Ontwerpt en bouwt volgens uw wensen KNAAP KNAAP mm* Efficiënt, betrouwbaar, voordelig, milieu-bewust. Waar heeft u dat va ker gelezen? 'Het zal wel', horen wij u bijna hardop zeggen. li gelooft ons niet, hè. Daarom dagen wij u uit: kom kijken en oordeel zelf. Knaap Moduulwo- ningen is namelijk in de bouwwereld geïntroduceerd om zich nadrukkelijk in de positie van de klant te kunnen verplaatsen. Een eis van deze tijd, waarin mensen mondiger en kriti scher zijn geworden. Zeg nou zelf: waar vindt u in uw omgeving een architekt/bouwer, waar u uw wensen vanaf de eerste schets kenbaar kan maken? Aan de Groeneweg 38 in Rotterdam, zeggen wij. Daar bevindt zich Knaap Moduulwoningen en is een fraai, overzichtelijk info-centrum gevestigd met fragmenten van wo ningen op ware grootte, keukens, badkamers, kozijnen, steen soorten, noem maar op. Besparingen Milieubewust ontwerpen en bouwen is een begrip dat Knaap Moduul woningen zich ten doel heeft gesteld. De voordelen spreken voor zich; ener gie- en waterverbruik nemen af en u helpt de natuur een handje. Wat houdt milieubewust bouwen in? Een kleine opsomming; extra isolatie wat betreft; beglazing (HR-glas), gevel (Rc=3,4), vloer (Rc=3,0) en dak (Rc=3,5), waterbesparende maatrege len en (mogelijk) gebruik van zonne- energie. Deze toepassingen zullen uw huidige energiekosten drastisch verlagen. Zonneboilers zullen in de nabije toe komst in bouwprojekten een voor name plaats innemen, voorspellen wij. fl v 'Dit Projekt is een sukses gebleken' Direkteur Arend van der Knaap is 2Ger te spreken, over het projekt Moduulwoningen. "Ik zag dat er grote behoefte was aan nieuwe ont werpen, conform de wens van de ant. Het heeft geresulteerd in een gmeiende vraag naar moduulwo ningen. Onze relaties spraken steeds van een U|tgekiende mogelijkheid om zelf aan ^un toekomstige woning te kun nen puzzelen" Van der Knaap meent en gat in de markt te hebben aan geboord. Aan dit projekt ging een orse investering vooraf, maar het is nu al een sukses gebleken". MODUULWONINGEN Info-centrum Het info-centrum is op werkdagen tijdens kantooruren geopend en 's za terdags van 10 uur tot 15 uur. Uiter aard kunt u ook buiten deze tijden aan de Groeneweg 38 in Rotterdam terecht. Ons bedrijf beschikt over bro chures, die u vandaag nog kunt opvragen. Een telefoontje of fax is voldoende. Aarzel niet: neem kontakt met ons op! Tel: 0180-633092/ Fax: 0180-631306. 'Bouw kon in korte tijd gerealiseerd worden' Knaap Moduulwoningen realiseerde op een karakteristieke plaats aan de Tweede Tochtweg te Nieuwerkerk aan den IJssel een woonhuis met garage. Deze woning was geheel naar de wensen en eisen van de opdrachtgever ont worpen door de architekt van Knaap Moduulwoningen. Tijdens de bouw werd gebruik gemaakt van prefab-elementen zoals systeemvloeren, verdiepingshoge elementen en een scharnierende kap. Deze elementen (modulen) werden in een tijdsbestek van drie dagen geplaatst, waardoor de bouw in korte tijd gerealiseerd kon worden. Tevens werden er zoveel mogelijk onderhoudsarme materialen toegepast. Groeneweg 38 3059 LC Rotterdam Telefoon: (0180) 63 30 92 Fax: (0180) 63 13 06 Concept Moduulwoning. U denkt wellicht aan standaard- of seriebouw, maar u ver gist zich. Het begrip moduulwoning is het best te omschrijven als "con cept". Uw wensen worden door onze architekt vertaald in een ontwerp. In dat ontwerp kunt u zelf aangeven van welke bouw-elementen u gebruik wil maken. De keuze is dus volledig aan u. Pas na het inpassen van al uw wensen gaan we aan de gang. Eer der niet. Voorwaarde is wel het be zit van een perceel bouwgrond. 'Er werd goed naar onze wensen geluisterd' Hans Hofhuis liet in 1993 een moduulwoning aan de Couperussingel in Zevenhuizen bouwen. Een vrijstaande woning die een kwart groter is dan zijn vorige eengezinswoning. Op ons verzoek heeft de heer Hofhuis zijn gasverbruik vergeleken. Het gasverbruik, zo gaf hij toe, is echter 40% minder dan in mijn vorige woning. Hofhuis was zeer te spreken over de samen werking met Knaap Moduulwoningen. "Alle mogelijkheden werden door de architekt snel in kaart gebracht. Mede door de perspektieftekeningen op de computer hadden we direkt een helder beeld van onze toekomsti ge woning. Er werd goed naar onze specifieke wensen geluisterd, waar door de bouw geen vertraging opliep". Flexibel Waarom is de uitvoering van dat ontwerp zo flexibel en kosten besparend? Het antwoord is simpel: Knaap Moduulwoningen maakt ge bruik van geprefabriceerde bouwele menten. Voorbeelden daarvan zijn betonnen vloeren, daken, verdie pingshoge spouwbladen en binnen wanden. Is dat alles? Nee. Want de samenwer king met Knaap Moduulwoningen biedt meer grote voordelen zoals een korte, vaste bouwtijd, geen meer- werk, direkt inzicht in stelposten en een vaste aanneemsom. Voor uw en ons gemak heeft u voor tijdens en na de bouw te maken met één aanspreekpunt. Er zijn dus korte kommunikatielijnen. De bouw loopt daardoor geen vertraging op. Voor de volledigheid; Knaap is aangeslo ten bij de Stichting Woningborg, u loopt als koper geen enkel risico om dat uw woning onder GIW garantie wordt gebouwd. MODUULWONINGEN

Hart van Holland | 1996 | | pagina 13