SLANK DE ZOMER Fleur en kleur in de kinderschoenen JH£0 I Ciiltvre f f 39.95' 39,95 va 2S&T Body Culture Bewegingsbanken 1e keer gratis proberen Plaatselijk afslanken d.m.v. dieptewarmte 10 behandelingen f250,- Spierstimulator 12 behandelingen f350,- Figuurcorrectie op natuurlijke basis, Skin Bodywrap Kuur 5 deelbehandelingen f 275, -- Kuur 5 totaalbehandelingen f447,50 Infrarood Sauna per keer f 17,50 Zonne-abonnementen 10x 30 lampen 2 gezichtbruiners f 90, - 10x 40 lampen 6 gezichtbruiners f135,- Body Culture: voor diverse manieren van afslanken en verantwoord zonnen Wim Doornhein: gespecialiseerd in kinderschoenen Fools voor eigentijdse mode dicht bij huis va. 39,95 'va 39,95 WÊÊmsmm daar zorgen wij voor! schoenen - sport Stralende kijk op mode/27 maart 1996 daarna per keer ƒ17,50 5x voor 75,- Bewegingsstudio Afslankstudio lonnestudio Nesse 32a 2741 ES Waddinxveen Tel. 0182-630660 Gratis peuteropvang op maandag- woensdag- en vrijdagmorgen. geel - oranje - rood - blauw - beige - bruin Bij inlevering van deze advertentie 10#- korting bij besteding van 100,- of meer. i print Sweaters v.a. v.a. Diverse bloesjes ruit/streep Spijkerbroeken diverse voorjaars geuren Passage 230 - Waddinxveen - (0182) 610949 Diverse voorjaars truien - jogg'mg broeken Kleurige modellen met bloemenprints - Strak gemodelleerde modellen in uni-kleuren Doorzichtige zolen - zomerboots - bandschoenen - sandalen pasvorm - breedtematen - voetbed DORPSSTRAAT 20 - MOORDRECHT 0182 - 372347 J Openingstijden: ma. t/m vrij. 08.00-22.00 uur za. 08.00-16.00 uur Woensdagmiddag en -avond gesloten Waddinxveen - Bij Body Culture is er 300 m2 in gebruik waarbij er op diverse manieren gewerkt wordt aan afslan ken en zonnen.(lid "Sanezo" Stichting Algemene Neder landse Erkende Zonnestudio's). Er wordt gewerkt met zes verschillende bewegingsbanken, die elk een apart deel van het lichaam automatisch in beweging brengen: benen, heupen knieën, bekken, wervelkolom, hals en schouderpar tij. Op elke bewegingsbank brengt men 10 minuten door. Een totale sessie van 1 uur staat gelijk aan 7,5 uur grondgymnas- tiek. Afslanken door middel van dieptewarmte geeft de mogelijk heid om de lokale problemen van overtollig lichaamsvet en cellulite tegen te gaan. Ook is er de spierstimulator. Dit is een afslankmethode d.m.v. spiercontracties, waarbij gebleken is dat dit een effectieve methode is om spieren te verstevigen. De Skin+Body Wrap is een gezonde en natuurlijke manier om in één uur tijd centimeters kwijt te raken en de huid te verstrakken. De kruiden die bij deze methode gebruikt worden zijn elk gekozen om de specifieke werking. De kruiden breken het vet af en bestrijden cellul'itevorming. Deze methode is 100% natuurlijk en bevat geen chemicaliën of zout. In de zonnestudio kan men gebruik maken van verschillen de soorten bruiningsbanken, namelijk 30 lampen met twee ingebouwde gezichtsbruiners, 40 lampen met zes ingebouw de gezichtsbruiners, 65 lam pen met 12 ingebouwde ge zichtsbruiners (Proline met air co] en tevens is aanwezig een 3x1400 W. gezichtsbruiner. Men kan al 20 minuten zonnen voor 10,-. De Body Culture Zonnestudio is er voor: zonnen zonder af spraak; deskundig advies; op timale hygiëne,; afsluitbare ca bines en er zijn douches aan wezig. Men kan gebruik ma ken van een Zonne-abonne- ment: 9x zonnen 10e xgratis. Naast al deze mogelijkheden is het ook mogelijk gebruik te maken van ae Infrarood Sau na. Sauna's staan reeds lange tijd bekend om hun belangrijke