-afdelingen werden aan de bestaande af delingen in de winkel toegevoegd. Het waren lange dagen en harde jaren voor Thijs en Seia. En voor Ineke die bergen werk verzette en die - hoe moeilijk de omstandigheden ook waren - geen krimp gaf. Dankzij haar steun (en die van de andere medewerkers natuurlijk) en dankzij de sympathie van de klanten ging het goed met de Ineke in 1995. winkel en was de sfeer fantastisch. En daarin kwam geen verandering toen Ineke moeder werd van Sven. Zodra het even kon werd Sven met box en al geparkeerd in de personeelskantine. Daar had-ie het met alle belangstelling van de winkel medewerkers, best naar z'n zin. Haar vrije uurtjes wijdde Ineke intussen vol over gave aan haar grootste hobby: de moestuin. Ook moest er nogal eens opgepast worden op Marjan en. Jeroen, de kinderen die het echtpaar Van den Berg kreeg. En ook daarvoor leende Ineke zich enthousiast Nou viel er, met dat oude pand aan de Dorpsstraat eigenlijk niet tegenöp te verbouwen. Soms was het zelfs de vraag wie er eigenlijk de baas was, Seia, Thijs of... de muizen. En daarom kwam er een nieuw - groots - plan: de hele zaak tegen de grond en dan een nieuw pand. Dat plan werd gerealiseerd. Omstreeks 1982 werd een nieuwe, mooie, complete supermarkt ge opend. Een aanwinst voor het dorp dat nu voor alle boodschappen terecht kon in één winkel. Een winkel waaraan een jaar of zeven na de nieuw bouw bovendien nog eens een slijterij werd toegevoegd. Maar dat was niet de laatste verandering. De winkel - of liever de klantenkring - groeide en groeide. En uiteindelijk werd in mei 1993 opnieuw een geheel nieuw pand betrokken en werd een compleet nieuwe supermarkt aan de klanten ge presenteerd. Hypermodern. Met volop keus en ruimte (ook om te parkeren). In die nieuwe supermarkt - die opereert onder de naam en de vlag van Albert Heijn - wordt u op de vleeswaren-afdeling nog steeds begroet door... Ineke. Ze is er. Nog altijd even trouw. Nog altijd even actief en dynamisch. Nog altijd even be trokken bij de klanten. Meegegroeid ook wat het werk betreft De modernste winkeltechnieken en computerssystemen hebben voor Ineke geen geheimen. Daarom en omdat dertig jaar waarachtig niet niks is, mag Ineke wel eens een beetje in het zonnetje gezet worden, vinden we. Vandaar dat we deze hele advertentie opdragen aan Ineke, die kan zeggen dat ze haar (toekomstige) baas - Jeroen - kent van toen-ie nog in de luiers lag. Rundergehakt, kilo Ctt Roomboter ongezouten, pakje 250 gram ^49" 01 Gemengde sla, diverse soorten, zak 200 gram Nü Er zijn maar weinig mensen die kunnen zeggen dat ze nog op hun baas hebben gepast. Aanbiedingen zijn geldig tot en met zaterdag 27 mei aanstaande. Uitsluitend bij Albert Heijn Zevenhuizen. Onze supermarkt Zevenhuizen is dertig. Dat moet gevierd worden.

Hart van Holland | 1995 | | pagina 14