Compu-Net-Nederland nieuw in Boskoop Flyers Dames in halve finale Fotokring Visie exposeert in bibliotheek Waddinxveen Diplomazwemmen De Sniep eurohome Voorlichtingsavond voor zwangeren Bassen gezocht Boeken met een staartje VW Boskoop Starfestival uitverkocht Inzamelen kerstbomen en bakolie BROUWER DE KONING Koffie-ochtend Foto's in het HART VAN HOLLAND Kerkdiensten UITVAARTVERZORGING Zijde 36 0172-214550 Lees eens over dieren Gepubliceerde foto's in het Hart van Holland kunnen aan ons kantoor, Noordelij ke Dwarsweg la te Zeven huizen, afgehaald worden a 5,-, Nabestellen kan ook: nè betaling van ƒ7,50 kan de foto een week later afgehaald worden, (nabe stellen tot uiterlijk een week na verschijning). Fo to's zijn af te halen vanaf donderdagmorgen na ver schijning van het Hart van Holland. Zondag 7 januari Hart van Holland/4 januari 1996 pagina 11 Door Eline Decker Boskoop - Sinds vier weken is in Bos koop een winkel geopend van Compu- Net-Nederland. In deze winkel kan men terecht voor computers, printers, net werken, boeken, spelletjes, maar ook met vragen over bijvoorbeeld een ka potte pc. Compu-Net-Nederland leverde altijd aan bedrijven. Deze winkel is eigenlijk een extra service voor de consument. Vooral in Boskoop, waar veel kwekers zitten, is het een succes. De kwekers gaan nu toch beginnen met alles in de computer te zetten. Een medewerker van Compu-Net-Nederland komt bij de kwekers thuis om uit te leggen hoe zo'n computer precies werkt en wat je er mee kunt doen. Verder begeleiden ze netwerken van kleine bedrijven en kan toren. Maar ook de particulier die bij voorbeeld een nieuwe printer zoekt, kan hier terecht. Er worden scherpe prijzen gehanteerd omdat de spullen rechtstreeks geïmporteerd worden. Voor meer informatie: Compu-Net-Ne derland 0172-216971. De ruime sortering aan de Nassaustraat 7 te Boskoop. Waddinxveen- Flyers dames winnen bekerwedstrijd tegen Jumpers, een team uitkomend in de promotiedivisie. Heren 1 verliest duel van Springers. Jongens kadetten weer een winstpartij. Heren 3 verrast tegen Team Ten Drea mer. Jongens paserelle 2 ook winnaar. Woensdagavond versloeg dames 1 in de bekerwedstrijd de koploper in de promotiedivisie, Jumpers uit Den Haag en staat nu in de halve finale. Het was een - uit Flyers oogpunt bekeken - uit stekende wedstrijd. Vooral verdedi gend klopte het voor de volle 100%. Jumpers had hierop geen enkel ant woord en bleef de gehele wedstrijd zoe ken naar openingen. De scoringskan sen die Flyers kreeg werden benut en de ruststand ging in met een kleine voorsprong (21-16). Op zich al verras send. Jumpers probeerde de tweede helft met een fanatieke press het spel van de dames te ontregelen, dit lukte gedeeltelijk. Met nog dertien seconden te spelen stond Flyers vier punten voor, maar Jumpers wist toch nog ge lijk te komen. Hierna volgde een verlen ging van vijf minuten. Flyers hield het hoofd koel en won de wedstrijd met 65- 62. Deze overwinning telt en zal voor opschudding zorgen in de basketball wereld. Topscoorders werden Antia van Unen en Gaby Kuyer, ieder met 20 punten. Vrijdagavond vond de "derby" plaats tussen Flyers en Springers. In een volle Duikelaar had Flyers de beste start. Niet dat er goed gespeeld werd, maar met gecontroleerd spel wisten de Wad- dinxveners steeds een kleine voor sprong