erspreiaitii art van Hollan< VEERMAN MAKELAARDIJ van 29 februari t/m 3 maart, zie pagina Uiterlijk 1 maart inschrijven voor bedrijfevolleybal! Lezing over kanaries First Love' disco show Cursus zelfverdediging voor vrouwen Bingo in de Paddestoel Vakantie Bijbel Club Aan- en verkoop onroerende zaken Taxaties Hypotheken Onteigeningszaken Verhuur 7wn 18e jaargang nummer 655 28 februari 1996 Onbekendheid HET KOMPLETE SQUASH- EN SPORTCENTRUM VOOR WADDINXVEEN E.O. Z 8 SQUASH BANEN SAUNA FITNESS ZONNESTUDIO i# FYSIOTHERAPIE SPORTPARK DE SNIER, SNIEPWEG 13H, WADDINXVEEN TEL. 0182-633357 Zevenhuizen - Teams die mee willen doen aan het bedrijfsvolleybaltoer- nooï Zevenhuizen, kunnen nog tot en i met 1 maart aanstaande de inschrijf- formulieren inleveren bij Martien I Zijderhand. Het toernooi wordt gehouden op 25 april en 18 mei in dorpshuis Swanla in Zevenhuizen. Moerkapelle - Vogelvereniging Tro pica uit Moerkapelle organiseert een lezing op vrijdagavond 1 maart in het clubgebouw aan de Nassaustraat, naast nummer 12. Op deze avond spreekt de heer de Bruin uit Har- dinxveld over kanaries, ledereen is van harte welkom en de toegang is vrij. Informatie: R. Hoogervorst, tele foon 079-5933190. Waddinxveen- De Stichting Wad- dinxveens Welzijnswerk organiseert op zaterdag 9 maart in samenwer king met 'Felix Event' een spetteren de discoavond voor jongeren van 12- 16 jaar. De 'First Love' disco show vindt plaats in de gymnastiekzaal aan de Staringlaan. Kaarten a 10.- worden verkocht aan de zaal. Het feest begint om 20.00 uur en duurt tot middernacht. Bezoekers krijgen één consumptie gratis. Er wordt geen al cohol geschonken en er is voldoende toezicht. Bezoekers dienen een legi timatiebewijs mee te nemen. Waddinxveen - De Stichting Wad- dinxveens Welzijnswerk organiseert een cursus 'Zelfverdediging voor vrouwen' in CKV Kreater, Kerkstraat 13 in Waddinxveen. In deze cursus leren vrouwen zichzelf te verweren door het gebruik van zelfverdedi gingstechnieken. Ook wordt aan dacht besteed aan mentale weer baarheid en hoe te handelen in be paalde situaties. De cursus is be stemd voor vrouwen van 20-50 jaar en wordt gehouden op 3,10,17 en 24 april, 8,15 en 22 mei, 5,12 en 19 juni. De kosten bedragen f 85,-. Informatie: 0182-631932. Waddinxveen- Op vrijdag 1 maart is er weer een bingoavond in De Padde stoel in Waddinxveen. De entree is gratis. Het begint om 20.00 uur. Ieder een vanaf 12 jaar is welkom. Benthuizen- In de vakantie wordt er akantie Bijbel Club gehouden in Benthuizen op 5,6 en 7 maart. Het thema is "Kies en Deel". Alle kinde ren van 5 tot en met 12 jaar zijn w'Kom- Vanuit het thema worden er frhalen verteld, liedjes gezongen, een tekst geleerd en geknutseld. Dinsdag en woensdag worden de kin deren van 9.45 tot 12.00 uur ver wacht en donderdag van 9.45 tot on- ge\ eer 14.00 uur. De activiteiten vin- n plaats in de "School met de Bij- het", Graaf van Bloisstraat 25. Voor ^formatie: telefoon 079-3313817. Ondernemerskring Zevenhuizen/ Moerkapelle heeft een functie Door Gerard Verheiien Zevenhuizen- Het is nu bijna 5 jaar geleden dat de Ondernemerskring Zevenhuizen/Moerkapelle als vere niging werd opgericht. Initiatiefne mers en comparanten waren Arno Lamot, directeur van Rabobank Ze venhuizen/Moerkapelle, Joop Boode, directeur van het gelijknami ge bedrijf te Zevenhuizen en Annic- que van den Berg, directeur van Au- dipack uit Moerkapelle. In dat halve decennium heeft de Ondernemers kring bewezen een functie te hebben. Het bestuur van de Ondernemers kring bestaat uit vier personen. Voorzitter is Arno Lamot, secre taris Joop Boode, penningmeester An- nicque van den Berg en Hans Bakker, lid. Zij worden bij de uitoefening van hun bestuurstaak algemeen onder steund door Willem Visser. De vereni ging heeft statutair als doel het beharti gen