Familieberichten Mededeling voor deelne mers vakantie fotowedstrijd Bibliotheek verhuurt ook videobanden J Voorverkoop VW De historie van Ajax in 26 afleveringen Politieberichten IJssel en Gouwe Kattenvereniging houdt tentoonstelling Foto's in het HART VAN HOLLAND Hart van Holland/18 oktober 1995 pagina 3 LIONSCLUB ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE Boelhuisveiling in La Baraque op 4 november t.b.v. Artsen Zonder Grenzen. Gezellige sfeer, interessante veilingstukken op het gebied van curiosa, sieraden, antiek etc. Zie advertentie elders in dit blad 'W.jH. van 'Dieren van Dieren-'Benningshof gratis kleintje plaatsen? vul de bon in op pagina 16! Zevenhuizen/Moerkapelle Waddinxveen Boskoop 30.250 exemplaren. fooor uw aanwezigheid hij ons 50 jarig huwdijhsfeest en de vete hhoemèt^^ en attenties, hunnen wij met onze hinderen en hheinhinderen terugzien op een onvergetehijhe dag. Onze hartehijhe danh/hkrvoor. tdiethade 18 - 2761 ®T Zevenhuizen Deelnemers aan de vakantiefotowed- strijd van het Hart vein Holland die een retourenvelop voor de foto heb ben bijgevoegd, ontvingen hun foto vorige week met de post. Degenen die bun foto nog niet hebben gekregen, kunnen deze komen ophalen bij druk kerij Elgersma, Noordelijke Dwars weg la in Zevenhuizen. Zevenhuizen - Vanaf vorige week zijn b'j de openbare bibliotheek in Zeven buizen ook videobanden voor kinderen te huur. Het gaat om kindervideo's die geschikt zijn voor kinderen tot onge veer twaalf jaar, zoals verfilmingen van prentenboeken, de betere kinderfilms, WaltDisney-films, verfilmde sprookjes, verfilmde kinderboeken en educatieve films. he videobanden worden uitgeleend voor vijf gulden per week. Er kunnen maximaal twee banden tegelijkertijd gehuurd worden. De boete voor te laat terugbrengen bedraagt een gulden per ®g. De verhuur van de films is vorige week woensdagmiddag van start ge- Gratis af te halen: dd medicijn kastje 0180-632306 Gezellige oppas gevr. (scholieren, stud.) v. 3x 1,5 uur p.wk. (17.00-18.30 u) 0182-630805 Opa en Oma Blom zijn 18 okt. 39 jaar getrouwd. Gefeliciteerd Bianca, Susette en Alissa Reünie Scouting Pieter Maritz 50 jr. 18 nov. 14.00 uur. Info: Peter Vermeij 01828-31472 t.k. 7 tuinschermen; 9 hardh. palen deur hang sluitwerk ƒ100,- 0180-633647 Help, Arno heeft voor één jaar een baan in Alphen. Zoekt daar nu een kamer! 0172-215301 t.k. entreebewijs De Efteling ƒ21,- geldig tot 29 oktober 01828-611430 Bram van Rijn gaat vanavond naar Ajax Hoera, Danny Kaptein is weer eerste geworden met judo. H.G. van Opa en Oma Verhoef Rita Everaart sorry alsnog v. harte gefeliciteerd. Theo, Yvon en Jesse Hennie H en Mieke V vergeten jullie je pilletjes niet in te nemen voor je naar de groenteman gaat? gevr. Gelderse potkachel gas 01828-18747 Waar moet ik met mijn oude hamer heen? Naar St. Gered Gereedschap w'veen 01828-14772 t.k. massief eiiken miniset ƒ30,-: eiken rookstandaard ƒ15,- 01828-12604 Hoera, Brigitte is nu drs. in de psychologie Gefeliciteerd E F W Vermist/weggelopen: zwarte groenendaeler tegen beloning 010-4340705 Hoera, Dianne wordt 18 oktober 3 jaar. Oma en Opa Uittenbroek verloren: blauw poezebandje met witte sensor 079-5932369 Hoera, opa en oma van Rijn 38 jaar een paar Kusjes Annelies en Evelien van Rijn "Mldinxveen-Zondag houdt de Neder- ™]dse Langhaar Katten Vereniging NLKV) de 31e internationale katten- tentoonstelling in sporthal de Dreef san de Dreef 4 in Waddinxveen. 350 'ten zullen aan dit evenement deel- nemen en er zullen internationale keur meesters aanwezig zijn. De tentoon stelling duurt van 10.00 tot 18.00 uur. De entree bedraagt 5 gulden voor vol wassenen en 4 gulden voor kinderen en 65+-ers. oskoop - Het VW-kantoor in Boskoop kaarten in de voorverkoop voor ^volgende evenementen: Evitavan 16 p^mber tot en met 7 januari in de A-zaal in Den Haag; Nils Lofgren op November in Zaal Heino in Heino; se hitavond op 4 november in trabanthallen in 's Hertogenbosch; be S ^J®euwis Vagant op 30 novem- 'n Chalet Fountaine in Kaatsheuvel; L ^ayenzangers in Chalet Fontaine in lceii euveh Walt Disney's World on Aladin van 0 tot en met 12 december JeMatenhal in Den Haag; Karin Bloe- 19%a_,on„tour' op 18^ 19 en 20_mei «Pil Cloi in de PWA-zaal in Den Haag; BZN november