Teekens Keukens introduceert Bruynzeel Clubline j grootste. bekendste en beste f, VlixUW1^ L«. nieuws uit de regt Winterschilderprijs valt in Zevenhuizen Wij zijn niet voor niets de naaimachiriespeciaalzaak van de Randstad! KORTELAND B. RAAPHORST SCHILDERWERK Nieuw bij Bruvi Taxatiemiddag in Catharina Gasthuis Hart van Holland/22 november 1995 pagina 19 Altijd: De meeste keuze De hoogste inruilprijzen Topdealer van: Pfaff, Lewenstein, Husqvarna, Bernina, Anker, Brother en Toyota s z Schildersbedrijf Speciaalzaak Verf Behang Dorpsstraat 166 - 2761 AJ Zevenhuizen - Telefoon 0180-631377 nnnr Rob Meiners Gouda - Teekens Keukens in de Zeug straat 52 in Gouda viert komend jaar het 10 jarig bestaan en geniet al jaren bekendheid als actief dealer voor Gouda en omstreken voor het gere nommeerde keukenmerk Bruynzeel. Onlangs introduceerde Bruyn zeel een nieuwe visie op keuken design met haar Clubline keu kens. Reden genoeg voor Teekens om vooruitlopend op het 10-jarig bestaan de hele showroom aan te passen om verscheidene nieuwe Clubline keukens van Bruynzeel nog beter te kunnen pre senteren. In het geheel staan achttien keukens opgesteld en een nieuwe trend in het keukengebeuren is duidelijk waarneembaar. Toepassing van mooie kleurencombinaties en open vakken op verschillende niveau's voor het plaat sen van allerlei keukentoebehoren zijn de trendsetters. Ook worden verschei dene houtsoorten gebruikt. Clubline keukens creëren een persoonlijke werk- en leefomgeving en bieden de mogelijkheid om naar eigen inzicht en voorkeur de keuken samen te stellen waarin men zich thuis voelt. Het ontwerpen van een keuken met Clu bline is eenvoudig. Men kan kiezen uit vier eigentijdse designs en tien zorgvul dig samengestelde actuele kleuren. Bruynzeel heeft kwaliteit hoog in het vaandel en geeft vijf jaar schriftelijke NAAIMACHINESPECIAALZAAK garantie op haar keukenmeubels. Een belangrijk onderdeel van de Clubline visie is de interessante prijs die begint met een instapkeuken van 6900 - ex clusief plaatsen. Een nieuw aspect in de aanschaf van een Bruynzeel keuken is het verzekerd leasen met een bepaalde periode loop tijd. De financierings methode is fiscaal aantrekkelijk omdat de betaalde rente tijdens de looptijd aftrekbaar is. De hoogte van de rentevoet is acceptabel. In het lease-contract zit tevens een overlijdensrisico ingebouwd en een dekking tegen andere calamiteiten als men b.v. in de A.A.W of W.A:0 terecht komt. Nog een interessant aspect van Bruyn zeel keukens is dat alle apparatuur en elementen na verloop van tijd vervan gen kunnen worden. Ten slotte biedt Bruynzeel de mogelijkheid de keuken zelf te plaatsen. Hiervoor is een over zichtelijk stappenplan ontwikkeld voor het plaatsen en monteren. Noordwaarts 73 - Telefoon (079)3418596 - Stadshart Zoetermeer en Oranjelaan 29 - Telefoon (079)3166759 - Zoetermeer eethoek bedombouw 1.4x2 m, beide wit MDF, beide/ 150,-0182-631510 mod. wit wandmeubel 4 elementen w.o. vitrinekast p.n.o.t.k. 0180-633549 Honderdduizenden alleen gaanden vragen zich ook dit jaar weer af hoe de komende Kerst- Nieuwjaarsperiode door te komen. De Vereni- ging Vakantie Partners neemt, dit jaar voor het eerst, het initiatief om al leenstaanden met de feest dagen bij elkaar te brengen. DS Vereniging zal de alleen- gaanden, die zich daarvoor opgeven, samenbrengen in "hingen" van mensen die bij elkaar in de buurt wonen. De 'kringleden" spreken met el kaar af wat zij tijdens de feestdagen samen gaan doen. Dat kan variëren van, een kopje koffie bij elkaar drinken tot een logeerpartij tijdens de feestdagen, of zij kunnen besluiten samen met Kerst- en/of Nieuwjaar sa men "uit eten" te gaan. Om dat nogal wat alleengaanden «echts over een smalle *urs beschikken heeft de Vereniging een brochure sa mengesteld op welke wijze de feestdagen, samen met anderen, gezellig kunnen worden gemaakt en toch be taalbaar blijven. De Vereniging zal er voor zorgen dat iedereen binnen een "kring" met elkaar in contact wordt gebracht. De deelnemers krijgen een overzicht van hun kringle den en de brochure met han dige tips. Deelname aan deze kringen is voor leden van de WP geheel gratis. Alleen gaanden die geen lid zijn van de WP kunnen tegen een kleine bijdrage in de kosten ook meedoen. Voor alleengaanden, die meer willen weten over deze en andere activiteiten van de WP, is een gratis brochure beschikbaar bij de Vereni ging Vakantie Partners, Postbus 9, 4284 ZG Rijswijk NB, telefoon 0183-443354 Opa" nog 6 dagen dan "80" gefeliciteerd (etentje) xxx C M HME A JMFJ Citta Gilera zeer mooi, veel extra's 100% i.g.st. 2 jr. oud 1.375, 0180-631722 Wj zijn ons poesje Sieple kwijt 17 *k en donkergrijs. Gorterstraat 3 i tel. 0180-631177 t.k. Puch Maxi Special met. rood - helm slot 0180-632218 2 2-zitsbankjes Manou 45,- p.st. 0180-312889 t.k. opklapbed op