SnïsHeij bereidt zich voor op NK Love'70 viert 25-jarig jubileum Badmintonverenining op zoek naar nieuwe leden Diplomazwemmen de Sniep jorronden NK midgetgolf Open toernooi TZ met mooi weer van start -gionale Rolrinckelwedstrijd ondcompetitie HZM BROUWER DE KONING mm IV' G£js| UITVAARTVERZORGING pagina 9 Hart van Holland/21 juni 1995 [bij het dieptepunt NOG STEEDS GROTE KEUZE EN KWALITEIT IN PERKPLANTEN, GERANIUMS enz. Afzien Feestavond 40-jarig jubileum KWEKE Unprkiwelle Op zijn veertiende maakte hij al lange tochten met de Tourclub Zevenhuizen en reed Imaal per week een rondje langs de Rotte. Dat ging Vwtpr zodat hij vier jaar taterde overstap maakte naar V„ js hij 22 jaar en doet aanstaande zondag mee ïZderlandse Kampioenschappen in Meerssen in Lim- iennisHeij uit Zevenhuizen. Lnk. -lkben heel fanatiek. Trainen doe ik ongeveer vier uur Cdaüen daarnaast rijd ik elk weekeinde wedstrijden van Keer 180 kilometer. Soms is het lastig om op de fiets te Fr bijvoorbeeld bij slecht weer, maar ik weet dat het een trina is en dat ik die investering bij wedstrijden weer terug lóor het wielrennen moet ik veel doen maar ook veel laten, len drink niet en ik ga vroeg naar bed. Mij zal je bijvoorbeeld ld len chips of friet zien eten. Als ik alles zou eten wat los en I dan woog ik binnen de kortste keren drie of vier kilo meer. loud ik me niet aan een dieet en de drop uit de winkel van Lers kan ik ook niet altijd weerstaan aar ging het minder goed met het fietsen. "Eerst liep ik een re op na een valpartij en daarna kreegik ook nog de ziekte ledfer Gelukkig was ik daar weer redelijk snel van af en dit Ir «aat het heel goed. Bij de ronde van Nederlands behaalde tn etappe de tweede plaats en eindigde als vijftiende in het ten klassement. Ik werd uitgeroepen tot de meest aanvallen- Eiervan de wedstrijd en heb me goed inde kijker gereden. Nu jërwinningen nog". L jaren geleden wilde Dennis graag beroepsrenner worden, Iziin houding daarin is veranderd in de loop van de tijd lk Ime niet meer blind op het beroepsrennen, want de doorstro- Iran de amateurs naar de professionals is minimaal. Een paar leleden werden er nog jaarlijks tien tot vijftien renners be- Irenner maar nu gaat het nog maar om drie of vier mensen. Ik kt natuurlijk wel leuk vinden. Het dieptepunt is volgens mij al »,j dus het kan nu alleen nog maar beter worden. Kamerplanten - snijbloemen - speelzand - tuinaarde 4 zakken ƒ10,- tuingereedschap - tuinnetten - en ALLES VOOR DE GROENTETUIN: o.a. 4 soorten sla, kool, prei en andijvieplanten GEEN KOOPAVOND VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Zevenhuizen - Badmintonvereniging Zevenhuizen heeft plaats voor nieuwe leden van 18 jaar en ouder. Daarom kan in de periode van 14 juni tot 19 juli iedereen iedere woensdagavond gratis en vrijblijvend komen spelen. Dit kan van 20.00 tot 22.30 uur in dorpshuis Swanla. Er zijn tegenstanders van alle niveaus aanwezig dus het is niet nodig om met twee personen te komen. De badmintonvereniging heeft voorname lijk een recreatief karakter. Het is geen topbadminton, maar iedereen kan zich uitleven in een goede sfeer. Het is mo gelijk om onderling tegen wisselende tegenstanders te spelen en men kan ook meedoen aan groepsgewijze trai ningen. Bovendien doet de vereniging mee aan competities van de Nederland se Badminton Bond. Aanmelden en in lichtingen: mevrouw Jane Hiemstra, de Esdoorn 22, 01802-3360. "Ik staar me niet meer blind op het beroepsrennen Jenteel vervult de Zevenhuizense ienner zijn militaire dienstplicht in Ka "Ze hebben speciaal voor mij leid dat ik daarheen kon. Op die r kan ik 's middags trainen en slapen, lk maak deel uit van de tire wielrenselectie en in septem- la ik met deze selectie naar de Idspelen in Rome. Dat zijn een i Olympische Spelen voor militai- I Naast het wielrennen maakt Den nis ook tijd voor een cursus. Hij is met zijn HEAO-opleiding gestopt en doet nu een cursus loonadministratie. Daar naast probeert hij tijd vrij te maken om bij zijn vriendin te zijn, die in Brabant woont. "Wij kunnen elkaar niet veel zien, want ik ben een groot deel van de tijd bezig met wielrennen. De