Primeur bij Akkerman! Harley-Davidson brillen For your eyes only. *Venat<z*tdiy> ^otototto: (Uciteto, t/ucói ito de jo*medtudio- SNELkD ètciiett neet aiieett wwi mot&vtijdena, StteC ^cUndtyliwy meet ete Mogen wij uw hoofd even HAIRSTYLING JaSSjSjÈö. Openingstijden: Bladeren door mode (mode beauty) - uitgave van Hart van Holland 27 september 1995 HARLEY-DAVIDSON Weissenbruchlaan 152-154, 3054 LS Rotterdam, Tel. 010-4188146/010-4187013 SANE ZO zonnen zonder afspraak keuze uit verschillende zonnebanken, o.a. proline (met airco) volledig airconditioned deskundig advies optimale hygiëne afsluitbare cabines douches aanwezig (gratis) 1 ruime parkeergelegenheid 1 zonne-abonnement: 9x zonnen 10e x GRATIS Verantwoord zonnen in Waddinxveens grootste zonnestudio 10 augustus maandag t/m vrijdag van 8.00-22.00 uur zaterdag van 8.00-16.00 uur woensdagmiddag en -avond gesloten Nesse 32a (boven basismarkt) 2741 ES Waddinxveen 01828-30660 Gratis peuteropvang op maandag-, woensdag- en vrijdagmorgen Positief zonnen Verstandig zonnen Thuis of in de zonnestudio Rotterdam-Hillegersberg - Bij Peter Akkerman is vorige week een nieuw merk bril gepresenteerd: de Harley- Davidson collectiegeïnspireerd op het bekende Ameri kaanse motormerk. De brillen zijn tot in detail uitge werkt rond het thema Harley-Davidson. Zo zijn onder meer het bekende 'wing'-logo, de uitlaat, de karakteris tieke rempedalen en de adelaarsvleugels verwerkt in de onderdelen van de brillen. Op die manier zijn 33 ver schillende monturen samengesteld, waarvan de prijs varieert tussen 300 en 450 gulden. De winkel heeft met deze brillen de primeur in Nederland. De brillen zijn niet alleen bedoeld voor motorrijders maar hebben wel flexibele scharnieren waardoor het op- en afzetten van de helm gemakkelijk is. In de brillen uit de nieuwe collectie zijn onderdelen van de wereldberoemde Amerikaanse motoren verwerkt. In het verleden heeft Akker man International Eye Fashion vele beroemdheden van bijzondere brillen voor zien. Prominente artiesten uit binnen- en buitenland lieten zich tooien met brillen van Peter Akkerman. Hiermee is de grote, exclusieve winkel bij de top 5 gekomen van de Ne derlandse opticiens. Niet al leen qua oppervlakte maar vooral in service en kwaliteit onderscheidt Peter Akker man zich. Zo zijn er alle exclu sieve merken met de gehele collectie te vinden en brengt de Rotterdamse opticien bril len in elk prijssegment. Bril len worden bij Akkerman In ternational Eye Fashion niet gezien als een 'functionele prothese' maar als een kle dingstuk of accessoire die pre cies bij de klant moet passen. Daarom kijkt men allerminst raar op als klanten meer dan één bril willen hebben. De winkel van Peter Akker man aan de Weissen- bruchlaan 154 in Rotterdam- Hillegersberg is momenteel helemaal in Amerikaanse stijl ingericht, compleet met 'stars and stripes' en enkele Harley-Davidson motoren. FOR VOUR EYES ONLY De salons van Snel Hairstyling beschikken sinds kort over iets geheel nieuws: een haaranalysecomputer, die behalve de dikte ook de kwaliteit van het haar kan meten. Dat is belangrijk want de conditie van het haar is samen met een goede coupe bepalend voor hoe het haar valt. Snel Hairstyling is gevestigd in Boskoop, Waddinxveen, Reeuwijk en Hazerswoude-Rijndijk. Tot voor kort kon men de haarconditie uitsluitend beoordelen op de buitenkant van het haar. Met de komst van de Redken Hairprobe is het mogelijk om in anderhal ve minuut exact het vocht- en proteïnegehalte in een haar te meten. Het percentage vocht is bepalend voor de souplesse van het haar. Droog haar, ver oorzaakt door chemische en thermische beschadigingen, is erg stug. Daarom gebrui ken mensen met droog haar vette produkten, terwijl Snel Hair-styling adviseert juist produkten te gebruiken die het tekort aan vocht aanvul len. De proteïnen in het haar Waddinxveen - Plezier beleven aan warmte ontspanning en een mooie, bruine tint. Dat kan het hele jaar door en ook nog op een verstandi ge manier. De zomer van 1995 is mooi geweest. Veel mensen zijn blij dat