Feel Good heropent in Colijnstraat Derde ronde Superprestige 3km Vrachtwagen valt omver in tuin met duizend bloemen Staatssecretaris Vermeend slaat eerste penning KORTING 1 I i |s»sn i r KORTELAUID Hart van Holland/6 september 1995 pagina 21 Tegen inlevering van deze bon Bij een grote onder 1 van uw naaimachine I urt I Ilifc? :||Fr" I aktie geldig van 7 t/m 30 september I (rijksgediplomeerde technici jT Noordwaarts 73 - Telefoon (079) 418596 CTO (Stadshart) Zoetermeer en Oranjelaan 29 (wijk 12) NAAIMACHINESPECIAALZAAK Telefoon (079) 166759 - Zoetermeer ^venhuizen - Tijdens het Oogstfeest sloeg de heer ermeend, staatssecretaris van financiën, de eerste Ze- Venhuizense penning. De penning in brons kost tien §uden en is nog steeds te koop bij de Rabobank in evenhuizen. Op de ene kant van de penning is het j^apen van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle afge- ee d en aan de andere kant is het logo van het Oogst- 'eest te zien. SnuWiiU Boskoop Aan de Burgemeester Colijnstraat 1 Oa werd afgelopen zaterdag de nieuwe vestiging van Studio Feel Good geopend. In deze beautysalon verzorgt Anita Mol ondermeer schoonheids behandelingen, pedicure, manicure, massages en make-up be handelingen. Verder zijn er bewegingsbanken en een zonne bank. De studio hield zaterdagmiddag open huis. "Hier hebben wij veel meer ruimte," aldus Anita Mol, die zeer tevreden is met haar nieuwe bedrijfsruimte die voorheen gehuis- vestwas aan de Voorkade. De beautysalon is uitgevoerd in vrolijk geel en wit gecombineerd met zwart. "Op de eerste verdieping bevinden zich de ontvangstruimte, de bewegingsbanken en de zonnebank. Daarboven is de kamer, waarin Anita's klanten de schoonheidsbehandelingen kunnen ondergaan. "De behandelingen kunnen variëren van wimpers verven of een gelaatsmassage tot complete reinigingsbehandelingen," legt de eigenares uit. "Verder doe ik ook liftings en maskers, panniculose- behandelingen, harsen, epileren en definitief ontharen, Aziatische peeling, pedicure en manicure". De bewegingsbanken van Slender Youzorgen voor probleemloos centimeters verliezen. Voor jonge ren is er een speciale reiniging tegen een laag tarief, waarbij oneffenheden worden aangepakt. Plannen heeft Anita Mol ook nog voldoende. "Klanten kunnen nu al make-upbehandelingen krijgen, bijvoorbeeld dagmake-up, feest- make-up of bruidsmake-up," legt zij uit. "Daarbij maak ik gebruik van de cosmetica van het merk Malu Wilz die dierproefvrij is. Binnenkort wil ik beginnen met een cursus opmaken, waarbij de cursisten alle produkten kunnen proberen. Normaal gesproken kun je natuurlijk niet alles uittesten en dat kan tijdens zo'n cursus wei. Op die manier ontdek je welke kleuren het best bij je passen en vertel ik hoe mensen zich het best kunnen opmaken". Studio Feel Good is geopend van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 18.00 uur en van 19.00 tot 21.30 uur. Inlichtingen: 01727- 12863. Boskoop - Woensdagavond 13 septem ber wordt de derde ronde van de Super prestige 3km gehouden bij de atletiek baan van AV'47 in Boskoop. De start is om 20.00 uur aan de Hoogeveenseweg bij busmaatschappij ZWN. Er wordt gestart in series die zijn ingedeeld naar tijd. Inschrijven kan vanaf 19.30 uur in de kantine van AV'47. De Superprestige 3km is een prestatieloop over 3000 meter op de atletiekbaan van AV'47. Per jaar worden er vier ronden gehou den. Al een aantal jaren wordt de Superpres tige gebruikt om de conditie na de va kantie te testen. Aan de hand van de gelopen tijden kan een triainingsplan voor de komende maanden gemaakt worden. Bij de volgende Superprestige 3km kunnen de vorderingen bekeken en vergeleken worden. Ook telt de Su perprestige mee in het klassement op gemaakt door heren, dames en heren veteranen I ep II. Wel dient er minimaal aan drie ronden te worden deelgeno men. Bij de laatste Superprestige - aan het einde van het jaar - volgt de prijsuit reiking. Met de Superprestige 3km wil de loop groep van atletiekvereniging AV'47 ie dereen in contact brengen met bewegen. Inlichtingen: Jan v.d. Meij, 01828-16204. Zevenhuizen - De kla- I verjasvereniging Ho tel Vos begint op don derdag 7 september met het nieuwe kla- verjasseizoen. Het seizoen loopt van september tot en met april. Er wordt op donderdagavond drie keer negen we ken competitie ge speeld en er is prijs- klaverjassen met St. Nicolaas, Kerstmis en Pasen. De avon den beginnen om 20.00 uur. Op 7 sep tember vangt het sei zoen aan met een le- denvergadering (19.45 uur). Zevenhuizen - In de nacht van maandag op dinsdag reed een vrachtwagen van een transportbedrijf uit Moerkapelle met een te grote snelheid door de bocht bij de spoorwegovergang aan de Bredeweg in Zevenhuizen. De vracht wagen kantelde daardoor in de bocht en viel in de tuin van de familie Wij mans. Hierbij nam de vrachtwagen zo wel de vangrail als een lantarenpaal mee en werd de voorruit uit de wagen geslagen. De chauffeur raakte niet ge wond. De val van de vrachtwagen werd gebro ken door de struiken in de tuin, waar door de omwonenden in eerste instan tie geen alarm sloegen. De heer Freek Wijmans, die vorige week in het Hart van Holland nog te zien was in zijn tuin met dujzenden bloemen, werd naar ei gen zeggen gewekt door "gestommel". Hij dacht dat zijn hond een paar treden van de trap viel en maakte zich niet erg ongerust omdat de jonge hond altijd erg omstuimig is. "Pas toen mijn buur man opbelde met het verhaal dat wij een auto in de tuin hadden liggen, ben ik naar buiten gegaan," vertelt de heer Wijmans laconiek. De brandweer heeft de brandstoftank van de vrachtwagen leeggemaakt om ontploffingsgevaar te voorkomen. De lading zorgde niet voor onrust: de vrachtwagen bevatte veevoeder. Directeur van de Zevenhuizense Rabobank de heer Lamot en staatssecretaris Vermeend (foto: Rabobank).

Hart van Holland | 1995 | | pagina 21