Standaard Montage behaalt kwaliteitscertificaat BSC verliest na doelpuntrijk duel Programma kamermuziekseizoen Begroting gemeente Boskoop Wie wordt het "Beste Baasje van Boskoop?" Drive-in show in Stek Chiropratie Van Bellen houdt open huis nieuws plaats ook eens een gratis kleintje! regio met samenzang Bruidspaar van de maand worden? Dat kan in Hart van Holland! Stuur je eigen trouwkaart of die van één van je vrienden of familie leden naar: Redaktie Hart van Holland, Postbus 85, 2760 AB Zevenhuizen,en maak kans op 100,- aan waardebonnen! 1 RB UB BR BR BR RB BR RB RB RB Rjgj R 1 i I I I I I I 1 R I J Hart van Holland/13 september 1995 pagina 17 Waddinxveen - "Wilt u een kwali teitsorganisatie zijn of wilt u een papiertje aan de muur? In dat laatste geval zouden we in onze hoedanigheid van opdrachtgever èn van klant niet staan te juichen. Maar we zijn ervan overtuigd dat het Standaard Montage om de kwaliteit van de organisatie gaat". Dat zei de heer L. de Vries, direc teur van PTT Telecom Netwerk- bouw bij de uitreiking van het certificaat behorend bij de kwali- teitsmanagementsnormen ISO-9002 aan Gerard Hoek, technisch directeur van Standaard Montage. Het is voor het eerst dat PTT Telecom medewerking verleent aan de uitreiking van zo 'n certificaat. "Op het certificaat staat een vervalda tum. Want het ISO-certificaat behalen is één ding, het behouden is een tweede. Het is dus van belang dat binnen de organisatie de zaken op orde te hou den. Voor zowel klant als opdrachtge ver is het goede van certificering, dat je kunt vertrouwen dat in principe een goed produkt wordt geleverd". Standaard Montage BV in Waddinx veen is een van de werkmaatschappij en van Baas Bedrijven, de grootste werkgever van die gemeente en houdt zich bezig met aanleg, montage en in stallatie van telefoon-, telecommunica tie- en databekabelingssystemen. Het bedrijf is op zijn kwaliteit beoordeeld door Lloyd's Register Quality Assuran ce. Algemeen directeur P. de Jong van Baas Bedrijven haakte op de opmer kingvan PTT-directeur De Vries in door de directie en medewerkers van Stan- PTT-directeur L. de Vries rechtsoverhandigt het certificaat aan technisch directeur Gerard Hoek van Standaard Montage BV te Waddinxveen. daard Montage erop te wijzen dat het certificaat ook na de vervaldatum be houden dient te blijven: "We eisen dat gewoon van onze mensen. Om het cer tificaat te behouden moet je constant tonen wat je waard bent. En dat is nodig om te kunnen blijven waar we nu zijn: vooraan in de markt". Baas Bedrijven hecht veel waarde aan het behalen en behouden van kwali teitscertificaten. Standaard Montage BV is de zevende van de werkmaat schappijen dat een kwaliteitscertifi caat heeft behaald. Binnen Baas Bedrij ven hebben de gecertificeerde werk maatschappijen Aannemingsbedrijf J. Baas BV, Bagaco BV en Schoonder- woert BV tevens een officiële branche erkenning gekregen. Baas Bedrijven stelt zich ten doel zo snel mogelijk en uiterlijk in 1996 de kwaliteitsnormen te behalen voor de overige, nog niet ge certificeerde werkmaatschappijen. Te vens wil de onderneming zo snel moge lijk zoveel mogelijk erkenningen van de diverse branches en de noodzakelijke veiligheidscertificaten behalen. Benthuizen-Paul Koekenberg, de nieu we trainer van de Nabuurs-boys, moest direct al in de eerste wedstrijd vij f vaste krachten missen. Om