Midden-Hollandse koopkracht lekt weg Man dood aangetroffen in Oud Verlaat Keukens half geld c d, iedere week in 26. HU brievenbussen MNWS I Informatieavond Gastouderproject op donderdag 22 februari Slapend rijk worden.... Excursies Natuur- en Milieu-Educatie Gospel Drive In Twee bands j in De Tunnel Informatieochtend toervereniging Zoetermeer '77 Commercieel binnendienstmedewerker 18e jaargang nummer 654 21 februari 1996 Waddinxveen - De informatieavond van de Stichting Gastouderproject Waddinxveen is op donderdag 22 februari van 20.00-21.45 uur in het kantoor van de stichting in het Anne Frank Centrum in Waddinxveen. Vo rige week stond abusievelijk ver meld dat het op dinsdag zou plaats vinden. 1 Zevenhuizen - Op woensdag 28 fe bruari organiseert de CBMC, een in terkerkelijke vereniging voor Chris ten zakenmensen, een thema-avond in het Hervormd Centrum, Dorps straat 156 te Zevenhuizen. Het ge spreksonderwerp op deze avond is: wat de bijbel zegt over "slapend rijk worden".Iedereen die zich aange sproken voelt is van harte welkom. Waddinxveen- Dit jaar wil de werk groep Natuur- en Milieu-Educatie Waddinxveen voor belangstellen den een viertal excursies houden. Het vertrekpunt van de excursies is aan het pad bij de waterzuivering aan de Willem de Zwijgerlaan bij de Alexandertunne. Tijden de excursies wordt het één en ander verteld over de flora en fauna die daar voorko men. De excursies duren ruim één uur. Ze zijn op: zaterdag 23 maart 10,00 uur; dinsdag 25 juni 19.30 uur; zaterdag 17 augustus 14.00 uur; za- j terdag 12 oktober 10.00 uur. Hazerswoude-Dorp - Op zaterdag 24 februari is er in koffiebar De Schutse een Gospel Drive-in. Er zijn op deze avond, die om 20.00 uur begint, ver schillende soorten gospelmuziek te horen, ledereen is welkom aan de Gemeneweg 1 in Hazerswoude-Dorp. Boskoop - Op zaterdag 24 februari komen de bands "New Moon" en Open Minded" in De Tunnel. De for matie New Moon treedt op in het voorprogramma. De muziek van deze band is in de stijl van Buffalo lom en Bettie Serveert. Het hoofd programma wordt verzorgd door Open Minded". In aankondigingen wordt de muziek omschreven als Heavy Funk Core of Funk Metalmaar de leden zelf plaatsen hun muziek niet in een hokje. De zaal van De funnel gaat om 22.00 uur en de en tree bedraagt f 10,-. Zoetermeer- Op zondag 25 februari houdt Toervereniging Zoetermeer 1een informatieochtend voor de ouders van de kinderen die deelne men aan de kennismakingscursus toerfietsen. Ook andere geïnteres seerden zijn welkom. De ochtend wordt gehouden in het clubgebouw aan de Buytenparklaan 2b. Aanvang .00 uur. Het clubgebouw is open om 9.30 uur. Voor informatie: Henk hreJie.tel_efoon079-3615866. Door Gerard Verheiien Zevenhuizen-Uit een koopstroom- onderzoek, dat is uitgevoerd in opdracht van de gemeenten in Midden-Holland, de provincie Zuid-Holland en de Kamer van Koophandel in Gouda, blijkt dat per jaar door de bewoners van Midden-Holland buiten de eigen regio ongeveer f280.000.000,- aan non-food artikelen wordt besteed. Hiertegenover staat een bedrag van f 85.000.000,-, dat buiten staanders in de regio Midden- Holland aan niet dagelijkse artikelen uitgeven. Per saldo betekent dit op jaarbasis een weglek van f195.000.000,-. De regio Midden-Holland omvat behalve Zevenhuizen-Moerka- pelle nog 12 andere gemeenten te weten Bergambacht, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Moordrecht, Neder- lek, Nieuwerkerk a/d iJssel, Ouderkerk, Reeuwijk, Schoonhoven, Vlist en Wad dinxveen. Een deel van de weglek die betrekking heeft op de niet dagelijkse sector, vindt zijn oorzaak in het feit dat een aantal gemeenten aan de rand van de regio ligt. Zo winkelen inwoners van Zevenhuizen-Moerkapelle in Zoeter- meer-Stadshart, in Rotterdam-Cen trum, Rotterdam-Oosterhof, Rotter- dam-Alexandrium en Den Haag-Cen trum. Een normale zaak vanwege het feit dat de consument mobiel is. Uit het onderzoek blijkt dat voor wat betreft de niet dagelijkse boodschappen de factor De