Zevenhuizen Moerkapelle jpsy0'00 uur ds- gj- vd Natuurwande ling met Rotta Vogelmiddag bij Zang en Kleur Duivensport Kerkdiensten f Koninklijke onderscheidingen gurger|jjfce stand Vergunning Wet Milieubeheer 1994 ^«feSippro. le6SdienSt Tervisielegging bouwplan j Hart van Holland/6 september 1995 pagina 5 Zondag 10 september Medische weekenddienst Gemeente Net als elk jaar zullen ter gelegenheid van Koninginnedag 1996 koninklijke onderscheidingen worden uitgereikt. Maar vanaf heden gaat dat anders dan tot nu toe. Dit is een gevolg van de aanvaarding door het parlement van een herziening van het decoratiestelsel. De belangrijkste verandering betreft de criteria die zullen wor den gehanteerd. Meer dan vroeger ligt de nadruk op de bijzon dere verdiensten van de voor een onderscheiding voorgestelde persoon. Daarbij telt hetgeen de betrokkene in een betaalde funktie heeft gedaan, alleen nog maar als aanvullend element mee. Verder is het de bedoeling dat een betere spreiding van onder scheidingen over alle bevolkingsgroepen wordt bereikt. Een andere wijziging betreft de eremedailles in de Orde van Oranje-Nassau. Deze zullen vanaf Koninginnedag 1996 niet meer worden uitge reikt. Nieuw is de ridderlijke graad van Lid in de Orde van Oranje- Nassau. Een voorstel tot het verlenen van een koninklijke onderscheiding wordt ingediend bij de burgemeester. Hiertoe zijn speciale formulieren beschikbaar. Wanneer U de burgemeester wilt attenderen op de verdiensten van een inwoner van Zevenhuizen-Moerkapelle, wordt U ver zocht dit uiterlijk 1 oktober a.s. te doen. Voor nadere informatie kunt U kontakt opnemen met de heer A. Wessels van de sektie Interne Zaken, doorkiesnummer 01802- 7748. Geboren: Krijn Nathanaël, zoon van Reijne- veld, Cornelis en Stolk, Adriana M., op 28 augustus 1995; Loran Olaf, zoon van Everaart, Joost en Dobrosch, Rita, op 28 augustus 1995; Kim en Rick, dochter en zoon van Willemsen, Arie C. en Noorland, Sophia, op 30 augustus 1995; Gehuwd: Reijm, Willem en Kolb, Yvonne A., op 28 augustus 1995; Jongenelen, Pieter G. en Brands, Maria D.M., op 1 september 1995; Overleden: Breedijk, Margaritha w/v de Hoog, oud 80 jaar, op 29 augustus 1995. De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend, dat vanaf 7 september 1995 gedurende twee weken, ter gemeen tesecretarie, sektie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, de volgende bouwplannen ter inzage liggen van: Gebr. Smits voor de wijziging van de reeds verleende vergunning voor de bouw van een bedrijfsruimte aan de Zuidelijke Dwars weg 17 te Zevenhuizen. Het plan ligt in het bestemmingsplan "Landelijk Gebied 1990". Gedeputeerde Staten hebben ter plaatse goedkeuring onthou den aan het bestemmingsplan. Dit houdt in dat de gevraagde vergunning moet worden aangehouden. de heer L. Los voor het wijzigen van de entree aan De Fuut 11 te Zevenhuizen. Het pian ligt in het door de raad vastgestelde maar nog niet door Gedeputeerde Staten goedgekeurde bestemmingsplan "Dorps- gebied" Zevenhuizen. Dit houdt in dat de gevraagde vergunning moet worden aangehouden. Het voornemen is om met gebruikmaking van artikel 50, lid 5, van de Woningwet, vrijstelling te verlenen van de op grond van artikel 50, lid 1 van die wet geldende aanhoudingsplicht Alvorens hieromtrent nu een beslissing te nemen wordt een ieder ln de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van de tervisielegging tegen het verlenen van de vrijstelling bedenkin gen in te dienen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. Zevenhuizen, 1 september 1995. De waarnemend burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle, L.M. Schoots Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle maken op grond van het bepaal de in artikel 197 van de Gemeen tewet bekend, dat op de secreta rie van de gemeente, afdeling Middelen, sektie Finan ciën, Dorpsstraat 89 te Zevenhui zen, met ingang van 13 septem ber 1995 tot en met 27 september 1995 elke werkdag van 08.30 tot 12.00 uur (inzage van de stukken buiten genoemde tijden is moge lijk na telefonische afspraak) voor een ieder ter inzage liggen: 1. De gemeenterekening 1994; 2. De jaarrekening 1994 van het grondbedrijf van de gemeente. Bovengenoemde stukken zijnal- gemeen verkrijgbaar tegen beta ling van de in de legesverorde ning daarvoor opgenomen be dragen te weten f 85,90 voor de gemeenterekening en f 25,80 voor de rekening van het grond bedrijf. Zevenhuizen, 1 september 1995. