ZONNESTUDIO W HET KOiyiP SQUASH- EN Aantrekkelijke squash aanbiedingen VERZIJL sport 8 SQUASH BANEN GRAND CAFE FITNESS SPORTPARK DE SNIEP, SNI 89.95 Hart van Holland/20 maart 1996 pagina 23 Dunlop pulsar van 199.85 voor149. Dunlop pro winner van 149.95 voor Prince extender van 299.95 voor Prince extender lite van 199.95 voor129 Diverse andere modellen Squash balletjes5.95 Squash rackets bespannen vanaf35,- Squash-Point voor squash en fitness op niveau vanaf59.95 Dunlop Target129.95 Headpower149.95 Wilson Hammer 199.95 pro indoor .119.95 Adidas teamplay... 149.95 Passage 228 Waddinxveen Tel. 0182-617697 S Door Karin van Langeraad Waddinxveen - "Ons doel is een compleet centrum voor squash en fitness waarbij kwaliteit voorop staat. Een centrum voor de jaren '90." Aan het woord is Paul Linne- kamp. eigenaar van het op 10 fe bruari geopende Squash-Point aan Sportpark de Sniep. Het nieuwe pand ademt ook een sfeer van kwa liteit uit. Het grand-café op de eer ste verdieping is door inrichting en kleurgebruik een uitnodiging voor een kopje koffie of een schotel uit de keuken van Squash-Point. Be neden zijn maar liefst acht squash- banen beschikbaar: Na het sporten kan er gebruik gemaakt, worden van sauna en zonnebank voor ont spanning na de inspanning. Les in squash behoort ook tot de mogelijkheden. Onder deskundi ge leiding van Kees Kommer of André Chevalier kan men de slag van squash te pakken krijgen. Squash-Point heeft een interessant aanbiedingspakket van een racket, een balletje, een t-shirt, twee les sen en daarnaast nog tweemaal vrij spelen. Inmiddels is er maar liefst tachtig maal gebruik gemaakt van dit pakket waarbij de respons erg positief is. Ook heeft Squash- Point niet te klagen over het aantal lidmaatschappen dat er in de korte periode is afgesloten. Vanaf 23 maart is ook een hyper moderne fitnessruimte te bezoe ken. Onder deskundige leiding van een fysiotherapeut kan ge bruik gemaakt worden van de nieuwste fitnessapparatuur. Bij zonder aan deze nieuwe apparaten Paul Linnekamp samen met squash-leraar Kees Kommer aan slag zijn chip-cards, voorzien van per soonlijke gegevens, die registre ren welke oefeningen gedaan zijn. Ook werken deze apparaten niet meer met gewichten, maar zijn zij aangesloten op een compressor die ervoor zorgt dat de tegendruk van de apparaten precies afgestemd wordt op de individuele wensen. De fitness bij Squash-Point biedt vooral ondersteuning bij de condi- tieopbouw, het versterken van spiergroepen en het herstellen van blessures. In april wordt een ieder in de gele genheid gesteld kennis te maken met deze nieuwe faciliteit van Squash-Point tijdens de Open- Doe-Dagen op 6, 13, 20 en 27 april. Er worden overigens meerdere ac tiviteiten gepland. Zo zijn er open avonden, toegankelijk voor zowel leden als niet-leden. Hierbij wordt men in de gelegenheid gesteld eens met een andere partnerte spe len. Op 13 april is er de Squash- Point-Open, zoals de naam al aan geeft een open squash toernooi. Voor bedrijven zijn er speciale ar rangementen. Hierbij wordt een totaalpakket aangeboden met een sportief element en voldoende ont spanning. Uit een enquête blijkt dat squash een populaire sport is. met name ook onder de jeugd. Paul Linne kamp slaagt er dan ook in. samen met zijn partner Jeanet Oostveen en vier vaste medewerkers, te voorzien in een behoefte in Wad dinxveen.

Hart van Holland | 1996 | | pagina 23