koersen zijn vaak in het buitenland. Maar mijn vriendin begrijpt het wel, want hij doet zelf ook aan wielrennen". Het leuke van het wielrennen vindt de Zevenhuizenaar de kick van het win nen. "Ik geniet ervan als ik zelf heel goed rijd en ervoor kan zorgen dat de anderen moeten afzien. Ik probeer het maximale uit een wedstrijd te halen. Eigenlijk wil ik gewoon de beste zijn Waddinxveen - Op dinsdag 13 juni is in het Gouwebad de Sniep weer gezwom men voor het A-diploma. De beoorde lingscommissie bestond uit de heren W. van Minnen, R. Hogerbrugge en C. Slagter. Alle 25 kandidaten zijn ge slaagd: Chanel de Lange, Sandra Neder- loff, Lilian Milev, Yoeri van Os, Anne Versloot, Alexander van der Windt, Pascalle Paerel, Nikky Kennedy, Jamilla van Gelderen, Johnny Bak, Olav Nuvels- tijn, Helene van der Meer, Samantha Captein, Daan Schwiebbe, Nicole Poot, Rob Hijkoop, Raoul Anker, Cyanne Jan maat, Job Reijneveld, Daan Vermeij, Jan-Willem Droog, Esther van Herk, Joachim van de Lagemaat, Lennart van der Knijff en Roy Triesscheijn. loop - OP 1 en 2 juli worden de In van de midgetgolfverenigingen [rekvogels te Boskoop en MGC Rot- i te Rotterdam de voorronden luden voor de individuele Neder- lseKampioenschappen op de korte l Het betreft hier de voorronden I zowel de A-spelers als de B-spe- |De B-finale is 2 juli te Rotterdam en J-finale is op 23 juli te Rotterdam, ie verenigingen zijn aangesloten bij Federatieve Nederlandse Midget- IBond en deze bond is op haar beurt «r aangesloten bij de World Minigolf Federation. MGC De Trekvogels en MGC Rotterdam spelen met nog tien andere verenigin gen in District West, een van de vier districten van de FNMB. Er zijn zo'n 50 verenigingen bij de FNMB aangesloten en zij spelen een competitie in hun eigen district. De beste twee teams uit de hoogste klasse uit elk district plaat sen zich voor de Nederlandse team kampioenschappen. Voor de indivi duele spelers zijn er de Nederlandse Kampioenschappen afdeling 1 (lange banen, beton, tapijt) en afdeling 2 (kor te banen, eterniet). Dit jaar worden de Nederlandse Kam pioenschappen in district West georga niseerd. De verenigingen De Trekvo gels en Rotterdam hebben hun terrein voor dit evenement beschikbaar ge steld. Spelers van beide clubs zullen ook aan deze kampioenschappen mee doen. Zevenhuizen - Dit weekeinde is bij Ten nisclub Zevenhuizen weer het Open Toernooi van start gegaan. Op zaterdag konden twintig partijen gespeeld wor den voordat de regen roet in het eten gooide, maar zondag werden bijna vijf tigwedstrijden bij mooi weer gespeeld. Het ziet er naar uit dat de rest van de week bij mooi zomerweer gespeeld kan worden. De tennisvereniging rekent dan ook op veel publiek langs de banen. Vanaf woensdag is het mogelijk om 's avonds een warme maaltijd te gebrui ken en er wordt ook elke avond een 'happy hour' gehouden. Om het toernooi extra aantrekkelijk te maken, kan iedereen op donderdag avond zijn service-snelheid laten me ten door middel van een speciale radar- speedgun. Er zijn nog enkele plaatsen dus opgeven hiervoor is nog mogelijk. Op zaterdag 24 juni worden alle halve finales gespeeld en wordt aan het einde van de middag een barbecue gehou den, gevolgd door een karaoke-show. Op 'zondag 25 juni zijn de finale-wed strijden te zien en om circa 17.00 uur is de prijsuitreiking. fcrkapelle - Op zaterdag 24 juni orga- I®t rolschaatsvereniging Rol- I'Ovoor het eerst sinds de oprich tten officiële wedstrijd, onder aus- ■en van de Nederlandse Rolschaats- id. De wedstrijd is bedoeld voor fnnende wedstrijdrolschaatsers, loeren in de leeftijd van 5 tot en met ■jar rijden elk een kür van anderhal- T"nuut en de deelnemers zijn afkom- 1 uit het noorden en midden van het (onder andere Den Haag, Zaan dam, Zoetermeer, Dordrecht, Utrecht). Rolling'90 kan dit evenement organise ren doordat de onkosten die ermee ge moeid zijn, grotendeels gedekt worden door de sponsoring van winkeliers en bedrijven. De wedstrijd begint om 12.45 uur in dorpshuis Op Moer. Verwacht wordt dat wethouder Zijderhand om 17.00 uur de prijzen kan uitreiken. Toeschou wers zijn welkom, de toegang is gratis. fuwerkerk aan den Ussel - Hengels- IJ^'S'ng Zevenhuizen-Moerka- I wm a^e'°Pen donderdag de vijf- 1 1strijd van de avondcompetitie Lfp"in de Ringvaart in Nieuwer- L, waren zes deelnemers en de L.