in mma n -flllerH-ande u.nbUJi.iMinn Familieberichten Jan Breeman Met allerhande eulinair op z 'n p aas lest V DB -11 Hart van Holland/20 maart 1996 pagina 3 "Alleen op afspraak" Locatie: Hervormd Centrum Kerkepad (achter postkantoor) Zevenhuizen de Haii vander Wende Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega: Vanaf de oprichting van de Samenwerkingsschool in 1973 was hij als docent intensief betrokken bij de opbouw van het wiskunde-onderwijs en de totale schoolgemeenschap. Tal van ontwikkelingen en vernieuwingen zijn sindsdien mede door hem geïnitieerd en gestimuleerd. Jan zal als een bijzonder mens in onze herinnering voort blijven leven. Wij hopen dat zijn nabestaanden de kracht zullen vinden om het verlies te verwerken. Op zaterdag 23 maart om 13.30 uur zal een afscheidsbij eenkomst gehouden worden voor vrienden, collega's en (oud)leerlingen op Dreef 2 (voorheen Samenwerkings school, Sniepweg 61), 2741 SR Waddinxveen, telefoon 0182-616055. Waddinxveen, 15 maart 1996 Bestuur, personeel en leerlingen van het Coenecoop College Klaas Markus jaar Als elke seconde telt Als het zonder zwaailicht kan L I T I E Zevenhuizen/Moerkapelle Waddinxveen Boskoop 26.000 exemplaren. advocaten spreekmiddag in zevenhuizen V ADVOCATEN Marten Meesweg 121 - 3068 AV Rotterdam - Tel. 010-2204400 Zijn handel was zijn leven Ieder van ons was voorbereid op dit moment, desondanks heeft het ons toch getroffen dat wij, 38 dagen na het overlijden van zijn vrouw, u kennis moeten geven van het overlijden van onze vader en opa 14 april 1914 18 maart 1996 Zevenhuizen: Rika van Tilburg-Markus Arie vail Tilburg Marco en Andrea Ronald Karl en Jolanda Bergambacht: Maria Oskam-Markus Wim Oskam Marcel en Ditty Carolien en Ronald Willem Zevenhuizen: Gerda van Eijk-Markus Daan van Eijk Jan, Klaas, Gerard, Danielle, Jacqueline Gouda: Nico Markus Bermweg 26 (Zevenhuizen) 3059 LA Rotterdam Jak Markus Vader is thuis opgebaard. Gelegenheid tot condoleren woensdag 20 maart en donderdag 21 maart van 19.00 tot 21.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 22 maart om 13.00 uur in het Hervormd centrum. Dorpsstraat 156 te Zevenhuizen, waarna we hem zullen begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats """Tim i aan de Zuidplasweg te Zevenhuizen. Op 25 maart wordt GREET ook Hartelijk gefeliciteerd y 4 Dick' Ronald, Githa, Jasper en Laura, en nog vele jaren! Bij de viering van Pasen wordt de culinaire invulling van dit voorjaars feest steeds belangrijker. Mede om die reden verschijnt Albert Heijn nu - tussen de maandelijkse edities door - met. een Paas-special van AllerHande. Het 122 pagina 's tellende tijdschrift ligt vanaf 21 maart in de Albert-Heijn-winkels in een oplage van meer dan 2 miljoen exempla ren en is daar gratis verkrijgbaar. ok deze AllerHande biedt een uitgebreid palet aan bijzondere I recepten. Naast verrassende voorjaarsgerechten en interna tionale eierklassiekers geeft AllerHande letterlijk een nieuwe 'invulling' aan het begrip 'hartige taarten' door ze te vullen met sla en andere verse groenten. Bij lekker eten hoort natuurlijk lekkere wijn en met Pasen mag dat best een Merlot zijn. AllerHande doet verslag van maar liefst zes verschillende versies van deze zogeheten cépagewijn (wijn gemaakt van één druivenras, de Merlot-druif) en komt tot de conclusie dat ze allemaal één ding gemeen hebben: een Merlot is een wijn met de smaak van sappig zomerfruit om zo te drinken. Ook de steeds meer op gemak ingestelde consument komt in de Paas- AllerHande uitgebreid aan zijn trekken. Om te beginnen zijn in het blad negen pagina's ingeruimd voor het 'Ontbijtboekje'. Hierin wordt een keur aan paasartikelen