sor voor herenvolleybalteam NAS 1 msstu Goede resultaten bij onderlinge wedstrijden BROUWER DE KONING Diplomazwemmen in "De Sniep" Moerkapelse schaakjeugd in Waddinxveen Flyers dames 1 wisselvallig Ongelukkige wedstrijd Moerkapelle /Wh 7 Coenecooploop Badminton Avanti is er bijna UITVAARTVERZORGING Hart van Holland/22 november 1995 pagina 9 «ÉlMUf •gBBB.- illlill WOS*»AV£?< i.'iii'i'iiiii) Door Maria Soetens Benthuizen - Het herenvolleybalteam van sportvereniging NAS (Na Arbeid Sport) uit Benthuizen heeft sinds kort een sponsor gevonden. Het palletbedrijf van Leo van Rijswijk uit Bodegraven heeft het team shirts, broekjes en sokken kado gegeven in ruil ooor het dragen van zijn naam. Dit is een uniek gebeuren omdat NAS een vrij kleine volleybalvereniging is. Ze bestaan uit een herenteam, een damesteam, een meisjesteam en twee miniteams. Waddinxveen - In wijkgebouw Het Zuid- honk wordt zaterdagavond 25 novem ber een bingo-avond georganiseerd. Er worden, acht gewone rondes gespeeld met mooie prijzen. Hierna wordt een superronde gedraaid met een super- prijs als hoofdprijs. Ook is er een lote rij. Aanvang 20.00 uur, zaal open vanaf 19.30 uur. Sinterklaar, u moet uw paard niet zo knijpen! Jop, we hebben je echt gemist. Beterschap! mijn liefste L., er staat maar één ding op mijn verlanglijstje: jij! xxx W Lieve F., misschien niet voor lang meer maar het blijft prettig. Hele dikke kus R. Beloning: wie heeft mijn armb. gev. wtggoud schakels omg. Oranjewijk W-veen 618194 verloren: gouden schakelring rond 27/28 okt. omg. Zvh-Koudekerk Leiden 0180-634142 Gevonden: sleutelbos (geel label) 4 sleutels ford sleutel t.o. rabobank zvh 0180-631849 Waddinxveen- Vorige week zijn de on derlinge wedstrijden gehouden van de Waddinxveense Gymnastiekvereni ging TOOS. Zo'n 150 recreatie jongens, meisjes en dames hebben in hun wed strijd laten zien wat ze het afgelopen par hebben geleerd. Op maandag 13 november begon het met de wedstrijd van de meisjes 1. In Sportzaal de Duikelaar, streden de meisjes in de leeftijd van 6 t/m 8 jaar in een vlotte wedstrijd voor de eerste prij zen. Voor veel meisjes was het de eer ste wedstrijd dus best spannend. De meisjes moesten hun wedstrijd op de toestellen, lange mat, trampoline, balk en ringen zwaaien draaien. Deze wed strijd werd gewonnen door Monique N°bel met 36,2 punten, met een achter- s and van 0,5 punt. werd Melissa Hier- ck tweede. lp dinsdag 14 november was het de "eurt voor de meisjes 2. Deze meisjes 'eten oefeningen aan de volgende toe stellen zien; lange mat, trampoline, Dalken ringen zwaaien. Deze wedstrijd werd gewonnen door Karien van Ber gen met een puntentotaal van 34,6. Nipt weede werd Mathilde v.d. Eijk met een Pontentotaal van 34,4. onderdag 16 november was het de nSrt v°or de jongens. Bij de jongens 1 Pi lr ging Daan Vermeij met de eer- !B£j]s weg met een totaal aantal pun- ten van 35,5. Bij de jongens II (8-10 jr.) werd Paul Verheul eerste met 34,8 pun ten. Al deze jongens lieten oefeningen zien op de lange mat, trampoline, brug en rek. Bij de laatste en oudste jongens (10-13 jr.) werd Harmen Engel met 29,8 punten eerste. Vrijdag 17 november werden er twee wedstrijden gehouden, namelijk meis jes III (leeftijd 10-12 jr.) en de oudste dames van TOOS. Bij de meisjes III werd Winnie Malhu met 32,5 punten eerste, Janine Compeer volgde op de tweede plaats met een totaal van 31,9 punten. Bij de aspirant dames (12-16 jr.) won Maaike Dekker met een puntentotaal van 32,3 punten. Tweede was hier Mir: jam Hoefnagel die met 32,1 punten een verdiende tweede plaats haalde. Behalve de prijzen die er per categorie