THERAPIE COCON Maria Galland Mi Mode voor een maatje meer bij Nouja Lentekriebels? Pas op... Voor een gewone prijs Stralende kijk op mode/27 maart 1996 14*. Gfiti Kleiweg 65 Kleiwegstraat 3 Gouda 0182-512038 Massagetherapeut Martin de Knegt: Hoofd...? Rugpijn...? Snel weg met painkiller f25,- Algehele lichaamsontspanning met 3 dim. massagetafel. 30 min. 35,- Praktijk voor ontspanningstherapie IR-sauna en Reiki Martin de Knegt Weegbree 42 2771 LK Boskoop Tel. 0172-217883 Introductieaanbieding: ƒ85,00 (normaal ƒ95,00) INSTITUUT MIA-DJIMA Bel voor meer informatie: 01 72-589790 Burg. Warnaarkade 48. HAZERSWOU DE-DORP Valmont Shiseido Damesmode voor een maatje meer, vanaf mt 42 t/m 60 Complete zomercollectie van Bagoes, Clarisse en L'ispère Hoogstraat 3 Gouda tussen Kleiweg en Markt, t.o. Prima Foto) 0182-511451 De nieuwe voorjaars/zomer kollektie 1996 Schoonheid en verzorging volgens Oosterse behandelingsmethoden bij Mia-djima TOT, Boskoop - Nu het lentezon netje gaat schijnen, krij gen veel men sen zin om iets te gaan doen. De tuin, grote schoon, jog- 9en, enzo voort. Plotse ling actief wor den kan tot problemen lei den, zoals rug pijn of andere blessures. Vol- Qens massa getherapeut Martin de Kne- 9* is het zaak hier snel iets can te doen. Het lichaam heeft extra verzor ging nodig om aan de veran derende omstandigheden te wennen. Mijn advies: "Genoeg ijsblokjes in de vriezer, zodat bij acute blessures veel proble men voorkomen kunnen wor den door deze met ijs te behan delen. Daarna kan men mij bel len om over verdere behande ling van pijnklachten te praten. In mijn praktijk maak ik naast massages gebruik van laser- en geluidgolvenapparatuur. Een nieuw vorm van (rug)pijnbestrijding is de Pain Killer, een (goedkope) behan- delvorm die in zeer korte tijd (12 minuten) pijn wegneemt door hoog-frequente impulsen met diep gerichte lokale warme. Op de driedimensionale mas sagetafel worden alle spieren tegelijk ontspannen en worden afvalstoffen afgevoerd. Dit kan tevens in de infra-rood sauna waarbij ook de huid diepgaand wordt gereinigd en veef calo rieën worden verbrand. Dit is belangrijk is de strijd tegen overgewicht omdat dit ons bij het joggen e.d. parten speelt. Door middel van energie ademhalingsoefeningen (Qi Gong), ooracupunctuuren Reiki (wegnemen van energieblok kades) kan men op een plezie rige manier de stofwisseling sti muleren en met een fit lichaam de zomer tegemoet. De praktijk is gevestigd aan het Weegbree 42 te Boskoop, tegenover de Kinderboerderij, telefoon 0172- 217883 Eigenaresse Mia van de Plasse in haar instituut. Hazerswoude dorp - Aan de Burg. Warnaarkade 48 vindf men het instituut voor totaalkosmetiek Mia-djima. Totaalkos- metiek betekent bij Mia-djima schoonheid en ontspanning, waarbij niet alleen het lichaam zijn vitaliteit hervindt maar ook de geest tot rust komt. Dit wordt bereikt met Oosterse massa- ge-technieken en doeltreffende behandelingen. Het instituut onderscheidt zich door een zeer breed pakket te bieden; men kan er terecht voor een gezichtsbehandeling, maar ook permanente make-up, figuurcorrectie, (sportmassage en zelfs een compleet schoonheids-arrangement van een halve dag behoren tot de mogelijkheden. In de salon wordt gewerkt met de topmerken Shiseido, Valmont en Maria Galland. Dit voorjaar heeft Mia-djima een aantal zonnige acties. Wie graag