Gemeente 11-station in een nieuw jasje Utilt Voorinschrijving eerste Zevenhuizense penning Zevenhuizen /Moerkapelle Kerkdiensten Activiteiten Agenda om bij te blijven. Wijziging telefoon- en faxnummer gemeentehuis Aanvraag en ontwerp-beschikking Wet Milieubeheer Wisielegging diverse bouwplannen Zondag 16 juli Medische weekenddienst agenda van kerkelijke, maatschappelijke en culturele activiteiten Zevenhuizen-Moerkapelle Hart van Holland/12 juli 1995 pagina 5 Met ingang van 10 juli 1995 wordteen nieuwe telefooncentrale »oor het gemeentehuis in gebruik genomen. In verband hiermee is een nieuw telefoon-en faxnummer toege kend. Vanaf voornoemde datum geldt dan ook het navolgende telefoon- en faxnummer: telefoonnummer: 01802-7777 -faxnummer: 01802-1010 Doormiddel van de verwijsdienst van de P.T.T. wordt het nieuwe telefoonnummer aan het publiek kenbaar gemaakt. Voor het faxnummer geldt dit niet. Met ingang van 10 oktober 1995 wijzigen een groot aantal telefoonnummers in Nederland. Deze wijzigingsoperatie heeft ook voor onze gemeente gevolgen. Vanaf deze datum geldt het navolgende telefoon- en faxnum mervoor het gemeentehuis, telefoonnummer: 0180-637777 faxnummer0180-631010 Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, hiertoe gemach tigd door het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 3.19 van de Algemene Wet Bestuursrecht bekend, dat hij voornemens is op de aanvraag van Huib van den Hoven plantsoenwerken b.v. om een vergunning ingevolge de Wet Milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van eeninrichting voor de stalling en klein onderhoud van voertuigen en machines, gelegen aan het adres Ambachtstraat 7 te Moerka- pelle, positief te beschikken.Aan deze vergunning zijn voorschrif tenverbonden, die nodig zijn ter bescherming van het milieu. De aanvraag, de ontwerp-beschikking en andere terzake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, ter inzage en wel vanaf donderdag 13 juli 1995 tot donderdag 10 augustus 1995, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur (inzage van de stukken buiten bovengenoemde tijden is mogelijk na telefonische afspraak) en na afloop van de bovengenoemde termijn tot het einde van de periode waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de gevraagde beschik king. Gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerp-beschikking kun nen tot donderdag 10 augustus 1995 schriftelijk bij het college worden ingebracht. Degene, die schriftelijke bedenkingen inbrengt, kan verzoeken dat zijn persoonlijke gegevens niet worden vermeld. Gedurende de bovengenoemde termijn bestaat desgevraagd vooreen ieder gelegenheid tot een gedachtenwisseling over de ontwerp-beschikking. Daarbij wordt de gelegenheid gegeven gemotiveerde mondelin- 90bedenkingen tegen de ontwerp-beschikking in te brengen. Na afloop van deze termijn blijft de aanvraag en de daarbij behorende stukken, alsmede de eventueel nog te ontvangen aanvullingen, voor een ieder tot het einde van de termijn waar binnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, ter inzage liggen. Zevenhuizen, 7 juli 1995 Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, C.A.H. Oosterhoff De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend, atvanaf 13 juli 1995 gedurende twee weken, ter gemeentesecre- -ane.sectieV.