Fa milieberichten Kijken naar Nachtvlinders Politieberichten IJssel en Gouwe Óp bezoek in de bibliotheek Man in zijn woning beroofd Groot Fractieberaad WD Foto's in het HART VAN HOLLAND 'ÉÉN OP TIEN' HEEFT U NODIG! Bel 06-300733 jJ\ Advocaten UITVAARTVERZORGING ZEVENHUIZEN 01802-2283 b.g.g. 0104-212530 SPREEKMIDDAG IN ZEVENHUIZEN Collecte Epilepsiefonds Hart van Holland/24 mei 1995 pagina 3 "Alleen op afspraak" Locatie: Hervormd Centrum Kerkepad (achter postkantoor) Zevenhuizen Rietbergen, Righarts de Haij advocaten Mr Drs G. van der Wende 010-4111280 Boskoop Zevenhuizen/Moerkapelle Waddinxveen 30.250 exemplaren. Sjaan Bakker-Kooy Politie zoekt getuigen bibliotheek: Ueftifö: kleffe hoeken hebt u gekozen! bete hoeken1 f-MJonete hoek: ;1 aam: pioonphuUi: beroep: favoriete fthrijver: piaar leeft u het liefft voor? favoriete kinderhoek: jloe vaak gaat u naar be bibliotheek11 piot vinbt u van be bibliotheek1 (Henk Kruis Peter Kloeg) Bij overlijden dag en nacht bereikbaar: Wij verzorgen de begrafenis of crematie in vastgesteld betaalbaar tarief. altijd kostenopgave gratis wilsbeschikking en lidmaatschap op volgauto's van P. «te Jong B.V. REGIOKANTOOR: Hef Hog eland 26 - 2761 TR ZEVENHUIZEN (010-4212530) Waddinxveen - Op vrijdagavond 2 juni om 22.00 uur wil de Werkgroep Natuur en Milieu Educatie aan het pad bij de zuivering ter hoogte van de Alexander- tunnel in Waddinxveen gaan kijken welke soorten nachtvlinders daar voorkomen. De vlinders zijn te lokken met een smeerseltje en lampen die ge richt zijn op een wit laken. Na een korte inleiding kunnen belangstellenden mee doen met het op naam brengen van de soorten die daar voorkomen. Gepubliceerde foto's in het Hart van Holland kunnen aan ons kan toor, Noordelijke Dwarsweg 1a te Zevenhuizen, afgehaald worden a 5,-. Nabestellen kan ook: na betaling van 7,50 kan de foto een week later afgehaald wor den. (nabestellen tot uiterlijk een week na verschijning). Foto's zijn af te halen vanaf donderdagmor gen na verschijning van het Hart van Holland. "Eén op de tien Nederlanders leeft met een lichamelijke handicap. Ook zij hebben recht op een volwaardig bestaan. Het Nationaal Revalidatie Fonds helpt daarbij. U toch ook? en wordt donateur". (75 cent per minuut) Groothuizen Aan de Henegouwerweg werd in de nacht van donderdag op vrijdag inge broken in een bedrijf. Men kwam bin nen door het forceren van een deur. Weggenomen werd elektrisch gereed schap. Aan de Koekoeksdreef werd in de nacht donderdag op vrijdag een auto open gebroken middels het forceren van het portierslot. Weggenomen werd de ra dio-cassetterecorder. In de nacht van zaterdag op zondag werd ingebroken in een flatwoning aan de Busken Huetlaan. Men trapte de toe gangsdeur in om binnen te komen. Weggenomen werden een TV, een vi deo, cassettedeck en telefoon. Aanrijdingen: Vrijdagochtend vond op de Zijde een kop/staart-aanrijding plaats waarbij drie auto's betrokken raakten. Twee bestuurders waren gestopt voor een overstekende fietser. Een 42-jarige au tomobilist uit Gouda zag dit te laat en botste tegen de achterste op die werd opgeduwd tegen de voorste. Inbraak/diefstal: Diefstal fietsen: Station, bruine dames fiets merk Romein postcode 2771 DN. Aan het Koetsveld werd in de nacht van woensdag op donderdag ingebroken in een een container en vervolgens een grote partij aluminium ontvreemd. Het betreft materiaal voor de kassenbouw Het totaal gewicht was ongeveer 2000 kg- Zaterdagavond laat werd aan de Kooi- laan een auto weggenomen die na een korte achtervolging op de Hogeveense weg werd staande gehouden. Een 20- jarige Waddinxvener werd direct aan gehouden. Een 19-jarige Boskoper werd later aangehouden. Aanvankelijk werd uitgegaan van