"Het lijkt wel of er een engeltje op mijn schouder zit" NAAIMACHINES TTÏÏïïnTTTïïTTTTl Familieberichten OG -11 Rentokil-ZVH zet zegereeks voort Foto's in het HART VAN HOLLAND ALLE MERKEN Hart van Holland/14 februari 1996 pagina 3 "Alleen op afspraak" Locatie: Hervormd Centrum Kerkepad (achter postkantoor) Zevenhuizen deHaij vanderW en de Geertje Markus-Oosterom Als elke seconde telt Als het zonder zwaailicht kan POLITIE Zevenhuizen/Moerkapelle Waddinxveen Boskoop o.a.singer, pfaff, husqvarna, lewenstein, bernina, brother toyota, elna, kohier, anker enz. NEDERLANDS GROOTSTE SPECIAALZAAK WESTEINDE 83-95 DEN HAAG [pi van Holland kunnen aan ons kantoor, Noordelijke Dwars weg la te Zevenhuizen, afge- len kan ook: na betaling van 7,50 kan de foto een week later afgehaald worden, {nabestel len tot uiterlijk een week na verschijning). Foto's zijn af te halen vanaf donderdagmorgen na verschijning van het Hart van Holland. 26.000 exemplaren. advocaten spreekmiddag in zevenhuizen ADVOCATEN Marten Meesweg 121 - 3068 AV Rotterdam - Tel. 010-2204400 Eenvoud en zorgzaamheid sierden haar leven Herinner haar zoals ze was, maar niet in sombere dagen. Herinner haar zoals ze was. in de stralende zon hoe ze was. toen ze alles nog kon. Dankbaar voor alles wat zij voor ons is geweest, geven wij met droefheid kennis van het onverwachte overlijden van mijn vrouw, onze zorgzame moeder en oma 15 maart 1917 echtgenote van Klaas Markus t 8 februari 1996 Klaas Markus Rika van Tilburg-Markus Arie van Tilburg Marco en Andrea Ronald Karl en Jolanda Maria Oskam-Markus Wim Oskam Marcel en Ditty Carolien en Ronald Willem Gerda van Eijk-Markus Daan van Eijk Jan, Klaas, Gerard, Danielle, Jacqueline Nico Markus Jak Markus t Bermweg 26 (Zevenhuizen) 3059 LA Rotterdam De begrafenis heeft plaatsgevonden maandag 12 februari op de Algemene Begraafplaats aan de Zuidplasweg te Zevenhuizen. Hollands Midden irgcn wc voor c i I i g h c i d Aanrijdingen: Zaterdagavond vond op de Julianastraat een eenzijdig ongeval plaats. Een 23-jarige bestuurder uit Gouda verloor de controle over zijn au to met aanhangwagen toen de aanhang wagen begon te slingeren. Hij kwam met auto op de kop in de naast de weg gelegen sloot. Inbraak/diefstal: Woensdagavond werd ingebroken in een woning aan De Patrijs in Zevenhuizen. Men kwam bin nen door een raam aan de achterzijde. Weggenomen werd audio-apparatuur en CD's. Vrijdagavond werd ingebroken in een woning aan De Lente. Het slot van de voordeur werd geforceerd om binnen te komen. Het is nog niet bekend wat wordt vermist. Zondagavond werd ingebroken in een woning aan de Korenbloemstraat te Moerkapelle. Men kwam binnen door net forceren van de schuifpui. Wegge nomen werd een videorecorder. Overig nieuws: Vrijdagavond brandde op de Tweemanspolderweg een auto uit van een 36-jarige man uit Capelle aan den IJssel. De brand ontstond on der de motorkap door mogelijk een lek ke benzineleiding. Aanrijdingen: Zaterdagochtend raakte bij een slippartij waarbij drie auto's betrokken waren, een 27-jarige be stuurder uit Lisserbroek licht gewond en werd overgebracht naar het Bleu- landziekenhuis. Zaterdagavond vond ter hoogte van een verkeersremmer op de Plasweg een frontale aanrijding plaats tussen twee personenauto's. De bestuurder van een van de auto's, een 25-jarige Zevenhuizenaar en zijn 22-jarige Bos- koopse passagiere raakten licht ge wond en zijn overgebracht naar het Bleulandziekenhuis. De 20-jarige Wad- dinxveense bestuurster van de andere auto bleef ongedeerd. Beide voertui gen raakten total-loss. Zondagavond vond een kop-staart aanrijding plaats op de Kanaalstraat. Een 30-jarige Waddinxveense bestuur der stopte voor een voetgangersover steekplaats waarna de achter hem rij dende 31-jarige Waddinxvener tegen hem opbotste. Er ontstond alleen ma teriele schade. De auto van de veroor zaker van het ongeval moest worden weggetakeld. Inbraak/diefstal: Woensdagmiddag werd een 54-jarige man uit Waddinx veen aangehouden in verband met dief stal uit een winkel. Hij werd betrapt in een supermarkt aan het K.W.