De finishing touch van uw slaapkamer, De Ridder nieuw Philips Cara/ allergie-luchtreiniger John Kadiks oif "De Riddert ataat comfrvvt cetttneval Ofyeluc&t aderttAalett :n. Dorpsstraat 30 Moerkapelle Telefoon 079-5931357 Hart van Holland/25 oktober 1995 pagina 21 Speciaal ontwikkeld voor mensen met CARA/ allergieproblemen. Verwijdert pollen, stof en allergenen voor 99% uit de lucht. Geschikt voor ruimtes tot 130m3 Met viervoudig filteringssysteem, met filtervol-indicatie: kunststof filter (uitwasbaar); Rotafilter (Philips patent); Hepa-filter; dun actief koolfilter Klinisch getest Sinds 1923 krijgt de slaapkamer bij De Ridder Nachtrust Adviseurs al de aandacht die het verdient. Ook de afwerking d.m.v. dekbedden en bedtextiel heeft een hoge prioriteit. Meer dan 200 dessins dekbedovertrekken in katoen en satijn met bijbehorende accessoires completeren dan ook bij De Ridder het totale slaappakket. J NACHTRUST-ADVISEURS Eikenlaan 229 (naast Karwei Bouwmarkt) 2404 BP Alphen aan den Rijn Telefoon: 0172 - 422257 Lange Tiendeweg 56 2801 KJ Gouda (centrum) Telefoon: 0182 - 529480 Dealer van o.a. Aabe, Arli, Bedding House, Boras, Cevelit, Cinderella en v. Dijk nieuwste hierin zijn hoeslakens die gemaakt zijn van jersey, gebreide stof die zowel in de lengte als in de breedte rekt. Die blijven per fect om het matras heen zitten". Bij de over trekken wordt deze stof ook gebruikt. Voor een volledig overzicht is een bezoek aan de showroom in de Eikenlaan de moeite waard. De Ridder is gevestigd aan de Eiken laan 229 in Alphen aan den Rijn en aan de Lange Tiendeweg 56 in Gouda. Prikkende ogen, aanhoudende niesbuien, een lo pende neus: allergieën kunnen het leven lastig maken. En dan gaat het nog om licht symptomen. Bij de behandeling spelen medicijnen een belang rijke rol. Maar veel allergieën wordt veroorzaakt door stofdeeltjes en andere oneffenheden in de lucht. In die gevallen kan schone lucht een be langrijke factor worden. Bij Kadiks aan de Dorpsstraat in Moerkapelle is de Cara/allergie-luchtreiniger van Philips ver krijgbaar. Deze reiniger is ontwikkeld in samen werking met allergiespeciahsten en verwijdert pollen, stof en allergenen voor 99% uit de lucht en helpt op die manier allergische reacties voor komen. Onafhankelijke instituten hebben dit be vestigd. Naast de Cara/allergie-reiniger heeft Philips ook een algemene luchtreiniger ontwikkeld voor het verwijderen van geur, rook en stof uit de lucht. Deze reiniger kan gebruikt worden voor het zuiveren van de lucht in een rokerige omgeving of na een avond gourmetten. Met een luchtreiniger kan men weer opgelucht ademhalen. Wij verkopen niet alleen alle mogelijke soorten bedden, maar ook accessoires en dat alles in de beste kwaliteit. Bijzonder is bijvoorbeeld de ruimte waarin wij ons eigen merk hoofdkussens en dekbedden maken. Alleen met het beste dons wi eenden uit de Pyreneeen en ganzen uit Hon garije en Polen". Waarom juist uit dat gebied? Omdat die eenden zich moeten aanpassen aan verschillende temperaturen: overdag is het warm d s nachts kan het in de bergen heel koud worden. Een ideale donsvacht voor ons klimaat dus Het dons is verkrijgbaar in verschillende concentraties: van 15% dons (in de handel •reemd genoeg iialfdons genoemd) tot 95% «21s' ^et dons vordt aangevuld met veertjes. 0ie ;ren ijn alleen afkomstig van eenden van minstens, twee jaar oud. De pennen van die Bij de Ridder Nachtrust-adviseurs kan men donsdekbedden en hoofdkussen op maat krijgen. Alphen aan den Rijn - Aan het slapen wordt relatief voldoende aandacht besteed, maar niet iedereen weet dat wij hier ook aparte winkel hebben met alles wat ook hij slapen hoort: dek bedden.hoofdkussens en dekbedovertrekken. In totaal zelfs ISO vierkante meter". Gerard de Ridder is directeur van De Ridder Nachtrustad viseurs in Alphen aan den Rijn. Hij vertelt en thousiast over zijn produkten die te vinden zijn 'n zijn enorme winkel aan de Eikenlaan in Alp hen. eendeveren steken zijn stomp en steken dus niet door de tijk heen". Behalve donzen dekbedden heeft De Rid der ook andere vullingen, zoals wol. "Wij hebben niet alleen schapewol maar ook wol van kamelen en ook natuurzijde. Daarnaast hebben wij natuurlijk ook synthetische vullingen". Ook bij de afdeling dekbedovertrekken is kwaliteit het belangrijkst. "Wij hebben heel luxe overtrekken die 400 gulden voor een eenpersoonsdekbed kosten, maar we heb ben ook goedkopere hoor," zegt de heer De Ridder. "Ons belangrijkste criterium: wat is het meest comfortabel, welk overtrek neemt veel vocht op en wat voelt het prettigst aan? Dat geldt ook voor onze hoeslakens, die allemaal elastiek rondom hebben. Het

Hart van Holland | 1995 | | pagina 21