wieltjes 50, 0182-372161 t.k. voliëre-kast 25,- 0180-632253 t.k. kerstboomvoet 2,- spel valkuil cd Queen 0180-633779 Wilt u weten wat er gaat ver anderen in de Algemene Bij standswet en wat dat voor u betekent? Krijgt u van de so ciale dienst onduidelijke in- formatie over beslissingen of over andere regels? Moet u steeds opnieuw verant woording afleggen? De nieuwe Algemene Bij standswet gaat per 1 januari 1996 in. Nieuwe 'gevallen' krijgen meteen met de nieu we regels te maken. Voor mensen die al een uitkering hebben gaat de nieuwe rege ling een jaar later in. Wat gaat er veranderen en wat betekent dat voor uw situatie? De Vrouwenbond FNV organi seert eind november een ac tieweek over de bijstands wet. Op dinsdag 28 novem ber komt de Vrouwenbond FNV met een promotie/infor matie-bus naar het plein ach ter het stadhuis (Breestraat) in Leiden. Van 10.00 tot 13.00 uur kan men terecht met vra gen. Tijdens de actieweek van 27 november tot 1 de cember kan men ook telefo nisch klachten of problemen over de uitvoering van de bijstandswet melden. Met de verzamelde klachten stapt de Vrouwenbond naar gemeenten en verantwoor delijke bestuurders. Om zo te zorgen dat de uitvoering van de Algemene Bijstands wet beter verloopt. Inlichtin gen: 010-4812011 of 0181- 626680. Puch Maxi nw. voorb geheel standaard 650,-0180-631261 jongencrossfiets 20" v a. 6 jr. 40,- kinderautostoel 40,- 0180-314970 Gouda - Op donderdag 16 november organiseert de Vereniging van Goudse Mu seumvrienden de jaarlijkse taxatiemiddag in museum het Catharina Gasthuis. Van 14.00 tot 17.00 uur zullen de heer Van der Wal en me vrouw Veenhoven van Gle- rum Veilingen uurwerken, zilver en sieraden taxeren. Kosten voor deze middag 5,-. Leden van de Vereniging van Goudse Museumvrien den betalen 2,50. In de to- pografiezaal van het mu seum is een speciale presen tatie ingericht van het Goud se zilver uit de 17e, 18e en 19e eeuw. in de vitrines zijn uiteenlopende voorwerpen te zien. Bovendien bezit het museum een bijzondere ver zameling zilver dat gebruikt werd bij protestantse, ka tholieke en joodse kerkdien sten. Dit is te zien in de kleine Gasthuiszaal. Het Catharina Gasthuis is geopend maan dag t/m zaterdag 10.00-17.00 uur en op zon- en feestdagen van 12.00 -17.00 uur. 0 M E R S B U 1 T E N Wassenaar Postbus 393 070-5116856 Vlaardingen Kastanjedreef 24 010-4742539 W I N T E R S B I N N E N Gouda - Op zaterdag 25 no vember wordt in het gebouw van de Vrije School Gouda aan de Ridder van Catsweg 256a de traditionele Herfst- markt georganiseerd. In de aula staan vele kraampjes opgesteld. Van alles is er te koop, zoals mineralen, wol in allerlei kleuren, houten speelgoed, zelfgemaakte poppen, boeken en nog veel meer. Voor die mensen die meer willen weten over het Vrije Schoolonderwijs is er een informatiestand. Verder kan iedereen een kijkje nemen in de school die qua bouwstijl en inrichting nogal afwijkt van andere scholen. De Herfstmarkt begint om 10.30 uur en duurt tot 14.00 uur. Versprille De Winterschilder reikt door heel Neder land verspreid maar liefst 13 prijzen uit met een totale waarde van ruim een ton. De prijs, een volledige vergoeding van het totale offertebedrag voor het winter- schilderwerk, is op maandag 20 novem ber door de voorzitter van het Bedrijf schap Schildersbedrijf, drs. J.W. Huis kamp, uitgereikt aan de familie De Vries uit Zevenhuizen. Het schilderwerk wordt in de komende wintermaanden verricht, en wel door Winterschilder B.C.W. Raaphorst uit Wassenaar. Hij geeft het huis van de familie De Vries een forse opknapbeurt en zet zo de slogan van de Winterschilder in werkelijk heid om: "Haal de zomer in huis met de Winterschilder". De familie De Vries was één van de 13 win naars van de Snelle-Beslissers-Actie. die de Winterschilder dit jaar voor liet eerst orga niseerde. Een actie gericht op particulieren of bedrijven, die al voor 1 november 1995 opdracht hadden gegeven tot het verrich ten van winterschilderwerk voor de maan den daarop volgend. Deze snelle beslissers konden een aantal vragen beantwoorden en aan de hand daarvan meedingen naar teruggave van het volledig bedrag van hun opdracht. Zeer de moeite waard, en de moeite was bovendien niet al te groot. De voornaamste vraag behelsde namelijk het beschrijven van een bepaalde kleurencom binatie in liet schilderwerk, zoals dat is aangebracht in liet hoofdgebouw van de Gasunie: het gebouw dat in 1994 de Natio nale Schildersprijs heeft gewonnen. Dit schilderwerk werd door de familie De Vries omschreven als: de kleuren doen mij den ken aan de Middellandse Zee, die namen we thuis mee. als die eindeloze dag met z'n twee. Deze poëtische ontboezeming levert deze familie prachtig schilderwerk ter waarde van het bedrag dat door de Winterschilder is geoffreerd voor de opdracht.

Hart van Holland | 1995 | | pagina 19