Nederlandse correspondentie yrienden/vriendinnen gezocht. Familieberichten GROOT GEHEIM!!! Geertje Geertruida Vente-Bakker Krijn Hoogendijk Mhhm 1 De (hjatuur Informatkbus bij de bibliotheek 'Dia-voorstelling over (Mexico OB -11 Hart van Holland/6 maart 1996 pagina 3 "Alleen op afspraak Locatie: Hervormd Centrum Kerkepad (achter postkantoor) Zevenhuizen de 11 a ij vanderWende t 1996 Natuur: het dagelijks plezier Samenwerking Til Als elke seconde telt Als het zonder zwaailicht kan LITI E Zevenhuizen/Moerkapelle Waddinxveen Boskoop 26.000 exemplaren. advocaten spreekmiddag in zevenhuizen v 0 C ft T E N Marten Meesweg 121 - 3068 AV Rotterdam - Tel. 010-2204400 Van ons is heengegaan weduwe van Jan Vente in de leeftijd van 73 jaar. Familie Bakker Zevenhuizen. 27 februari 1996 Correspondentie-adres: Noordmolenwerf 55 - 3011 DC Rotterdam De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden te Rotterdam-Overschie. Als leven een lijden wordt, is sterven een bevrijding. Bedroefd geven wij u kennis dat, na een geduldig gedragen lijden, van ons is heengegaan mijn zorgzame man, onze lieve pap en schoonzoon in de leeftijd van 55 jaar. Dien Marjan en Dries Jeroen en Astrid D. Oskam K. Angenent 2 maart 1996 L.C. Hoogendijk-Oskam Goudsbloemstraat 29 2761 GP Zevenhuizen De begrafenis heeft plaatsgehad, woensdag 6 maart op de Algemene Begraafplaats te Zevenhuizen. Op 6 maart is het 80 jaar geleden dat mijn man, onze pa en 1916 °':>a' Willem Karei Boode, werd geboren. Om deze mijlpaal te vieren, willen wij hem verrassen met een zogenaamde "SURPRISE-Party" op zaterdag 9 maart ij hopen op een massale opkomst! Tussen 19.30-19-.45 uur verwachten wij u in de recreatiezaal van "De Zevenster", Leliestraat 3 in Zevenhuizen. 'lilflfttl f(e ^-00 uur wordt het feestvarken (met een smoesje) naar l W Linnen gebracht. WILLEM WEET DUS VAN METS (MONDJE DICHT!) mSenrhinHk "SP .din1sda§morgen 12 de kerk i, n Nederlands Hervorm- komst Jn ?e(8schenhoek een bijeen- Bertie over"Srhnaa Rictlardson zal spreken Schudden voor gebruik" (Jes. 6). door en Nederlandse jongelui |g^_aar 'n verbinding te brengen Zevenhuizen- Bij de openbare bibliotheek Zevenhuizen is op maandagavond 11 maart van 19.00 tot 21.00 uur de Natuur Informatiebus te bezichtigen In 1996 staan de Nederlandse bibliotheken in het teken van de natuur. Van januari tot en met december 1996 zijn in de openbare bibliotheken in Nederland uiteenlopende tentoonstellingen over de natuur te zien en worden er diverse activiteiten georganiseerd. De Natuur Informatiebus is een van die activiteiten in het kader van het Jaar van de Natuur. In de bus wordt er de nadruk op gelegd dat natuur een normaal, dagelijks verschijnsel is en dat het leuk is om er meer van te weten. De bezoeker loopt door zes verschillende ruimtes, die samen de suggestie van een doolhof wekken. Iedere ruimte geeft een andere scène. Zo komt men in een verduis terde ruimtewaar men bos kan ruiken, geluiden hoort van opvliegende vogels en wegrennende dieren en men bos en heide kan ervaren. In een andere ruimte wordt aangegeven hoe mensen vaak onbewust gebruik maken van de natuur door buiten te gaan joggen of fietsen. Of men ervaart de weerselemen- ten; men voelt de wind, ziet de bliksem, hoort de donder. Natuur is niet alleen heel gewoon, natuur is ook het dagelijks