Familieberichten politieberichten IJssel en Gouwe If omen k mte Foto's in het HART VAN HOLLAND ÉVAN WENSEM Bomen de route UITVAARTVERZORGING ZEVENHUIZEN 01802-2283 b.g.g. 0104-212530 JpVOCATEN SPREEKMIDDAG IN ZEVENHUIZEN 30.250 exemplaren. Adrianus van Tol Laatste theoriecursus voor de zomervakantie! Dinsdag 6 juni a.s. om 19.00 uur Zevenhuizen/Moerkapelle Waddinxveen Boskoop pagina 3 "Alleen op afspraak" Locatie: Hervormd Centrum Kerkepad (achter postkantoor) Zevenhuizen Rietbergen, Righarts de Haij advocaten Mr Drs G. van der Wende 010-4111280 Bel voor aanmelden of inlichtingen: Auto- en motorrijschool Burg. Klinkhamerweg 27 Zevenhuizen - tel. 01802-1467 of autotel. 06-52.98.89.82 G. van Tol-Zweere Miep Bazen-van Tol Dim Bazen Jan en Tineke Maaike, Evaliene Gerda en Jack Freya, Nienke Nel de Haas-van Tol Wim de Haas t Andy en Jane Samantha, Jamie Trudy en Drew Jake 29 mei 1995. Zorgcentrum "De Zevenster", Kamer 318, Leliestraat 3, 2761 HD Zevenhuizen. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen donderdag 1 juni van 19.00 tot 20.00 uur in het rouwcentrum "De Zevenster", Schoolstraat 18 te Zevenhuizen. (Henk Kruis Peter Kloeg) Bij overlijden dag en nacht bereikbaar: Inbraak/diefstal: Vrijdagmiddag werd ingebroken in een woning aan de Burg. Klinkhamerweg. Men kwam binnen via een slaapkamer raam op de le verdieping. Het gehele huis werd doorzocht. Weggenomen werd geld. Vrijdagochtend werd een 19-jarige So maliër afkomstig uit Dordrecht op he terdaad betrapt bij een inbraak in een woning in het Noordeinde. Hij had een portemonnee ontvreemd. Hij is aange houden en na verhoor weer heengezon den. Overig nieuws: Donderdag heeft er tijdens de auto cross een ongeval plaats gevonden waarbij een 34-jarige man uit Nieuwer- kerk gewond raakte en, na behandeld te zijn door het aanwezige ambulanceper soneel, is afgevoerd naar het Bleuland- ziekenhuis. De crossauto, die werd be stuurd door een 31-jarige vrouw uit Capelle a/d IJssel, raakte uit de koers nadat het de springschans had geno men en reed het publiek in. Inbraak/diefstal: Diefstal fietsen; Brugweg, grijze Gazelle Primeur damesfiets met trommelrem- men en versn., postcode 2741 LA. Alb.Thijmlaan, zwarte ATB herenfiets merk Pro Sport. In de nacht van vrijdag op zaterdag werd in de Passage ingebroken in een winkel door het inslaan van de ruit van de toegangsdeur. Er werden diverse lampen meegeno- ln de nacht van vrijdag op zaterdag is op 3 lokaties ingebroken in een auto middels het inslaan van een ruit. Aan de Zuidkade en aan de Oostpolderweg werd een radio meegenomen, alsmede geld en een bankpasje. Uit de auto naan het Spui werd niets vermist. Uit een supermarkt aan de Kerkweg West werden bij een supermarkt 4 pak ken koffie meegenomen. Een 46-jarige Rotterdammer werd aangehouden. Zaterdagmiddag werden 4 personen aangehouden in de Juliana van Stol berglaan op verdenking van diefstal kratten. Zij waren allen afkomstig uit Gouda en hebben de leeftijd van 14,15 en 17 jaar. In de nacht van zaterdag op zondag werd een poging gedaan in te breken in de slijterij aan de Brederolaan. Er werd een poging gedaan een ruit te vernielen hetgeen echter niet lukte. Aan de Zuidkade werd in de nacht van zaterdag op zondag ingebroken in een woning. Men kwam binnen door het ruitje van de deur in te slaan. Weggeno men werden geld en sieraden. In het begin van de vorige week werd vanaf een afgesloten terrein aan de Noordkade een Knaus Caravan ont vreemd. Overig nieuws: Op de plaats waar aan de Brugweg een fiets werd gestolen werd een bruine Gazelle damesfiets met trommelrem- men achter gelaten. Op het Coenecoopterrein werd in het weekend een telefooncel vernield. Inbraak/diefstal: Vrijdagavond werd aan de Puttelaan vanuit het magazijn van een snackbar snoep gestolen door vermoedelijk 3 of 5 knapen in de leeftijd tussen de 10 en 15 jaar. In de nacht van zaterdag op zondag werd ingebroken in een loods aan de Zuidkade. Weggenomen werden een hoge drukspuit, elektrisch gereed schap, een gasbrander en gewoon ge reedschap. Overig nieuws: ERGERLIJKE MISHANDELING Woensdagavond (24-5) fietsten om streeks 23.00 uur een 17 