Familieberichten Ellen op avontuur Politieberichten IJssel en Gouwe BROUWER DE KONING LIONSCLUB ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE Boelhuisveiling in La Baraque op 4 november t.b.v. Artsen Zonder Grenzen. Adriaan Verhoef UITVAARTVERZORGING ZEVENHUIZEN 0180-632283 b.g.g. 0104-212530 UITVAARTVERZORGING Hart van Holland/25 oktober 1995 pagina 3 Gezellige sfeer, interessante veilingstukken op het gebied van curiosa, sieraden, antiek etc. Zie artikel elders in dit blad Direkt prijsopgave en voorlichting Rouwdrukwerkverzorging Informatie over depositofonds Uitvaartverzekering LPU/NUVU Gratis wilsbeschikkingsboekjes Persoonlijke begeleiding Voor een stijlvol verzorgde begrafenis of crematie DAG EN NACHT: feLtina en Theo Meijboer y 9frd. 'Dwarsweg 62 - 2761 Q'B Zevenhuizen Redactrice Hart van Holland gaat op wereldreis Boerendorp Haar krant Zevenhuizen-Moerkapelle Waddinxveen Boskoop 30.250 exemplaren. Hef. bazuin, uw gouden stem. Harp enjluit, verheerlijkt Hem! Cither, cimbel, tamboerijn, laat uiu maat de maatslag zijn van Gods ongemeten wezen, opdat zinge al wat leeft, juiche al wat adem heeft tot Gods eer. Hij zij geprezen. Met onuitsprekelijk diep verdriet delen wij mede dat, na een bewonderens waardig gedragen ziekte, van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze lieve, lieve vader en schoonvader en onze broer, zwager en oom organist en koordirigent in de leeftijd van 62 jaar. Hij blijft de toon van ons leven zetten. P. Verhoef-Merbis Elisabeth en Paul Leopold en Carmen en verdere familie 20 oktober 1995 Zuideinde 4 - 2761 DA Zevenhuizen Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Geen toespraken. Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in het rouwcentrum aan de Koningslaan 3 (bij de Hoofdweg) te Rotterdam-Alexanderpolder op woensdag 25 oktober van 19.00 tot 21.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. donderdag 26 oktober om 13.00 uur in de Hoflaankerk, Oudedijk 2 te Rotterdam, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Zevenhuizen. Aankomst bij de begraafplaats circa 15.15 uur. Als u geen persoonlijke kennisgeving heeft ontvangen, vragen wij u deze als zodanig te beschouwen. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 01821-1230 b.g.g. 2238 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. "tera pa en ma vd Berg al 36 jaar en paar. blly. Arie, Arjan, Petra, Cora en Arjan voor zijn/haar bijdrage aan de Open Dag van het Rode Kruis «jj'1 tuinfrees merk Agria; kettingzaag merk mar type 133. Fazantdreef 73 Waddinxveen t.k. VW Golf CL 1.6 bj 1987 apk tot maart 96; pr.n.o.t.k. tel 0180-632214 of 0182-372237 verloren: handpop bruin aapje Voorkade AH Boskoop in 0172-217429 Hoi Reinalda het weekend weer lekker beesten hè, Groetjes Mariska xxx ®°or uw aanwezigheid bij ons 50 jarig huweCijksfeest en de veCe kaarten, kernen en attenties, kunnen wij met onze kinderen en kleinkinderen terug- ten op een onvergeteCijke dag. Onze harteCijke dank.hiervoor. Door Gerard Verheiien Wie kent haar niet. Ellen den Hollan der (26) uit Ridderkerk, sinds twee jaar intens vergroeid met de regio Zevenhuizen en het omringende pol derlandschap. De redactrice van Hart van Holland gaat haar fantas tische dorp verlaten om een wereld- toer van een jaar langs verschillen de continenten te maken. Een tang gekoesterde wens, die dan nu einde lijk in vervulling gaat. Ellen den Hollander, afgestudeerd aan de Leidse Universiteit in de Nederlandse taal- en letterkunde, werd in 1993 via een uitzendbureau in contact gebracht met Hart van Holland. "Ze hebben daar een redactrice nodig. Iets voor jou?". Alhoewel haar oplei ding een andere werkkring deed ver moeden dan redactrice van een huis- aan-huisblad in een betrekkelijk onbe kende plattelandsgemeente nam zij deze uitdaging aan. Als kind al had ze namelijk journalist willen worden. Het schrijven zat haar als het ware in het bloed. Zo zette ze als 10-jarig meisje al spannende boekjes in elkaar. Deze de tectives speelden zich meestal af in Spanje, het land waar haar grootouders woonden. Dat verklaart waarschijnlijk ook het avontuurlijke in haar. Na haar Atheneum-opleiding had ze zich heilig voorgenomen ooit nog eens de wijde wereld te gaan verkennen. Maar door allerlei