„e,vanSst (in totaal 4.350 gram) Irri! uit zeer veel kleine vis. A. Vis Kiste met een vangst van 1.130 .maar omdat hij niet deelneemt competitie gaan de 15 wedstrijd- iprj "aar A Metselaar die tweede |rd.eenvan8stvan 1.040gram.De I, Phats was voor D. Bazen, die in R,, Iam v's v'n8- Tussenstand: en. 2. A. Stubbe, 3. A. Metselaar. is voor de vijfde maal gevist voor de zomercompetitie in de Oude Rijn in Nieuwerbrug. Ondanks de vangst van vooral kleine vis, was het totaal goed te noemen. Er werd in totaal 23.090 gram vis gevangen door elf deel nemers. De eerste plaats was voor J. Wiersma met een vangst van 3.500 gram, tweede werd A. van Erk met 3.470 gram en de derde plaats was voor J. Klomp met 3.340 gram. Tussenstand: 1. A.J. Stub be, 2. J. Wiersma, J. Klomp. Aanstaande zaterdag wordt het jubi- leum gevierd van HZM in het gebouw van postduivenvereniging Stormvlie- gers in Zevenhuizen. De avond is alleen bedoeld voor leden en familie. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. en nacht bereikbaar onder nummer: 01821-1230 b.g.g. 2238 Meidoomstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Moerkapelle - Dit jaar is feestelijk voor de Moerkapelse tennisvereni ging Love'70 want de vereniging viert het 25-jarig jubileum. De eer ste twee jaar moesten de circa zes tig leden nog een tennisbaan ont beren, zodat zij uitweken naar Bleiswijk, maar nadat de gemeen te Moerkapelle had ingestemd met de aanleg van de eerste baan, volg de de tweede baan al snel. Sinds die tijd is er veel veranderd in sportpark de Wilde Venen aan de Raadhuisstraat waar het prachti ge tennispark van Love'70 gelegen Charlotte Vellenga, voorzitter van Love'70: "Wij hebben jarenlang gebruik gemaakt van de kantine van de voetbalvereniging en van het gebouw waar peuterspeelzaal het Hob belpaard in gevestigd was. In 1990 is het huidige clubgebouw gerealiseerd. Momenteel hebben wij vijf banen en ongeveer 300 leden. Er zijn verschillen de teams die competitie spelen, zowel doordeweeks als in het weekend. De banen zijn geschikt voor alle weerstypen zodat het bijna altijd mo- gelijkis om te tennissen". Door de jaren hebben de verschillende besturen tel kens geprobeerd om ervoor te zorgen dat alle leden het naar hun zin hadden bij Love'70. "Wij wilden altijd graag iedereen tevreden houden," aldus Charlotte Vellenga. "En dat resulteer de in een groot aantal regels, waarin nogal eens veranderingen werden aan gebracht," vervolgt zij lachend als zij daaraan terugdenkt. "Vooral het 'af hangen' van de kaarten was altijd een belangrijk punt van aandacht en de regels daarvoor veranderden vaak. Op een gegeven moment was vastgesteld dat bij zonsopgang afgehangen kon worden en dan werd de krant erbij gehaald om te kijken hoe laat precies de zon opkwam". Ter gelegenheid van het jubileum wordt op zaterdag 1 juli een receptie gehouden voor alle leden, oud-leden Voorzitter Charlotte Vellenga en mevrouw M.C. SoUeveld. die ter gelegen heid van het jubileum een boek over de geschiedenis van de vereniging samenstelde. en bestuursleden. Om 19.00 uur is de aankomst van luchtballonnen en vanaf 20.00 uur wordt er feest gevierd. De volgende dag worden de festiviteiten voortgezet met een brunch en een wed strijd hard-serveren. Op woensdag 12 juli houden Mark Koevermans en Huub van Boeckel een tennisclinic en spelen een demonstratiewedstrijd op het ten nispark van Moerkapelle. ledereen kan deelnemen aan deze middag. Zaterdag 15 juli wordt een complete feestdag, 's Morgens wordt gestart met een zes kamp, waaraan alle kinderen uit Moer kapelle kunnen deelnemen en om 17.00 uur begint de kinderdisco. Aansluitend is er een barbecue en daarna is er disco en een karaoke-show. Het is echter nog niet zover. Eerst wordt bij de Wilde Venen het Open Toernooi gehouden. Dit toernooi duurt tot en met zondag 25 juni waarbij er circa honderd wedstrijden worden ge speeld.

Hart van Holland | 1995 | | pagina 9