ÓfeTvioord begeleidt loopploeg RoParun Open Haagse Kampioenschappen voor rolschaatsers Danny Blind op Luilaktoernooi Floreant meisjes kampioen A-diploma's uitgereikt in de Sniep Kampioenen bij H.C.W. BROUWER DE KONING Florida 1 tweede van Zuid- Holland Biljartteam uit Benthuizen naar Nederlandse kampioenschappen GE (wedstrijden O.S.S. Groeneweg 4 kampioen Grote sortering UITVAARTVERZORGING Hart van Holland/24 mei 1995 pagina 9 mmSKm N.A.C. bij Floreant PERKPLANTEN (STAM)FUCHSIA'S KAMERPLANTEN GERANIUMS STAMMARGRIETEN SNIJBLOEMEN GEEN KOOPAVOND Minrveen - Rob van Oord, wiskundeleraar aan het Coenecoop- aoopinWaddinxveen, gaat als begeleider mee met de Roparun, de Lrtocht van Rotterdam naar Parijs die vandaag van start gaat n Afnemers zulten naar verwachting vrijdagochtend aankomen oZ De RoParun wordt dit jaar voor de derde keer georganiseerd Min te zamelen voor de Daniël den Hoedkliniek. Ruim zestig van estafettelopers zullen deelnemen aan de sponsortocht. Denloea van Rob van Oord is bijzonder omdat de verzorging seheel door fietsers wordt gedaan: er worden geen auto s Lezet. De tocht heeft nogal wat organisatie gevergd om de en de fietsers op elkaar af te stemmen, want tijdens de 530 Snmeter lange tocht zullen acht begeleiders de vier lopers op de fi k bi staan Na elke etappe van vijf kilometer springt de loper hteroD de tandem om op adem te komen. Na honderd kilometer nrrtt de ene groep afgelost door de andere en stapt op de trein om hnnderd kilometer de groep weer te kunnen aflossen. De ntiatiefnemers van de ploeg hebben de Stichting Zonder Auto L Het Ook in het leven geroepen. Behalve op gewone fietsen u.„rrit er ook op ligfietsen gereden en om te wennen aan deze hiizondere manier van voortbewegen, heeft de heer Van Oord een weekend getraind met dit voertuig, evenals de andere begeleiders. De ligfiets-tandems zijn ruim drie meter lang. vdffens begeleider Rob van Oord valt het fietsen op een ligfiets niet mee "Ze zeggen dat je er ongeveer 150 kilometer op moet r idenvoordat je het kunt. Het trainingsweekend was dan ook heel zwaar: een echte slijtageslag. Ik ben heel benieuwd hoe de tocht fnnnsor'worden van de tocht kan voor vijf gulden per kilometer. Informatie: Rob van Oord, 01828-17089. Rob van Oord en zijn dochter Marije. Moerkapelle - Afgelopen zaterdag heb ben 9 leden van rolschaatsvereniging Rolling '90 meegedaan aan de Open Haagse Kampioenschappen Kunstrij den. Dit is voor dit seizoen de derde en laatste wedstrijd voor de Nederlandse Kampioenschappen die van 30 juni tot en met 2 juli gehouden worden in Ge- mert (Noord Brabant) en waar 6 leden van Rolling '90 aan meedoen. Bij de beginners A met 16 deelnemers werd de7-jarige Iris Dijkema 7e en de 8-jarige Emily van 't Wout 10e. Bij de beginners B met 11 deelnemers werd Maria Os kam 6e en Kim Wittekoek 9e. Bij pupil len A met 21 deelnemers werd Desirée Immerzeel 15e. Bij pupillen B met 12 deelnemers mocht Gerdine Lindhout een beker in ontvangst nemen, zij werd derde. Vera de Niet, Wanda van Hoven en Elise Hoogendoorn werd respectie velijk 7e, 8e en 12e. Naast het Vrijrijden deed Wanda van Hoven als enige van Rolling '90 mee aan het Figuurrijden, waarin zij 7e werd. Bij de combinatie werd zij 2e en mocht ook een beker in ontvangst nemen. Op zaterdagmiddag 24 juni organiseert Rolling '90 voor het eerst sinds haar bestaan een Regionale Rolrinckelwed- strijd in Dorpshuis Op Moer. Dit is een wedstrijd voor rolschaatsers die nog