BIJ VAN 'T HOF VOELT U ZICH THUIS! S van 't hof sa MEER DAN ERVARING van huis uit makelaardij VAN 'T HOF AKTIEF! Blikvanger VAN 'T HOF: MAKELAARS VAN GOEDE HUIZE! Waddinxveen U SLAAGT BI] VAN'T HOF! Moerkapelle zuidplaslaan 432 waddinxveen telefoon 0182-618055 telefax 0182-618438 kantoren in gouda, alphen a/a rijn, zoetermeer en waddinxveen i'aWutefli0.ftffiiiii!iii> ff®** Van t Hof uw huiswerk doen Van 't Hof: kind aan huis in de regio! NVM Comfortabel wonen Kerkweg West 38 Vraagprijs FC 625.000LL Vrijstaande villa met garage, gunstig gele gen op loopafstand van de gezellige dorpskern en station. Dit optimaal geisol. en solide gebouwde object van bouwjr. 1981. 488 m2 eig.gr. biedt ca. 540 m3 inh.. ind.: respres. nal, toil., roy. L-vorm. living met eetged.. ca. 50 m2. v.v. fraaie open haard partij en al. schuifpui, sfeer volle woonkeuken in U-vorm. opstell. en eiken uitv., v.v. afzuiekap, ker. kook plaat. elec. oven. koel-/vrieskast en vaat wasser. prakt, bijkeuken met combiketel (1989). De parterre is geheel belegd met plavuizen v.v. vloerverwarming. Ie verd.: overl., 4 slaapkamers, waarvan ouder slaapkamer aan v.z. met loggia over gehe le breedte, luxe badkamer met ligbad, douche, v.w. en 2e toil., licht betegeld. Vlizotrap naar ruime zolderberging. De riante tuin is fraai aangelegd met niveau verschil en v.v. een ruim onderheid terras en biedt u alle privacy. Verder een grote garage met zolderberging, tot. 93 m3. eigen oprit voor meerder auto's, zijtuin en diepe voortuin. Oplev. in overleg. Aan fraaie singel Koekoekdreef 31 Vraagprijs FL 267.500LL Gewilde erkerwoning met aantrekkelijke ligging aan fraaie singel en voetpad, en aan voor- en achterzijde vrij uitzicht. Deze woning van bouwjr. 1985. met 350 m3 inh. en 150 m2 eig.er. is gel. in de jonge wijk Zuidpias, nabij alle woon- voorz. Ind.: entree/hal. toil, met font., ruime woonkamer, type doorzon, met erker, massief eiken strokenvloer. open keuken in U-vorm. opstell. v.v. afzuig kap. gascomfort. electr. oven en vaatwas ser. aubbele spoelbak. De le verd. is belegd met fraaie kurkparketvloer en omvat 3 slaapkamers, resp. 394 x 351. 351 x 311 en 296 x 215, badkamer in lichte uitv. met ligbad. 2e toil, en wasta fel. 2e verd.: voorzolder v.v. aansl. wasapp.. 1 slaapkamer met dakkapel en 1 werkkamer met tuimelraam, bergvlie- ring. De 12 m. diepe tuin (N/O) is v.v. een vrijst. berging en achteruitgang. Oplev. van deze keurig onderhouden en goed geisol. woning is in overleg. Modern Troelstahoeve 32 Vraagprijs FL. 329.000 In kindvriendelijke omgeving Marga Klompehoeve 117 Vraagprijs FL 289.000LL Uitstekend onderhouden eengezinswo ning. gunstig gel. nabij winkels en ov. voorz. in de populaire woonwijk Zuidpias. Bouwjr. 