399,- Gratis controle van uw naaima- chine op vrijdag 29 maart Setterlady en Setterlaine geven vrolijk modebeeld fa. W. vd Vlist ZOVEEL GEMAK EN TOCH MAAR 399,- Een stralende kijk op de zomer Biologische ontharing ONTHAREN zonder pijn definitief Gezien op TV! Stralende kijk op mode/27 maart 1996 Maak tevens kennis met de nieuwste Computer naaimachines Een leuk presentje Voor u gezien in Margriet J. Wismeyer Modieuze rokken Setterlady brengt dè nieuwe japon Nieuwe kijk op bonnetterie Voor u gezien in Margriet Dorpsstraat 24 - Moerkapelle Telefoon 079-5931315 Introduktie- aanbieding naaimachinespeciaalzaak KORTELAND V Beautycenter Zijde 48, 2771 EP Boskoop Tel 0172-21 85 89 Zoetermeer - Op deze speciale dag houdt naaimachinespe- daalzaak, een uitgebreide naaimachine-controledag. Dat betekent, dat u uw naai machine gratis kunt laten con troleren door een professione le naaimachinemonteur, die tevens advies geeft omtrent onderhoud en eventuele repa raties. En ongeacht welk merk naaimachine u ook heeft, u bent van harte welkom. Terwijl uw naaimachine wordt gecontroleerd, laten wij u graag uitgebreid kennis ma ken met de modernste naai machines: de Computerma chines, die het beeld van he den en toekomst bepalen. Een voudig te bedienen naaima chines, maar met ongekende mogelijkheden. In een prettige, ongedwongen sfeer demon streert een deskundige de- monstratrice van de fabriek alle veelzijdige mogelijkheden en nooit verwachte maar wel ge wenste snufjes. Wie de volledige demonstratie, die ongeveer 10 minuten in be slag neemt, heeft bijgewoond, krijgt van de demonstratrice een aardig presentje. Kom dus zonder enige verplichting uw naaimachine gratis laten con troleren. Tot ziens bij Naaimachinespe ciaalzaak Korteland, Oranje laan 29, Zoetermeer (wijk 12), telefoon 079-3166759. M éi Dorpsstraat 55 - Zevenhuizen - Tel. 0180-631213 De nieuwe modecollecties van Setter Mode zijn er. De lente en de zomer zijn bij uitstek vrolijk. Voor Setterlady en Setterlaine geldt bovendien dat de mode elegant en vrouwelijk is. Mode die gemakkelijk te combineren en soepel te dragen is. Bovendien geven de nieuwe modekleuren elan aan de garderobe. Setterlady is damesmode bij uitstek. De frisse en fleurige collectie is zeer gevarieerd. De thema's zijn vrolijk. Dat komt ook door het gebruik van de nieuwe lente-kleuren, terwijl er tevens een fantastisch pastelprogramma is. Opvallend is een aantal deux-pièces waarin de dessins elkaar afwisselen (b.v. lengte strepen met vrije dessins). Door deze combinatie ontstaat een verrassend beeld. Er is binnen de collectie veel gebruikgemaakt van structuurstoffen die - ook in uni - diepte geven aan de stof en daardoor een extra dimensie toevoegen. Dit komt vooral tot uiting in de gedurfde blousescollectie, met een elegante en vrouwelijke belijning en een grote variëteit aan halsvormen. Opmerkelijk is de sterke opkomst van de bloemdessins. De blousescollectie sluit uitstekend aan op de collectie rokken. Setterlady heeft in haar collectie onder meer de kortere modieu ze rok en de klassieke rok met een normale lengte, terwijl ook de lange, wijde rok niet ontbreekt. Groot voordeel is dat bij alle rokken is gewerkt met elastische band om een goede pasvorm te garanderen. Dit geldt overigens ook voor de pantalons in de ilïc L collectie. Dat het een en ander gecombineerd kan worden met de jasjes zonder mouw en de gevoc--1- andere cool wool) is vanzelfsprekend. Setterlady is erin geslaagd om een totaal nieuwe collectie japon nen te stileren. Het zijn modische japonnen in verschillende wijdtes en met een zeer frivole uitstraling. Daarnaast blijft ook de klassieke japon in de Setterlady collectie. De vrouwelijkheid is terug in de bonnetterie en wordt geaccen tueerd. Het is een