l&tK 0 j LUHTA Ontdek het AHA-effect! EXCLUSIEVE PARTNERRINGEN D: wmm Desiree CHRISTIAN BAUERè UUR E TROUWRINGEN Uieucv (Uj- 'ptaOi (Het /4^/4-e^d Hieuwe cviKt&icotlectie ISPORTEONl Jan Droog o m CHRISTIAN BAUERè Nieuwe collectie najaars- en wintermode Bladeren door mode (mode beauty) - uitgave van Hart van Holland 27 september 1995 Ambachtelijk gemaakte moderne, karaktervolle partnerringen met een simpel maar geraffineerd design De Topmerken in verlovingsringen Folders liggen voor u klaar c/esz c Passage 234, Waddinxveen, 01828-17868 c/&n. Passage 234 - Waddinxveen Telefoon 01828-17868 Sport en vrije tijd SPORTHUIS Goldwell definition De haarverzorging met AHA-vruchtzuren. Voor zichtbaar én voelbaar mooier haar. Alleen verkrijgbaar bij uw Goldwell- kapper C O 'tf 'c CU "O ui O Prins Bernhardstraat 69b Benthuizen tel. 079-313432 Plantaardige ingre diënten lEQlIC Er wordt weer meer getrouwd in Waddinxveen en regio, dat valt juwelier Den Haag op. Hij kan het weten, want de winkel biedt een grote collectie trouwringen, verlovings- en partnerringen. WLHUtfT or tXMiU e gladde geelgouden ring komt weer helemaal terug, vaak met een briljant. De briljant kan even tueel ook later, bij een volgende spe ciale gelegenheid, geplaatst worden. Ringen van wit goud, die een aantal jaren geleden erg gewild waren, zijn vervangen door bicolor sieraden: een combinatie van geel en wit goud. De partnerringen van Le Chic vallen op door hun strakke, moderne ontwer pen, in diverse kleuren goud, met of zonder briljant. Omdat goud van nature zeer zacht is, wordt het gelegeerd (samengesmol ten) met andere materialen. 100% goud blijft echter het ideaal. Desiree brengt sinds kort een unieke legering van 99% puur goud met slechts 1% titanium. Titanium is een uiterst vormvast en sterk materiaal, dat be stand is tegen allerlei invloeden van buitenaf. Daarom is maar een kleine toevoeging nodig om het goud hard genoeg te maken, waardoor de diepe glans van het pure goud behouden wordt. Bovendien is Titanium anti- allergisch, dus ideaal voor mensen die allergisch reageren op met name nik kel. Ook Christian Bauer en Colombine zijn met hun trouwringen vertegen woordigd bij juwelier Den Haag. Als extraatje bij aankoop van trouwrin gen boven een bepaald bedrag geeft Den Haag een dinerbon voor twee personen cadeau. Schillcrcnde. looiiattngeretide sieraden Opvallende sieraden bij juwelier Den Haag "Ik richt me graag op de aparte, wat gedurfde siera den. Niet van dat gewone, wat iedereen al heeft" vertelt de heer Den Haag. Hij heeft een grote collec tie sieraden van Le Chic in huis, omdat zij "gedurfde ontwerpen hebben, strak, goed afgewerkt, mooi om te zien en met een goede kwaliteit briljant". Om goed op de hoogte te blijven, bezoekt hij regelmatig beurzen waar diverse juweliershuizen vertegenwoordigd zijn. Een bijzondere noviteit, gesignaleerd in Basel, zijn colliers met grote sluitingen, soms versierd met -al dan niet gekleurde- stenen. Den Haag heeft diverse van deze colliers in huis. Samen met de kleine gouden schakelarmbandjes vormen zij een topper voor het komende seizoen. Eveneens in de winkel te bewonderen zijn de kristal len voorwerpen van Swarovski. De voorstellingen variëren van een klein veldmuisje tot een reuzenuil, treintjes, muziekinstrumenten en tropische vissen. Met name de dierenwereld is goed vertegenwoordigd. De collectie wordt steeds uitgebreid en is zeer gewild bij de verzamelaars. Er bestaat zelfs een Swarovski Collectors Society. Exclusief voor leden wordt