1989, 350 m3 inh., ind.: uitgebouwd entree, toil, met font., ruime, tuingerichte woonkamer met al. schuifpui, recent vernieuwde open keu ken in moderne uitv. v.v. koel-/vrieskast. combi-oven, gascomfort, afzuigkap en vaatwasser, plav.vloer. le vera.: overl., 3 ruime slaapkamers, luxe uitgev. badka mer met douche, 2e toil, en wastafel met meubel, design-radiator, toegang tot bal kon. 2e verd.: grote L-vorm. slaapkamer met 2 Velux dakramen, bergvliering. De diepe achtertuin (O) is keurig aangelegd met zonneterras en v.v. een vrijst. ber ging. Oplev. va deze zeer verzorgde en optimaal geisolcerde woning is in overleg. Door hoeklocatie v. v. ruime tuin Roosje Voshoeve 52 Vraagprijs FL 299.000lek. Moderne hoekeengezinswoning op 253 m2 eig.gr., met ruime, heerlijk beschut gelegen tuin, aan voorzijde vrij uitzicht op groenvoorz. en met een gunstige lig ging t.o.v. winkels en scholen in de jonge wijk Zuidpias. Bouwjr. 1989, 350 m3 inh., ind.: uitgebouwd entree, toil, met font., lichte, tuingerichte woonkamer met schuifpui, mog. vooropen haard, open keuken in L-vorm. opstell., v.v. afzuigkap, gascomfort en koelkast. Parterre belegd met lichte plavuizenvloer v.v. vloerverwarming, le verd.: overl., 3 ruime slaapkamers, badk. met ligbad, 2e toil, en wastafel, toegang tot balkon. 2e verd.: keurig afgewerkte, grote open zoldeF. div. bergruimten, mog. voor 2 kamers. Door de hoekligging is een zeer brede en diepe achtertuin ontstaan (Z/O) welke is v.v. een vrijst. berging. P- gel. voldoende aanw. aan voorzijde. Oplev. van dit goed onderhouden woon huis is ca. medio 1996. Vriendelijke ligging Willem De Zwijgerlaan 48 Vraagprijs FL. 259.000,= Lk. Aantrekkelijke eengezinswoning met tuin en berging, gunstig gesit. op een steenworp afstand van winkels, NS station en ov. voorz., met vrij uitzicht en vrien delijke ligging aan fraaie singel. Ind.: entree/gang, toil, met font., kelderkast, doorzonwoonkamer. ca. 700 x 365, open keuken v.v. div. inbouwapp., t.w. gascomfort, afzuigkap en oven. De le verd. biedt 3 slaapkamers, resp. 370 x 365, 365 x 280 en 275 x 230, waarvan 2 met vaste kasten, dou cheruimte met douche en vaste wastafel, overl. met vaste kast (evt. mog. voor 2e toil.). Via vaste trap naar zolderverd. met 1 ruime slaapkamer met dakka pel, bergruimten, voorzolder met Velux dakraam. Bijz.: verwar ming d.m.v. recent vernieuwde combiketel, div. hardhouten voorz., grotendeels dubbele beglazing, bouwjr. ca. 1963, 325 m3 inh., 140 m2 eig.gr. De zonrijke achtertuin pal op het Zuiden is v.v. een grote uitge bouwde berging. Oplev. in over leg. Modern, ruim opgezet herenhuis met voor- en achtertuin en berging, gesit. in rustige, kindvr. woonomgev. in de jonge wijk Zuidpias, nabij alle voorz. Bouwjr. 1990, 148 m2 eig.gr., ca. 425 m3 inh., ind.: entree/hal, toil, met font., ruime L-vorm. living met open haard, schuifpui en ged. verlaagd plafond, luxe uitgev., open keu ken in L-vorm. opstell., v.v. afzuigkap, ker. kookplaat, elec. oven, koel-/vries kast en vaatwasser, speelse daglichtvoorz. door erker. De gehele parterre is belegd met fraaie plavuizen v.v. vloerverw. le verd.: overl., 3 slaapkamers, resp. 345 x 295, 400 x 218 en 498 x 295, waarvan laatste met toegang tot balkon over gehele breedte, complete badkamer in lichte uitv. 2e verd.: voorzolder met aansl. was- en droogapp.. bergvliering en div. bergruimten. 