Gasvreters, stroomverslinders en waterSlorpeVS, opgepast! J 1 w RIJNLAND Een hoge afrekening van EWR, wéér een verhoging van uw termijnbedrag, is geen leuke boodschap. En al sinds de Griekse oudheid krijgt de boodschapper dan meestal de schuld. Maar vaak moet u de boosdoeners toch dichter bij huis zoeken. Dat is niet altijd eenvoudig. Ze sluipen meestal stiekem uw huis in. En maken zonder dat u het merkt, uw verbruik van gas, water en elektriciteit steeds hoger en hoger. Informatie en advies. Veilig genieten van gas, water en licht? Bovendien is per 1 januari de energie heffing ingevoerd. Daarom is het uit financieel oogpunt extra belangrijk dat u niet meer gebruikt dan strikt noodzake lijk is. Wij willen u daar graag bij helpen. Daarnaast pakken we gemene kortslui- ters, overstromers en sissers die uw vei ligheid bedreigen hard aan. Uw onafhankelijke adviseur Goedkoper stoken? c R\_ De jacht is geopend! Daar steken wij het liefst onze energie in! EWR levert gas, elektriciteit, op sommige plaatsen stadsverwarming en - in een aantal gemeenten in ons verzorgingsgebied - water. Maar omdat we ons ook bezorgd maken over het milieu willen we bovendien graag een doelmatig gebruik van onze produkten stimuleren. Daarom steken we onze energie het liefst in informatie en - onafhankelijk - advies. Wij willen u helpen de oorzaken van een te hoog verbruik op te sporen en te bestrijden. Daarom zijn we de actie 'Grijp de Boosdoeners' gestart. In het kader van deze actie zullen wij ons nog meer dan vroeger bezighouden met het ver strekken van informatie en advies over energie- en waterbesparing. EWR Veiligheids- of Installatie-advies Veroudering en veranderingen van uw installaties kunnen leiden tot onveilige situaties en minder zuinig water- en energieverbruik. Een EWR Veilig heidsadvies behoedt u voor direct gevaar. Bij een EWR Installatie-advies controleren we bovendien of alle apparaten naar behoren functio neren en of er geen kostbare energie verloren gaat. Een EWR Veiligheidsadvies kost 65,-. Een EWR Installatie-advies 155,-. Bij verhuizing of over schrijving krijgt u 15,- korting. EWR C.V.-Keteladvies Door veroudering of een verkeerde afstelling kan een c.v.- of combiketel teveel gas verbruiken om uw woning te verwarmen. Een slechte afstelling kan bovendien gevaar opleveren. Bij een EWR C.V.-Keteladvies meten we het allemaal precies na en adviseren wij u over vervanging of reparatie. Een EWR C.V.-Keteladvies kost 95,-. Bel of kom even langs voor de folders. Wilt u samen met ons op jacht naar de boosdoeners in uw woning? Bel of ga even langs bij het districts kantoor bij u in de buurt voor de folders. District Groot Leiden (Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest, Voorschoten, Warmond en Zoeterwoude) Langegracht 70, Leiden, tel. 071-5252882 District Duinstreek (Hillegom, Katwijk, Lisse, Noordwijk, Noordwijkerhout, Rijnsburg, Sassenheim, Valkenburg, Voorhout en Wassenaar) J. van de Vegtstraat 6a, Katwijk, tel. 071-4060705 District Rijnstreek (Alkemade, Alphen aan den Rijn, Boskoop, Jacobswoude, Liemeer, Nieuwkoop, Rijnwoude, Ter Aar en Zevenhuizen-Moerkapelle) Pr. Bernhardlaan 1, Alphen a/d Rijn, tel. 0172-486868

Hart van Holland | 1996 | | pagina 2