te verdienen waren, waren er ook twee bekers te verdienen, namelijk de Jeugd- beker voor de Turnster/turner tot 13 jaar met het hoogste puntentotaal en de Jacobeker voor de turnster/turner van 13 jaar of ouder met het hoogste puntentotaal. Bij de turnsters en tur ners tot 13 jaar werd de Jeugdbeker door Monique Nobel gewonnen met 36,2 punten. Bij de turnsters en turners ouder dan 13 jaar is de Jacobeker ge wonnen door Maaike Dekker, zij had een puntentotaal van 32,3 punten. De sponsoraktie die wethouder Van Soest aan zijn deelname aan de Coene cooploop heeft verbonden is afgeslo ten met een totaalbedrag van 4.150,-. De opbrengst is bedoeld voor de aan schaf van sport- en spelmateriaal voor visueel gehandicapte kinderen. In over leg met de Prinses Margriet Francis- caschool in Rotterdam zal dit materiaal aangeschaft worden en gebruikt wor den voor de kinderen op die school en die vanuit die school in Zuid-Holland en Zeeland worden bereikt. lichteiken kl. wandmeubel t.e.a.b. 0172-216872 T.k. hardhouten raamkozijnen nieuw div. maten. 0172-213151 T.k. Box bruin met verstelbare bodem 100.-. Aktivity center 15.-. tel. 0172-215154 Hoekopgestelde Bulthaup keuken (donker eikten) v.v. inbouwapp. Azalealaan 33, Boskoop Te koop kinderledikant commode toebehoren pr.n.o.t.k. tel. 0172-212672 Zevenhuizen- Team 1 van badminton vereniging Zevenhuizen speelde vrij dagavond in sporthal Swanla tegen team 3 van Blue Sky. Het team van Zevenhuizen, won deze wedstrijd met 7-1. In de distriktscompetitie klasse 5 staat team 1 nu op de eerste plaats. Team 3 en team 4 volgden dit goede voorbeeld en wonnen eveneens met 7- 1respectievelijk van B.C.L. 3 en Holy 4. Deze teams van Zevenhuizen komen uit in klasse 8 van de distriktscompetitie en bezetten beiden de eerste plaats. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 01821-1230 b.g.g. 2238 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Hazerswoude-Rijndijk- Het eerste he renteam van tafeltennisvereniging Avanti heeft afgelopen vrijdag gelijk gespeeld tegen The Back Hands. Pa trick van Meverden speelde goed en won twee wedstrijden. Jasper van der Heiden en Pieter van der Poel wonnen allebei een partij en ook de dubbel werd gewonnen. Avanti dat op de eer ste plaats staat in de 4e divisie heeft nog drie punten nodig om kampioen te worden. Ze moeten vrijdag 24 novem ber naar Papendrecht om daar te spe len tegen nummer 4. Het eerste damesteam doet het bij de senioren niet slecht. Afgelopen zater dag heeft het team met BA verloren van de nummer 1, Amsterdam '78. Nadia Huizer wist twee punten voor haar team te scoren. Marjolein Snel en Paula Daalhof wonnen allebei een wedstrijd. Zeker is, dat ze volgend seizoen ge woon weer derde divisie gaan spelen. Waddinxveen - Op dinsdag 15 novem ber hebben weer 71 kinderen voor het A-diploma gezwommen in Gouwebad de Sniep. Als afgevaardigde van de Na tionale Zwemraad was de heer H. v.d. Velde aanwezig. De beoordelingscom missie bestond uit de heren Rob Hoger- brugge, Cock Slagter en Erwin Arnold. De kandidaatjes hebben heel goed ge zwommen en zijn allemaal geslaagd. De namen van de geslaagden zijn: Lind- sey Schakelaar, Remy Smits, Wietse Osinga, Jasper van der Zwan, Mariëlle Broer, Renze Roskam, Jill Zwanenburg, Alexander Jensen, Miranda van Beek, Daniëlle de Jong, Jannes Berghout, Len- nard Reeuwijk, Michel Kemp, Sanne v.d. Wijngaard, Ruben Rueb, Erik van der Put, Maurice van der Velde, Kiki Huyben, Mike Uiterwijk, Jiska Soeten- ga, Kevin Kaptein, Derk-Jan Kool, Hil- mar de Vries, Niels v.d. Berg, Alinda Dijkstra, Vinanda Wassenaar, Angela Moerland, Kayleigh