niet zolang aan kürrijden doen. Circa 56 deelnemers van verschillende vereni gingen (uit Zaandam, Winschoten, Nieuwegein, Den Haag en meer) zullen in 3 leeftijdscategorieën uitkomen en zullen ieder op muziek een kür van 15 minuut laten zien. De toegang is gratis. Het is echt waar, morgen wordt mijn papa 30 jaar! Gefeliciteerd van Mellanie Lieve Arjan en Ina bedankt voor de goede verzorging. Bayka Blom Myrthe Mebius ook de groetjes van Linda. Misschien tot ziens in de korenmolen!!!! Jongens het is echt waar, Richard is 16 jaar. Van harte opa, oma, pa, ma mariska en rinus Phone Phone Phone Phone Phone Phone Phone Phone Phone Phone Phone xxx love Mieke Oma vd Graaf bedankt voor de vele middagen oppassen Hoera! geboren: Jeanne dochter van Annemoon. Gefeliciteerd Jeanne Hoera Deborah is nu 8 jaar. Kusjes v. papa mama stephan ronald daniëlle en rikkie 3x hoera voor Patrick Richard Marco Hoogerdijk van pa ma simone dennis Proficiat Zevenhuizen - Afgelopen zaterdag 20 mei hadden de meisjes en jongens van OSS: jeugd regiowedstrijden in Bode graven. De meisjes waren in drie groe pen verdeeld. Ze begonnen met een vrije oefening. Groep 1 7.45 punten, groep 2 8.00 punten en groep 3 7.30 punten. Verdere onderdelen waren balk, lange mat en sprong. Groep 1 22.69 punten werd de 2e prijs, groep 2 23.56 punten werd de le prijs en groep 3 23.27 punten werd de le prijs. De 8 jongens van OSS behaalde de le prijs met 23.75 punten. En de brug met een gemiddelde van 8.10 werd een 3e prijs. Zevenhuizen - Groeneweg 4 speelt vol gend seizoen in de reserve eerste klas se B. Met een gemiddelde leeftijd van 41 jaar is dit een geweldige prestatie dat in de G.V.B. nog nooit voorgekomen is. De leden van het kampioensteam zijn: W. Gritter (geblesseerd), D. Bakker, A. Kortlever, S.J. van Delft, C. Popijus, A. Vermulm, P. van Leeuwen, D. Bonten bal (geblesseerd), H. de Kooter, C. Hor dijk, J. de Graaf, P. Stuurman, F. Eindho ven, J. van Woerden, D. Hazebroek en J. Monster. Een jaar samenwonen Wendy en Ferry gefeliciteerd en nog vele jaren papa man Papa gefeliciteerd zaterdag met je verjaardag Kusjes van Cindy en Marco Oma Boevée 70 jaar! Hartelijk gefeliciteerd op 26 mei komen wij met z'n achten K.K.O. René hou je echt nog van mij. Je allerliefste vriendin: Elina Sloof Tanja ik hou van je en succes met solliciteren Benno Het is echt waar, Lindsey en Valerie worden 25 jaar 4 jaar. H.G. Oma Wondergem Hiep Hiep Hoera, ons kleinste meisje Alisa wordt twee jaar. H.G. opa en oma Blom Piet Koole werd 20 mei 40 jaar. Nog van harte van Ben Lia Sandra Anita Dennis Koole Arthur bedankt dat je de moederdagtaart bij ons thuis hebt gebracht. Lia en Wil Boskoop - Danny Blind, aanvoerder van Ajax en het Nederlands elftal, komt op zaterdag 3 juni naar Boskoop voor het Luilakvoetbaltoernooi dat op die dag gehouden wordt. Mede dankzij een sponsor is de organisatie van het toer nooi geslaagd de voetballer voor dit evenement te contracteren. De aftrap van dit toernooi vindt plaats om 4.00 uur door burgemeester J.J. Spros. Aansluitend strijden 55 elftallen om de bekers, die uitgereikt zullen wor den door Danny Blind. De prijsuitrei king geschiedt om 12.45 uur. Ook dit jaar wordt het Luilaktoernooi weer ge speeld op de voetbalvelden van Flore- ant aan de Hoogeveenseweg. Op dinsdag 30 mei om 19.00 uur organi seert de Stichting Luilakvoetbal een jubileumwedstrijd ter gelegenheid van het veertigste toernooi. Dan voetbalt de eredivisieclub N.A.C. uit Breda te gen een Floreant/Luilakselectie. De toe gang voor deze wedstrijd bedraagt vijf gulden. Om 17.30 uur wordt er een voorwedstrijd gehouden tussen de Dl- pupillen van Floreant en de Dl-pupillen van Beckenham uit Engeland. Danny Blind reikt de prijzen uit bij Floreant. Esther en Jaap nog 100 nachtjes. Groeten Jan Corrine Kumar en Ranjith Hoera! 