de subtropische dagen voorbij zijn, maar de meesten zullen de zon en haar warmte al weer snel missen. Gelukkig is er de mogelijk heid om gedurende het hele jaar op een verstan dige manier van de voordelen van de zon te genieten. Er is de laatste jaren veel aan dacht geweest voor de nade len van zonnen. Aan de posi tieve kanten die verstandig zonnen heeft, wordt, al dan niet bewust, voorbij gegaan. Positieve kanten zijn: ont spanning, zich lekker en zelf verzekerd voelen, stressbe- strijding en aanmaak van vi tamine D. Bovendien kan met de juiste zonnebank de huid enigszins worden voorbereid op het zonnen buiten. Ook het Koningin Wilhelmi- na Fonds verbiedt het zonnen niet (binnen noch buiten), maar raadt aan het met ver stand te doen. Met verstand zonnen wil zeggen: rustig op bouwen, nooit lang liggen "bakken' en de juiste bescher ming in acht nemen. Buiten is de sterkte van het UV-licht afhankelijk van het jaargetij de, het tijdstip, de weersom standigheden en de plek op aarde (bergen, zee, Noorwe gen, Australië). Zonnebanken hebben als voordeel boven de natuurlijke zon, dat bekend is hoe sterk het gebruikte UV- licht is en dat deze sterkte ook min of meer gelijk blijft. Daar door is het mogelijk een goede bruiningsopbouw te maken, een zogenaamde 'kuur'. Voor wat betreft de bescher ming: in de zon smeren de meeste mensen zich in met zonnecosmetica die een be schermingsfactor bevat. On der de zonnebank is dat niet nodig. De hoeveelheid UV- licht is bekend en afhankelijk van het huidtype kan een goe de kuur worden opgesteld. De ogen mogen niet vergeten worden: een zonnebril is voor buiten ideaal. Voor onder de zonnebank zijn speciale bril letjes verkrijgbaar. Rustig op bouwen, niet bakken en vol doende bescherming: dat is zonnen met verstand. Tegenwoordig zijn er bij wijze van spreken op de hoek van elke straat zonnebanken en - hemels te koop. Iemand die alles afweet van het apparaat, van het onderhoud, van zijn huidtype en van het opbou wen van een zonnekuur, kan zeker met deze apparaten uit de voeten. Maar dat is nu juist het probleem: niet iedereen heeft deze kennis en deze ken nis is niet te halen uit de ge bruiksaanwijzing van de zonnebank of -hemel. Voor verstandig zonnen is veilige, betrouwbare apparatuur nodig en goed onderhoud. Boven dien moet er begeleiding zijn die de juiste kuurop- bouw voor ieder huid type kan opstellen en adviezen kan geven. Als professionele zonnestu dio is Body Culture de aangewezen plek voor verstandig zonnen. Body Culture aan de Nes se 32a te Waddinxveen is een professionele zonne studio die verstandig zonnen predikt, want: Verstandig Zonnen is wel de lusten, niet de lasten. zorgen voor veerkracht en zijn met elkaar verbonden door zwavelbruggen. Deze brug gen worden voor 50% afgebro ken tijdens het permanenten zodat het haar een andere vorm kan aannemen. Als het haar in slecht conditie is, heeft dit gevolgen voor de per manent. Daarom is het ver standig om het haar eerst te meten alvorens over te gaan tot permanenten of verven. Eventueel kan het haar eerst in een betere conditie worden gebracht. Zijn vocht en pro teïnen in de juiste balans, dan is 80 tot 90% van de haarpro- blemen opgelost. Inlichtingen: voor BoskoopOl'T 13187, voor Waddinxveen 01 11618, voor Reeuwijk 01829-21% I en voor Hazerswoude-Rijnti: 01714-12456. -i—ia hnnidharen in T tiid.' <->«" enkele hoofdharen 'n Stuur ons ertreie eeP ^dr^'o telefoonnuïnme' naam, aöres O voorzien van uw naam, au.e^tprobe"diagnose UkrV|9tndratisthuis9estuurd_ Om precies te zijn: een paar hoofdharen... Wij maken namelijk een feilloze analyse van uw haar met de unieke Redken HairProbe. In een paar minuten weet u exact hoe de conditie van uw haar is. Een uitstekend uitgangs punt om uw haar op verantwoorde wijze te behandelen. Het resul taat is verrassend! Maak daarom snel een afspraak voor een GRATIS haardiagnosi Boskoop Waddinxveen Reeuwijk Hazerswoude Rijndijk Telefoon (01727) 13JJJ Telefoon (01828) 1 Telefoon (01829) 2166 Telefoon (01714) 12

Hart van Holland | 1995 | | pagina 26