Slanker de zomer in? ƒ425,- aar Nagel Studi "Annelies" lp ^erb^ Nieuw: Beenpakkingen studio FEELGOOP Studio FEEL GOOD M kuurlOx 95 Nesse 32a (boven Basismarkt) 2741 ES Waddinxveen T«l, 0182-632460^^ Ook uw droom wordt werkelijkheid bij "Annelies". KREATIEF De Zilverberk: al ruim 20 jaar Goedkoopste vakantie in Nederland? Stralende kijk op mode/27 maart 1996 GELAATS- EN LICHAAMSVERZORGING Burg. Colijnstraat 10 a - 2771 GD Boskoop Tel 0172-212863 per keer 59. Bezoek onze tuinmeubel show llfliLjj 7C--C modestoffenVerschillende dessins Kreatieve knutselaars kunnen hun hart ophalen bij Zilverberk. Van hobby-, quilt-, kinder- en modestoffen tot breigarens. Van fimoklei tot hobbyverf. Kortom 1001 ideeën om gezellig het voorjaar tegemoet te gaan. Grote kollectie goed en niet duur geldig t/m 30-4- '96 Stralender en slanker de zomer in? Sauna De Koornmolen 0180-631860 OPENINGSTIJDEN: Zilverberk ONZE KORTING IS TIJDELIJK, ONZE SERVICE BLIJFT. differentieel transport voor probleemloos naaien van alle soorten stof compacte uit voering met kleurcode extra krachtige motor instelbare steeklengte, -breedte en snijbreedte geschikt voor zowel 3- als 4-draads afwerking eenvoudig inrijgsysteem elektronische voetweerstand van 1399,- voor pa( kwi Waddinxveen - Droomt u ook van een heel andere kleur in uw haar? Dan bent u bij Haar Nagelstudio "Annelies" aan het juiste adres. Het verven en kleuren van haar is een specialiteit van Annelies. Eerst wordt vastgesteld welke kleur goed bij iemand past. Gelet wordt op huidskleur, het type en de uitstraling die men heeft. Op basis van deze gege vens wordt er door Annelies geadviseerd welke kleur men het beste kan nemen. Ook de mode speelt hierbij uiteraard Grote kollectie Paddington borduurpakketten quilt stoffen Home decoratiestoffen 20/16 cm 24.95 nu 22. kinderstoffen sfeer voor huis er\ Vvaw Noordelijke Dwarsweg 90, Zevenhuizen. O 0180-6314631 Boskoop - Anita Mol, eigena resse van Studio Feel Good heeft daarvoor een scala van produkten en diensten in huis. Om te beginnen heeft de studio Slender You figuurcorrectie- banken waarbij binnen een aar weken enkele centimeters ijt geraakt kunnen worden. Door de oefeningen worden de spieren vaster en steviger en wordt bovendien cellulitis afge broken. Ook kunnen de benen behan deld worden met beenpakkin gen. Na een behandeling met achtereenvolgens-een ampul en met 'boue de moor' een soort 'modder' dat bestaat uit meer dan 300 verschillende plantensoorten, worden de be nen gemasseerd. Het resultaat is een betere doorbloeding waardoor afvalstoffen beter uit het lichaam worden verwij derd. Tot 30 april 1996 krijgt men maar liefst 170,- korting op een kuur van 10 behandelin gen. Binnenkort start Studio Feel Good met een afslankcursus die tien weken duurt. De nadruk ligt op verantwoord afvallen op basis van een goed dieet. Aan het begin van de cursus wor den het lichaamsgewicht, de bloeddruk en de hartslag ge meten. Ook wordt er genfor- meerd naar hef eetpatroon dat men heeft. Op basis van deze gegevens wordt een streefge- wicht vastgesteld en vervol gens een dieet voor twee we ken opgesteld. Na die twee weken gaat men weer wegen en meten en het dieet even tueel bijstellen. Het principe hierachter is het veranderen van eetgewoonten met gewo ne, seizoensgebonden pro dukten waardoor er blijvend resultaat behaald wordt Natuurlijk kan men bij Studio Feel Good ook terecht voor een zonnebankkuur, manicure, schoonheids- of pedicurebe handeling. een rol. Warme tinten voor de zomer zijn op dit moment rood en parelblond. Ook bruin past in het modebeeld. Om de klant nog beter van dienst te zijn wordt er bij Haar Nagelstudio "Annelies" ge bruik gemaakt van een nieuw produkt van Wella, het Ko- leston Perfect. Met behulp van de nieuwste technologie en de nieuwste wetenschappelijke bevindingen heeft Wella dit nieuwe produkt samenge steld. Hierbij kan als voordeel genoemd worden dat na ge bruik van deze middelen een gelijkmatig kleurresultaat met Eerst was er een zaak met kado- en hobby-artikelen