-plein. In de nacht van dinsdag op woensdag werd ingebroken in een bedrijf aan de Noordstaring. Een deur werd gefor ceerd om binnen te komen. Ontvreemd werden diverse elektrische gereed schappen. Woensdag werd aan de Wingerd een kelderbox opengebroken en werden ook diverse elektrische gereedschap pen ontvreemd. In de nacht van woensdag op donder dag werd op een bouwterrein in Coen- ecoop een container opengebroken door het verbreken van een hangslot. Weggenomen werden diverse gereed schappen. Zaterdagmiddag werd een 17-jarige in Waddinxveen verblijvende jongen be trapt bij een winkeldiefstal in een su permarkt aan de Kerkweg-Oost. Hij werd overgedragen aan de politie waar na hem een transactie werd aangebo den. Bij een andere supermarkt aan de Pas sage werd 19-jarige eveneens betrapt op het niet afrekenen van enkele goede ren. Hij werd overgedragen aan de poli tie en tegen hem werd proces-verbaal opgemaakt. In de nacht van zaterdag op zondag werd aan de Wilgenhorst een rode Opel Kadet Caravan gestolen met het kente ken LT-04-GZ. Zondagavond werd ingebroken in een woning aan de Waldeck-Pyrmont- straat. Men brak te tuindeur open om binnen te komen. Weggenomen wer den deTV, videorecoreder en een kluis. Overig nieuws: Donderdagavond werd Drie maanden geleden vertrok Ellen den Hollander - ex- redactrice van het Hart van Holland - naar Australië om daar te gaan werken en vakantie te vieren. Zij brengt regelmatig verslag uit van alle gebeurtenissen in Brief uit Australië. Momenteel bevindt zij zich in Melbourne, waar de tennisgek- te tot grote hoogte steeg tijdens de Australian Open, waaraan uiteraard ook Nederlandse spelers meededen. G'day! Wat is Australië geweldig! Het is echt ongelofelijk: sinds ik hier ben aangekomen, val in van de ene mazzel-situatie in de andere. Juist op het moment dat mijn bankafschrift laat zien dat ik weer genoeg vakantie heb gevierd, dan ontmoet ik mensen die voor werk kunnen zorgen. Als ik op zoek ben naar onderdak, dan vind ik precies op het juiste moment een advertentie in de krant. Ik heb hier zoveel kansen gekregen, dat het bijna beang stigend is. Ik vermoed dat een beschermengeltje op mijn schou der zit dat ervoor zorgt dat mij alleen maar leuke dingen overkomen. Neem bijvoorbeeld de Australian Open: voor de halve finale van dit tennistoernooi had ik begin december al een kaartje ge kocht. Het leek me leuk om daarheen te gaan, tenslotte ben ik maar één keer in mijn leven in Melbourne. Dus samen met een paar andere Nederlanders die ook in Melbourne zouden zijn, heb ik een ticket gekocht voor alle wedstrijden op 26 januari. Verder heb ik er niet meer aan gedacht omdat het toernooi pas anderhalve maand later zou beginnen. Totdat ik enkele weken later aan de redacteur van de Dutch Weekly - de krant waarvoor ik momenteel free lance artikelen maak - enthousiast begon te vertellen dat ik een kaartje had gekocht voor de Australian Open. "Dat is mooi", zei de redacteur toen en pakte de telefoon. "Als je daar toch bent, dan kun je meteen de Nederlandse spelers interviewen en een artikel maken voor de krant Vervol- gens belde hij met de organisatie van het toernooi, regelde een - óam v V. Dit scorebord van de Australian Open in Melbourne liet alle dag-uitslagen zien. perskaart en belde daarna met een reisorganisatie om een vliegticket te bestellen. Ik kon alleen nog maar sta melen dat ik dat wel leuk vond. Twee weken later vloog ik van Syd ney naar Melbourne om dagenlang net zoveel tennis te kunnen kijken als ik wilde, van 's morgens vroeg tot 's avonds laat. Ik zag alle wereldspe lers, van Andre Agassi tot Gabriella Sabatini en van Boris Becker tot Mo nica Seles. Omdat ik een perskaart had, kon ik ook gebruik maken van de persfaciliteiten en daarom bezocht ik - voor de lol - persconferenties van Stefan Edberg, Boris Becker en Moni ca Seles. De vierde dag van het toer nooi interviewde ik Richard Krajicek en Brenda Schultz Qeuk om die men sen eens te ontmoeten) en schreef vervolgens een artikel voor de Dutch Weekly, dat vorige week gepubli ceerd werd. Dat bedoel ik nou met kan sen krijgen. Ik voel me nogal bevoor recht. Een ander voorbeeld. Na afloop van de Australian Open was ik op zoek naar tijdelijk werk, want ik wilde graag naar Tasmanië om weer vakantie te vieren (wat is het leven toch hard). Ik kocht de zaterdageditie van The Herald Sun - vergelijkbaar met de Goudse Courant - en spitte hem helemaal uit. Uiteindelijk bleek ik de krant helemaal niet nodig te hebben want diezelfde dag nog hielp mijn engeltje mij. Ik kreeg een tijdelijke baan aangeboden via een jongen die ik tijdens de Australian Open had ont moet. David. Hij ging zelf ook twee we ken bij de universiteit van Melbourne werken, omdat ze daar mensen nodig hadden voor het inschrijven van nieu we studenten. De volgende dag zat ik bij de universiteit en hielp bij het in vullen van de formulieren. Een gemak kelijk baantje, het betaalde goed en ik ontmoette weer een aantal leuke men sen. Wat kan een mens nog meer wen sen? Kortom, ik voel me hier in Australië helemaal thuis. Ik hoop dat alles zo goed blijft gaan zoals het nu gaat. Ik koester mijn beschermengeltje. Mor gen ga ik op vakantie en daarna zal ik opnieuw verslag uitbrengen. See you later, mate! aan de Juliana van Stolberglaan een verlichtingscontrole gehouden op fiet sers en bromfietsers. In totaal werden zeven (brom)fietsers bekeurd wegens defecte verlichting. Bij een alcoholcontrole op de Juliana van Stolberglaan in de nacht van zon dag op maandag werden twee bestuur ders bekeurd wegens teveel alcoholge bruik. Het waren een 64-jarige man uit Moerkapelle en 41-jarige Waddinx veense. Inbraak/diefstal: In de nacht van dins dag op woensdag werd aan het Toren pad een personenauto gestolen. Het betreft een grijze VW Golf met het ken teken SK-94-VY. Woensdagochtend werd ingebroken in een woning aan de Sprengerstraat. Aan de achterzijde werd een raam opengebroken. Weggenomen werden 90 CD's, cheques en sieraden. Overig nieuws: Donderdagmiddag vond aan de Halve Raak een bedrijf songeval plaats. Een 60-jarige Bosko per stond boven op een heftruck toen hij naar beneden viel. Hij is met ernstig hersenletsel overgebracht naar het AZL te Leiden. zaterdag 17 febr. vader-ochtend peuterspeelzaal 't Hobbelpaard. Pappa's, niet vergeten! Maandag 12-2 werd Arie Burggraaf 50 jaar! van harte vriend UW kleintje wordt gelezen! Zevenhuizen - Na op 3 februari het Wa- teringse Velo in krap 30 minuten te hebben weggevaagd, moest afgelopen zaterdag worden aangetreden in en te gen Rijswijk-3. Hoewel onlangs nog te gen het in de 3e divisie spelende twee de team van Rijswijk was gelijk ge speeld, was het zaak de concentratie vast te houden. Met Astrid Poot weer in de gelederen waren de wisselmogelijk heden uitgebreid, maar werd de 'jon kies' toch zo veel mogelijk speeltijd gegund. Michelle Bijl als spelverdeel- ster in de eerste twee sets en Karin Nagtegaal in de derde voerden de Ren- tokil-dames naar een 3-0 overwinning. Als vanouds vormde de servicedruk het belangrijkste wapen, maar ook het blok scoorde nadrukkelijk mee. Nog steeds ongeslagen aan kop met 9 pun ten voorsprong op de "concurrentie". De komende twee zaterdagen ligt de competitie stil, maar dat betekent geen rust. Donderdag 15 februari om 21.00 uur wordt in dorpshuis Swanla aange treden tegen Bodegraven-1 voor de 3e ronde van de districtsbeker. De jonkies spelen samen met leeftijdsgenoten van dames-3 en meisjes-B op 17 februari in Nieuwkoop voor de Open Clubkam pioenschappen en op maandag 26 fe bruari vanaf 19.00 wordt in dorpshuis Swanla geoefend tegen Gemini-1 uit Voorschoten dat thans in de top van de 2e divisie speelt. TEL 070-346 30 00- EIGEN PARKING NR. 191 I I Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp. Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Redaktie/Advertentie-adres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Postbus 85 2760 AB Zevenhuizen Tel. 0180-632289* Fax. 0180-633503 Advertenties Mario Mezas Redaktie Algemeen Silvia Markus Sluitingstermijn advertenties: Maandagmiddag 16.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdagmiddag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoorde lijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! De redaktie van Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor. zonder opgave van reden, advertenties voor publikatie in Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland, uitsluitend bellen, donder dag-ochtend tot 11.00 uur: Netwerk Den Haag VSP 070 - 3209898

Hart van Holland | 1996 | | pagina 3