Total Night Slaapkomfort Benthuizen KNAAP Voorwinden PARKET VERZEKEREN PRAAT ÉÉRST EENS MET ONS Ook voor sierpleisters taedfrutden Ctt TtedenCzztuC? en Total Night Slaapkomfort Benthuizen De meest kompleet gesorteerde slaapspeciaalzaak in uw omgeving! rr- Hart van Holland/25 oktober 1995 pagina 19 kompleet tot In de finesse... U wilt uw huis verzekeren? Uw auto? Een ziektekostenverzekering? Een inboedel verzekering? Praat éérst eens met ons. Want wij bieden u exclusief het hele pakket verzekeringen van Univé, het landelijke samenwerkingsverband van Onderlingen. En Univé wil zeggen: zeer volledige verzekeringen voor zeer scherpe premies. Hoe dat kan? Simpel. Als Onderlinge werken wij zonder winstoogmerk. En dat merkt u aan de prijzen. En de service? Waarom denkt u dat de Onderlingen altijd zo hoog scoren in consumentenonderzoeken Daarom: Verzekeren? Praat éérst eens met ons! Kom eens langs of bel ons. We zijn er voor u. VERZEKERINGEN UNIVE, DAAR PLUKT U DE VRUCHTEN VAN! Groeneweg 14 Slotplein 13 3059 LC Rotterdam 2902 HP Capelle a/d IJssel 0180-631899 010-4580433 uw partner in bouwen maakt uw PARKETVLOER praktisch zonder stof, in 1 dag als nieuw. Uw vloer wordt door ons 3 keer op een zeer speciale manier gelakt. [BEL VOOR INFORMATIE: 078-6813668 J ti im 4tuco<A&t6 e*t special Hart van Holland Pcrksli'iial II 271*1 1^1 Zevenhuizen lciyïa.x:01 UO-ttJM 102 0(*-.>:i27.> I 10 is precies wat de naam al zegt, een slaapkamerspeciaalzaak in de meest ruime zin. Natuurlijk richt allereerst onze aandacht zich op gezond slapen en hiervoor hebben wij echt alles in huis. Een hele serie testbedden en bodems staan opgesteld om uit te proberen welke kombinatie van bed en bodem voor u de meest optimale steun en komfort bieden.Zelfs geavanceerde computerapparatuur staat tot uw beschikking om u zo optimaal mogelijk te kunnen adviseren voor een gezonde nachtrust. Natuurlijk hebben ook de slaapkamers onze grootste aandacht.Een werkelijk schitterende kollektie waarin diverse stijlen en houtsoorten in vele prijsklasse zijn vertegenwoordigd. Ook voor de senioren hebben wij een ruime kollektie. Vrijwel alle bekende merken zijn in onze kollektie aanwezig. Dorpsstraat 70-74 Benthuizen - Telefoon 079 - 3311200 In bed-en linnengoed hebben wij een exclusieve kollektie die minitieus aansluit op allerlei slaapkameraccessoiers. Desgewenst kunt u vrijwel alles in één des sin of stijl doorvoeren, kompleteren met lampen wandversieringen, beelden, frutseltjes, tot zelfs een zeepje toe! U ziet, Total Night Slaapkamerkomfort Benthuizen is veelzijdig kompleet. Mogen wij zeggen tot ziens in Benthuizen? KNAAP MODUULWONINGEN b.v. Groeneweg 38 3059 LC Rotterdam Telefoon: 0180-633092 Fax: 0180-631306 Openingstijden van ons Info-centrum Op werkdagen tijdens kantooruren zaterdag 10.00 - 15.00 uur zondag gesloten (buiten kantooruren op afspraak) MODUULWONINGEN A Ilea overt u/ome* ut de ojteeéal "Zfxta tuut "Ztoit veut "ZMteuui Sinds maart van dit jaar is in Zevenhuizen het stucadoorsbe- drijf M. van den Berg gestart. Dit eenmansbedrijf is van Marcel van den Berg (22), die direct na het behalen van zijn vakdiploma stucadoren zijn eigen bedrijf is begonnen. Zijn vriendin helpt hem met de boekhouding en de administratie. Het bedrijf van Marcel van den Berg is gevestigd in een woonhuis in Zevenhuizen en dat is volgens de jonge onderne mer "groot genoeg". Naast alle stucwerk zaamheden is het bedrijf gespeciali seerd in sierpleisters en vooral in sierplafonds. Marcel kan van een saai plafond iets heel aparts maken met lijsten, ko ven en ornamenten. Hij werkt met particulieren, maar Mar cel wordt ook gevraagd door aannemersbedrijven die met nieuwbouw bezig zijn. Het is niet verwonderlijk dat Marcel zijn werk goed doet, want zijn vader is veertig jaar werkzaam geweest in het bouwleven en was een goede leermeester. "Het bedrijf draait nu ongeveer acht maan den en wordt al een bekend. Ik hoop dat dit nog veel ver der gaat," aldus de jonge on dernemer Marcel van den Berg. om te voorkomen dat u met lege handen achterblijft. In dat geval is het belangrijk dat u een Univé-rechthulp verzekering voor particulieren heeft. Daar mee bent u verzekerd tegen de kosten van rechtshulp." Zulke toestanden en bedragen als in Amerika komen in Ne derland gelukkig nog niet voor. Maar toch gebeurt het weieens dat iemand te maken krijgt met een geschil dat voor de rechter komt. Er wordt niet snel aan gedacht maar ook met het kopen of huren van een huis, kopen van meubelen, re paraties in en om het huis kun nen er vervelende dingen ge beuren. En dan is het makke lijk om een rechtshulpverze kering te hebben. Bijna elke week staat er wel een klein artikeltje in de krant. Een vrouw wil haar hond na een wasbeurt in de magnetron drogen en eist een miljoen smartegeld van de fabrikant, omdat de handleiding niet vermeldde dat de magnetron niet bedoeld was om honden te drogen. Of een inbreker die door een balkon zakte en van de bewoner een schadevergoeding eiste, omdat deze het balkon in goede staat had moeten houden. Zulke berichten komen bijna altijd uit Amerika en zijn hier niet voor te stellen. Maar toch stappen in Nederland mensen bij een ge schil sneller naar de rechter. Verzekeringsmaatschappij Univé De IJssel in Zevenhui zen raadt mensen aan om naast hun normale inboedelverze kering ook een Univé-rechts- hulpverzekering te nemen. Met 7.0'n rechtshulpverzeke- nng is de particulier verzekerd tegen de kosten van rechts hulp. De heer Van Vliet van Univé De IJsel: "Voor particulieren stellen we steeds vaker een pri- vépakket samen. De rechts hulpverzekering blijkt tegen woordig gewoon belangrijk. Stel dat uw huis ineens vreem de gebreken vertoond. Of ie mand heeft u onder valse voor wendsels iets ondeugdelijks verkocht en weigert de goede ren terug te nemen. Soms is een rechtszaak niet te vermijden

Hart van Holland | 1995 | | pagina 19