algemeen modebeeld. Setterlaine gaat echter een stap verder en zet de toon voor het voorjaar. De mogelijkhe den binnen de collectie en zeker in combinatie met Setterlady zijn ongeëvenaard. Het wordt een seizoen van veelkleurigheid, jacquards en ajours. Garens van uitstekende kwaliteit, waaron der veel katoenmengingen, vormen de basis van de pullover- collectie. Dessins zijn in sommige gevallen extra geraffineerd door borduur. De halsvormen zijn verrassend, Natuurlijk zijn er ook de bekende luxe Setter shirts. Kwaliteit boven alles, want er is onder meer gewerkt met 100% gemerceriseerd katoen, prach tige dessins en all over prints zorgen voor een prachtige uitstra ling. Splitten vervolmaken de shirts. De spencervestjes en gilets uit de collectie sluiten aan bij de internationale mode-trends. Door nieuwe belijningen en dessins zijn ze opvallend en mo- disch. In de collectie vesten zijn luxe, blazerachtige vesten opgenomen. Setter Mode blijft met deze collecties stijlvol de mooiste en geeft door de zeer goede afwerking en accessoires een duidelijk gezicht aan de mode. Met de nieuwe Melson 3106 haalt voor zigzagsteek keus uit 4 u voor een uiterst scherpe prijs een breedtes en voor rechte steek uit naaimachine in huis die ook nog 3 lengtes eens super go eenvoudig te bedienen is Kijk maar: met één knop maakt u een keuze uit 6 verschillende steken: recht, zigzag, recht stretch, stretch, blindzoom, gestikte ideale breedte is voor geprogrammeerd 4-staps knoopsgaten automaat kompleet met accessoires en stofhoes degelijke metalen huis Noordwaarts 73 - Telefoon (079)3418596 - Stadshart Zoetermeer Oranjelaan 29 - Telefoon (079)3166759 - Zoetermeer wijk 12 vrijdag koopavond - parkeren voor de deur Boskoop - Het is al bekend dat Health- Beautycenter Cosmiq voorziet in een behoefte op het gebied van gezichts- en lichaamsverzorging. Het toch al zeer complete pakket is i lichaamsverzorging. middel Depilc Beautycenter Cosmiq op de matrix. De huid wordt eerst vrij qemaakt van haren door middel van harsen. Hier na worden er één of meerder druppels van het middel Depi- lonine in het lichaam gesluisd. Dit gebeurt met behulp van een electrisch apparaat en Is abso- -- vuii y X=X-IV_I 11 o cii iicnuvnirovci tui v^u *»vi nu uitgebreid met het gebruik van het middel Depilonine. Wie last heeft van overmatige haargroei kan nu terecht bij Health- Beautycenter Cosmiq voor een behandeling. Het middel Depilonine werd voor het eerst geïntroduceerd in Ne- aerland op de televisie bij 'Lieve Wartine'. Jeanette Schoenma ker van Cosmiq legt de werking niervan in het kort uit. "Het haar 9roeit in een schacht en zit vast r luut pijnloos. Depilonine is een volstrekt natuurlijk produkt ge baseerd op enzymwerking en bestaat uit twee componen ten. Deze bereiken het ge wenste effect doordat deze samenstelling eiwit afbreekt. Deze twee componenten zijn beide ook eiwitten. Door ze samen te brengen vernietigen ze de matrix (ook een eiwit) en tegelijkertijd ook elkaar. Het middel is uitgebreid getest en er is veel onderzoek aan vooraf gegaan. Er zijn dan ook geen bijwerkingen. Dit revolutionai re middel is niet in winkels te koop. Het kan alleen verkregen worden bij mensen die ook opgeleid zijn om dit te gebrui ken. Het resultaat is maximaal. Deze veel snellere methode heeft een maximaal effect, is pijnloos en veroorzaakt geen irritatie. Eindelijk een middel waarmee zonder pijn en zonder irritatie, snel en efficiënt onthaard kan worden b.v.: bovenlip kin bikinilijn moedervlekken benen. Het werken met depiloline laat geen littekens achter; dit maakt dat u op elke gewenste plaats op het lichaam zonder problemen kunt laten ontharen. Bel voor inlichtingen of maak een afspraak! 'ïcSAilC

Hart van Holland | 1996 | | pagina 19