te behouden. Ruststand 44-41. in de tweede helft bleef het spel van Flyers iets te gecontroleerd, waardoor het fanatiekere Springers het heft in handen kon nemen. Een ongelukkige beslissing van de scheidsrechters op een nog ongelukkiger tijdstip bracht Springers met vier vrije worden op voorsprong. De rest van de speeltijd bleven de teams om en om scoren, waardoor de winst naar Springers ging. Uitslag 75-78. Topscoorder: Wolter Zwijnenburg met 21 punten. Heren 3 speelde een wedstrijd met twee gezichten. De eerste helft was slecht, alleen dankzij de scores van uit blinker Derk Deenik (15 punten) bleef de achterstand met rust beperkt tot 27- 37. De tweede helft ging het stukken beter. Er werd als team samen gewerkt en de tegenstander Team Ten Dreamer werd overklast. Eindstand 73-62. Top scoorder: Derk Deenik met 32 punten. Jongens kadetten 1 won weer. Nu was Leiden de tegenspeler. Vooral in de eerste helft was er sprake van een groot klasseverschil. Met goed samenspel ging Flyers de rust in met een 54-22 voorsprong. In de tweede helft bood Leiden wat meer tegenstand, maar de overwinning kwam niet in gevaar. Eind stand 95-56. Topscoorder; Hans Peters met 30 punten. Jongens passerelle 2 had in Jumpers een gelijkwaardige te genstander. Hierdoor ontstond een boeiende en spannende wedstrijd. Flyers bleef de gehele wedstrijd een kleine voorsprong houden en ondanks fel aandringen van Jumpers in de laat ste minuten bleven de winstpunten in Waddinxveen. Uitslag 37-31. Topscoor der; Erik Sikkel met 18 punten. A.s. vrijdagavond om 21.00 uur in de Duikelaar Flyers Dl tegen Juventus uit Schiedam. Waddinxveen- Met de titel "Mag ik u voorstellen: Waddinxveen" exposeert de fotokring Visie in de Openbare Bibli otheek van Waddinxveen. In meer dan 40 foto's, op formaat 30 x 40 cm, wordt een scala aan onderwerpen belicht, zoals landbouw, polder, architectuur, wielrennen, hefbrug, de bibliotheek, etc. De foto's zijn gemaakt door de le den Ekko ten Cate, Rob Kempkes, Kobie Koorengevel, Annerie en Jaap Lievaart, Hamid Meskine, Rolf Torenbeek, Dirk Veniet en Rita Witkamp. De foto-expositie was eerder te zien in Pelhrimov, Tsjechië, waarmee de ge meente Waddinxveen een vriend schapsband onderhoudt. De expositie is vanaf woensdag 3 janua ri tot en met dinsdag 6 februari tijdens de openingsuren van de bibliotheek, Van Meckelenburg Schwerinlaan 1 te Waddinxveen te bezichtigen. De biblio theek is geopend op maandag, woens dag, donderdag en vrijdag van 14.30 uur tot 20.30 uur, dinsdag van 10.00 tot 12.00 en van 14.30 tot 17.30 en zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur Waddinxveen - Dinsdag 12 december is in Gouwebad De Sniep weer gezwom men voor het A-diploma. Er deden 40 kinderen mee, die allen zijn geslaagd. Namens de Nationale Zwemraad was de heer A. van den Berg als afgevaardig de aanwezig. De beoordelingscommis sie bestond uit de heren Wim van Min nen, Rob Hogerbrugge en Erwin Ar nold. De namen van de geslaagden zijn: Nao mi Alphenaar, Marjolein Binkhorst, Tom Landheer, Anoeska Wever, Sten Hvirring, Inge Slot, Joost Renirie, Mi chelle Vurens, Sharon Scharff, Bo van Raad, Kirsten Bergwerff, Marlies Dul- laart, Collin Hoogendoorn, Jordi van der Knijff, Maaike de Koning, Chaya van der Zwan, Carlos te Pas, Marloes Kaan dorp, Erik de Vries, Hannah