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, de volgende 0uwplannen ter inzage liggen van: beer R.J.M. Laan voor het plaatsen van een dakopbouw en sen dakkapel aan de Wethouder Kreftlaan 39 te Zevenhuizen; ebeer G.W.J. Loomanvoor het plaatsen van een dakopbouw en een dakkapel aan de Wethouder Kreftlaan 43 te Zevenhuizen; eerW.J. Anker voor het plaatsen van een dakopbouw en een ^akkapel aan de Wethouder Kreftlaan 41 te Zevenhuizen; eer° R. Rensen voor het plaatsen van een dakopbouw en kapel aan de Wethouder Kreftlaan 9 te Zevenhuizen; gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle voor het plaatsen van ^n 3ntenne aan de Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen; N ri n J v'^' W°ude voor het plaatsen van een brug aan de Dwarsweg 23 te Zevenhuizen; ^,',annen liggen in het ontwerp-bestemmingsplan "Dorpsge- m. Zevenhuizen. Dit houdt in dat de gevraagde vergunningen m°eten worden aangehouden. dew. oornemen is om met gebruikmaking van artikel 50, lid 6, van I °"ln9wet, vrijstel ling te verlenen van de op grond van artikel gr' van die wet geldende aanhoudingsplicht en zonodig op vrijst ,.van antikei 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening e 'ng te verlenen van de bestemmingsplanvoorschriften. inV^er'5 hieromtrent nu een beslissing te nemen wordt een ieder terviS| 9e,egenheid gesteld om gedurende de termijn van de gei,ir/®99'n9 tegen het verlenen van de vrijstelling bedenkin- van dp e nen dij het college van burgemeester en wethouders gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. De^nahülzen' 7 juli 1995. Lm c ,rnernend burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle, Vorige week werden de laatste puntjes op de i gezet bij het tank- en wasstation aan de Groeneweg. Zevenhuizen De verbouwing heeft wat voeten in aarde gehad, maar deze week is een einde gekomen aan alle ongemakken: tank- en wasstation Van der Knaap aan de Groeneweg in Zevenhuizen is volledig vernieuwd en viert daarom feest. De vergunning voor de groot scheepse renovatie was in de cember 1994 al afgegeven, maar om de kans op werkbaar weer zo groot mogelijk te houden, is op 8 mei pas gestart met de renovatie van het pomp station. Eerst werden noodleidingen aangelegd zodat een noodpomp inge richt kon worden, waarna de oude pompen ontmanteld en afgevoerd wer den. Vervolgens werd de bestrating verwijderd en groef men een enorm gat. Hieruit werden vier tanks van 6.000 liter verwijderd. Nieuwe tanks van 30.000 en 12.000 liter kwam hiervoor in de plaats. Om het drukke verkeer op de Groene weg in goede banen te leiden, werden bij het Shell-station verkeerslichten en waarschuwingsborden geplaatst. Toch zorgde de verbouwing tot over last voor de weggebruikers en ook de bezoekers van het tank- en wasstation hebben last gehad van de renovatie: bij de noodpomp was de wachttijd vaak langer en het ongemak groot. Het gemak voor de bezoekers is groter geworden in het vernieuwde tank- en wasstation: bij alle pompen zijn alle produkten verkrijgbaar, zodat men niet meer hoeft te wachten totdat de juiste pomp vrijkomt. Bovendien zal de servi ce niet veranderen: zeker in de spits zullen de pompen bediend worden en de hulp bij het nakijken van het oliepeil en het oppompen van de banden blijft bestaan. Het personeel helpt zonodig bij het wassen van de auto. Ook in de shop is de verandering te zien want die is tweemaal zo groot geworden en voorzien van een nieuw interieur. Het aantal produkten dat hier verkocht wordt, is groter geworden. Zo is bij voorbeeld de collectie cd's van de spe ciale actie uitgebreid en er worden ge koelde dranken, ijs en chips verkocht. Om de service nog beter te maken, is het station van maandag tot en met vrijdag geopend van 6.30 tot 20.30 uur en op zaterdag van 7.30 tot 19.30 uur. Speciaal ter gelegenheid van de hero pening krijgen alle klanten die tanken op zaterdag een doos tompoucen. Wim en Linda genieten jullie in Disneyland. Boris in in goede handen. Pa en Ma Nel en Jaap na 40 jaar toch samen veel geluk toegewenst. Jullie vrienden verloren: rode bodywarmer mt. 80 omg. bredeweg richt, dorpsstr. 