Het doet je goed, dat voel je. Qavainde aar Nagel Stuctj "Annelies" fyen*UeocuAi#ty ataat cetttnaal z4tt*telie& Sxclu&ieue mode (Uf Statute 'Tttade UW DROOM WORDT WERKELIJKHEID DE SENSOR PRESTIGE VOLBRENGING voordelen van SENSOR prestige En zoals altijd met R Bladeren door mode (mode beauty) - uitgave van Hart van Holland 27 september 1995 Voor Natuurlijke Huidverzorging Voor wie is Rianne Omzet Mode? - Heerlijk rustig winkelen. - Ruime parkeergelegenheid. - Geheel vrijblijvend kunt u, uiteraard bijge staan door een deskundige modebewuste - verkoopadviseuse, uw keuze bepalen.- - Kwaliteit weegt bij ons zwaarder dan kwantiteit. Graag tot ziens bij: ScAMMAecctteJtecialótfe doet meest cOzk <ztiee*t ptuz&e-ccfz Nesse 32a - Waddinxveen - Tel. 0182-632460 - diverse gezichtsbehandelingen - couperosebehandelingen - acnebehandeling - oogbehandeling - harsen van gezicht en benen - verven wimpers, wenkbrauwen - epileren - lichaamsbehandelingen Mieke Kolet Vijverlaan 12 2742 ZJ Waddinxveen lid ANBOS tel. 01828-17375 na 10 okt. 0182-617375. Tot 31 okt. 17,50 korting op uw eerste gezichts behandeling van 1 uur, normale prijs 55,- Waddinxveen - Ruim twee jaar is Rianne Mode nu gevestigd aan de Passage 226 in Waddinxveen. Annie Qualm (eigenaresse) en Corrie Honkoop (verkoopadvi seuse) kopen gezamenlijk in en zijn respectievelijk 3 en 2 dagen per week in de winkel te vinden. Corrie is niet alleen verkoopadviseuse, maar ook etaleuse en heel creatief. Zij weet precies hoe zij haar kleding moet presenteren. Annie behartigt de zakelijke kant van de zaak. Daarnaast houdt zij zich bezig met het vermaken van de kleding. Voor elk probleem heeft zij een oplos sing. Bij Rianne Mode is kleding te vinden voor de zakenvrouw, de jonge secretaresse, eigen lijk voor alle leeftijden, zeker voor dames die chic en toch sportief gekleed willen gaan. Vooral voor de komende feest dagen zijn inkopen gedaan die menig hart snel doen kloppen. Voor elk model worden maar drie eenheden per model inge kocht om de collectie exclusief te houden. Ondanks de malaise in de kle- dingbusiness stijgt de omzet van Rianne Mode in 1995 ten opzichte van 1994 met 50%. "Het klinkt misschien een beetje naïef," lacht Annie Qualm. "Maar toch staat bij Rianne Mode kwaliteit hoger genoteerd dan kwantiteit. De klanten moeten zich bij Rian ne Mode direct thuis voelen. Lekker op je gemak, even tueel met echtgenoot of part ner, inkopen doen." RIANNE Passage 226 2741 CS Waddinxveen Telefoon (01828) 32932 Waddinxveen - De schoonheidsspecialiste is een vak vrouw op het gebied van huidverzorging. Niet alleen de huid van het gezicht, maar voor het hele lichaam. Zij is niet alleen meer iemand die alleen maar mooi maakt met make-up, maar haar werk is veelzijdiger. Make-up is slechts een onderdeel van haar vak. Bij binnenkomst in de salon van Mieke Kolet in Waddinx veen wordt dat al snel duide lijk. Eerst stelt zij vragen over de huid en maakt een inventa risatie van de klachten en wensen van haar klanten. Daarna geeft zij informatie over de behandelingen en geeft advies over speciale be handelingen. Bovendien ver telt zij hoe haar klanten zelf him huid kunnen verzorgen. Bij huidproblemen die Mieke Kolet niet kan behandelen, stuurt zij door naar andere schoonheidsspecialisten met een specialisatie of naar de huisarts. In salon Lavande wordt al leen gewerkt met plantaardi ge produkten, zoals tarwe- kiem, jojoba en