in Ahoy' Rotterdam; (,iiUseau op 23 december in Uitgeest n een staanplaatsen); Christmas Gm Y Par'y °P 10 december in de wj enoordhallen in Leiden: David Bo- concerl 'nclusiet busreis op 15 no- Deze week verscheen de eerste aflevering van 'Ajax - de complete werken'. Dit is een verzamelwerk in 26 afleveringen dat uitgeverij Waanders tot stand brengt in samenwerking met de Amsterdamse voetbalclub. De redactie is in handen van experts en staat onder leiding van David Endt. De afzonderlijke delen zijn alle gewijd aan een thema. Het eerste nummer is bijvoorbeeld gewijd aan de spitsen, zoals Jari Litmanen, Wim Kieft, Marco van Basten en Johan Cruyff. Andere thema's zijn: de aanvoerders, de verdedigers, de keepers, de trainers, de topscorers, de jeugdopleiding, de ideale wisselspe ler en de stadions. De serie wordt afgesloten met een met de statistieken, de harde cijfers. Hierin staan alle uitslagen, alle titels, alle spelers, alle trainers en alle bestuurders vermeld. De afleveringen van 'Ajax - de complete werken' vormen samen een compleet overzicht van de historie van Ajax. Omdat zij een naslagwerk vormen, zijn er twee verzamelbanden vervaardigd. In elke band kunnen dertien afleveringen worden bewaard. De afleveringen zijn voor tl. 7,95 verkrijgbaar bij boekhandel, tijdschriften winkel en supermarkt. Het is ook mogelijk een abonnement op de serie te nemen. m*mmn «w t» 4» CS8H6S 1» SStiii&f vember in Wembley Arena in Londen; Kerstconcert Demis Roussos en ande ren op 8 december in Nijkerk; Opera 'Turandot' van 24 tot en met 30 januari in Ahoy' Rotterdam; BB King op 16 maart in Vlissingen; Tros tv-opnamen 'Op nieuwe toeren' op diverse data in diverse plaatsen; Wereldkerstcircus Carré van 21 december tot en met 7 januari; Rob de Nijs op 8 december in de PWA-zaal in Den Haag; diverse ope ra's in het nieuwe Chassé Theater in Breda; Zzinderella, de nieuwe musical van Jos Brink van 6 tot en met 11 februa ri in de PWA-zaal in Den Haag; Noten kraker op 15 december in de PWA-zaal in Den Haag; Glory of Gospel op 16 en 17 maart in Den Haag; Peter Pan op 2 en 3 mei in Den Haag; Sound of Music van 5 tot en met 10 maart in Den Haag; Faust op 19 april, Aida op 5 november en Wiener Blut op 27 april. Inbraak/diefstal: In de nacht van zondag op maandag werd ingebroken in een auto in de Fa- briciusstraat. Een portierslot werd ge forceerd. Weggenomen werd een ra- dio-cdspeler. Overig nieuws Woensdagavond onstond brand in een oven in een bakkerij aan de Industrie straat. Oorzaak van de brand was dat er afval op de branders was gevallen. De brandweer heeft de zaak geblust. Donderdagmiddag werd aan de Heren weg een bestrijdingsmiddelencontrole gedaan waarbij een middel werd aange troffen dat niet meer was toegelaten. Er werd 1 kg in beslag genomen. Aangetroffen: Een groene Batavus herenfiets met vel- gremmen en versn met fr.nr. 4443606 Aanrijdingen: Dinsdagmiddag werd in de Passage een meisje van 3 jaar aangereden door een bromscooter. Er waren aan het kind geen uiterlijke verwondingen zicht baar. De scooterberijders zijn zonder te stoppen doorgereden. De politie is op zoek naar hun identiteit. Donderdagochtend vond een eenzijdig ongeval plaats op de splitsing Plasweg/ Sniepweg. Een 16-jarige Boskoopse bromfietsster ging in de bocht onderuit en is met onduidelijk letsel naar het Bleulandziekenhuis vervoerd. In de nacht van donderdag op vrijdag heeft zich op de Beijerincklaan een een zijdig ongeval voorgedaan. Een 47-jari- ge bestuurder uit Utrecht reed ter hoogte van de "wokkels" recht door waarna hij eerst enkele verkeersbor den ontwortelde en vervolgens een boom. Hij is met borst en buikklachten naar het Bleulandziekenhuis vervoerd. Inbraak/diefstal: Diefstal fietsen: Sniepweg: witte opoe- fiets; Willem de Zwijgerlaan: zwarte Peugeot heren ATB; Henegouwerweg: bruine Union herenfiets met trommel- remmen en versn.; Raadhuisplein: zil- vergrij ze Gazelle Tourmalet damesfiets met trommelremmen en versn.; Alp- herbrink: zwarte ATB merk Trek; Sta tionsplein: groene Quickzilver dames fiets met velgremnien en versn. Dinsdag werd door een bewoonster aan de Zuidkade ontdekt dat een inslui ping in haar woning had plaats gevon den. Weggenomen waren sieraden. In de nacht van dinsdag op