plezier. De Natuur Informatiebus is een initiatief van de gezamenlijke Provinciale Bibliotheekcentrales (PBC's) en het Nederlands Bibliotheek en Lectuur Centrum (NBLC) en is tot stand gekomen dankzij samenwerking tussen PBC's, NBLC en Staatsbosbeheer en met financiële steun van het VSB Fonds. Voor informatie: Karin de Roode, telefoon 0180-631782. Boskoop - Op woensdag 13 maart zal er een dia-voorsteiüng over Mexico wor den gehouden in Bibliotheek Boskoop. Deze zal worden verzorgd dooi me vrouw Els Knijpinga. Zij heeft een brede keuze gemaakt uit eigen dia's aangevuld met haar reisverhaal en anekdotes, mooie voorwerpen, bijbehorende mu ziek en vermelding van de boeken die over Mexico gaan, waarvan een boeken lijst in de bibliotheek voorhanden is. Deze lezing is het resultaat van vier gro te reizen door dit boeiende land. Met Mexico-stad als vertrekpunt gaat deze reis in een 8-vorm door het land. Men maakt kennis met de huidige indiaanse culturen, diverse koloniale steden, de Mexicaanse keuken, kleurrijke markten en indrukwekkende ruïnesteden. Tevens zal er in het kader van de Boe kenweek een tentoonstelling zijn met als thema: Schrijvers uit Zuid Amerika en de Cariben. De avond begint om 20.00 uur. Kaarten kosten f2,50 (inclusief koffie) en zijn te koop of telefonisch te reserveren bij Bibliotheek Boskoop: 0172-213170. >r veiligheid Annie Boode-van den Berg. Kinderen en kleinkinderen \V' 1 1,1 ^an een aandenken-album" te maken. Dus als u nog een leuke anekdote I be ver^eten f°t0 °f 'ets anders over Willem weet of heeft, zouden wij dit graag in ons B«n 'u 'ntormat'e: Tonneke de Jong-Boode, telefoon 0180-632624 of 631420, Greet te'ef°°n 0172-430596 of Anneke Bouter-Boode, telefoon 0180-632564 Vanaf 9.15 uur staat de koffie klaar Het programma is van 9.30- 11.00 uur. Er is kinderoppas. Voor inlichtingen: me vrouw A. van den Beukei, Bleiswijk: 010-5214626 of mevrouw C. Wolf, Moer- kapelle: 079-5933133. r middel heeft om Enopi br'efwisse1ing. Wie zin J ueze m bneven te schrijven landteleren^n'er j<!ngelui uit Enge- tot:"EuroIanuiennec' zicb wen<fen l'°n" 37B New r86 FriendshiP Associa- d0^>M8JRWECnaSishSt-et,Lon- De organisatie stuurt dan een formulier en nadat dit is ingevuld en geretour neerd zoekt men een passende corres pondentie vriend of vriendin. Op deze manier kunnen langdurige contacten ontstaan en zullen de brief schrijvers hun Engels kunnen verbete ren. De bemiddeling is overigens geheel gratis en is bestemd voor jongelui in de leeftijd van 12-18 jaar. Aanrijdingen: Donderdagavond laat vond een eenzijdig ongeval plaats op het Noordeinde te Zevenhuizen. Een 60-jari- ge automobilist was tegen een betonnen rand aangereden. In verband met uiter lijke kenmerken van drankgebruik is een bloedproef van de man afgenomen. Vrijdagavond raakte aan de Noordelij ke Dwarsweg nabij de spoorwegover gang een auto te water. De 23-jarige Wad- dinxveense bestuurder raakte direct na de S-bocht de controle over zijn voertuig kwijt en belandde links naast de weg in de sloot. De bestuurder liep wonder bo ven wonder geen letsel op. Vrijdagavond ruim een uur na midder nacht vond weer een eenzijdig ongeval plaats op de N.Dwarsweg na de S-bocht maar nu richting Zevenhuizen. Een 24- jarige bestuurder raakte ook de controle over zijn voertuig kwijt en botste met de linker zijkant