Stoffe Een bad om te 7nefnnen en zwemmen i De mooiste stoffen uit uw omgeving. Aanbieding: LiDi's Stoffenhuis, voor creatieve gezelligheid Sauna De Koornmolen Bij BAC is de kollektie kompleet. Dames- heren- en kindermode en schoenen, waar u de lentekriebels van krijgt. Kom snel langs! zwembad/sauna de koornmolen Leuke katoenen stoffen v.a. ƒ10.95 p.m. Lina Browrvstoffen van ƒ24.50 nu ƒ15.95 p.m. Voor al uw: Hart van Holland/27 maart 1996 Modestoffen, interieurstoffen (2.40 2.80 mtr. breed), T jFVj!. kinderstoffen, babystoffen, o fournituren, patronen, enz. Kerkweg west 8 - Waddinxveen - Tel. 0182-611120 Tweemanspolder 6 - 2761 ED Zevenhuizen - tel. 0180-631860 Herenmode Kindermode Schoenen Informatie Klassiek, romantische of sportieve damesmode en -schoenen. U treft het onder één dak aan. Ook de herenkollektie mode en schoenen is verrassend veelzijdig. Zowel de klassieke als de sportieve klant komt volledig aan zijn trekken. Mooie kleuren, soepele stof fen, elegante snitten, het is allemaal mogelijk is de schitterende voorjaarskollektie Geel, oranje, groen, rood, blauw, khaki: Het lijkt wel of de zon schijnt in de kinderhoek. Draagbare en betaalbare kinderkleding kan perfekt gekombineerd worden met prettig zittende, leuk ogende schoenen. Waddinxveen - "Veel nieuwe stoffen, veel kleur, vooral leuk voor kinderkleding" zo typeert Lia van LiDi's stoffenhuis de trend in stoffen van dit voorjaar. In haar winkel, die zij samen met dochter Diana drijft aan de Kerkweq-West, staan vooral gezelligheid en het bezig zijn met stoffen voorop. Er worden veel voorbeelden gemaakt van kleding zodat de klant ook kan zien wat het uiteindelijke resul taat wordt. Op verzoek kan men bij LiDi's stoffenhuis ook kleding in opdracht laten ma ken. Maar ook een wieg bekle den compleet met hemeltje behoort tot de mogelijkheden. Bij de collectie stoffen behoren uiteraard ook fournituren en garen, van goede kwaliteit en heel voordelig. Diana komt op verzoek ook langs voor een 'stoffenparty'. Gewapend met een groot deel van de collectie, voorbeelden en modebladen wordt in huise lijke sfeer de stof bekeken en een keuze gemaakt. De gast vrouw van ae party wordt nier- voor 'beloond' met 10% van de omzet van die avond, en voor een ieder die de party bezoekt en iets koopt is er een aardige attentie. LiDi's stoffenhuis speelt ook in op de nieuwe interieur trends. Wie een beetje handig is, kan in een handomdraai het aanzien van het interieur veranderen door een ander gordijntje, een grand-foulard of kleedjes op tafel. Hiervoor hebben Lia en Diana een hele collectie interi eurstoffen in huis in moderne kleuren. Deze stof is 2.40 m breed en is ook nog eens heel voordelig zodat gezelligheid in huis ook binnen ieders bereik ligt. De lente en zomer van 1996 luidt op het gebied van mode een nieuw tijdperk in. Veelzijdigheid in kleuren en prints maken de mode extra vrouwelijk. In de BAC-modezaken in Moerka- pelle en Zevenhuizen treft men daarvan sprekende voor beelden. Zo voeren bij veel klassieke modellen blauw, rood, geel en zwart in combinatie met wit de boventoon. Ook loemdessins in vele soorten zijn favoriet. Behalve soepele, ruime broeken en lange klokkende rokken en jurken treft men ook kleding aan aie de lichaamsvorm accentueert. Deze levendige mode vertaalt zich in slanke stretchpantalons en mooie getailleerde tops en blouses. Ook vrouwen met een voorliefde voor 'stoere' mode kunnen bij BAC terecht. Voor heren heeft BAC ook volop keus. Pullovers, sweaters, T- shirts, jacks, blazers, overhem den en pantalons. Voor de jon ge klant zijn er vooral de kleu ren geel en oranje, voor de meer klassieke de kleuren zand, groen, marine en rood. De kleuren die wat de kinder mode betreft bij BAC de zon doen schijnen zijn geel, oranje, rood, groen, blauw, en kaki. De collectie bestaat uit jacks, pan talons, shorts, pullovers, swea ters, T-shirts, rokjes en volop jurkjes. Ook Nijntje-kleding, een Hollands produkt, is bij BAC verkrijgbaar. Naast kleding levert BAC ook een uitgebreid assortiment schoenen waaronder absolute topmerken. Voor de klassieke en de sportieve consument. BAC heeft in de nieuwe collec- ter van ongeveer 5_. De grote dompelton liat buiten. Dat is het buitenzwembad. Als de men sen uit de saunacabine komen, gaan ze via het buitenterras naar het buitenbad. Ed Beere legt uit dat wanneer je uit de sauna komt het lichaam een temperatuur heeft van zo'n 38,5^ een kunstmatig verwek te koorts dus. Die temperatuur moet teruggebracht worden naar 37_. Hoe extremer je dat kan, dus hoe sneller je de tem peratuur kunt terugbrengen, hoe lekkerder. Sommige men sen plonzen er in en steigeren er direct weer uit. Anderen biij- ven er soms wel een halve mi nuut. De afkoelingsperiode wordt vervolmaakt in de koude hoek. En als de afkoeling inder daad extreme vormen aan neemt, is er altijd het verwarm de binnenbad. Sauna De Koornmolen is ge vestigd aan de Tweemanspol der 6 in Zevenhuizen. Ope ningstijden: dinsdag tot en met vrijdag van 19.30 tot 23.30 uur. Dinsdags alleen voor dames. De andere dagen gemengd. De Koornmolen is telefonisch te bereiken onder nummer 0180-631860. tie een nadrukkelijke plaats in geruimd voor kinderschoenen. Aandachttrekkers zijn Nike- canvasschoenen voor tieners en de Nijntjes voor kleuters. Peter van de Hoogen in 'zijn' schoenenafdeling. Zevenhuizen-Zo'n 10 jaar geleden liet het recreatieschap Rottemeren de omkleedruimte voor het buitenzwembad verbouwen tot een sauna-accommodatie. Wat toen niet meer dan een overkapping was, is nu een modem ingerichte ruimte met alles erop en eraan. Ze zijn er trots op: Joop Zappey en Ed Beere. Ed, de beheerder van de sauna, Joop de technische su pervisor. Tijdens de rondleiding Blijkt hoe goed doordacht één Ed Beere en Joop Zappey in de barrustruimte. en ander is opgezet. Aan alles is gedacht. In de saunaruimte vallen allereerst het Turkse bad, de doucheruimte en de voetbadjes op. Verder is opval lend de zogenaamde koude hoek met afspoelslang, nevel douche, stortdouche en dom pelton met doorstromend wa- Een komplete winkel voor het hele gezin! TEXTIEL, MODE, SCHOENEN, WONEN en SLAPEN Dorpsstraat 145 - Zevenhuizen - Tel. 0180-631238 Dorpsstraat 1 - Moerkapelle - Tel. 079-5931421 LENTEKRIEBELS

Hart van Holland | 1996 | | pagina 18