therapeutische voordelen. Sauna's verminderen stress, helpen bij het afslanken en ont spannen en versoepelen de spieren. Daarnaast versterken ze de stofwisseling en stimule ren de bloedcirculatie. Body Culture verzorgt ook sportmassage en voetreflex zonnemassage. Waddinxveen - "Het wordt tijd dat er wat gebeurt met winkelcentrum de Passage. We horen nu al een nele tijd over mogelijke veranderingen, maar tot op heden is er nog niets gebeurd! De huidige Passage heeft het dan misschien niet, maar er zijn winkels die het zeker wél hebben." Deze uitspraak komt van Margreet van Wijngaarden van kleding zaak Fools op de Passage. Margreet begon 12 jaar geleden als verkoopster bij Fools, toen nog bekend als Boetiek 115. Na haar opleiding als bedrijfsleidster heeft zij nog enige jaren in die functie gewerkt. Zodoende is Margreet dan ook het 'gezichf van Fools. Nadat zij samen met haar partner Velimir Saric in de gelegenheid was om Fools zelfstandig voort te zetten, heeft zij deze mogelijkheid met beide handen aangegrepen. Wie aparte kleding zoekt voor een speciale gelegenheid of gewoon voor "iets anders dan anders" kan hiervoor goed te recht bij Fools. In de twaalf jaar dat Fools gevestigd is aan de Passage heeft de winkel een enorme groei en ontwikkeling doorgemaakt. In eerste in stantie was Fools een winkel keten die goedkope kleding op de markt bracht. Inspelend op de veranderende vraag van de consument is daar inmiddels een exclusief assortiment aan toegevoegd. Met merkkleding als bijvoorbeeld Expresso, Turnover, Frou-Frou en Flelena 't Hart wordt voldaan aan de vraag naar exclusiviteit en kwaliteit. Maar ook de 'oude' klanten die op zoek waren naar leuke, voordelige kleding kunnen bij Fools nog steeds heel goed terecht. Wil en Wim Doornhein met hun collectie kinderschoenen. Moordrecht - Er zijn heel wat kinderen met loopproblemen. Daarom is bij het kopen van kinderschoenen vakkundig meet- en paswerk zeer belangrijk. Wim Doornhein, gevestigd aan de Dorpsstraat 20, is naast de verkoop van dames- en herenschoenen, tassen, sport- en vrijetijdskleding, gespeciali seerd in kinderschoenen. Volgens Doornhein kunnen proble men al op zeer jonge leeftijd ontstaan. De oorzaak is vaak een verstoora evenwicht tussen de groei en het gewicht van het kind. De voetjes kunnen hierdoor gaan doorzakken. Door echter het voetbea in de schoen te veranderen, kan de voetstand worden gecorrigeerd. Bij Doornhein wordt daarom bij ieder kind de voetstand gecontroleerd. Als blijkt dat het voetbed moet worden aangepast wordt dit in de winkel gedaan. Na een correctie wordt net kind na twee maanden terug verwacht om de voet opnieuw te bekijken en de schoen eventueel nogmaals aan te passen. Dit behoort tot de service van de zaak en de meting en eventuele aanpassing(en| zijn geheel gratis. merken Bunnie, Renata, Brak kies en Elefanten kinderschoe nen. Leuk om te weten is dal men bij aankoop van een paar Elefanten schoenen, kans maakt op een heuse Walkie Talkie door mee te doen aan de prijsvraag. Dat je er met een goede schoen ook heel trendy bij kan lopen, bewijst de nieuwe col lectie kinderschoenen van Doornhein. Dit voorjaar zijn de boots helemaal "in", een hoog model met een dikke zool. Pas send bij het modebeeld zijn deze verkrijgbaar in neutraal beige en blauw, maar ook in opvallend groen met geel, oranje met rood en blauw met roodOok is er keus uit bewerk te schoenen en bloemmotie ven. Bij Doornhein treft men de FOOLS

Hart van Holland | 1996 | | pagina 20