de Graaff, Melissa Weijers, Mirte Dijkhuizen, Pa trick van Rootselaar, Tommy Scholten, Lorena Marfella, Frederique Gullikers, Koen Semeijn, Ellen Clements, Annelies Donk, Kim Voerman, Jessica Stam, Ma- riëlle Freeke, Sjors van der Schee, Maartje Asscheman, Simon de Raad, Stef den Houdijker, Marret Westera, Beatrix Noorland, Maarten Beeken kamp en Lydia Rijken. Gouda-Op woensdag 17 januari vindt in het Groene Hart Ziekenhuis (Jozefloka- tie) een voorlichtingsavond plaats voor zwangere én hun partners. De avond duurt ongeveer twee uur en start voor een eerste groep om 19.30 uur en om 20.30 uur voor een tweede groep. De toegang is gratis. Tijdens deze avond wordt door middel van een uitvoerige videofilm getoond hoe de gang van zaken is rond een bevalling op de afdeling verloskunde van het Groene Hart Ziekenhuis (GHZ). Aansluitend zal een verpleegkundige wat vertellen over het verblijf op de afdeling verloskunde. Ook zal een me dewerkster van de Kruisvereniging Gouda ingaan op de periode na de be valling. Naast deze presentatie zijn een groot aantal kramen ingericht met informatie over borstvoeding, flesvoeding, diver se baby-verzorgingsprodukten, luierservice, kraamzorg, enz. Ook zijn een verloskundige en verpleegkundi gen van de afdeling aanwezig. Tijdens dit gedeelte van de avond is er volop gelegenheid tot het stellen van vragen. Aanmelden voor deze gratis voorlich tingsavond kan telefonisch tussen 9.00- 12.00 uur bij de afdeling verloskunde van het Groene Hart Ziekenhuis: 0182- 566445. Op dit zelfde nummer is meer informatie over deze voorlichtings avond te verkrijgen. Gouda - Het Goudse koor Eigenwijs is voor de nieuwe muziektheaterproduk- tie op zoek naar bassen met koorerva ring. De nieuwe produktie, die op 12 april in première gaat, heeft als thema oorlog. Een van de stukken die uitge voerd wordt is "Gegen den Krieg" van Hanns Eisler. Eigenwijs repeteert op de woensdag avond, van 20.00-22.30 uur in de Vrije School in Gouda. De komende periode zijn er extra repetities ingelast. Maud Meilof is de vaste dirigente van Eigen wijs. Maurits Broekema regisseert de produktie. Bassen die belangstelling hebben kunnen contact opnemen met Maud Meilof: 0184-642649. Boskoop- Hou je van dieren? Dieren met een staart en zonder staart? Dieren die knorren, blaffen, brullen of sissen? Of vind je sommige maar griezelig? Of reuze interessant? Of lief? Of mooi? Liep je in de dierentuin en dacht je wat zouden tijgers eten in het wild of giraf- De VW in Boskoop heeft de volgende evenementen in de voorverkoop: AC/ DC op 28 juni in Gent in België; Formule I Grand Pruts België, Spa-Francorcham- ps, 23 tot en met 25 augustus; Nacht van Oranje op 29 april in Ahoy Rotterdam met medewerking van nederlandstali- ge artiesten; André Rieu op: 9 en 10 februari in Ahoy Rotterdam, 21 februari in Maastricht in een 'after carnaval con cert' met een eenmalig nieuw repertoi re; Schlagerfestival '96 op 13 en 14 sep tember in Kerkrade. De openingstijden in het nieuwe jaar: zondag gesloten; maandag: 's ochtends gesloten-13.30-16.30 uur; dinsdag t/m vrijdag 9.30-12.00 en 13.30-16.30 uur; zaterdag 9.00-13 uur. Boskoop - Het Starfestival van de carna valsvereniging De Krooshappers uit Boskoop is tot de laatste plaats uitver kocht. Mensen die nog geen kaarten hebben komen er zaterdag 