aan de linkerkant van de weg tegen een boom. Hij is zwaar ge wond overgebracht naar het ziekenhuis. Inbraak/diefstal: Dinsdagavond werd in gebroken in een woning aan De Lente. Men kwam binnen door aan de achterzij de via het bovenlichtje de achterdeur te openen. Ontvreemd werden tv, audio- apparatuur, telefoon en CD's. Vrijdagochtend werd aangifte gedaan van diefstal van een auto uit de Rozen straat in Zevenhuizen. Ontvreemd was een rode Opel Kadett GT van een 36- jarige bewoner aldaar. In de nacht van zaterdag op zondag werd aan de Eendrachtsdijk een com pressor en boormachine gestolen uit een in een schuur staande bedrijfsauto. Overig nieuws: Dinsdagochtend werd op de B. Kiinkhamerweg snelheidscontrole gehouden waarbij van de 1671 passan ten 60 overtreders werden gefotogra feerd. Joogst gemeten snelheid: 77 km/u. Woensdag rond het middaguur met de brandweer geroepen bij een brandje in een woning aan de Raadhuisstraat te Moerkapelle. Het brandje was ontstaan door kortsluiting in een kontaktdoos en was al uit toen de brandweer kwam. in de nacht van zaterdag op zondag werd een 22-jarige bestuurder uit Moer kapelle staande gehouden op de Swanla- weg omdat hij daar slingerend reed. Bij controle bleek hij teveel te hebben ge dronken. Op het bureau bleek dat 1,5 o/ oo te zijn. Proces-verbaal wordt opge maakt en het rijbewijs is ingenomen. In de nacht van zaterdag op zondag zijn in het clubgebouw van de tennisvereni ging aan de Knibbelweg een aantal zinlo ze vernielingen gepleegd. Men heeft de ruit van de toegangsdeur ingegooid en vervolgens zijn binnen een aantal vernie lingen gepleegd. Er werden geen spullen vermist. Inbraak/diefstal: in de nacht van dins dag op woensdag werd een chemisch toilet ontvreemd vanaf een bouwplaats op Coenecoop. Getuigen hebben gezien dat het hokje woensdagavond op een bestelwagen met open laadbak werd geladen. Het toilet is mintgroen met bruine deur. Woensdag werd ingebroken in een wo ning aan de Kastanjelaan. Men kwam binnen door een raam open te wrikken. Weggenomen werden geld en sieraden. Woensdagavond werd eveneens inge broken in een woning aan de Meidoorn laan. Daar kwam men via de achterdeur binnen. Er werd niets vermist. Donderdagmiddag verdween een rood/zwarte kinderskelter uit een tuin aan de Gerstakker. Donderdavond laat werd bij een be drijf aan de Zuidelijke Rondweg een per sonenauto ontvreemd. De Nissan Pri- mera werd de volgende dag in Almere teruggevonden. Vrijdagmiddag werden twee meisjes van 13 en 14 resp. afkomstig uit Wad dinxveen en Moordrecht, betrapt op diefstal in een supermarkt aan de Passa ge. Zij worden in de gelegenheid gesteld hun straf via HALT te ondergaan. Tussen donderdag en zaterdag werd ingebroken in een nog niet bewoonde woning aan de Acaciastraat. Men is ver moedelijk met een valse sleutel binnen gekomen. Er worden twee accuboorma chines vermist. Overig nieuws: Dinsdagmiddag tussen 14.30-15.15 uur heeft in het Gouwebos een mishandeling plaats gevonden waarbij een 17-jarige Waddinxveense jongen werd mishandeld door een 15- jarige Boskoper en een 16-jarige Wad- dinxvener. Het slachtoffer is geschopt en geslagen waarbij zwellingen en ont vellingen werden opgelopen. De ver dachten zijn aangehouden en de volgen de dag voorgeleide. Woensdagavond werd een 57-jarige automobilist uit Lekkerkerk