c Zevenhuizen C Moerkapelle c_ 30-kilometerzone Moerkapelle J evenhuizen-Moerkapelle Duivensport Nieuw klaveijas- seizoen WET MILIEUBEHEER WET MILIEUBEHEER WET MILIEUBEHEER WET MILIEUBEHEER Hart van Holland/17 augustus 1995 pagina 5 Gemeente Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, hiertoe gemachtigd door het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle; gelet op afdeling 3.6 van de Algemene Wet Bestuursrecht; maakt bekend, dat door hem op donderdag 10 augustus 1995 vergunning is verleend ingevolge de Wet Milieubeheer naar aanleiding van de aanvraag van Gebr. Tergau om een vergunning ingevolge de Wet Milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een paardenfokkerij, gelegen aan het adres Bierhoogtweg 7c te Zevenhuizen. Aan deze vergunning zijn voorschriften verbonden, die nodig zijn ter bescher ming van het milieu. De vergunning en alle terzake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zeven huizen, ter inzage en wel van donderdag 17 augustus 1995 tot donderdag 28 september 1995, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur (inzage van de stukken buiten genoemde tijden is mogelijk na telefonische afspraak). Bij de Raad van State staat tot donderdag 28 september 1995 beroep open voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die tijdig tegen de ontwerp-beschikking bedenkingen hebben inge bracht; d.degenen, die bedenkingen hebben tegen wijzigingen, die in de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; e. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest tijdig bedenkingen in te brengen. Het beroepschrift moet worden gericht en gezonden aan de Raad van State, afdeling bestuursrechtspraak, Postbus 20019, 2500 AE Den Haag. Een beschikking wordt van kracht met ingang van de dag na het einde van de beroepstermijn. Indien gedurende die termijn een verzoek tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan, wordt de beschikking niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE Den Haag. Zevenhuizen, 10 augustus 1995. Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, C.A.H. Oosterhoff Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken. hiertoe gemachtigd door het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerka pelle; gelet op afdeling 3.6 van de Algemene Wet Bestuursrecht; maakt bekend, dat door hem op donderdag 10 augustus 1995 vergunning is verleend ingevolge de Wet Milieubeheer naar aanleiding van de aanvraag van Zijderhand Beheer B.V. om een vergunning ingevolge de Wet Milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben-van een transportonderneming, gelegen aan het adres Nijverheidstraat te Moerkapelle. Aan deze vergunning zijn voorschriften verbonden, die nodig zijn ter bescher ming van het milieu. De vergunning en alle terzake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zeven huizen, ter inzage en wel van donderdag 17 augustus 1995 tot donderdag 28 september 1995, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur (inzage van de stukken buiten genoemde tijden is mogelijk na telefonische afspraak). Bij de Raad van State staat tot donderdag 28 september 1995 beroep open voor: a- de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; l degenen, die tijdig tegen de ontwerp-beschikking bedenkingen hebben ingebracht; d- degenen, die bedenkingen hebben tegen wijzigingen, die in de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; e. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat 's geweest tijdig bedenkingen in te brengen. Het beroepschrift moet worden gericht en gezonden aan de Raad van State, afdeling bestuursrechtspraak. Postbus 20019, 2500 AE Den Haag. Een beschikking wordt van kracht met ingang van de dag na het einde van de beroepstermijn. Indien gedurende die termijn een verzoek tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan, wordt de beschikking niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE Den Haag. Zevenhuizen, 10 augustus 1995. Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, E-A.H. Oosterhoff Openbare kennisgeving Melding van een verandering van de inrichting Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, hiertoe gemachtigd door het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle, geeft openbaar kennis van de hierna volgende meldingen van een verandering van de inrichting, die zijn ontvangen van: -Phaff onroerend goed b.v., Nijverheidscentrum 38 te Zevenhuizen; -Gebr. Smits, Zuidelijke Dwarsweg te Zevenhuizen. De meldingsgegevens zijn toegevoegd aan de reeds eerder verleende vergunnin gen ingevolge de Wet milieubeheer (voorheen Hinderwet). Deze meldingen liggen op de secretarie van de gemeente Zevenhuizen-Moerka pelle, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, voor een ieder ter inzage en wel vanaf donderdag 17 augustus 1995 tot 31 augustus 1995, elke werkdag van 08.30 tot 12.00 uur (inzage van de meldingen buiten bovengenoemde tijden is mogelijk na telefonische afspraak) Zevenhuizen, 7 augustus 1995. Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, C.A.H. Oosterhoff Openbare kennisgeving Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, hiertoe gemachtigd door het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerka pelle, geeft openbaar kennis van meldingen, die zijn ontvangen van: -Mainstreet, Dorpsstraat 124 te Zevenhuizen, ingevolge het Besluit horecabedrij ven milieubeheer; -Hoogheemraadschap van Schieland voor een poldergemaal aan de Rottekade - hoek Middelweg te Zevenhuizen, ingevolge het Besluit riool- of poldergemalen milieubeheer; -Hoogheemraadschap van Schieland voor een rioolgemaal aan de Zuidplasweg 20 te Zevenhuizen, ingevolge het Besluit riool- of polder- gemalen milieubeheer -B.V. Benzine Exploitatie Maatschappij voor het tankstation aan de Swanlaweg 1 te Zevenhuizen, ingevolge het werkprogramma tankstati- ons (thans Besluit tankstations milieubeheer). Deze meldingen liggen op de secretarie van de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, voor een ieder ter inzage en wel vanaf donderdag 17 augustus 1995 tot 31 augustus 1995, elke werkdag van 08.30 tot 12.00 uur (inzage van de meldingen buiten bovenge noemde tijden is mogelijk na telefonische afspraak) Zevenhuizen, 11 augustus 1995. Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, C.A.H. Oosterhoff Krijgt de kern van Moerkapelle een 30-kilometerzone of niet? Dat is de vraag die aan de orde komt in de volgende vergade ring van de commissie openbare werken van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. Op dinsdag 22 augustus zullen de verschillende fracties zich uitspreken over dit voorstel, waarmee de meerderheid van de commissie in januari van dit jaar in principe akkoord ging. In de commissievergadering van 10 januari heeft wethouder R. de Gooijer toegezegd dat het onderwerp opnieuw op de agenda zou komen als de rijksbijdrage lager uit zou vallen dan begroot. Hierover is inmiddels duidelijkheid verkregen: de bijdrage zal in totaal 60.000 gulden minder zijn. Dit was voor het college aanleiding om op 5 september een in formatie-avond te houden met de inwo ners van Moerkapelle. De commissie wordt in de komende vergadering ge vraagd om advies te geven over het invoeren van de zonering en over de uitbreiding van de 30-kilometerzone naar gedeelten van de Moerkapelse Zij de, de Bredeweg en het Noordeinde. Zevenhuizen - Dit weekeinde had de postduivenvereniging de Stormvliegers weer twee concoursen. De 412 jonge dui ven kwamen uit Chantilly (350 kilometer). Zij werden om 7.00 uur gelost en om 11.28 uur kwam de eerste duif aan bij Wim en Coby van der Hoek met een snelheid van 77 kilometer per uur. De uitslag: 1. W. C. v.d. Hoek, 2. Joh. Stofberg, 3. J. v. Leeuwen, 4. D.C. Brem, 6. Com. Ton Ank Looye, 14. C. v.d. Graaf, 16. Ruud Brands, 33. M. Jongenelen, 45. N. Koppenaal, 54. J.S. Heykoop, 61. P.D. v. Kranenburg, 63. G. Jongenelen, 64. B. Hertog, 79. J. Hoevelaken, 94. C. Nobel, 100. Gebr. Breedijk. Ook de natour, de jonge en oude duiven, ging van start. De 685 duiven kwamen uit Minderhout (67 kilometer). De los sing was om 7.45 uur en 52 minuten later kwam de eerste duif thuis bij Cor v.d. Graaf die ook de tweede en de derde prijs pakte. Uitslag: 1t/m 3. C. v.d. Graaf, 4. Com. Ton Ank Looye, 5. C. Nobel, 7. E.P. Verschoor, 8. C.P. Edeling, 12. B. Hertog, 18. P.D. Kranenburg, 21. D.C. Brem, 26. Joh. Stofberg, 28. G. Jongenelen, 29. Joh. Breedijk, 31. J. v. Leeuwen, 34. D.C. den Hertog, 37. Wim&Coby v.d. Hoek, 39. C. Zweere, 41. Gebr. Breedijk, 48. J.S. Hey koop, 62. B. Koole, 79. Ruud Brands, 83. G. Brands Zn, 93. M. Verwaal, 98. N. Koppenaal, 123. A. te Paske, 160 Joh. Wiltenburg, 168. M. Jongenelen, 173. E. Strijdhorst. Moerkapelle - Voetbalvereniging Moer kapelle start binnenkort weer met de traditionele klaverjas-avonden. Op vrij dag 8 september begint het klaverjas- seizoen weer met eenmaal per twee weken een kaartavond. Inschrijven hiervoor kan vanaf 17.30 uur en de avond begint om 20.00 uur. Iedereen is van harte welkom in de kantine van de vereniging.

Hart van Holland | 1995 | | pagina 5