gepresenteerd, gelardeerd met tips en kleine receptjes. De dessertliefhebber tenslotte wordt op z'n wenken bediend met de 'toetjestruc'; kant-en-kiare toetjes worden in een handomdraai kleine meesterwerkjes. Hollands Midden Samen zorgen we voor veiligheid Inbraak/diefstal: Dinsdagavond werd ingebroken in een woning aan de Aster straat. Men kwam aan de achterzijde via een keukenraam naar binnen. Het is niet precies bekend wat er weg is. In de nacht van maandag op dinsdag werd ingebroken in een bedrijf aan het Nijverheidscentrum. Een raam werd opengebroken om binnen te komen. Er werden twee laptopcomputers ont vreemd. Dinsdagavond werd ingebroken in een woning aan de Julianastraat. Aan de achterzijde werd een raam open ge wrikt. Weggenomen werden een TV en een videorecorder. Overig nieuws: Dinsdagochtend werd op de Moerkapelse Zijde tussen 7.30 en 9.30 uur een snelheidscontrole plaats. Er passeerden 675 voertuigen waarvan er 170 te snel reden (25 %j en werden gefotografeerd. De hoogst gemeten snelheid was 94 km/u. Aanrijding: Donderdagochtend vond op de rijbaan richting Den Haag van de RW 12 een aanrijding plaats waarbij drie auto's betrokken waren. Een 24- jarige bestuurder uit Schijndel van een bestelauto week plotseling uit naar links, botste tegen de vangrail en kwam op de zijkant terecht. Bij een uitwijkma noeuvre botste een 41-jarige bestuur der van een personenauto uit Leer broek en een 46-jarige bestuurster uit Venendaal eveneens tegen de vangrail. Alle voertuigen werden zwaar bescha digd, er waren geen gewonden. Vrijdagmiddag vond op de Zuidplas- laan een aanrijding plaats tussen een personenauto en een motor. De 41-jari- ge Waddinxveense bestuurster van de personenauto sloeg linksaf zonder de tegemoetkomende 24-jarige Waddinx veense motorrijder vrije doorgang te verlenen. Er ontstond alleen materiële schade. Inbraak/diefstal: Dinsdagavond werd aan de Noordkade een bromscooter gestolen. Het betreft een rood/witte Honda Vision met verz.nr. TBJ-589. In de nacht van dinsdag op woensdag werd ingebroken bij de opticien aan de Groensvoorde. Met een stuk trottoir band werd de ruit van de deur vernield. Weggenomen werden twee laptops en diverse brillen. In de nacht van dinsdag op woensdag werden uit een tuin aan de Thorbecke- hoeve vier tuinlampen uit de tuin ge haald. In de nacht van donderdag op vrijdag werd aan de Zuidplashof ingebroken in een auto door op een grove manier een ruit in te slaan. Weggenomen werd een GSM kaart alsmede een telefoonhoorn. Donderdagavond werd ingebroken in een bedrijf in Coenecoop. Vanuit een kantoor verdween een geldkistje met wat nederlands-en buitenlands geld. Zondag werd aangifte gedaan van in braak in een woning aan de Noordkade. Men kwam aan de achterzijde de wo ning binnen door het inslaan van een raam. Weggenomen werden de TV, vi deo, elektrisch gereedschap en geld. In de nacht van zondag op maandag werden in en nabij de Ieplaan drie per sonen op heterdaad aangehouden bij een inbraak in het magazijn van een supermarkt. De sigaretten die zij had den buit gemaakt, werden in de omge ving teruggevonden. De drie3 zijn 28,28 en 26 jaar oud en afkomstig uit Joego slavië waarvan er één in Den Haag en één in Resteren verblijft. Overig nieuws: OPROEP: Op 6 maart is op een adres op de Pr. Bernhardlaan een portefeuille teruggebracht door de vinder. Deze portefeuille werd op 5 maart gestolen vanuit een woning. De politie zou graag in contact komen met de vinder van deze portefeuille en ver zoekt deze man kontakt op te nemen met telefoonnummer 621613 Aanrijdingen: Vrijdagmiddag vond op de Zijde een aanrijding plaats waarbij een personenauto en een bromfiets betrokken waren. Een 43-jarige Bos- koopse