van de belangen van het bedrijfsle ven (uitgezonderd de agrarische sec tor en de detailhandel) binnen de ge meente Zevenhuizen-Moerkapelle. Zij tracht dit doel te bereiken door het onderhouden van betrekkingen met de verschillende overheden en hun orga nen. Verder door het afvaardigen van vertegenwoordigers naar organisaties, die voor het welzijn van het bedrijfsle ven nuttig kunnen zijn, door het organi seren van bijeenkomsten en door het bevorderen van de onderlinge band. In de praktijk komt dit neer op het regel matig overleggen met de gemeente, zowel met de leden van het college van B.en W. als met de op een bepaald terrein gespecialiseerde ambtenaren. Hierbij gaat het bijvoorbeeld om de veiligheid van de bedrijfsterreinen, de uitbreiding van de bedrijfsterreinen, de ontwikkeling van de lokale belastin gen (zoals de onroerend zaakbelas ting) en de structuurvisie. Maar ook individuele vragen van leden kunnen bij dit overleg aan de orde komen. Het bestuur hecht hierbij veel waarde aan het scheppen van een duurzame rela tie, waardoor de communicatie soepe ler verloopt. Dit geldt niet alleen voor de contacten met de lokale overheid en andere relevante organisaties, zoals de Kamer van Koophandel in Gouda die de Ondernemerskring adviseert over de uitgifte van bedrijfsterreinen en wijzi- Van links naar rechts Willem Visser, Joop Boode en Arno Lamot van de ondernemerskring Zevenhuizen-Moerkapelle. gingen van bestemmingsplannen. Dit geldt des te meer voor de leden onder ling. Basisvoorwaarde hierbij is elkaar kennen. Elkaar kennen verschaft toe gang. Een andere basisvoorwaarde is vertrouwen hebben in elkaar. Vertrou wen moet worden opgebouwd, moet groeien. Dat is een kwestie van tijd, vaak veel tijd. Om dit te bereiken orga niseert het bestuur van de Onderne merskring frequent bijeenkomsten, waarbij vrijwel uitsluitend gemeen schappelijke zaken aan de orde worden gesteld. Bijeenkomsten, die mede wor den opgeluisterd door sprekers van buitenaf. Zo was eind vorig jaar Hans van Breukelen in Zevenhuizen te gast met als onderwerp "motivatie". Zo zal Klaas Wilting, persvoorlichter van de politie Amsterdam, op dinsdag, 12 maart iets over zijn werk komen vertel len. Vanuit de wetenschap dat sommige ondernemers van elkaar niet weten wat ze doen, vindt het bestuur het tevens belangrijk dat de ondernemers eikaars bedrijfsactiviteiten leren kennen. Van uit die onwetendheid namelijk zijn er nog wel eens bedrijven die zaken doen met bedrijven ver buiten de regio, ter wijl de produkten die ze nodig hebben bij wijze van spreken vlak om de hoek verkrijgbaar zijn. Door het bij elkaar op bezoek gaan, leert men naast eikaars activiteiten ook eikaars problemen kennen en van die problemen kan men leren. En een prettig bijverschijnsel is dat zo'n bedrijfsbezoek tussen alle za kelijke beslommeringen door een rust- puntje van de dag is, waar men weer eens ongedwongen een collega ont moet. In dit kader treedt morgen dan Audipack (Industriestraat 2 in Moerka pelle) als gastheer op. Na een korte introductie vindt van 16.00 tot 17.00 uur een rondleiding plaats door het bedrijf. Van 17.00 tot 18.00 uur bestaat er vervolgens gelegenheid om nog wat na te praten en om een hapje en een drankje te nuttigen. Met ingang van 1 maart wordt het Hart van Holland verspreid door Interlanden Spreigroep. Om de overgang naar de nieuwe verspreidorganisatie zo vlekkeloos mogelijk te laten verlopen hebben wij uw medewerking nodig. Als u het Hart van Holland van 6 maart niet tijdig (na woensdag 6 maart) ontvangen hebt, wordt u verzocht zo spoedig mogelijk contact op te nemen met: Drukkerij Elgersma/Hart van Holland, telefoon 0180-632289. "tijk* Dorpsstraat 200 Postbus 2 2760 AA ZEVENHUIZEN Telefoon 0180 - 631866 Telefax: 0180 -633178 M IK

Hart van Holland | 1996 | | pagina 1