Trimzwemmen in zwembad de Koornmolen TIMÏÏlÏÏl orgenBOJn weer voor een veldloop Badmintonvereniging heeft plaats voor nieuwe leden Groeneweg verspeelt 3-0 voorsprong Ada Kok eregast tijdens lustrum Gouwebad de Sniep BROUWER DE KONING Bekers voor Ingrid Oskam en Sjoukje van Haastert bij rolschaatswedstrijd gipietji© UITVAARTVERZORGING Kuipers/Zwolle Grote kollektie Kamerplanten pagina 9 Hart van Holland/11 oktober 1995 Laura van Dijk eindigde als eerste bij de meisjes van groep 3. Rijnwoude Voor alle basisschoolleerlingen werd afgelopen woensdag de jaarlijkse veldloop georganiseerd bij het fietspad langs de velden van de Hazerswoudse Boys. Eerder nam de gemeente de organisatie voor dit evene ment voor haar rekening, maar sinds twee jaar wordt de loop verzorgd door ie sportcommissie Rijnwoude. In deze commissie hebben ondermeer de directeuren van de basisscholen zitting en een ambtenaar van de gemeente Rijnwoude mevrouw T. Didden, die daarvoor haar vrije uren opoffert. Het was perfect loopweer tijdens de veldloop zodat de kinderen bij zonnig weer en weinig wind konden vertrekken voor 600 meter {groep 3 en 4) of 1.000 meter (groep 4 tot en met 8). Voor alle deelnemertjes was er een attentie van de sponsor en de uitslag luidt als volgt: Jongens groep 3:1. Redmar van Tol, 2. Rick Timmer mans 3. Ted Brugman; meisjes groep 3: 1. Laura van Dijk, 2. Jozien Stolwijk, 3. Sarissa Vreeswijk; Jongens groep 4: 1. Roel Sahner, 2. Christiaan Gordijn, 3. Bas van Heerdt; Meisjes groep 4: 1. Katinka Duiker, 2. Elsje Kooter, 3. Leo- nie van Asperen; Jongens groep 5: 1. Thomas Gordijn, 2. Michael Kneulman, 3. Jasper Oosterveen; Meisjes groep 5: 1Carmen Stolwijk, 2. Sophie de Jong, 3. Nikki Renters; Jongesn groep 6: 1Pe pijn van Straelen, 2. Tommie van der Zon, 3. Pim van Zanten; Meisjes groep 6: 1. Karin de Boer, 2. Lies Uljee, 3. Manon van Kampen, 4. Wendy van Dijk; Jon- gens groep 7: 1. Nico Quartel, 2. Jacco Matze, 3. Danny van Dam; Meisjes groep 7: 1. Renee van Gemeren, 2. Jo zien Stolwijk, 3. Susan Lourier; Jongens groep 8:1Aziz Mesaoudi, 2. Jaap Dik de Lugt, 3. Leon de Frankrijker; Meisjes groep 8: 1. Karolien Hoogeveen, 2. An ouk Sahner, 3. Nicolette Reyneveld. Bram en Ina Sloof 25 aar getrouwd. Dat laat nog steeds niet koud! Marco Babs tons Hoera, 13-10 Ria en Everaart 30 jaar. Van harte gefeliciteerd. Theo, Yvon en Jesse Dekbed zuiver wol 2.00x2.40; schuifwand I. 2.00 br 1.50 2x ook 3 deuren v.t.h. 0182-610644 Wie heeft rugzak gevonden? rood; omg. leplaan- Esdoorlaan Marielle Vos Kuyperhoeve 61 Wv Zevenhuizen - Badmintonvereniging Zevenhuizen, spelend in de Swanlahal van dorpshuis Swanla, is op zoek naar nieuwe leden. De vereniging heeft een recreatief karakter. Er wordt dus geen top-badminton gespeeld maar de leden 'even zich sportief uit in een goede onderlinge sfeer. In teamverband doet <je vereniging mee aan de competitie nie georganiseerd wordt door de Ne derlandse Badminton Bond. Op woens dagavond kunnen geïnteresseerden - alleen of met meer mensen tegelijk - langskomen om mee te spelen. Inlich tingen: Jane Hiemstra, 0180-633360. Op zaterdagavond 14 oktober wordt tus sen 18.00 en 20.00 uur meer informatie gegeven bij het sportprogramma van Radio 916. Pa en ma bedankt voor het heerlijke dineetje. Maja Dick Bianca Madin Tamara Gert-Joost t.k. autostoeltje gordels 75,-; loopijscokar nw. ƒ15,-; voorfietsst. ƒ10,- 01793-2848 t.k. koelkast 50,-; elec. heggeschaar ƒ75,-; tuinbank ƒ50,- tel na 6 uur: 01793-1439 Zevenhuizen - Het eerste elftal van Groeneweg kwam afgelopen zondag binnen 25 minuten op een 3-0 voor sprong. Na 10 minuten scoorde Leon van Vliet die een prima voorzet van Henri Blijleven slim afrondde. Kort daarna maakte Sander Zieck met een kopbal na een corner van Paul Metse laar 2-0. Het werd zelfs 3-0 door weder om Sander Zieck die een voorzet van Guido Hack in een doelpunt omzette. Groeneweg kon de weelde niet dragen en gaf binnen twee minuten twee doel punten weg waarbij de doelman van Groeneweg niet vrij uit ging. Ruststand 3-2. In de tweede helft kwam Esto binnen enkele minuten op gelijke hoogte. Door een dekkingsfout schoot de linkerspits de bal onder Richard Scheurwater door 3^3. Daarna nam Groeneweg op nieuw een voorsprong. Na een uur spe len rukte Edwin van de Haak op. Hij bediende Henri Blijleven die op zijn beurt met een fraaie dieptepass Guido Hack bereikte die knap scoorde 4-3. Esto speelde nu alles of niets en Groe neweg werd geheel in de verdediging gedrukt. Kansen deden zich echter niet voor. Toch kwam Esto door een afstands schot op gelijke hoogte. Het verre dia gonaal verraste Richard Scheurwater via de binnenkant van de paal. Dit alles gebeurde vier minuten voor tijd. In de resterende tijd werd niet meer gescoord. Al met al een teleurstellend resultaat voor de thuisclub. Bij een overwinning had Groeneweg door de nederlaag van koploper WSE aan de leiding gekomen. Volgende week speelt Groeneweg de lastige uitwedstrijd in Gouda tegen GSV. Tourclub Zevenhuizen '80 organiseert op zaterdag 14 oktober de sluitingsrit. De starttijd voor de 30 km.