13 januari echt niet in. Het Starfestival, dat in de beurshal aan de A.P. van Neslaan plaatsvindt heeft een keur aan arties ten. De zaal gaat open om 19.00 uur met om 20.15 uur Peter Koelewijn, 22.30 uur Glennis Grace en om 0.15 uur Marco Borsato. Verder op programma de uit reiking van de hoogste onderscheiding van De Krooshappers de Kardieler. Ook is er een spetterende eigen inbreng van "De Krooshappers". De bands op deze avond zijn Funny house Jazz band en Daylight Super Band en boerenkapel De Baggerbeu- gels. Verder dansgardes Donderkop- jes, De Spetters en de Prinsengarde Raad van Elf, Prins Jojo en Hofdame Rosalyn. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 01821-1230 b.g.g. 2238 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Boskoop - Vrijdagmiddag 5 januari kun nen de Boskoopse kinderen kerstbo men inleveren bij de gemeente. De bo men worden vervolgens versnipperd. Voor elke ingeleverde kerstboom ont vangt men twee kwartjes. De kerstbo men kunnen van 12.00 tot 13.00 uur op een drietal plaatsen in de gemeente worden ingeleverd, te weten: Goudse Rijweg, parkeerterrein bij supermarkt Hoogvliet, Torenpad, parkeerterrein naast het gemeentehuis en Snijdelwijk, Waddinxveen - De Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen/afdeling Wad dinxveen, heeft op 11 januari een koffie ochtend in Kreater, Kerkstraat 13. Deze naast de flat Lage Weide. Niet alleen kerstbomen moeten op een milieu vriendelijke manier worden verwerkt, ook bakolie en vetten die bij de viering van de jaarwisseling zijn gebruikt, vra gen om een zorgvuldige behandeling. Alle soorten olie en vet kunnen na Nieuwjaar worden ingeleverd op de gemeentewerf aan de A.P. van Neslaan, dagelijks van 13.00 tot 16.30 uur en zaterdags van 9.00 tot 13.00 uur. fen of sneeuwuilen. Je zou er best wat meer van willen weten? Dan is het nieuwe leesprogramma iets voor jou. Haal een deelnemerskaart, lees 3 (of als jet wilt 5) dikke of dunne, mooie of spannende boeken over die ren. Plak de stickers die je daarvoor krijgt op de kaart. Als je pas vol is krijg je een oorkonde met de plechtige ver klaring dat jij bent toegetreden tot de bond van dierologen. Je weet nu alles van kop tot staart! Kom vlug naar de bibliotheek Boskoop daar kunnen ze je er meer over vertellen. Het leespro gramma start op 8 januari. koffie-ochtend is een nieuwjaarsinstuif. Tevens is er gelegenheid om ouderwet se en oerhollandse spelletjes te doen. Aanvang van de ochtend is 9.30 uur. Waddinxveen Geref. kerk vrijg. 9.30 uur ds. M. de Vries, Hoogvliet - Spijkenisse; 16.30 uur ds. L.S.K. Hoogendoorn. Geref Ontmoetingskerk 9.30 uur ds. P.A.C. Bongers; 17.00 uur ds H. de Moor sr., Woerden, SOW-dienst in Ontmoetingskerk. Herv. Immanuel 10.00 uur ds. A. Ver doorn, Waddinxveen; 17.00 uur: zie Ontmoetingskerk. Bapt. gem. Ichthus 10.00 uur br. S. Verkerk Boskoop V.P.G. 10.00 uur ds. J.A. Broström- Bruin, Boskoop. Herv. gem. 9.30 uur ds. W.L. vd Geer. Alphen ad Rijn; 18.30 uur dhr. P.C. v.d Bos, Alphen ad Rijn. De Stek 9.30 uur kand. dr. E. Dekker, Gouda. Geref. kerk 9.30 en 17.00 uur ds. J.A. v. Hooijdonk. Chr. Geref. kerk 9.30 uur ds. M.J. Oosting; 17.00 uur ds. G. v. Roekei, Nieuw-Vennep. Christengem. "Bethel": 9.30 uur Dick v. Steenis. Evang. Gem. "Parousia": 1L00 Uur

Hart van Holland | 1996 | | pagina 11