Bedrijfsvolleybaltoernooi Zevenhuizen Aafke Hoogma erelid voet balvereniging Moerkapelle ffl fmm ^Sukkerjj pï Jaarvergadering Plattelandsvrouwen Plattelandsvrouwen Moerkapelle Stenen en mineralen bij Plattelandsvrouwen Plattelandsvrouwen Benthuizen Katholieke Vrouwenvereniging Lampionnenoptocht Zondag viel de dooi in, en hoe...! Grote plassen water op het ijs. Hoge temperatu ren vergeleken bij de laat ste weken. Het is afgelopen met de ijspret. De schoolkinderen hebben in ieder geval kunnen genieten van twee weken sneeuw en ijs. Op hun eerste schooldag in 1996 kwam het kwik tot ongeveer 8 graden Celcius. A makelaardij o.g. 18e jaargang nummer 648 10 januari 1996 Zevenhuizen - De afdeling Zevenhui zen van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen houdt de jaar vergadering op 22 januari in Hotel Vos. Aanvang 20.00 uur. Na de verga dering wordt een pauze ingelast. Tij dens deze pauze is er een verloting. Na de pauze zal het koor onder lei ding van mevrouw Dirkzwager de musical "Emancipatie" opvoeren. Moerkapelle- De afdeling Moerkapel le van de Nederlandse Bond van Plat telandsvrouwen houdt op woensdag 17 januari de jaarvergadering in dorpshuis Op Moer. Aanvang 20.00 uur. Na de pauze is er een gastspre ker, de heer J. Jansen, die vertelt over het gevangeniswezen. Waddinxveen- De Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen afdeling Waddinxveen heeft op 16 januari haar maandelijkse avond in de re creatiezaal van Huize Souburgh, Pr. Bernhardlaan 2. Opdezeavond komt de heer Banis uit Waddinxveen ver tellen over stenen en mineralen. De heer Banis zal het één en ander laten zien en hij zal vertellen wat er voor steensoorten allemaal zijn. Tevens is er mogelijkheid om stenen en mine ralen te kopen. Aanvang 20.00 uur. Benthuizen- Op woensdag 17 januari houdt de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen haar afdelings avond in dorpshuis De Tas, De Dam 3 te Benthuizen. Het onderwerp van deze avond is TCM (Traditionele Chinese Geneeskunde). De avond wordt verzorgd door mevrouw Yi Fan Yang die aan de universiteit van Bejing (Peking) Westerse en Tradi tionele Chinese Geneeskunde stu deerde. Aanvang 20.00 uur. Ook in- troducees zijn welkom 7.50). Boskoop - Op donderdag 11 januari houdt de Katholieke Vrouwenvere niging Boskoop een koffieochtend in de parochiezaal. Vanaf 10,00 uur zijn de leden welkom. De koffieochtend is tevens nieuwjaarsbijeenkomst, Boskoop- De Rehobothschool aan de Rozenlaan in Boskoop wil als nieuw jaarsbijeenkomst een lampionnen- optocht houden op wonesdag 17 ja nuari onder leiding van Concordia. Niet alleen de leerlingen en hun ouders, maar ook belangstellenden zijn van harte welkom. De kinderen maken zelf hun lampion op school. Vertrek om 19.15 uur. De route: Ro zenlaan, Biezen, Valkenburgerlaan, Reyerskoop. Na afloop is er voor ie dereen iets warms te drinken. Bij slecht weer gaat het niet door. IJspret ten einde lammer! De zo bekende molentocht van de Zevenhuizensche IJsclub moest zondag worden afgelast. Ondanks het feit dat ruime bekendheid aan deze afgelasting was gegeven, kwamen toch veel mensen van heinde en verre om de tocht mee te maken De gezellige ijsbaan van de Hazerswoudse IJsclub aan het begin van de Voowerg in Hazerswoude-Dorp werd druk bezocht. Vrijwilligers van de ijsclub hebben liefhebbers voorzien van 'koek en zopie (foto Marja Soetens Zevenhuizen- Op initiatief van het bedrijfsleven en de volleybalvereni ging Rentokil-ZVH wordt er in Zeven huizen voor de zevende maal een volleybaltoernooi voor bedrijven ge organiseerd. Het toernooi zal plaatsvinden op donderdagavond 25 april en zater dagavond 18 mei in dorpshuis Swan- la. Alle bedrijven met een vestiging in de deelgemeenten Zevenhuizen, Oud Verlaat en 'Oud-Zevenhuizen' (Groe- neweg en Wollefoppenweg) kunnen deelnemen met maximaal vier teams (bij uitzondering kunnen combina ties van bedrijven gevormd worden). De organisatie streeft naar een zo breed mogelijke vertegenwoordiging van bedrijven en zal de inschrijving sluiten bij circa vijftig inschrijvingen. Het inschrijfgeld bedraagt 130,- per team. De organisatie van het toernooi gaat er vanuit dat gezelligheid voorop dient te staan en stelt daarom de volgende regels: Opgave per team van minimaal 8 personen en maxi maal 10. leder teamlid of zijn/haar partner moet werkzaam zijn bij het bedrijf waar men voor uitkomt. Tijdens het toernooi dient het team in het veld minimaal drie dames op te stellen. De eerste 50 ingeschreven bedrij ven zullen deelnemen aan het toer nooi mits het inschrijfgeld is ontvan gen voor 9 maart. Inschrijfformulieren kan men verkrij gen bij M.C. Zijderhand, De Grutto 10, 2761 ST Zevenhuizen, of telefonisch aanvragen 0180-632550 ('s avonds). De inschrijving sluit op 1 maart 1996. Het toernooi zal worden afgesloten met het uitreiken van de prijzen en de Rentokil wisselbeker en een gezellig samenzijn in dorpshuis Swanla na afloop van de finales op 18 mei. Het eventuele batig saldo zal ten goe de komen aan een nog nader te bepa len instelling of vereniging (50%) en aan de jeugdopleiding van Rentokil. Moerkapelle- Tijdens de jaarverga dering van 22 december is Aafke Hoogma-de Leeuw tot erelid be noemd van de voetbalvereniging Moerkapelle. Na afsluiting van het financieel jaarverslag en de begro tingsbehandeling richtte voorzitter Cor Rutgerink het woord tot de totaal verraste penningmeester. Hij memo reerde dat zij al sinds september 1976 zitting heeft in het hoofdbe stuur van w Moerkapelle, waarvan sinds 1984 als penningmeester, een taak die zij zeer nauwgezet vervult. Bovendien roemde hij haar als grote stimulator van de trimafdeling, waar van zij momenteel tevens leidster is. Ook is zij de initiator van de jaarlijkse fietsvierdaagse. Onder luid applaus speldde de voorzitter haar het hier bij behorende insigne op. Aafke Hoogma is het elfde erelid "in leven" van de vereniging, maar het eerste en enige vrouwelijke. h ovens Aan- en verkoop van woningen en bedrijven. Alle taxaties Hypotheken Leny Hovens Nrd. Dwarsweg 1 Ook 's avonds bereikbaar 2761 GA Zevenhuizen - Tel. 0180-632001 NVM MAKELAAR

Hart van Holland | 1996 | | pagina 1