joy-riding. Later bekende de Boskoper dat hij het voer tuig wilde stelen. Overig nieuws: Donderdag werden in het Laag Bos koop in samenwerking met de milieu dienst vier kwekers bezocht ter contro le van de bestrijdingsmiddelen. Twee van hen waren in overtreding. Eén kwe ker had één verboden middel, de ander had zes verboden middelen, in totaal werd 10,9 kilo in beslag genomen. De kwekers kregen een proces-verbaal. Zaterdagnacht vond bij een feest in een loods aan het Zuidwijk een massale vechtpartij plaats. Van de ongeveer honderd aanwezigen waren er onge veer dertig met eikaar in gevecht ge raakt. Met assistentie van enkele ande re korpsen alsmede een paar honden werd de loods ontruimd waarna de rust weerkeerde. Alhoewel er meerdere personen gewond waren, wenste nie mand medische behandeling en deed niemand aangifte. Aanrijdingen: Vrijdagmiddag vond een aanrijding plaats op de kruising Bredeweg/Nrd. Dwarsweg tussen twee personenau to's. Een 22-jarige automobilist uit Zoe- termeer verleende geen voorrang aan een 67-jarige automobilist uit Moord recht. Er ontstond alleen blikschade. Aanrijdingen: Vrijdagochtend is langs de Zuidelijke Rondweg een vrachtauto in de sloot terecht gekomen. De auto werd be stuurd door een 29-jarige chauffeur uit Gouda. De bestuurder was in een bocht naar links rechtdoor gereden. Zondagochtend vond op de Noordkade een ongeval plaats waarbij drie wiel renners betrokken waren. Zij fietsten in een groep van ongeveer vijftien perso nen toen twee elkaar raakten en ten val kwamen. Een derde kwam daardoor ook ten val. Een 41-jarige en 59-jarige, beiden afkomstig uit Zoeterwoude Dorp, zijn per ambulance afgevoerd naar het Bleulandziekenhuis te Gouda. Inbraak/diefstal: Diefstal fietsen: Mauritzlaan, rood/ zwarte Rainger tracking bike dames ATB; Willem de Zwijgerlaan, zwarte Ga zelle opoefiets; Station, groene BSA da mesfiets met velgremmen en versn. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Hazerswoude-Rijndijk, Koudekerk a/d Rijn, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Redaktie/Advertentie-adres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Postbus 85 2760 AB Zevenhuizen Tel. 01802-2289* Fax. 01802-3503 Advertenties Mario Mezas Redaktie Algemeen Ellen den Hollander SIuitingstermijn advertenties: Maandagmiddag 16.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdagmiddag 13.00 uur. j u!!8ever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! De redaktie van Hart van Holland stelt zich n!et aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen jn deze krant. Bovendien behoudt zij zich net recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publikatie in Hart van v Holland te weigeren. v oor klachten over de bezorging van "art van Holland, uitsluitend bellen, donderdag-ochtend tot 11.00 uur: Netwerk Den Haag VSP 070 - 3209898 Regio - In de week van 29 mei tot en met 3 juni vindt de collecte plaats voor het Nationaal Epilepsie Fonds. Ook dit jaar wordt de nadruk vooral gelegd op kin deren met epilepsie. Met financiële steun kan worden onderzocht wat de gevolgen zijn van langdurig medicijn gebruik en of kinderen met een lager medicijngebruik kunnen worden gehol pen. Daarnaast blijven voorlichting, ontspanning en recreatie, kindervakan ties en speciaal onderwijs de aandacht vragen. Omdat dit meer geld kost dan de overheid kan bijdragen, is het fonds afhankelijk van giften en donaties. Haar stoel is leeg haar stem is stil een ieder die haar heeft gekend weet wat dat zeggen wil. Met diepe droefheid geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan, mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en lieve oma Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in de aula van