oorzaken moest ze haar wens droom steeds voor zich uitschuiven. Zo stond haar studie Nederlandse taai en letterkunde als eerste op haar prio riteitenlijstje en tussendoor trad amor ook nog eens als "spelbreker" op. "Nu ik weer single ben, moet het er dan einde lijkmaar eens van komen", aldus de nog jonge en doortastende Ellen. "Eerst ga ik op de bonnefooi, met alleen een werkvergunning op zak, naar Australië. Dan naar Indonesië en vervolgens naar Singapore en Maleisië. De reis sluit ik uiteindelijk af met een bezoek aan Thai land. En dat alles binnen een jaar, want mijn ticket is maar voor maximaal 12 maanden geldig. Bovendien heb ik mijn moeder beloofd dat ik terugkom". Onze globetrotter in spé kan zich nog als de dag van gisteren voor de geest halen dat zij voet op de Zevenhuizense kleibodem zette. "Wat is dit voor een boerendorp", was haar eerste gedach te. "Wat valt hier nu voor een journalist te beleven". Maar dat is haar overigens alles meegevallen. In het begin heeft ze het niet echt gemakkelijk gehad. Het zij zo. Ze werd al snel voor de leeuwen gegooid. "Dat kostte me toen veel ener gie. Maar door de mensen hier ben ik die periode goed doorgekomen. Naast veel tips kreeg ik ook veel aangeleverd. Na een paar maanden was ik al zover ingeburgerd dat ik een netwerk van contacten had opgebouwd. Toen ook kreeg ik eigenlijk pas inzicht in wat er hier zoal omging. Daardoor ook moest ik mijn aanvankelijke standpunt al snel herzien". Door de grote verantwoordelijkheid die ze had, is Ellen Hart van Holland als haar 'kind' gaan zien. Vooral door die grote verantwoordelijkheid kon ze bij voorbeeld nooit ziek zijn. "In al die tijd dat ik hier gewerkt heb, ben ik maar een halve dag ziek geweest en ik ben toen nog naar huis gestuurd ook!". De vol gende dag was ze overigens weer pre sent. "Ik kan me nog goed herinneren toen m'n eerste artikel geplaatst werd. Ik heb daar kinderlijk veel plezier om gehad. Kun je je dat voorstellen?". Vori ge week verscheen van haar hand dan een van haar laatste artikelen. Het han delde over de toekomstplannen van Zevenhuizen-Moerkapelle: de struc tuurvisie. Over waarnemend burge meester Schoots in dit verband niets dan lof. "Een goed bestuurder. Ik heb veel bewondering voor die man". En dan met enige weemoed: "Ja ik ben door mijn journalistieke werk van dit fantastische dorp gaan houden en niet alleen van het dorp maar vooral ook van de mensen hier. Als ik zo zit te praten, heb ik bijna spijt dat ik wegga. Toch raar eigenlijk hè?" AanrijdingenIn de nacht van vrijdag op zaterdag is een 33-jarige Nieuwkoopse au tomobilist op de Al 2 met zijn auto over de kop geslagen en in de berm beland. Hij meldde zich bij de politie te Gouda. Bij onderzoek bleek hij teveel te hebben ge dronken. De oorzaak is niet bekend. Inbraak/diefstal: Tussen zondagochtend en maandagavond 16 oktober werd inge broken in een woning aan de Weth. Kreft- Iaan. Men kwam binnen door het forceren Van het slot. Weggenomen werden geld audio- en video-apparatuur. In de nacht van woensdag op donderdag werd ingebroken in een winkel aan de Moerkapelse Zijde. Men wrikte een raam pje open om binnen te komen. Weggeno men werd het wisselgeld uit de kassa. Donderdagavond werd ingebroken in een woning aan de Eendrachtscfijk door het openwrikken van een raam aan de achterzijde. Er werd niets vermist. Ver moedelijk is de dader gestoord door het alarm. Donderdagavond werd ingebroken in een woning aan de Knibbelweg. Men wrik te een raam open om binnen te komen. Weggenomen werden sieraden, geld en cheques. AanrijdingenZaterdagavond vond op de Oranjelaan een aanrijding plaats waarbij de veroorzaker doorreed. De persoon werd in de Gouwestraat te Boskoop aan gehouden. De bestuurder, een 32-jarige Boskoper, bleek teveel te hebben gedron ken. Bij onderzoek bleek dit ongeveer 2,1 promille te zijn. Inbraak/diefstal: Maandagmiddag 16 ok tober werden in verband met een winkel diefstal uit een supermarkt aan de Kerk- weg-Oost drie personen aangehouden in de leeftijd van 26,21 en 22 jaar. Het betrof drie illegaal hier verblijvende Polen die in de loop van de week het land zijn uitgezet. In de vroege dinsdagochtend werd aan de Zuidkade ingebroken in een auto door het forceren van het portierslot. Wegge