■I! Zevenhuizen Moerkapelle c Maartenskoor in de St. Jan •1 Foto's in het HART VAN HOLLAND (Tips voor het gebruik van vuurwerk) Wijziging Bouwverordening Hart van Holland/20 december 1995 pagina 5 Kerstboominzameling (Melding/aanvraag bouwvergunningen Goedkeuring belastingverordeningen Vergunning Wet Milieubeheer Aanvraag sloopvergunning Tervisielegging bouwplan ■Sail Gepubliceerde foto's in het Hart van Holland kunnen aan ons kantoor, Noordelij ke Dwarsweg la te Zeven huizen, afgehaald worden a 5,-. Nabestellen kan ook: na betaling van 7,50 kan de foto een week later afgehaald worden, (nabe stellen tot uiterlijk een week na verschijning). Fo to's zijn af te halen vanaf donderdagmorgen na ver schijning van het Hart van Holland. L. A Gemeente Elders in deze krant zijn de bepalingen genoemd voor het afsteken en de verkoop van vuurwerk. Wanneer vuurwerk wordt afgestoken dienen onderstaande tips in acht te worden genomen: V erbranding? E erst water, de rest komt later! I s de gebruiksaanwijzing in het Nederlands. ...en vooraf gelezen? L aat vuurwerk niet slingeren, berg het op in een blikken trommel! I s de omgeving veilig; ramen en deuren gesloten? G ebruik alleen vuurwerk van goede kwaliteit! O ntsteken met sigaar/sigaret e.d.; nooit met lucifers N ooit met vuurwerk gooien! T oeschouwers achteruit, tenminste 6 meter S iervuurwerk blijft mooier dan knallers! T er beveiliging: plaats pijlen in een gedeeltelijk ingegraven en/ of met zand gevulde fles E Ike landing in het oog houden; voorkom schade en/of brand! K oud vuurwerk bestaat niet; ook sterretjes zijn gevaarlijk! E Ik huisdier is bang; voorkom paniek en blijf bij hen! N iet-ontploft vuurwerk nooit herontsteken, na 10 minuten onklaar maken door het in een emmer water te gooien! De jaarlijkse inzameling van de kerstbomen vindt plaats op woensdag 3 januari 1996 van 13.00 tot 17.00 uur. De inzamel- plaatsen zijn: kern Zevenhuizen: nabij gemeentehuis. Dorpsstraat; kern Moerkapelle: vrachtwagenparkeerplaats Ambachtstraat/ Nijverheidstraat; kern Oud Verlaat: nabij De Vierkap. Voor iedere boom die U inlevert krijgt U een ontvangstbewijs. Met dit ontvangstbewijs heeft U kans op een van de 15 door het gemeentebestuur beschikbaar gestelde waardebonnen ter waarde van f 5,-, f 10,-, f 15,-, f 25,- en f 35,-. Verder worden er diverse prijzen door winkeliers beschikbaar gesteld. De winnende nummers zullen op 4 januari 1996 bij bij het gemeentehuis in Zevenhuizen, John Kadiks, Dorpsstraat 30 te Moerkapelle en bij De Vierkap in Oud Verlaat bekend worden gemaakt. De prijzen kunnen bij John Kadiks en op het gemeen tehuis worden afgehaald. Op 3 januari 1996 is er vanaf 19.00 uur een jeugdbrandweeroe- fening nabij de Ambachtstraat te Moerkapelle. De jeugdbrandweer houdt toezicht bij het in brand raken van de bomen en zal de brand tot een goed einde brengen. De burgemeester van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle maakt ter uitvoering van het bepaalde in artikel 139 e.v. van de gemeentewet bekend dat op 12 december 1995 de 3e serie wijzigingen op de Bouwverordening door de gemeenteraad is vastgesteld. De gewijzigde Bouwverordening treedt op 28 december 1995 in werking. Zevenhuizen, 13 december 1995, de burgemeester voornoemd, L.M. Schoots Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat de volgende melding/aanvraag om bouwvergunnin gen zijn binnengekomen: -de bouw van een bedrijfsruimte aan de Bredeweg 40 te Moerkapelle (11 december 1995); - het plaatsen van een dakkapel aan de Wilgenlaan 1 te Zevenhui zen (12 december 1995); - het plaatsen van een berging aan de Kratonlaan 73 te Zevenhui zen (12 december 1995; -de bouw van 6 vrije sectorwoningen aan De Lepelaar 10 t/m 20 te Moerkapelle (14 december 1995); -de bouw van een serre met schuifdak aan het Hazeveld 11 te Zevenhuizen (14 december 1995); -de bouwvan een woning aan de Dorpsstraat 21 te Zevenhuizen (15 december 1995); -de bouw vaneen kantoorvilla aan de Burgemeester Klinkhamer- weg naast 86 te Zevenhuizen (15 december 1995); - het plaatsen van een kantoor aan de Bredeweg 118/120/122 te Zevenhuizen (18 december 1995); - het plaatsen van een tuinbouwkas en een korridor achter Brede weg 40 te Moerkapelle (18 december 1995); -het plaatsen van een bedrijfsruimte aan de Bierhoogtweg 7 te Zevenhuizen (18 december 1995). Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle maken bekend dat het college van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland bij besluit van 6 december 1995 de navolgende raadsbesluiten van 2 november 1995 hebben goedgekeurd: - besluit tot vaststelling van de "Verordening op de heffing van afvalstoffenheffing", goedgekeurd onder nummer 274930; - besluit tot vaststelling van de "Verordening op de heffing en invordering van reinigingsrechten", goedgekeurd onder nummer 275060; -besluit tot vaststelling van de "Verordening op de heffing en invordering van rioolrechten", goedgekeurd onder nummer 205071. Genoemde besluiten liggen met ingang van heden voor een ieder tijdens kantooruren ter inzage op de gemeentesecretarie. Zevenhuizen, 19 december 1995. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle, de secretaris, de burgemeester, A. Visser L.M. Schoots Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, hiertoe gemach tigd door het college van burgemeester en wethouders, maakt bekend dat de volgende aanvraag om sloopvergunning is bin nengekomen: - Het slopen van een gedeelte van een tuinbouwkas aan de Bredeweg 40 te Moerkapelle (ingekomen 12-12-1995) Zevenhuizen, 15 december 1995 Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, C.A.H. Oosterhoff Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle: gelet op afdeling 3.6 van de Algemene Wet Bestuursrecht; maken bekend, dat door hen op dinsdag 19 december 1995 vergunning is verleend ingevolge de Wet milieubeheer naar aanleiding van de aanvraag van de heer A. Jongeneel om een vergunning ingevolge de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een schapenhouderij en schapenhan- del, gelegen aan het adres Knibbelweg 29 te Zevenhuizen. Aan deze vergunning zijn voorschriften verbonden, die nodig zijn ter bescherming van het milieu. De vergunning en alle terzake zijnde stukken liggen ter secreta rie van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, ter inzage en wel van donderdag 21 december 1995 tot donderdag 1 februari 1996, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur (inzage van de stukken buiten bovengenoemde tijden is mogelijk na telefonische afspraak). Bij de Raad van State staattot donderdag 1 februari 1996 beroep open voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die tijdig tegen de ontwerp-beschikking bedenkin gen hebben ingebracht; d. degenen, die bedenkingen hebben tegen wijzigingen, die in de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; e. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelij kerwijs niet in staat is geweest tijdig bedenkingen in te brengen. Het beroepschrift moet worden gericht en gezonden aan de Raad van State, afdeling bestuursrechtspraak, Postbus 20019 2500 AE Den Haag. Een beschikking wordt van kracht met ingang van de dag na het einde van de beroepstermijn. Indien gedurende die termijn een verzoek tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan, wordt de beschikking niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE Den Haag. Zevenhuizen, 19 december 1995. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle, De secretaris. De burgemeester, A. Visser [_.M. Schoots De burgemeester van Zevenhui zen-Moerkapelle maakt bekend, dat vanaf 21 december 1995 ge durende twee weken, ter ge meentesecretarie, sectie V.R.O.M Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, het volgende bouwplan ter inza ge ligt van: - Van Duyn's Beheermij. b.v. voor het plaatsen van een kantoor aan de Moerkapelse Zijde 38 te Moerkapelle. Het plan ligt in het door de raad vastgestelde maar nog niet door Gedeputeerde Staten goedge keurde bestemmingsplan 'Dorpsgebied Moerkapelle". Dit houdt in dat de gevraagde ver gunning op grond van artikel 50 lid 1 van de Woningwet moet worden aangehouden. Het voor nemen is om met gebruikmaking van artikel 50 lid 5 van de Wo ningwet de vergunning te verle nen. Alvorens hieromtrent een beslis sing te nemen wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om ge durende de termijn van de tervi sielegging tegen het verlenen van de vergunning bedenkingen in te dienen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle. Zevenhuizen, 21 december 1995 De burgemeester van Zevenhui zen-Moerkapelle, L.M. Schoots Voor de 15e maal voert het Maartens koor in de St. Jan van Gouda op tweede Kerstdag een Kerstdeclamatorium uit. Op bijzondere wijze zal het thema "Em manuel - God met ons" bezongen en verwoord worden. De schriftlezingen worden verzorgd door ds. H. Liefting, het orgel wordt bespeeld door Jan Bonefaas en de alge hele leiding is in handen van Poula de Gier. Voorafgaand aan de zangdienst zal Jaap van der Ende op het carillon van de kerk kerstmelodieën ten gehore brengen. Aanvang 10.30 uur. Toegang ƒ7,50; kin deren tot en met 12 jaar gratis.

Hart van Holland | 1995 | | pagina 5