en een plantenkwekerij. In de loop der jaren is dat uitgegroeid tot een drie-eenheid met een af deling stoffen en fournituren, een Novalux-afdeling en een tuincentrum. De stoffen- en fourniturenafdeling heeft een volledig pakket quiltstoffen en alle quiltbenodigdheden. Wat dit betreft geniet De Zilverberk landelijk bekendheid. Naast quiltstoffen ook stoffen voor kinderkleding en homedecora tie. Kwaliteit voert de boven toon. Dat neemt niet weg dat de prijs voor de consument aan trekkelijk is. De Novalux-afdeling met huis houdelijke artikelen, speel goed en kado-artikelen kent de voordelen van soft-franchise. Dat wii zeggen dat De Zilver berk voor wat betreft de inkoop een grote eigen inbreng heeft en daardoor ook weer de kwa liteit zeker kan stellen. Het tuincentrum is een softfran- perfecte dekking wordt gereali seerd. Expressieve en levendi ge kleuren worden bereikt door Multi Color Formule. Deze ga randeren tevens een optimale houdbaarheid met maximale verzorging en een buitenge wone glans. Dit produkt is mi lieuvriendelijk en de hoeveel heid waterstofperoxyde is aan zienlijk verminderd, hetgeen beter is voor het haar. Annelies vindt het leuk om kleuradviezen te geven en er vaart het als een uitdaging te gemoet te komen aan ieders wensen. Schocon Mode geniet reeds meer dan 30 jaar naamsbekend heid. Die naam is gebaseerd op een beleid dat er zorg voor draagt elk seizoen een groot assortiment te bieden, gerichte service te verlenen en aan elk kwaliteitsartikel een aangenaam prijskaartje te hangen. Dit geldt voor zowel de heren en damesmode, als ook de Schocon Jeansshops. De herenmode gevestigd aan de Kleiweg 65 te Gouda voert bekende goede merken als bijvoorbeeld Van Gils, Lüthauser, Rob Kroner, Meyer, Ledüb, Elmior, Traffic Ca suals. De damesmode in Gouda, Woerden, Bodegraven en Sliedrecht voeren gerenommeerde merken als Barucci, O'Batel, Setter Lady, Just Junus, Star Style, Schneberger, KA model. Tevens heeft Schocon Mode in Gouda en Woerden uitgebreide -Jeansshops met grote jeansmerken als Levi's, Edwin, Tripper, Wrangier, Mustang, News. In deze shops vindt men ook een ruim assortiment aan vrijetijdskleding als jacks, tops, riemen, colberts, enzovoort. Alle winkels zijn recentelijk in een nieuw jasje gestoken, om de klant nog prettiger te laten winkelen. Schocon Mode heeft hier mee dus een concept dat iedereen, jong en oud, aanspreekt. Voor een goede en geslaagde keuze is men bij alle Schocon Mode vestigingen aan 't juiste adres. De afdeling stoffen van De Zilverberk. Zevenhuizen - "De Zilverberk" behoeft bijna geen introductie meer. Wat 21 jaar geleden bescheiden begon, is geworden tot drie winkels in één. ƒ19,50 Tweemanspolder 6 - Zevenhuizen - Tel. 0180-631860 Telefonisch bereikbaar tijdens de openingsuren: Dinsdag: 19.30-23.30 uur (dames) Woensdag: 19.30-23.30 uur (gemengd) Donderdag: 19.30 -23.30 uur (gemengd) Vrijdag: 19.30 - 23.30 uur (gemengd) Zondag: 14.00 - 18.00 uur (gemengd)' Van de eerste zondag in april tot de eerste zondag in oktober gesloten chise-keten van Vesatuin, een vereniging van samenwerken de tuincentra met 148 leden. Het tuincentrum kent 60 soor ten tuinmeubelen en 70 soor ten tuinkussens. De totale ver koopruimte bedraagt 5000 m2 en ruime parkeergelegenheid. Op de vraag waarom het be drijf "De Zilverberk" is ge noemd, antwoordt de heer De Gier dat hij die naam heeft uit een boek van natuurmonu menten. Vroeger werden op de Veluwe zilverberken langs de doorgaande wegen neerge zet. Ze waren in het donker goed zichtbaar, vanwege het feit dat ze een witte bast had den. Door de zilverberk werden de mensen door het doolhof van de Gelderse bossen geleid. Omdat "De Zilverberk" de men sen in het doolhof van artikelen de juiste weg wijst, is destijds voor die naam gekozen. \jo& NAAIMACHINESPECIAALZAAK KQRTELAÜLJ Noordwaarts 73 Telefoon (079)3418596 - Stadshart Zoeter1*"' Oranjelaan 29 - Telefoon (079)3166759 - Zoetermeer wijk vrijdag koopavond - parkeren voor de deur

Hart van Holland | 1996 | | pagina 22