nomen werd een radio-cd-speler. Woensdagmiddag werden twee perso nen aangehouden, een 17-jarige jongen uit Den Bosch en een 16-jarige uit Wad dinxveen, op verdenking van diefstal van een kledingstuk uit een winkel in de Passa ge. in de nacht van woensdag op donderdag werden twee personen aangehouden op verdenking van auto-inbraken of pogin gen daartoe. Het zijn een 22-jarige Hagen aar en een 20-jarige man uit Pijnacker. Zij bekenden twee fietsen in Gouda te heb ben gestolen, poging diefstal van een auto en tevens dat zij voonemens waren een snelkraak te plegen. in de nacht van woensdag op donderdag werd aan de Willem de Zwijgerlaan een auto opengebroken. Het niet duidelijk of het hier gaat om een inbraak of poging diefstal auto. Er werd niets vermist. Het rechterportierslot werd vernield. In de nacht van woensdag op donderdag werd ingebroken in een winkel aan de Noordkade. Weggenomen werden slaap kamerartikelen en tapijt. Zaterdagavond werd ingebroken in het Coenecoopcollege aan de Dreef. Men wrikte een raam open om binnen te ko men. Vermoedelijk is men gestoord door het alarm. Het is nog niet bekend wat er weg is. Zondagmiddag werden drie Waddinx- veense jongens aangehouden van 14 en 15 jaar. Zij hadden spuitbussen verf gestolen bij een bedrijf aan de Stationsstraat. Ver moedelijk zullen zij via HALT hun straf ondergaan. Overig nieuwsDinsdagavond werd een 16-jarige Waddinxvener aangehouden die een autoband had lekgestoken. Donderdag werden aan de Henegouwer- weg twee controles gehouden op bestrij dingsmiddelen. Er werden geen overtre dingen geconstateerd. Aan de Molenring werd in de nacht van woensdag op donderdag voor enkele dui zenden guldens schade aangericht door het bekrassen van een auto. Bij controle op de Vlooienmarkt in de voormalige veiling aan de Bredeweg wer den goederen aangetroffen die vorige week bij een bedrijf aan de Lansing te Boskoop werden gestolen. Het betroffen bijzondere boomkwekersgenodigdhe- den. De goederen zijn in beslag genomen. Zaterdagmiddag werd op de Chopinlaan een alcoholcontrole gehouden van 16.45 tot 17.15. Er werden 27 bestuurders ge controleerd waarbij geen overtredingen werden geconstateerd. AanrijdingenVrijdagmiddag vond een ongeval plaats op de kruising van de Ko ninginneweg en de Voorofscheweg. Een 16-jarige Waddinxveense jongen op de bromfiets kwam ten val toen hij afremde alvorens de Voorofscheweg op te rijden. Bij het remmen ging hij onderuit op het natte wegdek. Al glijdend schoof hij op de Voorofscheweg tegen een passerende auto. Hij liep daarbij letsel op aan zijn linker scheenbeen dat door een huisarts is behandeld. Vrijdagavond omstreeks 18.00 uur reed een bestuurder na een aanrijding door op de Linnaeusweg tegenover het aldaar ge vestigde cafetaria. Een tegenover dit cafe taria geparkeerde auto werd aangereden door een rode personenauto vermoede lijk Renault. De politie zoekt getuigen. Vrijdagavond vond een aanrijding plaats op de kruising van de Zijde en de Boezem laan. Een 21-jarige Boskoopse automobi list verleende geen vrije doorgang aan een 16-jarige Boskoopse bromfietser. De bromfietser botste tegen de auto en kwam ten val waarbij hij gewond raakte aan een been. Hij is overgebracht naar het Bleulandziekenhuis. t.k. mooie kerstgroep antieke kleuren 26 dig. ƒ250,-071-3412931 4 pits gasstel kl. bruin ƒ25,-; grijze plavuizen salontafel ƒ50,-071-3414777 t.k. karrewiel salontafel met glasplaat kind. fiets 18 inch 071-3415021 Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Hazerswoude-Rijndijk, Koudekerk a/d Rijn, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Redaktie/Advertentie-adres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Postbus 85 2760 AB Zevenhuizen Tel. 0180-632289* Fax. 0180-633503 Advertenties Mario Mezas Redaktie Algemeen Ellen den Hollander SI u I tings term ijn ad ver ten ties: Maandagmiddag 16.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdagmiddag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! De redaktie van Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publikatie in Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland, uitsluitend bellen, donderdag-ochtend tot 11.00 uur: Netwerk Den Haag VSP 070 - 3209898

Hart van Holland | 1995 | | pagina 3