diverse redenen moesten Cees de Bruin, Frank Vis, San- der Foortse, Gerrit Pos en Peter ter Luun afzeggen. BSC'68 begon goed met kansen voor Aad den Boer en Rick Breg- man. In de achtste minuut zette P. Ro- berti van Cromvliet de bal goed voor het doel waar R. Verheyen rakelings wer de lat kopte. Inde twaalfde minuut kwamen de Benthuizenaren op voor sprong, na een goede aanval die Rick wegman afronde met een hard schot 0- 'wee minuten later kreeg Bregman weer een goede kans maar toen ging de hal corner. In de 18e minuut kropen de groen-witten door het oog van de naald. R. v.d. Wetering schoot uit een vrije trap keihard op de paal en in de rebound werd de bal rakelings naast geschoten. Nadat Verheyen van Crom- v et uit een corner over gekopt kreeg na goed werk van Larry Goedraad, Rick regman de kans om de voorsprong te ergroten. Hij schoot in het zijnet. In de e minuut kwam de gelijkmaker op het ..'jf Eernisse ging op het doel af, nn Windhorst en Zwiep Vermeulen hgrepen elkaar niet en de bal rolde in h'terste hoek 1-1. De Nabuurs-boys amen nog voor de rust op voor lang. Inde 43e minuut voerde keeper u ernisse een charge uit op Frank 1 rmsen wat een gele kaart en een vrije hP°Pde rand van het strafschopge- vrii ,°P'everde. Hans Verhoef nam de dip |h en Verheyen van Cromvliet Imnu meer had laten zien dat hij goed 2 koppen, kopte in zijn eigen doel 1- In de vierde minuut van de tweede helft moest Stephan Greeve geblesseerd het veld verlaten en werd vervangen door Peter ter Luun. In de zesde minuut werd het weer gelijk. R. v.d. Wetering mocht een vrije trap nemen, waaruit M. Volle- bregt de gelijkmaker scoorde. 2-2. Ook Jan Tuyl mocht zijn opwachting maken: in de twaalfde minuut verving hij Frank Harmsen. In de twintig minuten onder nam M. Huizen een ren langs de lijn, waar eerst Aad den Boer hem trachtte te stoppen en in tweede instantie John Windhorst de bal corner kon stompen. In de 25e minuut schoot R. v.d. Wete ring na geklungel in de achterhoede keihard op het doel, maar de bal werd schitterend buiten de palen gehouden door John Windhorst. Het was echter uitstel van executie want binnen zes minuten scoorden de Hagenaars drie maal. In de 32e minuut rondde M. Huizer een combinatie met R. Verheyen doeltref fend af en werd het 3-2. Twee minuten later was het M. Huizer die scoorde (4- 2) en weer twee minuten later kopte R. Verheyen een goed genomen corner van Van de Wetering hard in (5-2). Het siert de pupillen van Paul Koekenberg dat zij bleven werken voor een beter resultaat. In de 39e minuut bereikte een verre pass van Aad den Boer Jan Tuyl, die de bal klaarlegde voor Rick Breg man die de stand op 5-3 bracht. In de 43e minuut werd Erik Pos tegen de grond gewerkt in het strafschopgebied en Zwiep Vermeulen bracht uit de penalty de stand op 5-4. De resterende tijd was te kort om er nog een gelijk spel uit te slepen. Op zaterdag 16 september speelt BSC'68 thuis tegen PGS uit Den Haag. Aanvang: 14.30 uur. Waddinxveen - Muziekvereniging REWA uit Waddinxveen wil op 15 de cember in de Ontmoetingskerk een concert geven in het teken van Kerst mis. Zangkoor Krea Musica zal ook een bijdrage leveren aan het concert. Mu ziekliefhebber uit de regio kunnen deel nemen aan dit concert. De kosten be dragen tien gulden per persoon en aan melden kan tot 30 september bij C.J. la Grand, 01828-15939. Boskoop - Op zondag 24 september organiseert de Vrijzinnig Protestantse Geloofsgemeenschap in de kerk aan de Burgemeester Colijnstraat in Boskoop een dienst die in het teken staat van samenzang. Op verzoek van iedereen die van zingen houdt, wordt een pro gramma samengesteld van liederen. De samenzang wordt afgewisseld met kor te meditatie, zang van het koor en de clamatie. Verzoeknummers kunnen te lefonisch worden doorgegeven via 01727-16420 of 01829^1777. t.k. div. wekpotten 01793-1703 t.k. Puch Maxi bl./wit i.z.g.st. ƒ575,- Zuideinde 16b - Zevenhuizen t.k. schaarploeg 01892-12176 t.k. gevr. beklede wieg 01793-2797 Waddinxveen - Op donderdag 12 okto ber start het zestiende seizoen kamer muziekconcerten in de raadzaal van het gemeentehuis in Waddinxveen. De zes concerten vinden plaats op donder dagavond vanaf 20.30 uur. Na het suc cesvolle vijftiende seizoen met een ge middeld aantal bezoekers van 115 per conert, wordt gezien het programma gestreefd naar een nog hoger bezoe kersaantal. Het programma ziet er als volgt uit: op 12 oktober komt spelen Emmy Verhey (viool) en Frédéric Meinders (piano) werken van Von Weber, Schumann, Ravel en Stravinski, op 30 november speelt Frank van der Laar (piano) werk van Franck en Brahms, op 25 januari speelt het Rubin Quartet Mozart en Schubert, op 22 februari zullen Irene Maessen (sopraan) en Frans van Ruth (piano) te horen zijn met Ravel, Debus sy, Fauré errl'oulenc, op 21 maart spe len Jan Willem de Vriend (viool), Wou ter Mijnders (cello), Patrick Ayrton (klavecimbel) onder andere Corelli en Bach en op 25 april is het Groninger Gitaarduo te beluisteren met werk van Carulli, Scarlatti, Dodgson, McLaughlin en Jan Bus. Abonnementen en plaatsbewijzen kun nen telefonisch besteld worden op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur onder nummer 01828-24697. De plaatsbewij zen kunnen vanaf een half uur voor de aanvang van het concert worden afge haald. Verkoop van losse kaarten uit sluitend vanaf een half uur voor de aanvang van elk concert aan de zaal. Cursisten van Kreater en ouders van kinderen die bij Kreater een cursus volgen krijgen korting op de kaarten. Het college van burgemeester en wet houders heeft vorige week de begroting en meerjarenbegroting voor de komen de vier jaar gepresenteerd. Hieruit blijkt dat het voorzieningenniveau in Boskoop een minimumniveau heeft be reikt en dat verder bezuinigen hierop niet verantwoord is. Verder zijn er vol gens het college nog bijzonder weinig mogelijkheden om bezuinigingen door te voeren die enig politiek draagvlak hebben en direct financieel soelaas bie den. In de begroting komt verder naar voren dat er een breed draagvlak is voor kostendekkend maken van de le ges en dat de inzet van reserves onder deel moet uitmaken van het pakket. Aangezien de meerderheid niet afwij zend staat tegenover een boventrend- matige verhoging van de onroerend- zaakbelasting, bestaat de kans dat deze tarieven drastisch omhoog gaan. Boskoop - Dierenvrienden tussen 7 en 12 jaar kunnen meedoen aan de verkie zing tot 'Beste Baasje van Boskoop'. Wedstrijdformulieren zijn verkrijgbaar in de bibliotheek. Deelnemers kunnen schrijven, tekenen, plakken, borduren op een A4 papier waarom zij zoveel van dieren houden. De formulieren kunnen tussen woensdag 4 oktober en woens dag 11 oktober ingeleverd worden in de bibliotheek aan