ADVOCATEN spreekmiddag in zevenhuizen Grote houseparty in PWA-hal W Uitnodiging STOP DE FRANSE KERNPROEVEN GksenreAce BEL 020-422 33 44 Foto's in het HART VAN HOLLAND Hart Familieberichten Zomertentoon- stelling in Galerie KUG kleintje Q. van Vliet f 1/M van Vliet-de IKnegt EHBO Hart van Holland/19 juli 1995 pagina 3 "Alleen op afspraak" Locatie: Hervormd Centrum Kerkepad (achter postkantoor) Zevenhuizen Rietbergen, Righarts de Haij advocaten Mr Drs G. van der Wende 010-4111280 Catharina de Koning-Vogelaar Johanna Kreft-Roos UITVAARTVERZORGING zevenhuizen ^'re^1 Prijsopgave en voorlichting t ouwdrukwerkverzorging nfnrmatie over depositofonds J(ltvaartverzekering LPU/NUVU prat's wilsbeschikkingsboekjes ersoonlijke begeleiding Voor een stijlvol verzorgde begrafenis of crematie DAG EN NACHT: 01802-2283 b.g.g. 0104-212530 Toch houseparty Ook een %Jl Sa I 9) pioöXSCil Vul de bon in op pagina 14! uit dankbaarheid 1935 1995 Laat Frankrijk zien dat k u tegen kernproeven bent. Bestel bij Greenpeace gratis JQ proteststickers Wdl voor op Franse munten en hand- r tekeningenlijsten voor President Chirac. Gepubliceerde foto's in het Hart van Holland kunnen aan ons kantoor, Noordelijke Dwars weg la te Zevenhuizen, afge haald worden a f 5,-. Nabestellen kan ook: na beta ling van 7,50 kan de foto een week later afgehaald worden, (nabestellen tot uiterlijk een week na verschijning). Foto's zijn af te halen vanaf don derdagmorgen na verschijning van het Hart van Holland van Bruidspaar w van de maand worden? Dat kan in Hart van Holland! 30.250 exemplaren. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het met veel moed gedaan. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden? En wie kan voelen wat je hebt doorstaan? De Here nam tot Zich, onze lieve zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder sinds 1 oktober 1953 weduwe van Jacob de Koning in de leeftijd van 94 jaar. De liefdevolle verzorging, die zij tijdens haar verblijf in het zorgcentrurri'De Zevenster" mocht ontvangen, heeft het afscheid mede helpen verzachten. Henk de Koning Maria de Koning-Groeneveld Jaap de Koning Rieke de Koning-Kleibeuker Eelco Jimm Zevenhuizen, 12 juli 1995 Zorgcentrum "De Zevenster" Kamer 311, Leliestraat 3. Correspondentie-adres: H. de Koning, Rottekade 46, 2761 DW Zevenhuizen De begrafenis heeft plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats, Zuidplasweg te Zevenhuizen. Wat de toekomst brengen moge, mij geleidt des Heren hand moedig sla ik dus de ogen naar het onbekende land. Leer mij volgen zonder vragen; Vader, wat Gij doet is goed! Leer mij slechts het heden dragen met een rustig kalme moed! Na een liefdevolle verzorging in het zorgcentrum "De Zevenster", heeft de Here uit ons midden weggenomen, onze dierbare moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder sinds 8 Januari 1987 weduwe van Ferdinand Kreft 23 juli 1908 16Juli 1995 Nieuwkoop: Koos en Teunle Bleiswijk: Annie en Arie Nieuwerkerk aan den IJssel: Jan en Jannie Rien f Capelle aan den IJssel: Leidschendam: Gouda: Zwammerdam: Tinte: Bleiswijk: Zevenhuizen: Zevenhuizen: Alphen aan den Rijn: Zevenhuizen: Riet en Wim Lenie en Jan Ferd Paul Cor en Yvonne Gerrit en Zwanl Lla en Han Nel en Jan Wil en Hans Teus en Riet Kleinkinderen en achterkleinkinderen ^venhuizen, 16 Juli 1995. rgcentrum "De Zevenster", Kamer 303, Leliestraat 3. orresP°ndentle-adres: Mevrouw L. Rehling-Kreft, Valkhof 108, 2261 HW Leidschendam. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen woensdag 19 Juli van 19.00-20.00 uur in net rouwcentrum "De Zevenster", Schoolstraat 18 te Zevenhuizen. Of rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 21 Juli om 11.00 uur in Ongenoemd rouwcentrum waarna de bijzetting zal plaatsvinden in het amiliegraf op de Algemene Begraafplaats, Zuidplasweg te Zevenhuizen. bovi Zoetermeer - Op zaterdag 29 juli zal de PWA-hal in Zoetermeer in het teken staan van house. Het feest, dat georga niseerd wordt door ID&T uit Wormer- veer duurt van 22.00 uur 's avonds tot de volgende ochtend 8.00 uur. Het is de derde keer dat in het sport- en evene mentencentrum een houseparty wordt gehouden. De opzet wijkt dit jaar ech ter af van de voorgaande jaren, aange zien niet alleen de grote hal zal worden gebruikt, maar ook de twee andere hal len. Op die manier kunnen verschillen de muziekstromingen gecombineerd worden. In