23 mei is mijn papa peter 30 jaar geworden! Kusje van Lisanne Potgrond 3 zakken 10,- Tuinaarde 4 zakken ƒ10,- Alles voor de groentetuin, o.a. sap-, vlees- en kerstomaten, witvrije geënte komkommer-, meloenen-, peper- en paprikaplanten. Bonestokken, meststoffen, zaden, tuinkruiden, kroten prei-, andijvie-, sla-, koolplanten enz. - Broeiramen Terracotta sierpotten - bloembakken en haken VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 01802-2430 KWEK Boskoop - Bij de voetbalvelden van Flo reant was het vorige week woensdag ongekend druk: op die avond speelden de meisjes junioren van Floreant hun laatste competitiewedstrijd tegen Woerden en het winnende team zou kampioen worden, dus de spanning was voelbaar. Floreant had een goede start en kwam op 1-0 door een voorzet van Maartje die werd voortgezet door Ostara. Omdat Woerden bekend staat om de venijnige uitvallen, hielden Jo- landa, Heidi en Meryl de achterhoede goed dicht. Door dit spel en de acties van de keepster werd het met de ge noemde stand ook rust. In de tweede helft speelde Floreant ontspannen, waardoor veel aanvalsacties goed ver liepen: Maartje scoorde 2-0 en Ostara zorgde al snel voor het derde doelpunt. Met een eindstand van 3-0 wonnen de meisjes uiteindelijk deze wedstrijd en mogen zich het tiende kampioenselftal van Floreant noemen. In het kampioen steam speelden: Heieen Angenent, Lau ra van Haaften, Laureen van Haaften, Miranda Heemskerk, Maryl Koetsier, Ostara Lourier, Maartje Miltenburg, Heidi Slappendel, Louisa Veelenturf en Jolanda Verbeek. Sabine Struyk moest toekijken met een geblesseerde knie. Riny Stolwijk, de coach van het team en Rian Wagnum, die de trainingen ver zorgt, hebben laten weten heel trots op hun team: "Grote klasse meiden!". Waddinxveen-Op dinsdag 16meiwerd in Gouwebad de Sniep onder grote be langstelling gezwommen voor het A- diploma. Namens de Nationale Zwem- raad was de heer J. Besse als afgevaar digde aanwezig. De beoordelingscom missie bestond uit de heren Wim van Minnen, Rob Hogerbrugge en Cock Slagter. Alle 65 kandidaten zijn ge slaagd: Nicky Verhagen, Danissa van Dodewaard, Jennifer Rufi, Marvin Stra- ver, Corstian van Wijk, Lucien Sloof, Anouchka van Weele, Menno de Bruin, Lydia van 't Veer, Erik Schiphorst, Ma- renthe Mebius, Tim Blanken, Michael de Leeuw, Mare Hellingman, Erik Both, Bas van der Lugt, Niels Kouwenhoven, Walter Miranda, Rick te Pas, Mark van Wijk, Daco Harkes, Susanne Koetsier, Albert-Jan Plaisier, Mariët Mons, Lydia Schouten, Danique Captein, Debbie Verkleij, Michael Versloot, Michel No bel, Desiree Verbree, Jeroen Breedijk, Tijs Straatman, Robbert Postma, Linda van der Voorn, Dennis Meijer, Kelly te Winkel, Marlijn Goedhart, MashaVuyk, Robbert Sas, Tamar Vermeij, Geoffrey Grimmelius, Jan-Jacob van Eeden Pe tersman, Eva Groen, Rosa Groen, Chris- tiaan Rietdijk, Kevin Kuypers, Wilbert van Ofwegen, Marlia Vermulm, Marije Plugge, Laurette Gerts, Stephan Val- star, llona Steffens, Remco van Beek, Elise Westmaas, Aline Tol, Mark Aar- nink, Jacoline Slinger, Samuel Oqpasgi, Kasia Muszynska, Leanne de Rooij, Anna