en 19-jarige Boskoper over het Reijerskoop richting Hefbrug. Uit tegengestelde richting na derde 4 personenauto's waaruit een van de auto's een persoon stapte die zonder aanleiding de 17-jarige met een stok een klap gaf. Na een bierflesje te gen het hoofd van de aanvaller te heb ben gegooid is hij er vandoor gegaan. De 19-jarige is vervolgens door de ove rige inzittenden van de auto's (onge veer 10 personen) ergerlijk mishandeld en bewusteloos op de rijbaan achterge laten. Hij heeft een hersenschudding, een gekneusde schouder en kneuzin gen en verwondingen aan het gelaat opgelopen. DE POLITIE ZOEKT GETUIGEN VAN DIT VOORVAL. Woensdagavond vond een vernieling plaats van een autospiegel die stond geparkeerd aan de Badhuisweg. De spiegel werd eraf gebroken op getrapt. Vrijdag werd in Zeist een 41-jarige man uit Breda aangehouden op verdenking van flessentrekkerij. Hij maakte er een gewoonte van in hotels te eten en te slapen zonder daarvoor te betalen. In het begin van de maand had hij dit feit ook in Boskoop gepleegd door een dag of 10 in een hotel te verblijven en plote- seling verdwenen was zonder te beta len. Komt u ook op 3 juni naar de Bazar van de Herv. Kerk te Moerkapelle van 10.00-15.30 uur? Meneer en mevrouw die onze dochter vonden en thuisbrachten, héél héél erg bedankt! Jongens C1 jammer dat jullie verloren hebben met het kampioenschap. Meisjes C1 Trudie L. ik waardeer je hulp enorm. Tot 7 juni! Jolanda R. Hoera. Het is echt waar Mike wordt 5 juni 5 jaar! Papa mama patricia en chantal 3 juni wordt Denise Zweere 6 jaar en het gaat goed met haar! Gefeliciteerd papa mama Romy Jan en Diana wij wensen jullie vandaag 31 mei een fijne huwelijksdag toe William Belinda Ons vrijheidsbeeld 2 juni 33 jaar! van harte gefeliciteerd Gepubliceerde foto's in het Hart van Holland kunnen aan ons kan toor, Noordelijke Dwarsweg la te Zevenhuizen, afgehaald worden a 5,-. Nabestellen kan ook: na betaling van 7,50 kan de foto een week later afgehaald wor den. (nabestellen tot uiterlijk een week na verschijning). Foto's zijn af te halen vanaf donderdagmor gen na verschijning van het Hart van Holland. Hart van Holland/31 mei 1995 Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Hazerswoude-Rijndijk, Koudekerk a/d Rijn, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Redaktie/Advertentie-adres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Postbus 85 2760 AB Zevenhuizen Tel. 01802-2289* Fax. 01802-3503 Advertenties Mario Mezas Redaktie Algemeen Ellen den Hollander Sluitingstermijn advertenties: Maandagmiddag 16.00 uur. Kant-en klaar materiaal Cmdien gereserveerd) tot dinsdagmiddag 13.00 uur. uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! redaktie van Hart van Holland stelt zich n'et aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen jn deze krant. Bovendien behoudt zij zich net recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publikatie in Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van nart van Holland, uitsluitend bellen, donderdag-ochtend tot 11.00 uur. Netwerk Den Haag VSP 070 - 3209898 Sterven doe je niet ineens Maar af en toe een beetje En alle beetjes die je stierf 't Is vreemd, maar die vergeet je Maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. m grote droefheid geven wij u kennis dat heden na een werkzaam leven en |I gelukkig huwelijk van 68 jaar. van ons is heengegaan mijn lieve man. e zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader echtgenoot van Geertje Zweere In de Orde van Oranje Nassau in goud in de leeftijd van 88 jaar. i Oe liefdevolle verzorging, die hij tijdens zijn verblijf in het zorgcentrum De Zevenster" mocht ontvangen, heeft het afscheid mede helpen verzachten. Tijdens het wandelen en fietsen zijn vaak markante en bijzondere bomen te zien: heel hoge en heel oude bomen of bomen met een bijzondere vorm. Deze bomen zijn het uitgangspunt van Bomen langs de route', het boek dat de Bomenstichting in Utrecht ter gelegenheid van haar 25-jarig bestaan heeft samengesteld. 