wat pondjes kwijt wil ra ken, kan een kuur met de Slim line Combo volgen. Bij dit nieu we concept op gebied van ge zond afslanken en cellulitisver- wijdering, wordt lokale vetop hoping krachtig aangepakt. De afvoer van vocht en afvalstoffen wordt versneld en de nieuwe vorming van plaatselijk vet be streden. Een complete kuurvan 10 behandelingen kost nu 395,i.p.v. 475,(actie gel dig tot half april). Nieuw is de therapie Cocon, een superieure gezichtsbe handeling uit het instituut van Maria Galland. Voor de intro ductieprijs van 85,beleeft men een perfecte verzorging en tankt men nieuwe energie! Met name het sensationele co con-masker is een heerlijk ont spannend onderdeel van deze therapie met een doeltreffend anti-stress effect. Na de perfec te afsluiting met een lifting finish is het resultaat verbazingwek kend, de huidstructuur is reeds na één behandeling fijner en elastischer, rimpeltjes en lijntjes zijn minder geworden. Voor meer informatie over de mogelijkheden bij Mia-djima kan men geheel vrijblijvend, een informatie-mapje en de laatste nieuwsbrief aanvragen. Telefoon: 0172-589790. PARIS U ontspant volledig. U beleeft perfecte verzorging. U tankt energie. Dat is de THERAPIE COCON. De tweede superieure methode uit het instituut Maria Galland Parijs. De therapie is gebaseert op een nieuwe combinatie van zachte massagetechnieken en de waardevolle verzorgingspreparaten van de emphyteose-strategie Een ontwikkeling van de Maria Galland laboratoria in Parijs. Nog een bijzonderheid: catalysateur cocon, u voelt zich als nieuw. Nieuwsgierig? Bel dan nu op en ontdek de THERAPIE COCON bij ons in de beauty cabine Gouda - Wie graag leuk en modieus gekleed gaat maar een maatje meer nodig heeft, stuit bij het kopen van kleding vaak op een probleem. In veel damesmodezaken hangt wel een aantrekkelijke collectie maar gaan de maten vaak tot 42 en 44. Vindt men toch grotere maten, dan is de keus meestal beperkt. Een jaar geleden vestigde Nouja zich aan de Hoog straat 3 in Gouda. Nouja is een damesmodezaak speciaal voor dames met een maatje meer. Hier begint het bij maat 44 en slaagt men erin om t/m maat 60 iets leuks te vinden. evrouw Boom, eige naresse van Nouja, l kijkt terug op een suc cesvol eerste jaar. "In het begin waren er wel dames met drempelvrees, maar inmiddels hebben velen de oplossing voor hun probleem hier gevon den. Men gaat hier met de juis te kleding en een goed gevoel de deur uit. Mensen komen hier ook voor een eerlijk advies. Staat iets minder goed dan zeggen wij dat." Uiteraard schept dit vertrouwen bij de klanten en dit heeft er toe geleid dat men zelfs van ver buiten de stad naar de winkel komt. Sinds begin maart hangt de nieuwe voorjaarscollectie met heldere, frisse kleuren in de rekken. Voor diegenen die van sporlieve mode houden, is er kleding van de merken Bagoes en Clarisse. Tevens vindt men er jeans van het merkMaxi Club en in augustus zal het assorti ment van dit merk uitgebreid worden. Bij Nouja slaagt men ook wanneer men op zoek is naar geklede mode. Sinds 1 januari heeft Nouja de volgende actie: bij aankoop van 1500,- aan kleding in on bepaalde tijd, mag men gratis een artikel t.w.v. 125,- uitzoe ken. Om dit aankoopbedrag bij elkaar te sparen, worden alle aankopen in de winkel via een kaartsysteem bijgehouden. NOUJA

Hart van Holland | 1996 | | pagina 23