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle, de secretaris, A. Visser de waarnemend burgemeester, L.M. Schoots ftoenhuizen '^oo'umrf 10d00 uur ds-GJ-v-Beek; gen Bouman, Schevenin- 18.» uur ds. W. Davidse; dam. H.J. Veldman, Rotter- 19.00 uur ds. R. Thie- tyxrkapelie Herv r e Estrik- is?n 9 30 uur drs. J.W. ^dde'rkerk UUI" dS' Guwerkerk. klaverjasdag 23 sept. opbr. voor Astma Fonds ƒ10,- p.p. wijkgeb. W'veen info: 01828-14694 Hoera, ons kleinkind Melissa wordt 5 jaar. Opa, Oma en Leo van den Heuvel .Hoera, onze Stéphan is 5 september 7 jaar geworden. Kusjes papa, mama en Sabrine xxx Hoera, 7 september is René Dijkman 40 jaar! Gefeliciteerd: Beate, Maarten, Rianne, Jelle Rainier is vandaag vier. Hartelijk gefeliciteerd papa, mama en Laurens Lieve Erwin en Samuël, gefeliciteerd met jullie verjaardag! Love you xxx Zaterdag 9 september: dokter W. Vroegindeweij, Beatrixlaan 7, Moer kapelle, tel. 01793-1687. Zondag 10 september: dokter. R.P. Voorthuyzen, Lijsterlaan 2b, Bleis- wijk, tel. 01892-15241. NPV Vrijwillige Thuiszorg: Mw. B. v. Rooyen, 01793-1488 (19.00-20.00 uur); Mw. J. Snoep, 017932702 (13.30-14.30 uur). Zevenhuizen - Op zaterdag 9 septem ber organiseert natuur- en vogelwacht Rotta een natuurwandeling in het Lage Bergse Bos in de gemeente Bergschen- hoek. De voorboden zullen tijdens deze wandeling te zien zijn in de vorm van buiig weer en afvallende bladeren. Doordat de bodem vochtiger is, be staat er een kans om paddestoelen te zien. De meeste broedvogels zijn al op trek naar warmer oorden, waardoor wellicht vogels te zien zullen zijn op weg naar Scandinavië, Frankrijk en Afri ka. De vogels rusten hier uit en tanken bij alvorens verder te trekken. De start plaats voor de wandeling is bij de par keerplaats bij restaurant de Hoekse Hout. De starttijd is 14.00 uur en de wandeing duurt ongeveer anderhalf uur. Inlichtingen: Rien van der Vorm, 017931262 of Aad Deurloo, 01892- 14291. Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, hiertoe gemach tigd door het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle; gelet op afdeling 3.6 van de Algemene Wet Bestuursrecht- maakt bekend, dat door hem op vrijdag 1 september 1995 vergunning is verleend ingevolge de Wet milieubeheer naar aanleiding van de aanvraag van Huib van den Hoven plantsoen- werken b.v. om een vergunning ingevolge de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor de stalling en klein onderhoud van voertuigen en machines, gelegen aan het adres Ambachtstraat 7 te Moerkapelle. Aan deze vergunning zijn voorschriften verbonden, die nodig zijn ter bescherming van het milieu. De vergunning en alle ter zake zijnde stukken liggen ter secreta rie van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizén, ter inzage en wel van donderdag 7 september 1995 tot donderdag 19 oktober 1995, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur (inzage van de stukken buiten bovengenoemde tijden is mogelijk na telefonische afspraak). Bij de Raad van State staattot donderdag 19 oktober 1995 beroep open voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die tijdig tegen de ontwerp-beschikking bedenkin gen hebben ingebracht; d. degenen, die bedenkingen hebben tegen wijzigingen, die in de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; e. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijker wijs niet in staat is geweest tijdig bedenkingen in te brengen. Het beroepschrift moet worden gericht en gezonden aan de Raad van State, afdeling bestuursrechtspraak, Postbus 20019, 2500AE Dén Haag. Een beschikking wordt van kracht met ingang van de dag na het einde van de beroepstermijn. Indien gedurende die termijn een verzoek tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan, wordt de beschikking niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE Den Haag. Zevenhuizen, 1 september 1995 Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, C.A.H. Oosterhoff De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend dat vanaf 7 september 1995 gedurende één week, ter gemeente secretarie, sektie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen het volgende bouwplan ter inzage ligt van: - Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle voor het tijdelijk plaatsen van een noodhuisvesting aan de Dorpsstraat 12 te Moerkapelle. Het voornemen is om de gevraagde vergunning te verlenen. Alvorens hieromtrent nu een beslissing te nemen wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van de tervisielegging tegen het verlenen van de vergunning bedenkin gen in te dienen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. Zevenhuizen, 4 september 1995, De waarnemend burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle, L.M. Schoots. Zevenhuizen - Op zaterdag 9 septem ber organiseert vogelvereniging Zang en Kleur een jonge-vogelmiddag in het clubgebouw aan de Zuidplasweg in Ze venhuizen. Tijdens deze middag wor den vogels gekeurd die in 1995 geboren zijn. Dit gebeurt onder leiding van drie keurmeesters. De bijeenkomst begint om 13.00 uur en is gratis toegankelijk. Zevenhuizen - De postduivenvereni ging de Stormvliegers had zaterdag een concours vanuit Menen (170 kilome ter). De 505 duiven werden om 8.20 uur gelost. De eerste duif werd om 10.41 uur geklokt bij Ton en Ank Looye, met een snelheid van 70 kilometer per uur. Uit slag: 1. Com. Ton Ank Looye, 2. D.C. Brem, 3. Joh. Stofberg, 4. C. v.d. Graaf, 6. J. van Leeuwen, 11. Wim Coby v.d. Hoek, 20. P.D. v. Kranenburg, 21. E P. Verschoor, 37. Joh. Breedijk, 42. C.P. Edeling, 48. N. Koppenaal, 50. C. Zwee- re, 53. G. Jongenelen, 78. E. Strijdhorst, 90. B. Hertog, 93. Gebr. Breedijk, 103. M. Strijdhorst, 107. Marco Flier, 123. M. Jongenelen.

Hart van Holland | 1995 | | pagina 5