de eerste hal komt een groot podium waarop artiesten zullen optreden met 'happy hardcore', een variant van gab- berhouse. Gabberhouse is de meest extreme vorm van house, gekenmerkt door monotone dreun en snelle beat, terwijl happy hardcore meer melodie bevat en minder snel is. In de grote hal zullen zeven dj's optreden en er zullen vijf live-optredens zijn, onder andere van de Rotterdamse dj Paul Elstak. In de tweede hal treden dj's op met hardcore house en gabber house. Het feest krijgt in deze zaal de naam 'Earth quake'. Speciaal voor het feest wordt een cd uitgebracht onder deze naam, die elke 25e bezoeker cadeau krijgt. De derde zaal is de 'chili out'-zone zonder muziek maar met een groot video scherm. - Het is lange tijd onzeker geweest of er dit jaar een house-evenement gehou den zou worden in de PWA-hal in Zoe termeer, vanwege het sterfgeval dat vorig jaar plaatsvond. Een bezoeker overleed toen na het slikken van grote hoeveelheden XTC-pillen in combinatie met alcohol en andere verdovende middelen. Omdat echter de gemeente van mening is dat het incident door eigen schuld van de bezoeker is ont staan en niet door tekortkomingen in de organisatie en beveiliging, kon het feest doorgang vinden. De eisen die de gemeente heeft gesteld, komen overeen met die van vorig jaar. Zo zijn er geen drugs toegestaan en alle drugs die bij bezoekers worden aange troffen, worden in beslag genomen. Bovendien worden alle bezoekers ge fouilleerd en er zullen beveiligingsmen sen en EHBO-ers aanwezig zijn. Kaarten zijn verkrijgbaar bij 48 ver koopadressen in heel Nederland, on der andere bij Disque in Alphen aan den Rijn, Capi in Gouda en bij Actie Sport, Free Record Shop en Sport-in in Zoetermeer. Gouda - Galerie KUG, de galerie van Kunstuitleen Gouda, stelt van donder dag 13 tot en met zaterdag 12 augustus een groot aantal grafisch en kerami sche kunstwerken tentoon. Te zien zijn ondermeer etsen van Laetitia de Haas, computergraphics van Piet van Mook, litho's van Jurjen Ravenhorst, etsen van Willy Belinfante, litho's van Ardi Brouwer, sjabloondrukken van Nicole Montagne en kleuretsen van Jan Mon- tyn. Alle geëxposeerde kunstwerken zijn tegen aantrekkelijke zomerse prij zen te koop. Galerie KUG is gevestigd in het pand van de Goudse Kunstuitleen aan de Ble- kerssingel 40. De Kunstuitleen in geo pend op donderdag van 10.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur, op vrij dag van 10.00 tot 17.00 uur en op zater dag van 10.00 tot 16.00 uur. Het par keerterrein bevindt zich aan de achter zijde van het pand en is te bereiken via de Boelekade. Inlichtingen: 01820- 22746. m f«| Hh Op zaterdag 29 juli a.s. hopen wij en 60 jaar getrouwd te zijn. Wij willen het vieren met onze kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen, familie, vrienden en bekenden. Wij nodigen U hierbij uit op onze receptie van 15.00-18.00 uur Hotel Vos, Dorpsstraat 60 te Zevenhuizen. Moerkapelle, juli 1995 Julianastraat 39 - 2751 GB Moerkapelle - Tel. 01793-3018 in Moerkapelle - Het Rode Kruis afdeling Moerkapelle start bi) voldoende deel name in september een nieuwe cursus Eerste Hulp bij Ongelukken. Inlichtin gen en aanmelden: A. v.d. Helm, 01793- 3099. Bedankt voor de bloemen. Het was een prachtig boeket. Super-Helena Ward gefeliciteerd met je 29-ste verjaardag! x Ellen Stuur je eigen trouwkaart of die van één van je vrienden of familie leden naar: Redoktie Hart van Holland, Postbus 85, 2760 AB Zevenhuizen,en maak kans op 100,- aan waardebonnen! Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen. Hazerswoude-Dorp, Hazerswoude-Rijndijk. Koudekerk a/d Rijn, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Redaktie/Advertentie-adres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Postbus 85 2760 AB Zevenhuizen Tel. 01802-2289* Fax. 01802-3503 Advertenties Mario Mezas Redaktie Algemeen Ellen den Hollandei SI ui tings term ijn ad verten ties: Maandagmiddag 16.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdagmiddag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor- dd&k-voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! De redaktie van Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publikatie in Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland, uitsluitend bellen, donderdag-ochtend tot 11.00 uur: Netwerk Den Haag VSP 070 - 3209898

Hart van Holland | 1995 | | pagina 3