parkeergelegenheid vormt veelal een probleem. Oud Verlaat - Op zaterdag 17 februa ri omstreeks 8.00 uur werd in de berm van de Strandweg te Oud Ver laat, gemeente Zevenhuizen-Moer kapelle het stoffelijk overschot ge vonden van een 37-jarige man uit Gouda. De exacte doodsoorzaak is tot op heden niet bekend. Onderzoek heeft tot nu toe uitgewe zen dat de man op vrijdagavond 16 februari, na een melding van ernsti ge overlast, door politiefunctiona rissen vanaf het station Gouda is verwijderd. De politie heeft de man vervolgens rond 21.00 uur afgezet op de plaats waar hij de volgende morgen dood werd aangetroffen. Het stoffelijk overschot is voor sectie overgebracht naar het Gerechtelijk Laboratorium te Rijswijk. Het onder zoek, dat overigens nog niet is afge rond, heeft uitgewezen dat de man geen sporen van geweld of mishan deling vertoonde. Op dit moment wordt door de re cherche onderzocht wat er gebeurd is in de periode tussen het tijdstip dat de man door de politie is afgezet en het moment dat de man dood gevonden werd. Tevens onderzoekt men hoe de politiefunctionarissen gehandeld hebben. Gedurende het onderzoek zullen de betrokken agenten geen dienst doen. GROOT AANTAL Hans Verkerk Keukens heeft deze week een spectaculaire halfgeld-actie. Als u binnen twee jaar een keuken nodig heeft en nü koopt, krijgt u van Hans een echte Kroonkeuken voor de helft van de door de leverancier aan bevolen adviesprijs! Kom nu snel écht geld verdienen en vraag naar de snelle beslissers korting. Wij garanderen u de beste keuken en het beste ont werp voor de beste prijs! GOUDA JOUBERTSTRAAT 34 - 0182-525077 ALPHEN A/D RIJN GOUWESTRAAT 60a - 0172-476672 Vrijdagavond koopavond! KINTE "dichtbij" bij 60% tot 70% van de men sen geen rol van betekenis speelt. Wel vindt men de volledigheid van het aan bod belangrijk. Daarom is run-shoppen bijvoorbeeld erg in of anders gezegd: het zoveel mogelijk artikelen kunnen kopen onder één dak. De zogenaamde G.D.V.-lokatier (Grootschalige Detail handelsvestigingen), waarvan er in Den Haag, Rotterdam en Utrecht een aantal zijn of op korte termijn worden ontwikkeld, spelen hierop in. Naar schatting hebben dit soort lokaties een aantrekkingskracht op potentiële ko pers die binnen een straal van zo'n 50 km woonachtig zijn. Voor wat betreft Den Haag, Rotterdam, Utrecht en Zoe termeer bestaan er plannen om het ver koopvloeroppervlak (V.V.O.) met in totaal 230.000 m2 uit te breiden. Naast de volledigheid van het aanbod is de sfeer een niet te verwaarlozen factor, is de overzichtelijkheid van wezenlijk be lang en is het wel of niet overdekt zijn van een lokatie eveneens een afwe gingsfactor. Als negatief worden erva ren die lokaties waar weinig parkeer- mogelijkheden zijn, waar het ongezellig is, waar het rommelig is en last but not least waar het onveilig is. vervolg op pagina 5 Dekker Zevenhuizen produceert al jaren maatwerk aanrechtbladen, die worden geleverd aan de keukenspeciaalzaken en de DHZ-branche. De diverse werkmaatschappijen hebben inmiddels 120 werknemers in dienst. Dekker Zevenhuizen bestaat al ruim 60 jaar en heeft kwaliteit en service hoog in het vaandel staan. Daarom zoeken wij op korte termijn voor onze afdeling maataanrechtbladen een: Uw functie: Na een korte intensieve opleiding binnen ons bedrijf gaat u in een klein team; kontakten met klanten onderhouden; offertes uitbrengen; eventueel afhandelen van klachten. Uw profiel: MBO/ HBO CE met technisch inzicht; reeds enige tijd aantoonbare commerciële ervaring; leeftijd tussen de 25 en de 30 jaar; geen 8 tot 5 mentaliteit. Wij bieden; Een goede werksfeer met een grote mate van zelfstandigheid binnen een klein commercieel team; Een prima salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Voelt u zich geroepen voor deze functie, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie met C.V. op naar; Dekker Zevenhuizen BV. Postbus 11 2760 AA Zevenhuizen, T.a.v. dhr. E. Roos, Tel: 0180-631944.

Hart van Holland | 1996 | | pagina 1