de Babsloot 7. Tijdens de kinderboekenweek, van 4 tot en met 14 oktober, hangen alle inzendingen in de bibliotheek. Op vrijdag 13 oktober om 16.30 uur wordt de uitslag bekend gemaakt en de prijzen uitgereikt door de jury, die bestaat uit MW. T.M. Bed- eau-Michon (dierenarts), Mw. A. Aeil- kema (bibliotheek) en Dhr. K. Koning (dierenspeciaalzaak). Hazerswoude-Dorp - Op zaterdag 16 september is er een Saterday-Swing in Jongerencentrum Stek in Hazerswou de-Dorp. Dit keer zal drive-in disco theek Flying Angel weer van de partij zijn. De zaal gaat open om 21.00 uur en de entree zal vijf gulden bedragen (een rijksdaalder voor leden). Op zaterdag 23 september is er een lingerie-show in het Stek, verzorgd door Ria van Heyningen, met lingerie van Lady Florence. Er wordt deze avond zowel dames- als herenlingerie getoond. Het aantal kaarten voor deze avond is beperkt. Op zaterdag 30 sep tember is er weer een ouderwetse Hol landse Avond met gezellige muziek, een speciaal ingerichte zaal en verschillen de soorten bier. De entree voor deze avond is een rijks daalder en leden mogen gratis naar bin nen. De vaste activiteiten gaan gewoon door. Alphen aan den Rijn - Chiropractie Van Beelen houdt op donderdag 21 septem ber vanaf 15.00 tot 19.00 uur open huis in de nieuwste praktijk aan de Molen- werf straat 5 in Alphen aan den Rijn. Naast de in Alphen praktizerende chi- ropraktor Dennis G. Miller zal ook Van Beelen zelf aanwezig zijn om informatie over chiropractie te verstrekken en om vragen van bezoekers te beantwoor den. Hoewel chiropractie in Nederland nog relatief onbekend is, behandelen de chiropractoren van Van Beelen inmid dels op vier lokaties dagelijks tientallen patiënten met chronische hoofd-, nek- en rugklachten. Chiropractie is een uniek geneeswijze waarmee veel licha melijke klachten met succes verholpen kunnen worden door het aanbrengen van correcties in de wervelkolom. Stoornissen in de wervelkolom zijn in veel gevallen namelijk de oorzaak van pijn en andere klachten. Met name rug klachten zoals spit, ischias, hernia en arthrose maar ook hoofdpijn, migraine, nek-en schouderpijn, pijn inde ledema ten en symptomen veroorzaakt door stress. Chiropractische behandelingen zijn in bijna alle gevallen geheel pijnloos. Een verwijsbrief van de huisarts is niet no dig en doordat Chiropractie Van Bee len lid is van de Nederlandse Chi ropractoren Associatie worden de kos ten geheel of gedeeltelijk vergoed door zowel het ziekenfonds als de particulie re ziektekostenverzekeraars. De praktijk van Van Beelen is gevestigd aan de Molenwerfstraat 5 in Alphen aan den Rijn. Inlichtingen: 01720-74062. Uitslag SKR-puzzel De eerste prijs van de SKR-puzzel van vorige week gaat naar L. Hartman uit Hazerswoude. De tweede prijs is voor mevrouw Heemsbergen uit Zevenhuizen en derde prijs gaat naar Saskia Polder uit Moordrecht. Deze prijzen kunnen afgehaald worden bij drukkerij Elgersma aan de Noordelijke Dwarsweg in Zevenhuizen. De hoofdprijswinnaar van de puzzel van de Stichting Kinderhulp Roemenië is L. van Zuilen uit Hazerswoude-Dorp. Het langste woord dat hij samenstel de uit de diverse puzzels is het woord 'banderen'. De hoofdprijs is een Ricoh-camera, compleet met tas en film, en kan afgehaald worden door de winnaar (met legitimatiebewijs) bij Fotoboetiek Moerkapelle.

Hart van Holland | 1995 | | pagina 17