Wat vinden winkelende mensen van het winkelpersoneel in Zevenhuizen? Inleveradressen: Inleveren kan tot en met zaterdag 23 maart! iff Waarom deze actie? Zevenhuizen is een dorp met een gevarieerd winkelaanbod. De inwoners van het dorp worden mobieler en kunnen daarom ook uitwijken naar grotere winkelcentra. Daarom willen de gezamenlijke winkeliers laten zien dat in Zevenhui zen ook genoeg leuke en goede winkels te vinden zijn. iff Waarom de week van het personeel? Het beroep van de mensen 'achter de toonbank' in de winkels wordt onderkend. Winkelwerk is afwisselend maar ook veeleisend. Het wordt als vanzelfsprekend ervaren dat de klant op zijn wenken bediend wordt. Daarom is de week van het personeel bedoeld als positieve waardering voor het werk van de personeelsleden in de winkels. If Waarom pasfoto's in het Hart van Holland? De waardering voor het personeel van de winkels in Zeven huizen kan worden uitgesproken door de lezers van het Hart van Holland. U kunt de naam van één van de 117 mensen die op pagina 16 en 17 staan op de bon invullen. Deze man of vrouw is dan uw personeelslid van het jaar 1996. De bonnen kunnen tot en met 23 maart ingeleverd worden op de adressen die hieronder vermeld zijn. Nadat alle stemmen zijn geteld komt de winnaar uit de bus. Deze winnaar krijgt een reis aangeboden voor twee personen. De winnaar wordt op 27 maart in het Hart van Holland bekend gemaakt. Door de bon in te vullen maakt u als consument kans op één van de tien waardebonnen van f25,-; het loont dus de moeite om mee te doen met de 'personeelslid-van-het-jaar-verkie- zing'! Couponnen-actie Naast alle advertenties van de deelnemende winkeliers treft u op pagina 20 tevens coupon-aanbiedingen aan. Deze couponnen kunt u uitknippen en tijdens de week van het personeel (25 tot en met 29 maart aanstaande) bij de desbetreffende winkel inleveren. U krijgt dan een aantrekke lijke korting op het artikel dat op de coupon vermeld staat. De Zilverberk Albert Heijn Boode tweewielers 't Karrewiel Hart van Holland/20 maart 1996 pagina 13 De afgelopen week vroeg een medewerker van het Hart van Holland aan willekeurig winkelende mensen hun mening over het winkelpersoneel in Zevenhuizen. En van wie zij vonden dat hij of zij in aanmerking moet komen voor de titel: "personeelslid van het jaar 1996" Week van liet Nel Verheijen: De dames van reisburo "De Zwaluw". Omdat ze bij wijze van spreken alles voor je opzoeken. Nooit is ze iets teveel. Mevrouw Van Helden: Jolanda van Leeuwe van BAC. Waarom? Verdient ze gewoon. Ze heeft wel eens een opsteker nodig. Mevrouw Gouweloos: Jan van Lee uwe van de Marskramer. De broer van Jolanda? Ja die twee zijn heel goed in de winkel. Jan is altijd erg behulpzaam en hij denkt met je mee. Mevrouw Van den Berg: Iemand bij C1000. Lisette, omdat ze altijd behulp zaam is en vriendelijk. Ze zegt je altijd gedag en als er iets is, lost ze het altijd voor je op. Trouwens dat doen ze alle maal wel. Mevrouw Monshouwer: Ach joh ik vind ze allemaal stuk voor stuk goed. Ik heb nog nooit een vervelend iemand hier in Zevenhuizen gezien. Zevenhuizen is een mooi dorp. lekker ouderwets. Maar het ligt wel aan jezelf. Wat je zaait, zal je oogsten! Mevrouw De Booij: Die oudere dame bij de kassa van AH. Koole heet ze geloof ik. Ze houdt er binnenkort mee op. Ik vind 'r aardig en vriendelijk. Patty Paling: Een blond grietje bij C1000, want die bedankt mij altijd vriendelijk als ik de kranten kom brengen Taras v.d. Voorde: Dat vrouwtje met dat blonde of geblondeerde haar. die hier in Zeven huizen de post rondbrengt. Die is écht aardig, ze zegt iedereen altijd vriendelijk gedag. Ja, die moet nummer 1 worden. Mevrouw Van Leeuwe: Wie ik heel aardig vind is die man van 't Karrewiel (Klaas van Diemen). Hij is altijd vriendelijk en spontaan. Op een dorp is het toch leuk als iemand vrien delijk is? Riek Wisse: Dat meisje bij 't Mekkaboertje. Ik weet niet hoe ze heet. Ze heeft van die hele hoge haren. Het is een leuk ding. Ze is heel vriende lijk. En dan de slager van C1000daar achter bij het brood. Ja m'n voorkeur gaat toch uit naar de slager. Els Meijer: Voor mij is dat Jeroen van der Berg van AH. Als je wat vergeten bent, brengt hij het altijd na. Ook al is het in z'n eigen tijd. Cora Rip: De groentemeneer (Klaas van Diemen van 't Karrewiel)), omdat hij heel aardig is voor kinderen en hij is altijd vriendelijk. Dinie Adegeest: Dat meisje met blond haar achter het brood bij AHZe is vriendelijk en maakt altijd een praatje De heer Eikelenboom: Bij garage Boode hierzo. Ik dacht dat het een soort schoolmeesterjongen was. Ik meen dat ie Remco Dirkzwager heet. Hij is altijd vriende lijk en hij helpt je altijd netjes. Dat moet je hebben in het leven. Irene Scheffers: Ik kies m'n zus. Wil werkt bij 't Karrewiel. Ze is altijd vrolijk en spontaan en is geïnte resseerd in de klant!

Hart van Holland | 1996 | | pagina 13