Gemeente Zevenhuizen Moerkapelle D Hulde aan het bruidspaar Kerkdiensten Afgegeven bouwvergunningen/ beschikking melding bouwplannen Burgerlijke stancT) Winkelsluitingsverordening Tervisieleqqinq bouwplan. Hart van Holland/15 november 1995 pagina 9 Zondag 19 november Medische weekenddienst MM! In de periode van 8 t/m 14 november 1995 is de navolgende vergunning/beschikking afgegeven aan: - de heer J.M.A. Andriessen te Zevenhuizen, voor het plaatsen van een dakkapel, plaatselijk bekend Burgemeester Boerstraat 1a te Zevenhuizen. - mevrouw A. Brouwer te Zevenhuizen, voor het plaatsen van een tuinhuisje, plaatselijk bekend Het Hogeland 28 te Zevenhui zen; - de heer J.D. Dorrepaal te Zevenhuizen, voor het maken van een nis, plaatselijk bekend Dorpsstraat 90 te Zevenhuizen; - N.V. Energie- en Watervoorziening Rijnland te Leiden, voor het plaatsen van een hoogspanningsstation, plaatselijk be kend Swanlaweg 4 te Zevenhuizen. Een ieder die meent door de verlening van bovengenoemde vergunningen/beschikkingen in zijn/haar belang te zijn getrof fen, kan binnen 6 weken na de dagtekening van dit blad een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. Voorts kan een verzoek om schorsing of een voorlopige voorzie ning worden ingediend bij de president van de Arrondissements rechtbank Den Haag, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. De vergunningen/beschikkingen liggen gedurende bovenge noemde termijn ter gemeentesecretarie, sektie V.R.O.M., Dorps straat 89 te Zevenhuizen ter inzage. Geboren: Rutger Robbert, zoon van Janssen, Robert P. en Willems, Tetje, op 2 november 1995; Iris Willeke, dochter van Wobbes, Eelrich en Smit, Geertruida, op 4 november 1995; Arie Daniël, zoon van Visser, Arie K.J. en Bac, Mariëlle J., op 6 novem ber 1995. Overleden: Adriana Slob, w/v Verburg, oud 64 jaar, op 3 november 1995; Catharina J. Hogewoning/ w/v Spijk, oud 84 jaar, op 4 november 1995; ElizabethG. Dalmeijer, oud48jaar, op 6 november 1995; Barbara Corstanje, oud 78 jaar, op 9 november 1995. De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend, dat vanaf 16 november 1995 gedurende twee weken, ter gemeentesecretarie, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, het volgende bouwplan ter inzage ligt van: - De heer A. Krijgsman voor het tijdelijk plaatsen van een woon-unitaan de Rottekade 16 te Zevenhuizen. De bouwplan ligt binnen de grenzen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Landelijk Gebied 1990" en is met de voorschriften daarvan in strijd. Burgemeester en wethouders zijn nu voornemens om met gebruikmaking van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening de vergunning te verlenen. Alvorens hiertoe over te gaan stellen zij een ieder in de gelegenheid gedurende de termijn waarop het bouwplan ter inzage ligt daartegen bedenkingen in te dienen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. Zevenhuizen, 16 november 1995 De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle, L.M. Schoots De burgemeester van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle maakt ingevolge het bepaalde in artikel 139 van de Gemeente wet bekend dat de raad bij besluit van 12 september 1995 heeft vastgesteld de "Verordening winkelsluiting Zevenhuizen-Moer kapelle 1995". In de verordening zijn o.a. de volgende bepalingen opgenomen; - de wekelijkse koopavond is voor de gehele gemeente vastge steld op de vrijdagavond; - het college van burgemeester en wethouders krijgt de moge lijkheid ontheffing te verlenen van de in de Winkelslui tingswet opgenomen sluitingstijden voor ten hoogste