Zevenhuizen Moerkapelle Project "De Tijd" op De Eendragt Jeugddienst Vergaderschema J Meldingen Wet Milieubeheer Kapvergunning Tervisielegging diverse bouwplannen Afgegeven bouwvergunningen/ beschikking melding bouwptannen Melding/aanvraag bouwvergunningen Wijziging periodieke controle openbare verlichting Commissievergaderingen HHi Gemeente De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend, dat vanaf 28 februari 1996 gedurende twee weken, ter gemeen tesecretarie, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, het volgende bouwplan ter inzage ligt van: - Stichting Orion voor de bouw van een woning met werkplaat sen aan de Wollefoppenweg 79a te Zevenhuizen. Het plan is in strijd met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Dit houdt in dat de gevraagde vergunning moet worden geweigerd. Omdat door de raad van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle is verklaard, dat voor het betreffende bouwperceel een herzie ning in voorbereiding is van dit bestemmingsplan, overweegt het college op grond van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van de bestem mingsplanvoorschriften. Het voornemen is daarnaast om met gebruikmaking van artikel 50, lid 5, van de Woningwet de op grond van artikel 50, lid 1, van de Woningwet geldende aanhoudingsplicht te doorbreken. Alvorens hieromtrent een beslissing te nemen wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van de tervisie- legging tegen het verlenen van de vrijstelling bedenkingen in te dienen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. Zevenhuizen, 28 februari 1996 De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle, L.M. Schoots 5 maart 1996: Commissie Ruimtelijke Orde ning/Volkshuisvesting c.a.; 7 maart 1996: Commissie Algemeen Bestuurlij ke Zaken/Openbare Werken c.a.; 26 maart 1996: Raadsvergadering. De vergaderingen worden in het gemeentehuis gehouden en vangen om 19.30 uur aan. De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend, dat vanaf 28 februari 1996 gedurende twee weken, ter gemeen tesecretarie, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, de volgende bouwplannen ter inzage liggen van: de heer A. Luyben voor het wijzigen van de berging aan de Julianastraat 31a te Moerkapelle; -de heer M.C. van der Spek voor het vergroten van de woning aan De Grutto 17 te Moerkapelle. De plannen liggen in de door de raad vastgestelde maar nog niet door Gedeputeerde Staten goedgekeurde bestemmingsplan "Dorpsgebied Moerkapelle". Dit houdt in dat de gevraagde vergunningen op grond van artikel 50 lid 1 van de Woningwet moeten worden aangehouden. Het voornemen is om met gebruikmaking van artikel 50 lid 5 van de Woningwet de vergunningen te verlenen. Alvorens hieromtrent een beslissing te nemen wordteen ieder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van de tervi sielegging tegen het verlenen van de vergunningen bedenkin gen in te dienen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. Zevenhuizen, 28 februari 1996. De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle, LM. Schoots In de periode van 20 t/m 26 februari 1996 is de navolgende vergunning/beschikking afgegeven aan: -kerkvoogdij Hervormde Gemeente Zevenhuizen, voor het plaatsen van een tuinhuisje, plaatselijk bekend Dorpsstraat 170 te Zevenhuizen; -kerkvoogdij Hervormde Gemeente Zevenhuizen, voor het plaatsen van een tuinhuisje, plaatselijk bekend Dorpsstraat 174 te Zevenhuizen; - de heer I.A. van der Spek te Zevenhuizen, voor het plaatsen van een dakkapel, plaatselijk bekend Bredeweg 112 te Zevenhui zen; de heer C. van der Wiltte Moerkapelle, voor het uitbreiden van een tuinbouwkas, plaatselijk bekend Middelweg 1b te Moer kapelle; Een ieder die meent door de verlening van bovengenoemde vergunning/beschikking in zijn/haar belang te zijn getroffen, -an binnen 6 weken na de dagtekening van dit blad een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. Voorts kan een verzoek om schorsing of een voorlopige voorzie ning worden ingediend bij de President van de Arrondisse mentsrechtbank Den Haag, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. e ver9unning/beschikking ligt gedurende bovengenoemde errnijn ter gemeentesecretarie, sektie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 le Zevenhuizen ter inzage. Het hoofd van de afdeling Mid delen, hiertoe gemachtigd door burgemeester en wethouders, maakt bekend dat bij besluit van 19 februari 1996 vergunning is verleend aan: -de heer R. van Vliet, voor het verwijderen van berk, aanwe zig in de voortuin van het per ceel Westland 9 te Moerkapel -le. Een ieder die meent door dit be sluit in zijn of haar belang te zijn getroffen kan ingevolge de Al gemene Wet Bestuursrecht bin nen 6 weken na publikatie van dit besluit een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij het col lege van burgemeester en wet houders. Zevenhuizen, 20 februari 1996. Het hoofd van de afdeling Mid delen, H. Hogebrug Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat de volgende mel ding/aanvraag om bouwvergun ningen zijn binnengekomen: -het vervangen/verplaatsen van een hobbykas aan de Burge meester Klinkhamerweg 55 te Zevenhuizen (16februari 1996); -het plaatsen van een waarschu wingssirene aan de Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen (19 februari 1996); -het plaatsen van een serre aan de Papaverlaan 34 te Moerka pelle (21 februari 1996); -het vergroten van de woning aan het Hazeveld 40 te Zeven huizen (21 februari 1996); -het plaatsen van een dakkapel aan de Akkerweg 23 te Moerka pelle (22 februari 1996); -het wijzigen van de woning aan de Schielandsingel 7 te Zeven huizen (23 februari 1996); -het plaatsen van twee dakka pellen aan het Rehobothplant- soen 11 te Moerkapelle (23 februari 1996); -het plaatsen van een dakkapel aan de Van Hogendorpstraat 28 te Moerkapelle (23 februari 1996). Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, hiertoe gemach tigd door het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, geeft openbaar kennis van meldingen, die zijn ontvangen van: - N.V. Energie- en Watervoorziening Rijnland ingevolge het Besluit gasdrukregel- en meetstations voor een gasdrukregel- en meetstation aan de Bredeweg 36 te Zevenhuizen en een gasdrukregel- en meetstation aan de Swanlaweg tegenover nr. 2 te Zevenhuizen; - Bestuur van de Stichting Van Riet Racing ingevolge het Besluit herstelinrichtingen voor motorvoertuigen voor een herstelin richting aan de Zuidplasweg 13 te Zevenhuizen; -C. van der Knijff ingevolge het Besluit opslag propaan voor de opslag van propaan aan de Julianastraat 55 te Moerkapelle. Deze meldingen liggen op de secretarie van de gemeente Zeven huizen-Moerkapelle, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zeven huizen, voor een ieder ter inzage en wel vanaf donderdag 29 februari 1996 tot donderdag 14 maart 1996, elke werkdag van 08.30 tot 12.00 uur (inzage van de meldingen buiten bovenge noemde tijden is mogelijk na telefonische afspraak). Zevenhuizen, 21 februari 1996. Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, C.A.H. Oosterhoff Met ingang van 1 januari 1996 is de periodieke controle van de openbare verlichting gewijzigd. Vanaf deze datum wordt de openbare verlichting op de volgen de tijdstippen gecontroleerd. A. Langs wegen buiten de bebouwde kom en wegen binnen de bebouwde kom met een doorgaande verkeersfunktie, eens in de anderhalve maand. B. Langs wegen buiten de bebouwde kom met een niet-door- gaande verkeersfunktie, eens in de drie maanden. C. Langs wegen, straten, pleinen e.d. binnen de bebouwde kom met een verblijfsfunktie, twee a drie keer per jaar. Storingen kunnen ook worden gemeld door gebruikmaking van het meldingsformulier onderhoudswerkzaamheden, welk for mulier iedere twee weken in deze krant wordt afgedrukt. Op het formulier moet het mastnummer worden vermeld en de klacht duidelijk worden omschreven. Tijdens de in het vergaderschema opgenomen commissieverga deringen zullen o.a. de navolgende punten aan de orde worden gesteld: Commissie Ruimtelijke Ordening/Volkshuisvesting c.a.: -Uitvoering van de Wet op de Openluchtrecreatie; -Aanpak nader onderzoek "laagste punt" van Nederland; - Voorbereidingsbesluiten. Commissie Algemeen Bestuurlijke Zaken/Openbare Werken c.a.: -Groenbeleidsplan; -Overname provinciaal fietspad 97 te Moerkapelle; - Overdracht wegen; -Aanleg drukriolering Noordeinde-zuid; -Aanschaf van een tankautospuit voor de brandweer van de kern Moerkapelle; -Aankoop en verkopen van grond; -Bouwrijpmaken bebouwingsstrook Oranjestraat te Moerkapelle; -Wijziging Arbeidsvoorwaardenregeling gemeentepersoneel. Zevenhuizen- Op 21 februari is op de christelijke basisschool "De Eendragt" het project "De Tijd" gestart. In alle groepen wordt op vele manieren met dit onderwerp gewerkt. In de ene groep wordt de school van vroeger en nu vergeleken. In een andere groep wordt de dagindeling van alle kanten beke ken. Ook de jaargetijden en levensloop komen aan bod. In de drie hoogste groepen staat "ons leven" in al zijn fa cetten centraal. Eén groep gaat naar het schoolmuseum in Rotterdam en een andere groep naar het klokkenmu seum in Schoonhoven. Op 29 februari van 18.30 tot 20.00 uur wordt er in de school een presentatie gegeven van alles wat er gedaan is. In de school zal een stand aanwezig zijn van de Stichting Oud-Zevenhuizen. Er zal speelgoed van vroeger tentoongesteld worden. Ook de jaarlijkse tentoonstel ling van textiele werkvormen is te be zichtigen. Alle ouders, grootouders, bekenden en belangstellenden zijn wel kom om in de school te komen kijken op 29 februari. Zevenhuizen-Op zondagavond 3 maart is er een jeugddienst in de Hervormde kerk van Zevenhuizen. Het thema van de dienst, die om 19.00 uur begint, luidt: "In de macht van Dominee Pettinga uit Zoetermeer zal spreken over dit thema. Muzikale me dewerking wordt verleend door "Inspi rited" uit Rijswijk.

Hart van Holland | 1996 | | pagina 5