1 grote slaapkamer met velux dakraam. Verder onder architectuur aangelegde tuinen, vrij st. berging en achteruitgang. Oplev. in overleg. Fraaie landelijke ligging G. Van Dort Kroonweg 3a Vraagprijs FL 525.000LL Fraaie vrijstaande bungalow op 850 m2 eig.gr.. met een schitterende landelijke ligging aan de rand van Waddinxveen. oude dorpskern met alle winkelvoorz. in de nabijheid. BouwjV 1975, ca. 470 m3 inh.. ind.: repres. nal, toil, met font.. L-vorm. woonkamer met open haard en plav.vloer, luxe afgewerkte, ruime woonkeuken, div. inbouwapp.. praktische bijkeuken/berging, gang met toegang tot 3 goede slaapkamers, resp. 452 x 287, 285 x 280 en 252 x 280. badkamer met ligbad en vaste wastafel. De verdieping biedt een zeer royale bergzolder, nieuwe combiketel aanw. Verder heeft dit object een vrijstaande houten garage en void, parkeergel. op eigen terrein, fraai aangelegde en zeer verzorgde tuinen rondom met gazon en terras. Deze uitstekend onderhouden bungalow biedt u optimaal wooncom fort door het gemak van alle voorzie ningen op de begane grond. mstvm m w Genieten van het buitenleven G. Van Dort Kroonweg 12 Vraagprijs FL 625.000lek. Vrijstaande, solide gebouwde semi-bunga- low op 1767 m2 eig.gr.. met garage en zwembad, landelijk gel. aan de rand van Waddinxveen. Bouwjr. 1976, bijna 500 m3 inh., ind.: ruime hal, toil., L-vorm. woon kamer v.v. open haard en schuifpui, par ketvloer, sfeervolle, open eetkeuken in hardhouten uitv. (Afro teak), div. inbouw app., bijkeuken, op de parterre bevindt zich tevens een ruime slaapkamer met aansl. badkamer v.v. ligbad, douche en wastafel. Via hardhouten spiltrap naar le verd. met overl. met vide, 2e toil, met font., 1 ruime slaapk., 1 tussen kamer met v.w., 1 slaapk. a.z. met v.w. en toegang tot loggia, overlopend in 5e slaapk. eveneens met deur naar loggia. Verder een zwembad van 600 x 1200 m. in een kas gelegen, een vrijst. stenen garage met bergzolder en kel der. oprit en void. P-gel. op eig. terrein, rondom tuin. Mede door de rustige, vrije ligging temidden van veel groenvoorz., biedt dit object u veel privacy en alle ruimte. Ruim opgezet Troelstrahoeve 2 Vraagprijs FL 479.000,= LL Modeme 2-onder-l-kap woning met aan gebouwde garage, eigen oprit, voor-, zij- en achtertuin, vrij gel. aan de rand van de jonge wijk Zuidpias, nabij winkels, scho len en A1 2/A20. Bouwj r. 1991ca. 318 m2 eig.gr.. 540 m3 inh., ind.: entree/hal, toil, met font., zeer royale L-vorm. living met open haard en schuifpui, open woon keuken, L-vorm. opstell. met div. inbouwapp.. t.w. afzuigkap, gascomfort, elec. oven, koelkast, evt. vaatwasser, prakt, bijkeuken met aansl. wasapp., toe pang tot garage. De gehele parterre is belegd met een fraaie terracotta plavui zenvloer met vloerverwarming. De le verd. omvat 4 grote slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, douche, wastafel en 2e toilet, fraai betegeld. Open trap naar 2e verd. met zeer ruime open zolder met mog. voor 2 kamers. De ruime ach tertuin (N/O) is fraai aangelegd. Dit uit stekende onderh. herenhuis garandeert u veel wooncomfort mede door de royale leefruimte. Oplev. in overleg. Modern hoekappa riem ent Zuidplaslaan 440 Vraagprijs FL. 217.500Lk. Modern 3-kamer hoekappartement, bouwjr. 