de begraafplaats "Westhage", Hollevoeterlaan 82 te Moerkapelle, vrijdag 26 mei van 19.00-20.00 uur. De herdenkingsdienst zal zaterdag 27 mei om 11.00 uur worden gehouden in de bovengenoemde aula. Aansluitend begeleiden wij haar naar haar laatste rustplaats in het familiegraf op de nabijgelegen begraafplaats. echtgenote van G. Bakker G. Bakker Gert en Kitty Ria en John Leon. Rutger. Suzanne, Mitchel Ad en Jeannette Patrick en Krista Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Boskoop - Op vrijdag 19 mei omstreeks 17.45 uur heeft op een woonboot aan de Zuidwijk te Boskoop een beroving plaats gevonden. De 33-jarige bewoner werd door drie Poolssprekende man nen beroofd van enkele tienduizenden guldens. Nadat de mannen het geld hadden buitgemaakt vluchtten zij weg in een gereed staande grijze personen auto. Deze auto werd bestuurd door een vierde verdachte. De mannen re den met hoge snelheid weg in de rich ting van de gemeente Reeuwijk. Bij de beroving raakte niemand gewond. Even voor 17.45 uur verschenen de mannen bij de woonboot. Zij spraken de echtgenote aan en vroegen of haar man thuis was. Daarop gingen zij de woning binnen. In de woning werd de hoofdbewoner tegen de grond gedrukt en werd het geld weggenomen. Na de beroving renden de mannen weg naar de door de vierde verdachte gereed gehouden personenauto. Door de poli tie werd een buurtonderzoek ingesteld. De politie wil in contact komen met getuigen die kort voor of na de beroving de mannen en/of de grijze personen auto hebben gezien. Getuigen kunnen bellen met de politie in het bureau Waddinxveen, 01828-21666. Waddinxveen - Op maandag 29 mei houdt de WD-afdeling Waddinxveen voor de vierde keer haar groot fractie- beraad in caié de Sport aan de Kerk straat in Waddinxveen. Geïnteresseer den komen zo binnenstappen om met de plaatselijke WD bestuurders van gedachten te wisselen over Waddinx- veense zaken. In een gemoedelijke sfeer wordt gesproken over de plaatse lijke politiek waarbij ook vaak de lande lijke zaken wordt aangeroerd. Onder werp van gesprek op 29 mei is onder andere de invloed van de lokale media op de plaatselijke politiek, naar aanlei ding van het 50-jarig bestaan van het Weekblak van Waddinxveen. De avond begint om 20.20 uur. 23 mei 1995. Moerkapelse Zijde 15. 2752 BB Moerkapelle. Waddinxveen in de leeftijd van 59 jaar. 31 jaar 'Konijnen' van Ron McTrusty en 'Het prinsesje dat gewoon wilde blijven' van M.M. Kaye voor mijn dochter Andrea (5 jaar) en een paar boekjes voor beginnende lezers voor mijn zoon Vincent (6 jaar). Verder neem ik vaak ook nog prentenboeken mee om voor te lezen. Het boek over konijnen is bedoeld voor mijn dochter voor haar spreek beurt. Wij waren eerder deze week al samen naar de bibliotheek geweest maar konden niets vinden. De andere boeken zijn om voor te lezen of zelf te lezen. Pietje Bell voor mijn zonen en echte meidenboeken voor mijn dochter. Ik Anita van Wijngaarden Waddinxveen huisvrouw heb ook wel eens boeken van de Kame leon voor haar meegenomen, omdat ik die zelf leuk vond vroeger. Maar zij wil alleen boeken van 'de Gymclub' en der gelijke. Ik heb niet echt een favoriete schrijver, maar er zijn ook niet echt schrijvers van wie ik geen boeken wil lenen. Het voorlezen aan mijn kinderen doe ik altijd thuis, vroeger boven op hun slaapkamer en nu beneden in de huis kamer. Ik kies vooral boeken met goede plaat jes zodat er voor de kinderen telkens iets te zien is. Ongeveer één keer per week. Ik kom vooral in de afdeling met kin derboeken en daar vind ik de indeling overzichtelijk. Behalve toen ik samen met mijn dochter een boek zocht over konijnen. Toen moest ik vragen waar ik die boeken kon vinden.

Hart van Holland | 1995 | | pagina 3