woensdag werd ingebroken in een bedrijf op het veilingterrein aan de Bredeweg. Men is niet verder gekomen dan de receptie ruimte. Er werd niets vermist. In de nacht van donderdag op vrijdag werd ingebroken in een bedrijf aan de Noordkade. Men kwam binnen door een zijraam open te wrikken. Binnen werd een kast opengebroken. Het is nog niet duidelijk wat precies weg is. Zaterdagochtend vroeg werd een in braak gepleegd op het bedrijventerrein Coenecoop. Er werd een raam openge- wrikt om binnen te komen. Weggeno men werd een computer. Vrijdagavond werd een poging gedaan in te breken in een personenauto op de Stationstraat. Een portierruit van de auto werd ingeslagen. Toen het alarm af ging, staakte de inbreker zijn actie. Overig nieuws: Dinsdagmiddag werd een bedrijf aan de Otweg bezocht voor een controle. Daar werd 2,5 kg in beslag genomen. Woensdagmiddag werd op twee loka- ties een bestrijdingsmiddelencontrole gehouden aan de Bloemendaalseweg en de Kromme Esse. Bij de kweker aan de Bloemendaalseweg werden twee middelen aangetroffen die niet meer waren toegelaten; er werd 6 kg in beslag genomen. In de nacht van vrijdag op zaterdag werden vernielingen gepleegd aan een auto aan de Groensvoorde. De antenne, de linker buitenspiegel en de hand greep linker portier werden vernield. Aangetroffen: Een zwarte Magneet da mesfiets postcode 2681 GE 3. Weggevlogen: Grijze Roodstaart. Aanrijdingen: Donderdagochtend vond een aanrij ding plaats op de kruising Zijde/Park laan. Een 23-jarige Poolse bestuurder van een bestelauto verleende bij het linksaf slaan geen vrije doorgang aan een tegemoet komende 17-jarige brom fietser uit Hazerswoude. De bromfiet ser raakte daarbij licht gewond. Inbraak/diefstal: Zijde: grijze Batavus Winner herenfiets met trommenlremmen en versn.; Zijde: groen/zwart/paarse heren ATB merk Puch Scout 26; AP van Neslaan: zwart/ groene Union Sanremo damesfiets met trommelremmen en versn. In de nacht van donderdag op vrijdag werd aan de Emmakade een auto open gebroken door het uitnemen van een ruit. Uit de auto werd de radio-cassette recorder ontvreemd. Zaterdag werd overdag ingebroken in een woning aan de Mendelweg. Aan de achterzijde werd een raam en een deur opengebroken. Ontvreemd werd geld, cheques en sieraden. In de nacht van zaterdag op zondag werd een poging gedaan in te breken in een woning aan de Mendelweg. Toen de bewoonster wakker werd en het licht aan deed, is de dader gevlucht. Maandagochtend vroeg werd ingebro ken in een winkel in de Burg. Colijn- straat. Aan de achterzijde was een deur opengebroken. Er werd niets ont vreemd. Overig nieuws: Zaterdagmiddag werd aan het Laag Boskoop een bestrijdingsmiddelen controle gehouden waarbij bij een kwe ker 1 kg werd aangetroffen van een middel dat niet meer was toegelaten. Het middel werd in beslag genomen. Woensdag werden aan de Zuidkade zes kwekers gecontroleerd waarbij geen overtredingen werden geconstateerd. Donderdag in het begin van de avond is een 60-jarige Boskoper op de Voorof- sche in beschonken toestand tegen de straat gegaan waardoor hij een flink gat in zijn hoofd opliep. Hij is overgebracht naar het Bleulandziekenhuis. Aangetroffen: zwart/paarse Aido da mesfiets Gepubliceerde foto's in het Hart van Holland kunnen aan ons kan toor, Noordelijke Dwarsweg la te a 5,-. Nabestellen kan ook; na betaling van 7,50 kan de foto een Foto's zijn af te halen vanaf don derdagmorgen na verschijning van het Hart van Holland. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Hazerswoude-Rijndijk, Koudekerk a/d Rijn, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Redaktie/Advertentie-adres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Postbus 85 2760 AB Zevenhuizen Tel. 01802-2289* Fax. 01802-3503 Advertenties Mario Mezas Redaktie Algemeen Ellen den Hollander Sluitingstermijn advertenties: Maandagmiddag 16.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd tot dinsdagmiddag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! De redaktie van Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publikatie in Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland, uitsluitend bellen, donderdag-ochtend tot 11.00 uur: Netwerk Den Haag VSP 070 - 3209898

Hart van Holland | 1995 | | pagina 3