1992, gunstig gesit. boven het winkelcentrum "De Zuidplas", en met schitterend vrij uitzicht aan voorzijde. Dit goed onderhouden appartement biedt u veel privacy, en de volgende ind.: entree^gang met garderobenis, toil, met font., royale L-vorm. woonkamer. 610 x 610/396, met extra lichtvoorziening door zijraam, en toegang tot loggia, half open keuken in wit kunststof uitvoering, bij keuken met aansl. wasapp. en combike tel, badkamer met douche en wastafel. 2 slaapkamers, resp. 440 x 289 en 31 3 x 280. Het appartement is gel. op de le verdieping. Het complex is v.v. een lift, keurig verzorgd entree aanwezig. Servicekosten 133,= p.m., overdraag bare G.I.W.garantie, optimaal isol.pak ket., oplev. in overleg. Riante hoekligging Roosje Voshoeve 92 Vraagprijs FL 309.000,= LL Moderne hoekeengezinswoning met voor- zij- en achtertuin en berging, gesit. in rustige, kindvr. woonomgev. in de jonge wijk Zuidpias, nabij alle voorz. Bouwjr. 1989, 162 m2 eig.gr., 350 m3 inh.. ind.: uitgebouwd entree met plav.vl., toil, met font., ruime woonkamer met moderne hoek-open haard, al. schuifpui, luxe, in wit hoogglans uitgevoerde, open keuken in L-vorm. opstell., v.v. kookplateau. div. inbouwapp.. t.w. afzuigkap, gascomfort, combi-magnetron, koel-/vriescomb. en vaatwasser, keuken belegd met plav.vl. v.v. vloerverw. le verd.: overl., 1 slaapka mer v.z. en 1 grote slaapkamer a.z. (oor- spr. 2), met vaste kastenwand, badk. met douche, 2e toil, en wastafel, toegang tot balkon. 2e verd.: ruime open zolder met tuimelraam, div. bergruimten, mog. voor 2 kamers. Verder een diepe, keurig aange legde achtertuin (Z). vrijst. berging. Deze hoekwoning heeft div. isolatievoorz. (o.a. ged. dubbel glas), biedt veel ruimte door de hoeklocatie en heeft een prettige lig ging met vrij iicht op groenvoorz.. P-geh voldoende aanw.. oplev. in overleg. Kindvriendelijke woonwijk Papaverlaan 49 Vraagprijs FL 248.000,= LL Eengezinswoning met zonrijke, diepe achtertuin en vrijstaande houten ber ging, rustig gelegen in de wijk Wilde Veenen. Moerkapelle is een van de klei nere plaatsen in het Groene Hart, met een centrale ligging t.o.v. de grote omliggende steden. Ind. van deze in 1984 gebouwde woning op 140 m? eig.gr. en met ca. 300 m3 is als volgt.: entree/hal met licht uitgevoerd toilet v.v. fontein, garderobenis, plav.vl., tuin gerichte woonkamer met prov.kast, toogverbinding naar keuken v.v. in bouwapp., te weten gaskookplaat. vaat wasser en koelkast, aangebouwde bij keuken v.v. uitstortgootsteen en belegd met plav.vloer. le verd.: overloop, 5 slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en 2e toilet, aansl. wasapp. 2e verd.: voorzolder met combiketel. 4e slaapkamer met velux dakraam, berg ruimten. Deze compleet geisoleerde woning (o.a. geheel dubbel glas), welke een prettige ligging biedt in een kind vriendelijke woonomgeving, met vrij uitzicht op groenvoorz. en speelplaats- je, wordt opgeleverd in overleg. MAKELAAR

Hart van Holland | 1995 | | pagina 32