-route is tussen 10.00 en 13.00 uur en voor de 70 km.-route tussen 10.00 en 12.00 uur. Beide routes zijn uitgepijld. De start plaats is café De Roerdomp aan de Tweemanspolder 12 in Zevenhuizen. DINSDAG 17 OKTOBER RENTOKIL-ZVH AANVANG 19.30 UUR "DORPSHUIS SWANLA" Grote potchrysanten en cyclamen BLOEMBOLLEN (ook in kado-verpakking!) Narcissen en Krokussen - 10% korting Korte vroege tulpen in 20 soorten DROOG HAARDHOUT, Winterharde violen, Erica winterbloei MESTSTOFFEN - turfmolm, tuinaarde: 4 zakken voor ƒ10,- WITLOFWORTELEN I VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 01802-2430 "addinxveen - Op vrijdag 3 november oud-Olympisch kampioene Ada Kok 4js getuige optreden tijden de Guinness Record-poging aquajogging in Gouwe had de Sniep. Ada Kok is al jaren betrok ken bij de Nationale Zwemvierdaagse als promotor van het Ronald McDonald Nnderfonds. Aan haar zijde zullen bur gemeester Van der Linden en groeps commandant van de Rijkspolitie in waddinxveen de heer Twigt als getui gen optreden. recordpoging is de afsluiting van de ustrumviering waarbij 230 aquajog- gens proberen een vermelding te ver- o'enen in het Groot Guiness Record nek. De 230 joggers volgen die avond en joggingies van een uur. Volgens de Slementen van Guiness moten tij dens deze les twintig verschillende oe feningen worden uitgevoerd. De volle dige les zal door muziek worden bege leid die door drie instructeurs - Cock Slagter, Rob Hogerbrugge en Erwin Ar nold - zorgvuldig is samengesteld. Om zo min mogelijk aan het toeval over te laten, vindt er op vrijdagavond 27 okto ber een repetitie plaats met de 230 deel nemers. Het huidige Guiness-record staat op 200 deelnemers. Om aan de reglementen van Guinness te voldoen, moeten er in ieder geval drie getuigen aanwezig zijn die proces verbaal opmaken van de poging. Zij zullen controleren of aan alle regels wordt voldaan. Er hebben zich tot nu toe 210 deelnemers aangemeld, dus het is nog mogelijk om - gratis - mee te doen. Inlichtingen: 0182-630444. Door Lucia Herbert Zevenhuizen - Onder leiding van zwem- trainster mevrouw Van den Bosch traint de trimzwemclub van Barracuda elke vrijdagavond van 21.00 tot 22.0 uur in zwembad de Koornmolen. Na 22.00 uur is er nog even gelegenheid voor vrij zwemmen of een kopje koffie. Bij het trimzwemmen worden alle spieren ge bruikt door middel van verschillende spel- en zwemvormen. Hiervoor wordt gebruik gemaakt van ballen, halters, plankjes en matten. De conditie wordt op een plezierige en ontspannende wij ze op peil gebracht. Arie Gelderblom houdt van alle leden de kilometerstand bij. Bij elke 10 kilometer ontvangen de Trimzwemmen in de Koornmolen zwemmers/ster een medaille. Helaas is het voor enkele leden niet meer moge lijk te zwemmen. Lijkt het u leuk om op vrijdagavond een uurtje in het water aan uw conditie te werken, dan kunt u contact opnemen met Arie Gelderblom. telefoon 0180-315456 (tussen 21.00 en 22.00 uur). sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. 'hag- en nacht bereikbaar onder nummer: 01821-1230 b.g.g. 2238 Meidoomstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. ste en Sjoukje van Haastert tweede. Jennifer van Vuuren miste net de boot en werd vierde. Rachel v.d. Schee be haalde een goede zevende plaats en Marloes Bukman werd dertiende. Bij de rolrinckels BI ook met 15 deelnemers, behaalde Claudia Jonker een vijfde plaats. Op 4 november wordt in Papendrecht de laatste rolrinckelwedstrijd van dit jaar verreden. Zaandam - Afgelopen zaterdag hebben zes leden van rolschaatsvereniging Rolling '90 uit Moerkapelle meegedaan aan een rolrinckelwedstrijd in Zaan dam. Evenals bij de rolrinckelwedstrijd baan Rolling '90 op 24 juni, vielen ook nu Ingrid Oskam en Sjoukje van Haas tert weer in de prijzen. Zowel de Rolrin ckels B2 als BI zaten in de leeftijdsklas se tot 10 jaar. Bij de Rolrinckels B2 met 15 deelnemers werd Ingrid Oskam eer-

Hart van Holland | 1995 | | pagina 9