van Kerkhof, Joost Kroon, Marit van Duyn, Martijn Verwe- ij, Sven Hendriks, Ricky Donnars, Susanne Jansen, Sacha Scholten, Bart Rotteveel, Koen Rotteveel, Hendrik Es- huis, Liza Heijkoop, Laura de Vrij, Elline Bout, Alexander Janisch, Mark de Rui ter, Sebastiaan Vinkhuyzen, Steven Gil lis, Lisanne van der Wilt, Elise Roodbol, Sven Wesselink, Steven de Lange, Ar nold Nobel, Jeffrey Visser, Kevin de Vreugd, Michel de Bruin, Mattijs Frank, Pascal van der Plaat, Laura Vermeer, Jasper v.d. Hoeven, Marjolein Lind- hout, Anne Lindhout, Lianne Bregman, Marjet de Vries, Ian Segers, Kevin Colla, Dorien van Leeuwen, Willianne de Wit, Linda Kandt, Hannah Hendriksen, Ge- ran de Leeuw, Sarah Eitjes, Jaco in 't Wout, Sven Bakker. 111 Moerkapelle- Afgelopen zaterdag speelden acht Moerkapelse schaker- tjes in het 17e WSV-toernooi. Er waren ruim 90 deelnemers, onderverdeeld in vier leeftijdsgroepen: B tot en met 16 jaar, C tot en met 14jaar,Dtoten met 12 jaar en E tot en met 10 jaar. In groep B bereikte Aron Kroon met een goede score van 2 uit 5 de 15e plaats. In groep C scoorde Sven Stange 5,5 uit 7 en werd daarmee tweede. Hij mocht een beker mee naar huis nemen. Jesse van Elteren bereikte hier met 4,5 uit 7 een keurige zesde plaats. In groep D werd de schaakvereniging Moerkapelle ver tegenwoordigd door vijf spelertjes: Hugo van Elteren scoorde 6 uit 9 en werd uiteindelijk zevende. Aart-Jan van Vliet, die heel goed begon, eindigde met 4,5 uit 9 als vijftiende. Kevin Bakker knokte zich naar 4,5 uit 9 en een 17e plaats. Sander Hertog moest genoegen nemen met 4 uit 9 (20e plaats). Peter van Vuurde sprokkelde 3 uit 9 bij elkaar (plaats 27). Waddinxveen-Dames 1 wilde revanche op de onnodige nederlaag tegen Ide- Trading. DAS werd hier het slachtoffer van. Vooral de eerste helft liep als een trein. DAS werd overrompeld door goed uitgevoerde aanvallen, maar vooral door een sterke verdediging. De stand bij rust was 42-22. De tweede helft veranderde bij Flyers de intercity in een stoptrein. Veel balverlies en slech te passes zorgden ervoor dat DAS weer in de wedstrijd kwam. Maar dankzij Nicole Bierwolf (17 punten in de twee de helft) bleef Flyers overeind. Eind stand 71-60. Topscoorder: Nicole Bier- wolf met 23 punten. Dames 4 speelde een goede wedstrijd en had al vlug een rustgevende voor sprong. Hierna bleven de Waddinx- veense dames bij de les en behaalden zo een mooie en ruime overwinning. Eindstand 56-25. Topscoorder: Nicole Berg met 15 punten. Dames 5 verloor de wedstrijd in de eerste helft. De achterstand daarin op gelopen werd ondanks een betere tweede helft niet meer ingehaald. Eind stand 23-41Topscoorder: Lia van Zand bergen met 12 punten. Jongens kadetten 2 konden het niet bolwerken tegen Argus en liepen tegen een regelmatige nederlaag aan. Toch zit er in dit team vooruitgang en op bepaalde momenten was dit in de wed strijd terug te zien. Uitslag 41-79. Top scoorder: Michiel Mos met 11 punten. Ook bij meisjes kadetten 2 was de te genstander, Springers, beter. In deze wedstrijd was er sprake van twee aan vallend ingestelde ploegen. Hierdoor ontstond er een levendige strijd, waar bij de scores van Springers beter ver zorgd waren. Uitslag 45-68. Topscoor ders Anne Willemijn Crompvoets en Joy ce van Dijk, ieder met 10 punten. De eer bij de jeugd werd dit weekende hoog gehouden door het jongste team van Flyers. De benjamins speelden te gen Jumpers een spannende wedstrijd. Pas in de laatste periode werd de over winning veilig gesteld. Daarvoor ging het om en om, met steeds een iets beter Flyers. Topscoorder werd Gerben Stou ten met 12 punten. Vrijdag 