Nart van Holland Alle medewerkers van het Wensen iedereen prettige feestdagen en een gelukkig nieuwjaar! Hart van Holland/20 december 1995 IP IB IE IT IB 1R WOOMIBJM Extra hoge inruilprijs. FEEL FREEFEEL SUZUKI ALPHEN A/D I Baleno 1.3 S Hatchback: nu voor f 24.995,-. De nieuwe Baleno 1.3 S Sedan: nu voor f 26.995,-. De nieuwe 'm woningbouwvereniging pagina n Kantoor "BETER WONEN" qesioten Het kantoor van woningbouwvereniging "Beter Wonen" is van maandag 25 tot en met vrijdag 29 decem ber 1995 gesloten. Vanat dinsdag 2 januari 1996, om 09.00 uur kunt u weer bij ons terecht. Voor dringende klachten kunt u terecht bij de heer P, Vermuim, tel. 0180-632806. Voor glasschade en storingen verwijzen wij u naar de telefoonnummers vermeld in het Woonmagazine van "Beter Wonen". Namens bestuur en medewerkers wensen wij u prettige feestdagen, C.P. Voorberg directeur a.i. December mag dan te boek staan als de duurste maand van het jaar, maar als het aan Suzuki ligt, wordt het de voordelig ste. Want Suzuki introduceert nu al de Baleno's van 1996. En wat bij Suzuki standaard is, noemen andere merken al gauw heel compleet. Neem alleen al de veiligheid. Zowel de bijzonder compacte en sportieve Hatchback als de uitermate ruime en comforta bele Sedan zijn voorzien van veiligheidsbalken in de portieren. Terwijl ze ook nog eens standaard zijn uitgerust met dub bele airbag, wat volstrekt uniek is in deze prijsklasse. De achter bank is bij alle versies in delen neerklapbaar, waardoor u bijvoorbeeld zonder problemen een uit de kluiten gewassen kerstboom kunt vervoeren. De betrouwbare 1.3 en 1.6 liter motoren zijn - ook weer standaard - voorzien van 16 kleppen en multi-point brandstof injectie. Zodat de auto's behalve pittig ook uitermate zuinig zijn. Daarnaast zijn de Baleno's, zoals elke Suzuki, dermate goed gebouwd, dat we er met een gerust hart 3 jaar volledige garantie en 6 jaar carrosseriegarantie op geven. Alsof dat nog niet genoeg is, biedt Suzuki tijdelijk ook nog eens een extra hoge inruilprijs voor uw huidige auto. Zodat u nu wel heel voordelig het nieuwe jaar kunt beginnen. Prijzen incl. BTW, excl. kosten rijklaar maken. Oe prijzen gelden voor vanaf 1-1-1996 geregistreerde Baleno's. U least al een Suzuki Rnlona m„„i r «n Importeur: B V. NIMAG, Postbus 3250, 3274 ZH Heinenoord, 10186) 60 79 11. Vraag de dealer naar de gun tiaj leaseffnanrLT T mnd '20 000 km PJ- fu" operational lease). a aar ae gunstige lease-, fmancierings- en verzekenngsvoorwaarden van Suzuki Financial Services. De klapper van 1995

Hart van Holland | 1995 | | pagina 27