staande ge houden. Bij controle bleek hij teveel te hebben gedronken. Tegen hem is pro ces-verbaal opgemaakt. Aanrijdingen: Vrijdagavond ontstond een frontale aanrijding in Den Ham. Een 41-jarige automobilist uit Waddinxveen reed over de Provincialeweg ter hoogte van de toerit toen daar een personen auto vanaf kwam en zonder voorrang te verlenen de weg op kwam. Hij werd daardoor gedwongen uit te wijken naar links en botste frontaal op een tegenlig ger, een 42-harige bestuurster uit Gou da. De veroorzaker is onbekend geble ven. Er ontstond alleen materiële scha de. In de nacht van zondag op maandag probeerde een duitse vrachtwagen combinatie te keren op de Alphenseweg ter hoogte van de afrit Boskoop- Noord. Hierbij kwam de combinatie met een zijde in de berm waar het vervolgens in wegzakte. Er waren twee zware takelwa gens nodig om de combinatie weer op de weg te zetten. Inbraak/diefstal: In de nacht van maan dag op dinsdag werd ingebroken in een bedrijf aan het Zuidwijk. Een zijdeur werd opengebroken om binnen te ko men. Binnen werden enkele kantoren doorzocht. Meegenomen werd een geld kistje met inhoud. Er werden ook spullen waaronder audio-apparatuur, klaar ge zet maar dit werd om onbekende reden niet meegenomen. Dinsdag werd overdag ingebroken in een woning aan het Zwanenwater. Er waren geen braaksporen. Mogelijk is gebruik gemaakt van een valse sleutel. De gehele woning is doorzocht. Wegge nomen werden onder andere CD's, por- temonnee's en foto-apparatuur. In de nacht van maandag op dinsdag werd ingebroken in een bedrijf aan het Zuidwijk. Men kwam binnen door het forceren van een raam. Binnen werd de kantoorruimte doorzocht. Er werd niets vermist. Dinsdagochtend werd ingebroken in een woning aan de Rozenlaan. Men for ceerde een slot om binnen te komen. Op dat moment werden de twee inbrekers gestoord door de bewoner. Woensdagmiddag werd in Den Haag een 32-jarige man voor zijn woning aan gehouden op verdenking van diefstal van vlees bij een supermarkt aan de Koninginneweg. Hij is daarna overge bracht naar het bureau te Gouda en al daar ingesloten. In de nacht van donderdag op vrijdag werd ingebroken in een woning aan de Mendelweg. Via een raam aan de achter zijde kwam men binnen. Weggenomen werden o.a. een TV en geluidsboxen. Zaterdag werd vanuit de hal van Park zicht een bromfiets gestolen. Het betreft een blauwe Vespa met het vermoedelij ke verz.nr. BPS-314. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen. Hazerswoude-Dorp. Zevenhuizen-Moerkapelle. Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Redaktie/Advertentie-adres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Postbus 85 2760 AB Zevenhuizen Tel. 0180-632289* Fax. 0180-633503 Advertenties Mario Mezas Redaktie Algemeen Silvia Markus SI ui ti ngsterm ijn advertenties: Maandagmiddag 16.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd tot dinsdagmiddag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoorde lijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! De redaktie van Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor. zonder opgave van reden, advertenties voor publikatie in Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland, uitsluitend bellen, donder dag-ochtend tot 11.00 uur: Netwerk Den Haag VSP 070 - 3209898

Hart van Holland | 1996 | | pagina 3