Feestelijke opening van ons 6e filiaal Noordelijke Dwarsweg 94a AANBIEDINGEN TULPEN 2,95 NARCISSEN 1,95 HYACINTEN 2,95 Tegen inlevering van deze advertentie, Leuk opgemaakt voorj aar smandj e afgedekt met mos van 9,95 voor 5,95 AANBIEDINGEN VOORJAARSGEWASSEN 4 voor Wat vindt u bij Kwaliteit Voordelige prijs Ruim assortiment Vakkundige bediening en iedere dag verse aanvoer. (Voorheen Bloemsierkunst Angela) - makkelijk bereikbaar, ruime parkeergelegenheid - Mille Fleurs presenteert u een grote verandering in Zevenhuizen. Maurice van Leeuwen uit Zoetermeer neemt de zaak "Bloemsier kunst Angela" over en gaat hier met een frisse wind een nieuw beleid voeren. Let daarom de komende weken op zijn advertenties. Angela alle kleuren, per bos per bos 3 in een pot, per pot in pot zoals: Blauwe druifjes, narcissen, crocussen, tulpen en primula's Noordelijke Dwarsweg 94a L 2761 GD Zevenhuizen 0180-631593 Goede kwaliteit en lage prijzen zijn voor hem nr.l en hij zal aan al uw bloemwensen blijven voldoen. Hij is een specialist in het maken van bruids- en rouwwerk, maar ook van een verjaardagsboeket of een geboortestukje zal hij altijd iets leuks maken. Voor de klanten zal de verande ring niet al te groot zijn. Ik blijf in de winkel helpen en zal u op alle vragen een vakkundig advies geven. Ook de plantenbakjes en -schalen blijven een vast onderdeel in de winkel. Wel wordt de zijde-hoek uitgebreid en komt er een grote collectie droogstukken. Natuurlijk blijven wij ook uw eigen schaaltjes opmaken met bloemen en planten. Bovendien blijven wij graag uw bloemengroet over de gehele wereld verzenden. Voor het voorjaar heeft JMAlUe FleUTS al grote plannen, sfeer in huis en tuin daar is toch iedereen mee bezig. Wij brengen u graag op een idee. Met dank voor uw vertrouwen en graag tot ziens in ilfXlIIe FleUrS Deze aanbiedingen zijn geldig t/m woensdag 6 maart en zolang de voorraad strekt. irim? JL" UI Bij ons kunt u terecht - voor alle soorten bloem-, bruids- en rouwwerk - voor- het versturen van uw bloem- en plantengroet door heel Nederland F itengroet Vestigingen in Zoetermeer (2) - Rotterdam (2) - Rijswijk en Zevenhuizen Donderdag 29 februari 19^6 NIEUW in Zevenhuizen 5,- Gratis attentie bij besteding van 7,50

Hart van Holland | 1996 | | pagina 10