24 november om 21.00 uur in de Duikelaar Flyers heren 1 tegen Rotter dam-zuid. Moerkapelle- Het eerste team van voet balvereniging Moerkapelle verloor af gelopen zaterdag de uitwedstrijd tegen FC Perkouw op een ongelukkige ma nier. In de eerste helft was Moerkapelle duidelijk de beter voetballende ploeg. In het eerste gedeelte van de wedstrijd was Perkouw overigens wel iets ster ker. Dat resulteerde al na twee minuten in een schot op de paal en een net over het doel gaand schot uit een vrije trap. Langzamerhand nam Moerkapelle ech ter het initiatief in handen en had Per kouw weinig meer te vertellen. Zo be landde de bal vanaf de zijkant uit een schot van Lennart Visser ook op de paal en schoot Danny Pols even later net naast. Enkele minuten voor rust schoot Erik Noorland, vanaf grote af stand op doel. Jasper Verdoold van Perkouw leek de bal gemakkelijk te kun nen pakken, maar blunderde en liet de bal los, waarna Peter Paul Breedijk sim pel 0-1 kon intikken. Moerkapelle rook nu mogelijkheden. Eerst schoot Lenn art Visser rakelings over, waarna René Stormbroek het even later van grote afstand probeerde. Keeper Verdoold dook over de bal heen dat betekende 0- 2 en tevens de ruststand. In de eerste helft ontvingen een Per kouw speler en Erik Noorland geel, iets wat later voor Moerkapelle gevolgen zou hebben.Moerkapelle leek op rozen te zitten, maar kort na rust nam de wedstrijd een wending. Uit een scrim mage voor het doel schoot de gevaarlij ke spits Arco Butter 2-1 in. Velen waren van mening dat doelman Ad v.d. Kraan (hij verving de geblesseerde Mark Huis man) hierbij onreglementair was aan gevallen. De zeer dicht in de buurt staande scheidsrechter J.W. Kok uit Gouda keurde de treffer echter goed (na de wedstrijd verklaarde hij, dat een Moerkapelle speler z'n eigen doelman ten val bracht) en dat betekende 2-1. Perkouw werd nu sterker en drong Moerkapelle in de verdediging. Aan Moerkapelse zijde kreeg Lennart Vis ser nog een kans, maar hij kreeg de bal niet onder controle. Halverwege de tweede helft beging Johan Heijboer een overtreding. Uit de vrije trap werd ge scoord, maar deze treffer werd om on duidelijke reden afgekeurd, dus kwam Moerkapelle goed weg. Moerkapelle kreeg nog één kans. Patrick Zwarteveld brak door, maar speelde over, waar hij misschien beter zelf had kunnen schie ten. Na ongeveer 25 minuten in de twee de helft viel de gelijkmaker toch. Via een aanval over links schoot een Per kouw speler de 2-2 binnen/Direct daar na ontving Erik Noorland z'n tweede gele kaart en hij moest vertrekken. Via enkele wissels probeerde trainer Cees Verbree een punt te redden. Vijf minu ten voor tijd werd doelman Ad v.d. Kraan door een Perkouw speler tegen de grond gelopen en bleef geblesseerd liggen. De scheidsrechter liet de Per kouw aanval echter doorgaan. Terwijl v.d. Kraan nog steeds op de grond lag kwam een Perkouw speler met de bal het strafschopgebied binnen. René Stormbroek beging een overtreding. Dit betekende een strafschop en een rode kaart voor René. De emoties laai den hoog op. Na een langdurige verzor ging van v.d. Kraan, benutte Arco But ter de strafschop en moest Moerkapel le de wedstrijd met negen man uitspe len. Vlak voor tijd trok Mark Kloos een tegenstander binnen het strafschopge bied aan z'n shirt. Dit betekende op nieuw een penalty en geel voor Mark Kloos (z'n derde, dus één wedstrijd uitsluiting). De penalty werd benut door Marcel Butter (4-2) Kort hierna werd de wedstrijd beëindigd en verliet Moerkapelle zeer teleurgesteld het veld. Zaterdag volgt de thuiswedstrijd tegen Siveo.

Hart van Holland | 1995 | | pagina 9