ieder jaar een speciale uitgave gemaakt, die uitsluitend in dat jaar verkrijgbaar is. Met name de kleinere 'crystal memories' zijn heel betaalbaar en vormen leuke ca deaus. HIHb 990-Goud/titaanleg Voor een lang leven. Exclusief. Bleiswijk - Bij het najaarszonnetje hoort natuurlijk de nieuwe wintercollectie van Sporthuis Jan Droog. Deze sportspeciaalzaak vindt u in het hart van Bleiswijk. De grote collectie die men nu al in de winkel kan bewonde ren ziet er kwalitatief bijzonder mooi uit. Bij sporthuis Jan Droog zijn alle bekende merken te vinden. Sandra Droog: "Doordat wij bij de groep Sporteon, een grote inkoopcombinatie, aangesloten zijn kunnen wij de klan ten een breed assortiment tonen tegen zeer aantrekkelijke prijzen." Vandaag de dag speelt de mode een belangrijke rol in de sport. Kijk bijvoorbeeld eens in de rekken naar het ruime aanbod in truien bestemd voor jong en oud. Er zijn sportieve sweaters, gebreide truien (met of zonder col) en op dit moment een rage: het overshirt. De uitgebreide sortering ski- en winterjacks bestaat uit felle en vrolijke kleuren, maar ook de rustige tinten zijn niet meer weg te denken. Het snowboarden neemt vooral door de jeugd steeds meer de plaats in van het alpines kiën. Daarvoor is ook een speciale kledinglijn ontworpen. Sportkleding heeft tegenwoordig ook een vrijetijdsfunctie. Dit komt vooral tot uitdrukking in de verschillende soorten trai ningspakken die bij Sporthuis Jan Droog in ruime mate aanwezig zijn. Naast de sportkleding neemt het sportschoei- sel ook een ruime plaats in beslag. Voor elke sport is er wel een schoen te vinden. Ook de vrijetijdsschoenen hebben hun weg gevonden naar de sportzaak. Wat Sandra Droog betreft ziet de mode er voor het komende seizoen grandioos uit. Het is daarom beslist de moeite waard eens binnen te lopen bij Sporthuis Jan Droog, waar de klant nog kwaliteit en service vindt. Benthuizen - Wie het beste wil voor zijn haar, gaat naar Flair Hair in Benthuizen. Daar wer ken ze voortaan met Definition van Goldwell, de allereerste haarverzorgingslijn die verrijkt is met Alpha Hydroxy Acids, de zogenoemde AHA- vruchtzuren. In de betere huid- veel gebruik gemaakt van cosmetica wordt al AHA-vruchtzuren, vanwege Plaats 15 2665 CM Bleiswijk Tel.: 01892-15280 hun regenererende en egali serende eigenschappen. Gol dwell is er als eerste in ge slaagd om deze zuren met succes toe te passen voor de haarverzorging. Uitgebreid onderzoek toont aan dat Gold well Definition aanmerkelijk betere resultaten oplevert dan vergelijkbare produkten. Al meteen na de eerste behan deling is het AHA-effect zicht baar en voelbaar. Het haar glanst mooier, is veerkrachti ger en voelt soepeler aan. Bo vendien is het makkelijker te kammen. Definition bestaat uit zes pro- duktgroepen. afgestemd op de verschillende condities van het haar. Elke groep h- vat een plante-extract dat precies de juiste verzorging biedt voor het betreffende haartype. Zoals amandel-ex tract voor gepermanent en natuurlijk krullend haar. tar- wekiem-extract voor drooger poreus haar en brandnete. extract voor haar met roos- Voor de extra verzorging zijn panthenol en plantaardige (géén dierlijke) proteïnen toe gevoegd. Definition is dan oo mild voor het haar en de hui - Dermatologische tests be«T) zen dit. De produkten zijn vendien vrij van kleurstoffen. biologisch afbreekbaar'be.e- dan wettelijk voorgeschre ven) en zorgen voor een ?en"° waterverbruik, omdat -c makkelijk zijn uit te spoelen-

Hart van Holland | 1995 | | pagina 22