KLEIN CARAVANS OCCASION-GEBEUREN Nog diverse 1995 modellen Ex-verhuur en showroom modellen, wegens ruimte gebrek met hoge kortingen fv RECREATIE VERWEIJ [êxclusTef^beverland^dealerI UW ROADMASTER DEALER: Roadmaster spectaculair vernieuwd De Beyerland Silver Stream: voor mensen die anders willen, die anders durven Home-car nieuwe opzet 's Gravenweg 306, 2911 BJ Nieuwerkerk aan den IJssel Tel. 0180-316195 Fax 0180-318239 Sloveense Adria weer succesvol op Nederlandse markt Hart van Holland/15 nomeber 1995 Pagina 21 Tenten en voortenten Kampeerartikelen B Rottekade 9, Oud Verlaat, Zevenhuizen, Tel. 0180-633115 Openingstijden: maandag t/m zaterdag van 9.00-17.00 uur, vrijdagavond koopavond De Beyerland Silver Stream heeft na zijn succesvolle introductie tijdens de Kampeer en Caravan RAI 1994 zijn plaats verworven. De aërodynamische vormge ving draagt niet alleen bij tot een besparing op het brandstof verbruik; tezamen met het Al-Ko breedspoorchassis met Euro-as wordt ook een comfortabel en veilig rijgedrag gegarandeerd. Het interieur wordt gekenmerkt door het gebruik van eigentijdse meubelstoffen in verschillende dessins met een zeer modern stikwerk. De tafels en banken zijn ontworpen in een aparte style die niet alleen als voorbeeld zullen dienen voor de toekom stige generatie caravans, maar die ook opvallen door hun comfort en praktische toepas sing. De openslaande ramen zijn standaard voorzien van combicassettes, terwijl de vaste ramen zijn voorzien van verduisteringrollo's. Met dit kwaliteitsprodukt hebben de ontwerpers van de Silver Stream duidelijk bewezen dat een moderne vormgeving ook in deze prijsklasse tot de mogelijk heden behoort. Hoe vaak komt het niet voor dat de klant een model mooi vindt, maar dat dit model door zijn standaardaccessoires te duur is geworden? Een trend van de laatste jaren is dat de klant onno dig accessoires worden opgedron gen die hij eigenlijk niet nodig heeft maar die wel de verkoopprijs van dat model onnodig hoog maken. De Chateau Caravan Group slaat hier een nieuwe weg in door de klant de mogelijkheid te bieden zijn caravan te individualiseren. Want individualisatie is de nieuwe norm voor de toekomst. Dat geldt voor de vakantiebestemming, maar dat geldt ook voor de caravan waar mee de klant reist. Op deze manier kan de klant met dat model rijden dat hij het mooist vindt. Luxe-classificatie Om iedere caravan toch zijn eigen uitstraling te geven wordt er met sterren gewerkt. Middels een luxe classificatie krijgt de caravan een aantal sterren. Op de type-badge van de caravan vindt de klant het aantal sterren terug. Afhankelijk' van het aantal toegevoegde paketten kan dit oplopen tot 4 sterren. Roadmaster is inmiddels al meer dan 35 jaar de meest complete vouw-kampeerwagen. Dit kwaliteitsprodukt is het nieuwe seizoen spectaculair verbetert. Een geheel nieuwe opzet levert onder an dere een hermetisch waterdicht af gesloten bermkeuken en zwaar tent doek zonder scheerlijnen. Dit Neder lands fabrikaat heeft een stalen wagenbak en bodem die u op zijn zij kant weg kunt zetten zodat u de wa gen op slechts enkele meters kunt stallen. Ook Roadmaster is vertegen woordigd op de Kampeer en Cara van RAI 1995. Voor verdere informatie kunt u terecht bij uw kwaliteitsdealer 'Struckman'. Met de introduktie van de 22 modellen voor het jaar 1996 is Adria weer succesvol op de Europese markt. De modellen van Adria voor 1996 zijn ingrijpend gewijzigd, zowel optisch als technisch. banden zorgen voor meer draagvermogen, beter bocht- en weggedrag en een robuus tere aanblik. De grootste modellen zijn voor zien van een effektieve verlichting met reflectoren rondom. Het meest in het oog lopende is de nieuwe, stijlvolle striping op elke Adria. Nieuw is de beplating. De boven- en onderzijde zijn voor zien van de traditionele hamerslag beplating,het hele middengedeelte is uitgevoerd in een mini-hamerslag beplating met profilering. De "driedeling" doorbreekt het saaie aanzien van grote, egale oppervlakten dat zo veel caravans kenmerkt. Alle Adria 's rijden op de Alko-Euroas. Schokdempers zijn standaard. Voorde aansluiting met de auto is voorzien in een dertienpolige stekker, waarin echter ook het zevenpolige model direkt past. In de vol ledige nieuwe ABS - kunststof achterzijde is het mistachterlicht standaard. Grotere wielen en Interieur Ook het interieur heeft men in de Sloveense fabriek flink onder handen genomen. Het hout is lichter van kleur ge worden, met bijpassende be kleding. In enkele modellen is de rondzit vervangen door een veel ruimte biedende dinettetafel. De rugkussens zijn dikker en wigvorrning ge worden. De inrichting van de toiletuimte is uitgebreid met meer toilet- kasten, spiegels en de kleurstelling is gemo derniseerd. De B- en L-serie wordt met een VIP-pakket geleverd, bestaande uit een Thetford cassettetoilet, combi-rollo's op alle ramen en een centrale water afvoer onder de caravan. Vouwwagens Bagagewagens Wollefoppenweg 57b, Rotterdam tel. 010-4553907 In- en verkoop van caravans. Onderhoud en reparaties. Taxatie en tevens verhuur. Halen en brengen van caravans kan ook Tussen 19.00 en 21.00 uur. CA ncnin D e a I r

Hart van Holland | 1995 | | pagina 21