Groenewegen, Thot Knoop, Jan van Waaij, Helvina de Graaf en Esther Kieft. Waddinxveen - Het seizoen 1994/1995 werd door Hockeyclub Waddinxveen succesvol afgesloten. Afgelopen week behaalde het Heren 1-team het kam pioenschap: in een spannende wed strijd tegen Catwijk, die door veel Wad- dinxveners werd bezocht, kon Martijn Eerden in de slotfase nog scoren zodat de stand 2-3 werd en Waddinxveen de wedstrijd won. Heren 1, gecoacht door M. van Heijst sr, promoveert hierdoor Hoera, Puck is al 3 weken ze kijkt je al aan en trekt gekke bekken gaaf hè Ó+Om 1 k Suzuki Intruder VS700 bj 1986 veel extra's vr.pr. ƒ9750,-01802-3013 t k Seal Ibiza 1.3 CLX bj 1994 kl. rood met alarm vr.pr. ƒ16.500,-01828-13282 af te halen: een vrachtje open haardhout 01802-3341 t.k. surfpak Proline mt. 46 surfsch. mt. 42 surfh. sch. hoofdband 079-316291 damesfiets ƒ50,-; meisjesfiets 24: ƒ25,- B D. workmate 25,- 01828-12073 t.k. Gazelle herenfiets 28" 3 versn. trommelremmen 225,- 01829-5797 Gratis af te halen: Etna gasfornuis 4 pitten en oven 01727-16407 sedert 1962-een begrip voor de waardige I uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 01821-1230 b.g.g. 2238 Meidoomstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Zevenhuizen - Op donderdag 25 mei wordt de autocross van Zevenhuizen weer gehouden, traditiegetrouw geor ganiseerd door muziekvereniging de Kleine Trompetter. De vereniging ge bruikte de opbrengst van vorig jaar voor de inmiddels aangeschafte nieu we uniformen. Dit jaar zal het geld on der andere worden gebruikt voor nieu we instrumenten voor de jeugdoplei ding die ontzettend begint te groeien Het crossterrein is gelegen naast het industrieterrein aan de Bierhoogtweg, het parkeerterrein is naast het cross terrein. Aanvang 13.00 uur. naar de derde klasse. Al eerder promoveerden het Dames 2- team en de Heren Veteranen naar de derde klasse en ook Meisjes Dl werd kampioen. De veteranen kunnen nog teamleden gebruiken, aangezien enke le spelers gaan verhuizen (informatie: J. van der Honing, 01727-10456). In sep tember start verder een nieuwe groep beginners van 7 jaar en ouder (01828- 19167 of 01828-18100). Waddinxveen - Florida 1 heeft afgelo pen weekeinde in Rozenburg nipt ver loren van Delft 1, na een gelijkspel van 4-4. De ploeg verloor op punten. Met invallers uit het derde team Emiel van Boxtel en Madeion Gelderblom had het team op zaterdag gewonnen van Hon- selersdijk met 5-3, terwijl Delft met 6-2 van Velo 1 won. Op zondag bereikten Dennis Steenland, Emiel van Boxtel, Maaike van der Weij en Lisette Kuijpers in een gelijk opgaande strijd de ge noemde eindstand van 4-4. Madeion viel op zondag uit door ziekte. Omdat Florida tweemaal in drieën had ge speeld, won Delft. Benthuizen - Cees van Leeuwen. Rob Roggeveen en Huib Pelle van de Benthuizer Biljart Vereniging gaan in het weekend van 10 en 11 juni naar Amersfoort voor de Nederlandse kampioenschappen. Het team van dorpshuis de Tas behaalde eerder dit jaar de eerste plaats bij de teamcompetitie van het district Gouda 2e klasse. Dit bracht hen hij de gewestelijke kampioenschappen van West-Nederland, die twee weken geleden wérden gehouden. Ook hier behaalden de biljarters de eerste plaats zodat 'de lieren mogen deelnemen aan de landelijke wedstrijden. Hel is (Ie tweede keer (lat een team van de Tas doorstoot naar de Nederlandse kampioenschappen Ook toen maakte Rob Roggeveen deel uit van de ploeg.

Hart van Holland | 1995 | | pagina 9