automobiliste sloeg op de Zijde linksaf en verleende daarbij geen vrije doorgang aan een Boskoopse bromfiet ser. Deze is met hoofdletsel afgevoerd naar het Bleulandziekenhuis. Inbraak/diefstal: In de nacht van zater dag op zondag werd ingebroken in een woning aan de Sperwerhorst. Men kwam binnen door het forceren van een slot. Weggenomen werd de video recorder. Zondagavond werd aan de Snijdel- wijklaan een 35-jarige persoon aange houden die ervan werd verdacht even tevoren te hebben ingebroken aan de Puttelaan. Overig nieuws: Maandagavond 11 maart is op verschillende plaatsen snelheidscontrole gehouden. Van 17.00-18.00 uur op de Zuidkade. Daar werden 91 overtreders gefotografeerd, 25% van de passanten, de snelste reed 89 km/u. Van 20.00-20.30 uur werd ge controleerd aan de Goudse Rijweg. Daar werden 33 overtreders gefotogra feerd, 30% van de passanten, waarvan de snelste 76 km/u reed. Van 20.30- 21.00 uur werd gecontroleerd op het Reijerskoop waar 22 overtreders wer den gefotografeerd, 20 waarvan de snelste 86 km/u reed. Op de provincia- leweg Den Ham werd gecontroleerd tussen 21.00-22.00 uur. 52 overtreders werden gefotografeerd, 16 De snel ste reed 126 km/u i.p.v. 80. Dinsdag werd aan het Reijerskoop een grote technische controle gehou den. De controle was hoofdzakelijk ge richt op aanhangwagens. Tractoren en bromfietsen werden echter ook aan een controle onderworpen. De overtre dingen bestonden o.a. uit gladde ban den, overbeladingen, slechte remmen en koppelingen, niet werkende verlich ting enz. enz. In vijf gevallen vertoonde voertuigen dusdanige gebreken dat eerst ter plaatse moest worden gerepa reerd. De voertuigen werden van de weg gehaald door twee motorrijders en gecontroleerd op de Overslag. Aan de controle deden ook twee verkeersspe- cialisten mee. Veroordeling: Vorig jaar 9 juni werd een 22-jarige Boskoper aangehouden nadat hij zich bij de Sociale Dienst van de gemeente had schuldig gemaakt aan bedreiging en lokaalvredebreuk (niet weggaan wanneer dat wordt gevor derd). Op 6 maartheeft de politierech ter hem veroordeeld tot een boete van ƒ300,- of 6 dagen onvoorwaardelijk en een voorwaardelijke gevangenisstraf van 1 week met een proeftijd van 2 jaar. In de nacht van zaterdag op zondag werd aan de Zijde een buitenspiegel van een auto vernield. TIP. Het is de laatste tijd meerdere ke ren voorgekomen dat een grote hoe veelheid CD's werd meegenomen bij een woninginbraak. Kennelijk is daar een "markt" voor. Soms worden ook gestolen CD's terug gevonden. Deze zijn echter moeilijk bij een eigenaar terug te brengen omdat ze niet "uniek" zijn. Door met den kraspen de postco de in een CD te graveren, maakt u deze wel uniek. U kunt dat doen in het hart van de CD. Ze worden daardoor ook minder aantrekkelijk voor de zwarte markt. "Groep" bedankt! waar hebben we het aan verdiend? Het was echt een groot feest Volgend jaar weer?! Janny en Tilly Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Redaktie/Advertentie-adres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Postbus 85 2760 AB Zevenhuizen Tel. 0180-632289* Fax. 0180-633503 Advertenties Mario Mezas Redaktie Algemeen Silvia Markus Sluitingsterm ijn ad verten ties: Maandagmiddag 16.00 uur. Kant-en klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdagmiddag 13.00 uur. De uitgever stelt zich I\IET verantwoorde lijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! De redaktie van Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publikatie in Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland, uitsluitend bellen, donder- ^ag-ochtend tot 11.00 uur: Interlanden, Spreigroep, telefoon 070-3190810

Hart van Holland | 1996 | | pagina 3