achttien dagen per jaar waarbij ten hoogste acht dagen een zondag of een feestdag kunnen zijn met dien verstande dat maximaal twee dagen ontheffing kan worden verleend voor een zondag en een ontheffing voor de zondag niet kan worden verleend voor de bebouwde kom van de kern Moerkapelle. - de mogelijkheid wordt geboden tot vestiging van één avond winkel. De verordening ligt voor een ieder kosteloos ter inzage ter gemeentesecretarie en is tegen betaling der legeskosten ver krijgbaar. De verordening treedt in werking op de achtste dag na de datum van afkondiging. Deze datum is bepaald op woensdag 15 november 1995. Zevenhuizen, 10 november 1995 De burgemeester voornoemd, L.M. Schoots 20 november 1995: Commissie Volkshuisvesting c.a.; 21 november 1995: Commissie Openbare Werken c.a.; 22 november 1995: Commissie Ruimtelijke Ordening c.a.; 23 november 1995: Commissie Algemeen Bestuurlijke Zaken c.a.; 12 december 1995: Raadsvergadering. De vergadering worden in het gemeentehuis gehouden en van gen om 19.30 uur aan. Zevenhuizen Herv. kerk 10.00 uur ds. G.J. van Beek: 19.00 uur ds. E. Bouman, Sche- veningen. Oud Verlaat 10.00 uur dhr. J. vd Knijff, Capelle a/d IJssel; 19.00 uur ds. Li J. van Beek. Geref. kerk 9.30 uur ds. W. Davidse; 18.30 uur ds. R. Klijnsma, Pijnacker. »er.Vrijz.Herv. 10.30 uur ds.R.Thie- me-Tiesing. Moerkapelle Herv. Gem. 9.30 uur drs. J.W. van Estrik; 18.30 uur ds. J.W. van Estrik. Geref. Gem. 9.30 uur en 18.30 uur ds. J Harinck. Zaterdag 18 november: dokter R.L. Warnaar, Dorpsstraat 12, Bleiswijk; tel. 010-5212500. Zondag 19 november: dokter W.J. van Bruggen, De Wielewaal 20, Zeven fflllZgn; tel. 0180-631783. NPV Vrijwillige Thuiszorg: Mw. B. Kooyen, 079-5931488 (19.00-20.00 uur); Snoep, 079-5932702 (13.30-14.30 uur). Door Gerard Verheiien Zevenhuizen Het is vandaag de dag bijna een unicum. Meer dan een hal ve eeuw samen en nog kerngezond. We hebben het over Nellie en Bert Huisman van de Noordelijke Dwars weg nummer 20. Op donderdag 9 november waren ze 55 jaar ge trouwd. Een gebeurtenis die burgemeester Schoots niet ontgaan was. Met een mand vol lekkernijen maakte hij die dag zijn opwachting. Al gauw verliep het gesprek in de richting van Bert zijn oude hobby. Hij schijnt een gerenommeerd keeper te zijn geweest bij Groeneweg. Ook in het bestuur van deze voetbalvereniging is hij altijd ac tief geweest. Laatstelijk als tweede pen ningmeester. "Maar daar ben ik nu mee gestopt", zegt de bijna 78-jarige. Op de vraag van de burgemeester voor welke profclub de familie een uitgesproken voorkeur had, luidt het antwoord zon der veel omhaal: "Ajax". "Dan zit ik hier niet goed", repliceert de heer Schoots. "Ik hou meer van dat werkvoetbalweet U wel". En dan: "Kijk Rotterdam ver dient, Den Haag verdeelt en Amster dam geeft uit". Was Bert een goede Van der Sar, moe der Nellie houdt het meer op Knete- man. Zij is dan ook meermalen op haar tweewieler te bewonderen op de paden rond de Rotte. "Heerlijk die rust", mij mert ze. Mocht de burgemeester wat de voet balvoorkeur betreft niet goed zitten, wat zijn vakgebied aangaat, zat hij bij Burgemeester L.M. Schools overhandigt een kado aan het bruidspaar Huisman. de Huismans uiterst comfortabel. Wat is de wereld klein als blijkt dat de burge meester de kleinzoon van het bruids paar kent. Niet zonder trots vertellen oma en oma dat hij als wetenschappe lijk medewerker werkzaam is op de Ju ridische Faculteit van de Erasmus Uni versiteit in Rotterdam. Zo werden oude herinneringen naar hartelust opge haald en verstreek ongemerkt de tijd.

Hart van Holland | 1995 | | pagina 9