01793-2988 Clasien het is wat laat, alsnog van harte. Ben, Monique, Sharon Björn en Larissa van harte gefeliciteerd opa en oma. Drie kusjes van Dennis Richard is geslaagd gefeliciteerd, en nu maar bakken zo zijn je vakken Groetjes, opa en ma Al 40 jaar een paar. Gefeliciteerd! Jan Evelien Mariëlle en Lizanne Er zijn er twee jarig hoera! Anne en Daniëlle gefeliciteerd van opa en oma Lindhout Luitjes van Grootdreef 5 bedankt voor de geslaagde dag 26 juni. Groetjes opa en oma Ik zoek gedichtenbundeltjes van Alice Nahon. Gaarne een telfoontje: 01828-16519 Annabel, Diane en Laurien van harte gefeliciteerd xxxjes Tessa Zevenhuizen Herv. kerk 1Ü.00 uur 19.00 uur--- Oud Verlaat 10.00 uur Geref. kerk 9.30 uur ds. W. Davidse: 18.30 uur drs. J.H. v. Dam, Zoeter- meer. R.K. 10.15 uur eucharistieviering in- dorpshuis Swanla. Moerkapelle Herv. Gem. 9.30 uur ds. T. Ouwer kerk, Ridderkerk; 18.30 uur drs. J.W v. Estrik. Geref. Gem. 9.30 en 18.30 uur lees- dienst. Zaterdag 15 juli: dokter R.L. Warnaar, Dorpsstraat 12, Bleiswijk, tel. 01892- 12500. Zondag 16 juli: dokter W.J. van Brug gen, De Wielewaal 20, Zevenhuizen. tel. 01802-1783. Zevenhuizen - Op zaterdag 2 septem ber zal waarnemend burgemeester L.M. Schoots de eerste Zevenhuizense penning slaan tijdens het jaarlijkse Oogstfeest. Deze penning, uniek in de geschiedenis van Zevenhuizen, wordt uitgevoerd in brons. Van de penning wordt een beperkt aan tal geslagen en wordt voorzien van een officieel certificaat. Alleen al door de beperkte oplage zal de penning een verzamelobject worden. De Nederland se Munt levert binnenkort de blanco penningen af zodat de heer Verborg, de ontwerper van de penningen, op de originele slagpers de vereiste proefslag kan uitvoeren. Ook tijdens het Oogst feest zal deze slagpers gebruikt wor den. Op dit moment is voorinschrijving op deze penning mogelijk bij de Rabobank in Zevenhuizen en Moerkapelle. De Ze venhuizense penning laat aan de ene zijde het gemeentewapen van Zeven huizen-Moerkapelle zien en aan de an dere kant een boer die met zijn paarden het land bewerkt, een beeld uit de land- bouw uit vroeger tijden. Zevenhuizen: Iedere zaterdag: van 10.00-15.00 uur: wereldwinkel op het dorpsplein. Donderdag 13 juli: 8.00-18.30 uur: Oud papier aktie De Eendragt. Vrijdag 3 november: 20.00 uur sporthal "Swanla": Vox Jubilans m.m.v. kapel van de Kon. Luchtmacht. De Zeven Muzen: Zaterdag 7 oktober: musical koorleden; zaterdag 25 november: 20.00 uur Ger. kerk: amateur:muziekavond. Vogelvereniging Zang en Kleur: (activiteiten vinden plaats in het clubgebouw) Zomerkaarten: op vrijdag 21 juli ANBO: Spelmiddag. elke maandag in de Zevenster (eerste keer na zomerstop: 28 aug.); Soosmiddag. 2e en 4e woensdag in de Zevenster (eerste keer na zomerstop 13 Sept.); Fietsen: lx per 14 dagen. Verzamelen bij Swanla op vrijdagmiddag 13.30 uur:21 juli, 4 en 18 aug., 1 en 15 sept.; Gymnastiek: gebouw ger. kerk dinsdag morgen (niet op 15, 22 en 29 aug.); Zwemmen: in zwembad De Koornmolen elke donderdag (na 6 juli tijdelijk niet in binnenbad); Maaltijden: in het restaurant van De Zevenster op elke werkdag (bellen voor 10.00 uur). Oud Verlaat "De Vierkap": 16 sept.: loop van Oud Verlaat; 9 en 29 september: toneeluitvoeringen van toneelvereniging Tante Sjaan. Moerkapelle: Woensdag 12 juli 19.00-21.00 uur in Moerveen: Rode Kruis Bloedafname-avond. Iedere 2e donderdag Soos in Op Moer om 9.30 uur-11.30 uur: 11 mei Iedere donderdag 10.00-13.00 uur Wereldwinkel Raadhuisplein.

Hart van Holland | 1995 | | pagina 5