amandelolie, aangevuld met ehterische oli ën zoals rozemarijn, cypres en lavendel. Daarnaast gebruikt Mieke Kolet het Franse pro- dukt Decleor, samengesteld op basis van aroma- en phyto- therapie. Zodoende heeft zij voor elk huidtype een passen de behandeling. En dat geldt voor zowel mannen als vrou- Voor degenen die nog nooit bij Lavande zijn geweest, heeft de schoonheidssalon een spe ciale eenmalige aanbieding, waarbij een grote korting wordt gegeven op een ge zichtsbehandeling van een uur. Deze actie geldt tot eind oktober 1995. Lavande is gevestigd aan de Vijverlaan 12 in Wad dinxveen. Inlichtingen: 0182-617375. Mieke Kolet is aangesloten bij de Ne derlandse Bond voor Schoonheidspecialisten. 'Zachter 'planzender 'Jeer volume 'Sechts één sterkte vloeistof, Klaar voor gebruik .pr^akke|ljk toepasbaar Erettig geurend au - Natuurlijk resultaat - Ronde gelijke krullen, licht en dansend - Een superbe krulvorming tot aan de wortel - Perfect blijvend resultaat - Kleuren vervagen niet - Natuurkleur krijgt geen koperglans - Geen sporen van elastiek of wikkels - En natuurlijk geen "permanentgeur" Waddinxveen - De nieuwste apparatuur en de laatste snufjes. Dat is de specialiteit van Haar- en nagelstudio Annelies in Waddinxveen. Vanaf november vorig jaar is deze kapsalon en nagelstudio te vinden aan de Nesse 32a (bij Body Culture en boven de Basismarkt). Eigenares Annelies van Eijk (van oorsprong Waddinxveense, maar gedurende tien jaar werkzaam geweest in Noord- wijk) vindt het belangrijk om bij te blijven op haar vakge bied, dat blijkt uit alles. Zo maken Annelies en Sacha Rehorst gebruik van de com puter-permanent, waarbij een computer ervoor zorgt dat de vloeistof altijd precies de juiste tijd in het haar blijft: niet te lang en niet te kort. Zo hoeven de kapsters geen rol lers meer uit het haar te halen om te controleren hoe de be handeling vordert. Verder werken Annelies en Sacha niet met schadelijke stoffen en gebruiken produkten van System Professional. Belangrijk vindt Annelies het volgen van opleidingen. "Met cursussen en trainingen wil ik bijblijven," vertelt zij. "Zo zijn er veel trainingen waarin nieuwe kniptechnieken wor den behandeld en ik volg ook cursussen waarin uitleg gege ven wordt over nieuwe pro dukten. Zonder achtergrond informatie kun je die spullen ten slotte niet gebruiken en verkopen". In de studio wordt gebruik gemaakt van System Professional, dat alleen te koop is bij de kapper. Sacha Rehorst is kapster, maar maakt ook nagels van fiberglas, een materiaal dat ook gebruikt wordt voor boten en surfplanken en supersterk is. Het materiaal wordt heel hard, waardoor nagels niet kunnen ombuigen en de na gellak beter blijft zitten. De nieuwe techniek, afkomstig uit de Verenigde Staten, kan gebruikt worden als verstevi ging of als nep-nagel. Sacha: "Het ziet er heel mooi uit, zo mooi dat het niet eens nodig is om nagellak te gebruiken. Maar dat kan natuurlijk wel. Ik breng het fiberglas op en vijl het materiaal zo bij, dat Annelies en Sacha werken niet met schadelijke stoffen. het onzichtbaar wordt. En dat kan niet bij andere materia len zoals gel of hars". Bij Haar- en nagelstudio An nelies wordt op afspraak ge werkt. De studio is geopend van dinsdag tot en met vrij dagvan 9.00 tot 18.00 uur. Op donderdag is de studio van 18.30 uur tot 21.00 uur open en op zaterdag van 8.Ö0 tot 15.00 uur.

Hart van Holland | 1995 | | pagina 25