'Langs de route' omvat een overzicht van meer dan 120 wandel- en fietstochten in Nederland, waarbij de bomen de rode draad vormen Elke route (variërend in lengte van één tot negentig kilometer) wordt kort omschreven, samexn met de bomen die te zien zijn tijdens de tocht Daarnaast bevat het boek wetenswaardigheden zoals de oudste, dikste en hoogste boom per provincie. Deze informatie is gebaseerd op het register van monumentale bomen van de Bomen- stichting. Ook wordt per provincie één boomsoort besproken die veel voorkomt, waarbij wordt ingegaan op de mythologische beteke nis van de soort, de bruikbaarheid van het hout en de verscheiden heid in soorten. Verder bevat het boek een overzicht van interessan te bomentuinen en van groene doolhoven. De routes zijn gegroepeerd per provincie. Van elke route is aangege ven of het gaat om een wandel- of een fietsroute, wat de lengte van de route is, waar de routebeschrijving verkrijgbaar is (de routes zelt zijn niet opgenomen) en wat deze beschrijving kost. Ook is aangegeven hoe de startplaats te bereiken is met het openbaar vervoer. Er zijn ook routes opgenomen die hun startplaats in Boskoop en Gouda hebben in de routebeschrijvingen wordt aandacht besteed aan de geschiedenis of bezienswaardigheden van de streek en na de opsom ming van de routes worden telkens twee of drie routes uitgebreider beschreven. Van sommige provincies zijn meer routes opgenomen dan van andere, omdat bijvoorbeeld Friesland, Groningen en Flevo land boomarme, uitgestrekte polderlandschappen kennen, terwijl in Overijssel, Gelderland en Limburg veel bomen te vinden zijn. De Bomenstichting probeert sinds 1970 meer zorg en respect voor bomen in Nederland te bewerkstelligen onder het motto: Met bomen zijn we meer mens'. De Bomenstichting doet dit op drie manieren, met geven van advies en voorlichting over bomen, door actie te voeren en door het bijhouden van een register van monumentale bomen. In dit register zijn momenteel ongeveer 10.000 bomen opge nomen terwijl er wekelijks nieuwe aanmeldingen binnenkomen. De stichting beoordeelt vervolgens of de boom daadwerkelijk monu mentaal is. Zo ja, dan kan de eigenaar een beroep doen op een eenmalige bijdrage uit het bomenfonds om de boom te laten opknap pen. Het onderzoekswerk voor Bomen langs de route is verricht door Loes Sonnega-Oosterhoff en de teksten zijn geschreven door Frank Moens. 'Bomen langs de route' kost fl. 27,50 (leden Bo menstichting fl. 19,50) en is verkrijgbaar bij de Bomenstichting, Oudegracht 201bis, 3511 NG Utrecht (030-340778) en bij een aantal VW-kanto- ren. Onze Danny Kaptein wordt op 30 mei 8 jaar! H.G. van je opa en oma Verhoef Trompettenkorps zoekt nog enkele blazers majoretten Drum en trompettenkorps Cormula's: 01828-16573 Mama, H.G. met je 30e verjaardag en nog vele jaren een fijne dag liefs kusjes Fouad 168 uur per week denk ik aan jou. Ik hoop ooit te kunnen zeggen ik ben je vrouw Wie heeft mijn gr. damesfiets v. stat. meegeno men? Graag weer terug bij station w'veen Opa en oma dank jullie wel voor Balou Jamy van Es kusjes Regio - De komende week worden in de regio verschillende evenementen geor ganiseerd. Op 2 juni wordt in Waddinx veen bij de zuivering ter hoogte van de Alexandertunnel een wandeling geor ganiseerd waarbij de deelnemers op zoek gaan naar nachtvlinders, op 3 juni is er in Hazerswoude een rommel- en antiekmarkt op het Raadhuisplein, op 3 juni is bij Floreant in Boskoop het tradi tionele Luilaktoernooi waarbij Danny Blind de prijzen zal uitreiken, op 3 juni zijn in Boskoop de boomkwekerijtoch- ten, op 5 juni (Tweede Pinksterdag) houden de Lions Club voor de Zonne bloem een fietstocht, waarbij gestart kan worden op 14 verschillende plaat sen, op 6 juni is er een curiosamarkt op de Markt in Gouda en op 7 juni wordt in de St. Janskerk in Gouda een orgelcon cert gegeven. Inlichtingen: VW-infor- matiepost, 01802-2131Via dit telefoon nummer kunnen ook evenementen worden doorgegeven. gratis wilsbeschikking en lidmaatschap op aanvraag (010-4212530) 1 volgauto's van P. de Jong B.V. REGIOKANTOOR: He» Hogeiand 26 - 2761 TR ZEVENHUIZEN Op 4 juni zijn Ton en Wil 25 jaar getrouwd. Gefeliciteerd Cees en Corrie, Ome Goot en tante Bea

Hart van Holland | 1995 | | pagina 3